ایزوگام الاستیک یکی از انواع عایق های رطوبتی اصلاح شده با پلیمرهای وارداتی BPE است که با یک لایه اسپان باند و یک لایه پلی استر نبافته مسلح شده است.
همان طور که می دانید پلیمرهای الاستیکی بر قابلیت کشسانی و مقاومت کششی عایق رطوبتی ایزوگام افزوده و آن را تبدیل به محصولی با مقاومت بالا در برابر کاهش شدید دما می کند. در ادامه به مزایا و کاربرد و قیمت ایزوگام الاستیکی بیشتر اشاره می کنیم.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام الاستیک BPE

همان طور که می دانید حفاظت ساختمان ها در برابر رطوبت و نم و جلوگیری از نفوذ آب باران، دغدغه بشر بوده است و همواره عایق و پوشش برای جلوگیری از اثرات مخرب بارندگی و رطوبت مرحله ای مهم در ساختمان سازی بوده است.
قیر، بدون شک با خاصیت استثنایی که دارد از مهمترین کشفیات بوده است و از دیرباز به جای ملات برای آب بندی ساختمان ها مصرف میشده است. در مناطق پر بارش و در بام های شیب دار و حتی برای مناطق کم بارش هم، عایق بندی امری واجب و ضروری است.
کاهگل، قیر و گونی و انواع عایق های رطوبتی پیش ساخته و ایزوگام و انواع رنگ ها و ماستیک ها و درزبندها فقط در جهت مقاوم سازی سازه ها و اهمیت ایجاد مقاومت در برابر نفوذ آب باران و برف ضروری است.
ایزوگامها و انواع عایق رطوبتی مانند ایزوگام الاستیک BPE و ایزوگام BPP و ایزوگام APP و حتی عایق های رطوبتی نانو تنها نمونه هایی از این تولیدات هستند که امروزه مورد مصرف قرار میگیرند.

ایزوگام الاستیک BPE
ایزوگام الاستیک هیرمان دلیجان با خواص ویژه

انواع قیر و خواص آن ها در تولید ایزوگام

قیر در راه سازی ها به صورتهای مختلف و یا در ایزولاسیون پشت بام ها به صورت انواع ایزوگام به کار برده می شود و بهتر است از قیر متناسب با آب و هوای منطقه در ساخت انواع عایق رطوبتی استفاده شود.
کشور ما دارای اقلیم های بسیار متنوع است و این نکته در تولید انواع عایق رطوبتی بایستی مورد دقت لازم قرار بگیرد. قیری که در درجه حرارت های پایین نم و روان می شود در مناطق گرمسیری قابل ستفاده نبوده و یا بر عکس قیری که در دمای منفی 5 درجه سانتیگراد دچار ترک خوردگی شود برای مناطق سردسیری مورد استفاده نخواهد بود.
در تولید انواع عایق رطوبتی مانند ایزوگام الاستیک به این نکات توجه شده و بر اساس دمای منطقه، میزان پایداری ایزوگام تولید شده بین منفی 5 درجه تا 25 درجه سانتیگراد متغیر است.

انتخاب قیر پالایشگاهی با درجه خلوص بالا به همراه پلیمرهای وارداتی BPE، محصول نهایی (ایزوگام BPE) را بسیار مقاوم و مناسب برای سطوح بتنی، موزاییک، سیمانی و سرامیک می کند.

عایق های رطوبتی پیش ساخته ایزوگام

شاید بتوان اینطور گفت که ایزوگام را همه می شناسند و این محصول برای عایق بندی منازل به صورت رول های 10 متری یک طرف چسب دار تولید می شود. شاید همگان فکر کنند که ایزوگام محصولی ساده است و همه آن ها شبیه به هم نیستند، ما در اینجا به این نکته اشاره میکنیم که قطعاً اینطور نیست و عایق های رطوبتی ایزوگام از جهات مختلف با هم متفاوت هستند.
ایزوگام الاستیک را هم مانند دیگر انواع این محصول با حرارت به رول ها بر سطح مناسب می چسبانند. این محصولات با کیفیت عالی و برای حداقل بالای 15 سال در برابر آب و رطوبت مقاومت می کنند.
انواع ایزوگام به صورت ایزوگام تک لایه، ایزوگام دولایه، ایزوگام سه لایه و در انواع فویل دار، پودری، سنگریزه ای و رنگی تولید و به بازار عرضه میشود. بر اساس مواد تشکیل دهنده و مقاومت و کاربرد، ایزوگام ها با استفاده از پلیمرهای وارداتی به ایزوگام الاستیک، ایزوگام پلاستیکی و ایزوگام های الاستومری بسیار متنوع هستند.
ایزوگام الاستیک در عایق ‌کاری رطوبتی کلیه سطوح ساختمانی شامل سقف‌های شیب‌دار و مسطح، دیوار، سرویس بهداشتی و آشپزخانه، پی ساختمان، استخر و آب‌ نما و رووف گاردن ها کاربرد دارد.

ایزوگام هیرمان برند سوپر صادراتی شرکت هیرمان هست که مثل بقیه محصولات ما از مواد اولیه درجه یک و قیر خالص پالایشگاهی تولید میشود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه


عایق رطوبتی الاستیکی BPE

خب وقتی صحبت از عایق رطوبتی یا همان ایزوگام به میان می آید شاید فکر کنید که همه این محصولات مشابه همدیگر هستند و همه سایه رنگ بوده و از قیر تهیه می شوند و بر روی سطوح چسبانده می شوند. اما به طور یقین اینطور نیست!
عایق رطوبتی ایزوگام الاستیک به سادگی بر روی سطوح سیمان، بتن، موزاییک و سرامیک چسبانده می شود. در ادامه به خواص این محصول بیشتر اشاره می کنیم.
این محصول کاربرد ویژه ای دارد که شامل ایزولاسیون و عایق رطوبتی سطوح بتنی و موزاییکی پشت بام ها شده و با الیاف تقویت کننده و استفاده از بهترین پلیمرهای وارداتی به یک لایه الاستیکی تبدیل شده و به دلیل کشسانی بالا در برابر حرکت های سازه و تنش های وارده بسیار مقاوم است.
واترپروف کردن آب نماها و همچنین استفاده از این محصول در رووف گاردن ها و باغچه ها، کلیه ترک های بتن و یا هر سطح دیگر را به خوبی پوشش میدهد.

اگر مایل به اجرای رووف گاردن در پروژه های ساختمانی هستید می توانید با استفاده از مشاوره های کارشناسی هیرمان، بهترین و مناسب ترین ایزوگام الاستیک BPE انتخاب و ثبت سفارش نمایید.

موارد مصرف عایق الاستیکی

مهم است که بتوانید با استفاده از اطلاعات صحیح بتوانید بهترین مارک ایزوگام و البته ایزوگام مناسب مناطق گرمسیری و یا ایزوگام سردسیری را انتخاب کنید. خرید ایزوگام قبل از هر چیر نیاز به دریافت اطلاعات درست و شناخت تفاوت های انواع ایزوگام دارد.
عایق های رطوبتی ایزوگام مصارف بسیار گسترده ای دارند و برای مناطق سردسیر و گرمسیر به صورت جداگانه تولید می شوند. یعنی عایق های رطوبتی ایزوگام هر یک می توانند در برابر گرما و سرما از خود واکنش و مقاومت متفاوتی ارائه کنند.
ایزوگام الاستیک برای پوشش و عایق کردن یکپارچه بام، کف پارکینگ، آشپزخانه، سرویس های بهداشتی و حمام ها، پوشش حفاظتی و آب بند کننده الاستیکی سازه های بتنی و آب بندی سازه ها در برابر نم و رطوبت رمین و آی های زیرزمینی به کار می رود.
از طرفی هم آب بندی و محافظت سطوح در تماس با خاک، آب بندی سطوح افقی در برابر بالا زدن رطوبت در میان لایه های بتن و ترمیم و آب بندی عایق های قدیمی و استحکام و تقویت سرامیک و پوشش دوره ای عایقهای پیش ساخته برای افزایش طول عمر، با این ایزوگام اجرایی می شود.

همچنین بخوانید:
ایزوگام پشم شیشه قیمت کارخانه

خواص ویژه عایق های اصلاح شده bpe

خب، اینجا خیلی خلاصه وار به خواص بی نظیر و ویژه عایق های اصلاح شده با پلیمرهای وارداتی BPE اشاره می کنیم:

 •  نفوذ و چسبندگی عالی
 •  مقاومت بالا و چند برابری در برابر گرما و سرما
 •  مقاوم در مقابل آب، نمکها و قلیاها
 • سازگار با محیط زیست
 •  مقاوم در برابر رطوبت و اشعه UV
 •  عایق الاستیکی یکپارچه و بدون درز
 •   چسبندگی بالا به سطوح بتنی و فلزی
 •  مقاومت بالا در برابر رانشهای سازه
 •  خاصیت الاستیکی و قابلیت انعطاف پذیری
 •  اجرای آسان، سریع، یکنواخت و ترمیم ساده
 •  مقاوم در مقابل عوامل خورنده موجود در فاضلاب و خاک
 •  چسبندگی مناسب به سطوح مرطوب و خشک بدون نیاز به پرایمر

مشاهده می کنید که خواص بسیار شگفت انگیز ایزوگام الاستیک می تواند سال ها از سازه شما به خوبی در برابر عوامل محیطی و طبیعی محافظت کند. برای دریافت مشخصات فنی هر رول ایزوگام هیرمان دلیجان با واحد کارشناسی فروش تماس بگیرید.

عایق رطوبتی ایزوگام بردین دلیجان

تولید عایق های رطوبتی مدرن در کارخانه هیرمان

در مطالب قبلی و همچنین در همین مطلب اشاره کردیم که ایزوگام می تواند بر اساس نوع مواد اولیه، نوع قیر، تعداد لایه های تشکیل دهنده، ضخامت و وزن هر رول، نوع روکش متفاوت باشد.
ایزوگام پلیمری پلاستیک، ایزوگام الاستیک BPE، ایزوگام های الاستومری نمونه هایی هستند که به صورت سفارشی و بر اساس نیاز در پروژه ها تولید و با ضمانت و گارانتی شرکت ایزوگام هیرمان به صورت عمده عرضه می شوند.
ایزوگام اصلاح شده با پلیمرهای الاستیکی ضخامتی بین 3.5 تا 5 میلمیتر داشته و طول هر رول 10 متر و عرض آن هم 1 متر است. می توان گفت که میزان پایداری این محصول حداقل بالای 90 درجه سانتیگراد بوده و انعطاف پذیری آن در سرما در دماهای منفی 5 و 15و 25 درجه سانتیگراد متغیر است.
پس ملاحظه می کنید که تولید ایزوگام الاستیک و نصب آن در پروژه هم ماندگاری و طول عمر بیشتر و هم صرفه جوئی دراز مدت در هزینه ها را به دنبال دارد. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان نمونه ای بسیار شگفت انگیز از این محصول است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

قیمت بروز انواع ایزوگام درجه یک

کشسانی و ترکیبات ایزوگام الاستیک و همچنین انعطاف پذیری، مواد اولیه، طول عمر، استاندارد، نصب، سطوح قابل نصب و گارانتی فروش و بیمه این محصول، را بسیار استثنایی کرده است.
ترکیبی از قیر‌های نفتی و پلیمرهای الاستیکی و سایر افزودنی‌ها که با فرمولاسیون شرکت ایزوگام هیرمان مطابقت دارد در تولید این محصول نقش دارند. قیمت ایزوگام با توجه به تغییر و نوسان در بازار، به روز نهایی شده و شما می توانید به سادگی با تماس با واحد فروش، قیمت فروش عمده انواع ایزوگام هیرمان دلیجان را دریافت کنید.
استعلام قیمت به روز این توانایی و فرصت را به شما میدهد که در زمان مناسب و با قیمت مناسب بتوانید بهترین و ارزان ترین ایزوگام را به صورت عمده خریداری کنید.

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

کیفیت ایزوگام و قیمت مناسب دو مقوله بسیار مهم در هنگم خرید ایزوگام از کارخانه به شمار می آید. طبیعی است که کیفیت و قیمت بر نحوه انتخاب خریدار می تواند اثر مستقیم داشته باشد.
در عین حال با خرید عمده ایزوگام از درب کارخانه، بی واسطه اقدام میکنید و با شناخت کافی از محصولات و برند کارخانه دسات به انتخاب زده و خرید خود را نهایی می کنید.
با خرید مستقیم ایزوگام و اقدام از طریق راه های اینترنتی، می توانید بهترین تولیدات را از کارخانه هیرمان دلیجان با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید.
ایزوگام الاستیک و انواع عایق های رطوبتی تولید شده در هیرمان مانند ایزوگام صادراتی بردین دلیجان، ایزوگام صادراتی حلزون دلیجان، ایزوگام طوفان شرق دلیجان و انواع ایزوگام طرح دار، به صورت عمده و قیمت فروش درب کارخانه ثبت سفارش میشوند.

خرید ایزوگام حلزون مستقیم از کارخانه
خرید ایزوگام سفارشی الاستیکی مستقیم از کارخانه

با هیرمان ساده و دلپذیر خرید کنید!

راه های خرید ایزوگام همیشه برای خریدار چالش برانگیز بوده است. شرکت هیرمان دلیجان با ایجاد راه های ارتباطی متنوع، خرید ایزوگام را برای شما دلپذیر و ساده کرده است.
نیاز به خرید ایزوگام الاستیک دارید؟ ایزوگام خوب صادراتی نمی دانید چیست؟ برای خرید عایق رطوبتی دچار تردید هستید که کدام برند هیرمان را بخرید؟ کافی است با واحد فروش و راه های ارتباطی ما به صورت حضوری و غیر حضوری و از طریق صفحات ما در اینترنت اقدام کنید.

ایزوگام الاستیک بر‌ اساس الزامات استاندارد تضمین کیفیت عایق رطوبتی و موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران تولید می‌گردد. اطلاعات بیشتر را از طریق مشاوره رایگان با کارشناسان ما دریافت کنید.

امکان اجرای ایزوگام الاستیک زیر کاشی و سرامیک هست؟

بله، بدین روش دوام و عمر ایزوگام افزایش می یابد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام مناطق مختلف آب و هوایی چه تفاوتی می کند؟

برای مناطق سردسیر از ایزوگام مقاوم در برابر سرما نوع BPE (پلیمری الاستیکی) و برای مناطق گرمسیر و معتدل از نوع BPP (پلیمری پلاستیکی) و BOF (قیر اکسیده یا دمیده) استفاده می شود.