ایزوگام صادراتی دلیجان با قیمت فروش فوق العاده و کیفیت بی نظیر به همراه استانداردهای CE اروپا و ایزو 9001 و با استفاده از بالاترین تکنولوژی ها تولید و توزیع می شوند. لیست قیمت هر متر ایزوگام صادراتی بر اساس قیمت مواد اولیه محاسبه و اعلام می شود. صادرات بهترین ایزوگام موجب رونق منابع اقتصادی کشور است و بهترین برندهای ایزوگام برای ارسال به کشورهای مختلف تهیه و تولید می شود. ایزوگام درجه یک سوپر صادراتی هیرمان، ایزوگام صادراتی بردین دلیجان، دو محصول ویژه در بازار داخلی و خارجی هستند.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

تولید ایزوگام صادراتی با بهترین کیفیت

یکی از شرکت هائی که در زمینه تولید ایزوگام فعالیت بسیار گسترده ای می نماید و بازاری را در کشور های همسایه به خود اختصاص داده است شرکت تولید و صادرات ایزوگام هیرمان است که با تولید محصول با کیفیت و استفاده از مواد اولیه تولید داخل ارزش افزوده چند برابری را عاید کشور نموده است.
خریداران ایزوگام با ثبت سفارش و نوع نیاز خود وارد پروسه مشاوره و تولید شده و نیاز خود را با مطرح نمودن بصورت تلفنی و یا در صورت امکان حضوری با کارشناسان مجموعه در میان می گذارند و در نهایت ایزوگام مورد نیاز خود را در ضخامت و وزن و مقامت بهینه در اسرع وقت تحویل می گیرند.

تولید بهترین ایزوگام صادراتی در این مجموعه مطابق با استانداردهای روز اروپا بوده و به صورت سفارشی در تناژهای بالا نهایی می شود.

ایزوگام صادراتی دلیجان با قیمت مناسب

در تعیین قیمت روز ایزوگام چندین عامل در نظر گرفته می شود که در خصوص تعیین قیمت به روز ایزوگام صادراتی دلیجان این توجه و تمرکز بیشتر هم می شود. تولید و صادرات ایزوگام و یا هر محصول دیگری باید صرفه های اقتصادی لازم را در پی داشته باشد.

 • قیمت مواد اولیه از جمله قیر درجه یک پالایشگاهی یا قیر 60/70
 • قیمت و کیفیت تیشوی وارداتی
 • کیفیت پلی استر
 • نوع ایزوگام
 • وزن هر رول ایزوگام و ضخامت ایزوگام
 • پلیمرهای مصرفی برای بهبود کیفیت عایق رطوبتی
 • نوع روکش مصرفی در عایق رطوبتی و بررسی امکان تولید ایزوگام صادراتی دلیجان و هزینه های حمل و نقل هم محاسبه و اعلام می شود. ایزوگام صادراتی هیرمان برای صادرات به اروپا، صادرات به خاورمیانه، صادرات به آسیا تولید شده و طبق ضوابط و استانداردهای روز جهانی قیمت گذاری می شود.

ایزوگام صادراتی دلیجان در کشورهای آسیایی و اروپایی و خاورمیانه کاملاً شناخته شده و کارخانه هیرمان یکی از تولیدکننده های برتر در این صنعت است.

قیمت ایزوگام صادراتی دلیجان

شرکت هیرمان دلیجان در زمینه تولید و بسته بندی انواع ایزوگام صادراتی دلیجان درجه یک بسیار هوشمندانه عمل کرده است. شرکت ایزوگام هیرمان با بررسی های لازم در سطح بازارهای جهانی اقدام کرده است. ایزوگام صادراتی دلیجان با مجوزهای رسمی گمرک و همچنین با استانداردهای روز جهانی و ارسال به کشورهای مختلف آماده سازی شده است. نمایندگی های فروش ایزوگام، فروشگاه های مصالح ساختمانی، فروشگاه های اختصاصی لوازم عایق کاری ساختمان از خرید مستقیم از کارخانه استفاده می کنند.

روش ها و شیوه های فروش ایزوگام در قیمت آن بسیار موثر است. شرکت هیرمان دلیجان بهترین شرایط را برای خرید ایزوگام صادراتی دلیجان برای خریداران فراهم کرده است.

ایزوگام صادراتی هیذمان دلیجان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان

صادرات ایزوگام دلیجان به عمان و خاورمیانه

کشورهای همسایه و کشورهای خاورمیانه و اروپایی با توجه به نوع آب و هوا و همچنین میزان ساخت و سازها و کارهای عمرانی از جمله بازارهای بسیار مناسب برای ایزوگام صادراتی دلیجان هستند. کارخانه هیرمان دلیجان با بررسی های میدانی و همچنین تقاضای بازار و تناژ مورد درخواست اقدام به تولید بهترین ایزوگام صادراتی دلیجان برای فروش و بازارهای خاورمیانه کرده است. صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف از جمله: عمان، ترکیه، روسیه، عراق، سوریه، قطر، یمن، بحرین، عراق، افغانستان، ترکمنستان، گرجستان، قرقیزستان، گرجستان، و دیگر کشورهایی که همسایه ایران هستند صورت می گیرد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

فرایند تولید ایزوگام صادراتی دلیجان، همراهی تیم بازرگانی و فروش در ارائه خدمات و دریافت مجوزها و ضوابط قانونی صادرات ایزوگام هیرمان نقش اساسی در انتخاب این محصول دارد.

صادرات ایزوگام درجه یک به عراق

خریداران عموماً علاقمند و مشتاق به استفاده از محصولات با کیفیت و مرغوبیت بالا برای خرید و مصرف هستند. رغبت مشتری به سمت کالای با کیفیت تر و درجه یک برای خرید و صادرات ایزوگام درجه یک به عراق است. در بازار رقابت کالاهای مشابه و تخصیص سهم بیشتری از بازار تامین کیفیت محصول تولید شده امری ضروری است. عراق و دیگر کشورها از مهمترین اهداف و رسالت های راهبردی مجموعه تولیدی هیرمان در رسیدن به تولید با کیفیت و رضایت بخشی مشتری است. نینوا، کربلا، موصل، بغداد، نجف اشرف، بعقوبه، سلیمانیه، حله، اربیل و دیگر استان ها و شهرهای عراق از جمله مقاصد ایزوگام صادراتی دلیجان است.

رقابت کالاهای مشابه و تخصیص سهم بیشتری از بازار تامین کیفیت محصول تولید شده امری ضروری است. شرکت هیرمان دلیجان بیشترین همراهی و خدمات پس از فروش را به خریدار ایزوگام صادراتی دلیجان عرضه خواهد کرد.

لیست قیمت ایزوگام دلیجان صادراتی

در شرکت ایزوگام هیرمان شاهد تولید عایق رطوبتی ایزوگام در 10 کلاس و گرید مختلف (داخلی و صادراتی) هستیم که در انواع انواع ایزوگام تک لایه، دولایه، سه لایه و سفارشی با پوشش های فویل دار و طرح دار (استخری، چمنی، آجری و …) تولید می شود. قیمت ایزوگام صادراتی دلیجان با دقت بر قیمت مواد اولیه تعیین می شود. شرکت هیرمان صادرکننده ایزوگام به کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی و خاورمیانه است. قیمت ایزوگام صادراتی دلیجان و یا ایزوگام عمده درجه یک مورد نیاز شرکت ها و دفاتر فروش ایزوگام به صورت روزانه اعلام می شود.

تولید ایزوگام صادراتی دلیجان مطابق ثبت سفارش زیر نظر کارشناسان و متخصصین آزمایشگاه صورت میگیرد. مجوزهای گمرکی و همچنین دریافت گواهینامه های لازم برای صادرات ایزوگام اولویت این مجموعه است.

ایزوگام بردین درجه یک صادراتی
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان محصولی استثنایی

بهترین ایزوگام دلیجان برای صادرات

کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان از مشهورترین و شناخته شده ترین کارخانه های تولید ایزوگام است.این شرکت ایزوگام صادراتی دلیجان را با ثبت سفارش و طبق درخواست مشتری تولید و مراحل بسته بندی و بارگیری را با رعایت کلیه اصول استاندارد انجام می دهد. شرکت ایزوگام هیرمان در تولید ایزوگام صادراتی دلیجان به نکات بسیار ویژه ای توجه دارد:
1. ایزوگام صادراتی درجه 1 دچار پوسیدگی نمی شود و دارای قابیلت های انعطاف پذیری بالا است.
2. ایزوگام صادراتی دلیجان در مقابل فشارهای احتمالی ساختمان مقاومت بالایی دارد.
3. ایزوگام های صادراتی عمر میانگین بسیار بالایی دارد چرا که با بهترین کیفیت قیر پلیمری تولید می شوند.
4. ایزوگام های صادراتی در گرما و سرما از خود مقاومت بسیار خوبی نشان می دهد.

ایزوگام صادراتی دلیجان ضریب پایداری بالایی داشته و از بهترین منابع داخلی و وارداتی و مواد اولیه در بهترین شرایط تولید شده است.

قیمت ایزوگام دلیجان صادراتی از کارخانه

در تولید ایزوگام صادراتی و صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف به نکات بسیاری توجه می شود. در کارخانه هیرمان دلیجان به این موارد طبق قوانین و استانداردهای مشخص تاکید شده است و به این جهت است که بهترین مارک ایزوگام برای مصارف داخلی و صادراتی به اذعان خریداران در هیرمان تولید و عرضه می شود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

 • استانداردهای بین المللی و داشتن گواهینامه های رسمی
 • مصرف بهترین مواد اولیه و به کارگیری متخصین فنی در کنترل کیفیت
 • بسته بندی و بارگیری با آخرین روش های روز
 • پلمپ گمرکی محصول و ارسال ایزوگام از طریق راه های آبی و مرزهای زمینی و مجوزهای صادراتی ایزوگام، از ویژگی های ایزوگام صادراتی دلیجان است.

کلیه مراحل تولید ایزوگام درجه یک قیمت مناسب و همچنین بسته بندی و بارگیری، طبق اصول استاندارد و تحت نظارت کارشناسان متخصص پیگیری خواهد شد.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان

 • این نوع ایزوگام دارای عمر مفید حداقل 20 سال است.
 • این نوع ایزوگام دارای چسبندگی فوق العاده بر روی تمام سطوح است.
 • ایزوگام درجه یک هیرمان دلیجان دارای قیمت بسیار مقرون به صرفه است.
 • این نوع ایزوگام از مشکلات نم و رطوبت در ساختمان جلوگیری می کند.
 • این نوع محصول به اکثر کشورهای خارجی صادر می شود.
 • این محصول دارای استاندارد بین المللی CE  اروپا و ایزو ISO 9001 است.
 • این محصول باعث می شود مصرف کنندگان هر چند سال یکبار مجبور به تعمیر یا تعویض ایزوگام نشوند.
 • این محصول تحسین شده و برگزیده جشنواره کیفیت ایران است.
 • این محصول برای تمام مناطق سردسیری و گرمسیری و معتدل تولید می شود.

بهترین برند ایزوگام صادراتی دلیجان به همراه بسته بندی و بارگیری در سریعترین زمان به مرز کشور مقصد ترانزیت می شود و کلیه بارگیری ها تحت نظارت کارشناسان و با مجوز هماهنگ می شود.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان تولید شده با مواد اولیه درجه یک و قیر پلیمری دارای چسبندگی و طول عمر بسیار طولانی است.


ایزوگام درجه یک صادراتی دلیجان

تولید ایزوگام درجه یک ممکن نیست مگر این که بهترین قیر پالایشگاهی در هنگام تولید ایزوگام صادراتی دلیجان مصرف شود. در نتیجه کیفیت ایزوگام و مرغوب بودن آن رابطه مستقیم با کیفیت قیر مصرف شده خواهد داشت. در تولید بهترین ایزوگام صادراتی دلیجان لازم است که به موارد مهمی دقت شود. از جمله این که:

 • رعایت ضخامت و وزن هر رول ایزوگام طبق درخواست
 • رعایت کلیه استانداردهای زیست محیطی
 • به کارگیری مواد اولیه کاملاً باکیفیت
 • بسته بندی و بارگیری بدون آسیب به رول ها
 • پلمپ گمرکی و ارسال بار به بازارهای مرزی و دقت و سرعت در کارها که در صادرات ایزوگام نقش مهمی دارند. قیمت یک رول ایزوگام با نوع قیر و ضخامت و زن هر رول ایزوگام متناسب است.
همچنین بخوانید:
قیمت ایزوگام درب کارخانه دلیجان به صورت عمده

بهترین ایزوگام صادراتی دلیجان به قیمت روز به کشورهای مختلف از این مجموعه بارگیری و طبق استانداردهای گمرکی ارسال میشوند.

کارشناسان ما در واحد فروش و صادرات ایزوگام هیرمان آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. منوی ارتباط با ما را دنبال کنید.

صادرات ایزوگام دلیجان به کشورهای مختلف

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با ارزش نهادن به کیفیت تولیدات خود و دریافت سود پائین، همچنین بهره گیری و عقد قرارداد های خرید با تولیدکنندگان مواد اولیه استاندارد و مورد تائید مراجع ذیصلاح نسبت به تامین مواد اولیه با کیفیت از برترین برندهای تولید کننده تیشو و پلی استر، بعلاوه تامین قیر مورد نیاز برای تولید ایزوگام باکیفیت از کارخانجات معتبر و پالایشگاه های صاحب نام در کشور توانسته گام بسیار بلندی در تولید برداشته به نحوی که محصولات این شرکت در بازارهایی فراتر از مرزهای کشور نیز خریداران و استفاده کنندگان خود را دارد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

محصولات هیرمان تا کنون در 21 کشور عرضه میگردد که شامل کشور های اروپائی و حوزه خلیج فارس و در همسایگان شمالی را نیز در بر دارد.

ایزوگام صادراتی حلزون دلیجان
صادرات ایزوگام حلزون با کیفبت و قیمت استثنایی

شرکت صادرات ایزوگام هیرمان دلیجان

یکی از شرکت هایی که در دلیجان فعالیت می کند شرکت تولید ایزوگام صادراتی هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3 و 3.5 میلی متر تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان و ایزوگام های طرح دار دلیجان

قیمت خرید ایزوگام هیرمان دلیجان

خرید ایزوگام چه برای مصارف داخلی و یا برای صادرات همیشه از دغدغه های خریدار بوده است. در اینجا به روش های ساده تر انواع عایق ایزوگام اشاره می کنیم:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

ما در هیرمان با تغییر الگوهای قدیمی، راه های هوشمندانه خرید بهترین مارک ایزوگام دلیجان را پیشنهاد و شما را در خرید لذت بخش همراهی میکنیم.

صادرات، به میزان قابل توجهی به شناسایی و استفاده از بازارهای اقتصادی تولیدات ایرانی از جمله ایزوگام های درجه یک پلیمری کمک می کند. در پایان با آرزوی ثمربخشی این مقاله برای شما، توجهتان را به پاسخ دو مورد از سوالات پرتکرار مشتریان جلب می کنیم.

آیا پلمپ گمرک درب کارخانه انجام می شود؟

بله – پس از اتمام بارگیری، پلمپ محصول تحت نطارت کارشناسان شرکت هیرمان و درب کارخانه هماهنگ و صورت می گیرد.

تحویل برای صادرات به چه صورت است؟

درب کارخانه با پلمپ گمرکی، تحویل در بندر کشور خودمان، تحویل در بندر کشور مقصد، تحویل در شهر کشور مقصد