ایزوگام صادراتی دلیجان با قیمت فروش فوق العاده و کیفیت بی نظیر به همراه استانداردهای CE اروپا و ایزو 9001 و با استفاده از بالاترین تکنولوژی ها تولید و توزیع می شوند. لیست قیمت هر متر ایزوگام پلیمری بر اساس قیمت مواد اولیه محاسبه و اعلام می شود. صادرات ایزوگام موجب رونق منابع اقتصادی کشور است و بهترین برندهای ایزوگام برای ارسال به کشورهای مختلف تهیه و تولید می شود. ایزوگام درجه یک سوپر صادراتی هیرمان، ایزوگام صادراتی بردین دلیجان، دو محصول ویژه در بازار داخلی و خارجی هستند.

تولید بهترین ایزوگام پلیمری هیرمان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان در کلاس جهانی

قیمت ایزوگام دلیجان به روز

کارخانه های ایزوگام دلیجان برای ایجاد فضای امنیتی برای تولید محصولات خود اقدام به شناسایی بازارهای خارجی کرده اند. کارخانه های تولید ایزوگام بر روی صادرات محصولات خود تمرکز می کنند. ایزوگام های تولید شده در کارخانه های دلیجان بسیار مشهور و شناخته شده هستند. ایزوگام صادراتی دلیجان در سرتاسر ایران و حتی در کشورهای آسیایی و اروپایی و خاورمیانه کاملاً شناخته شده هستند. ایزوگام صادراتی هیرمان برای صادرات به اروپا، صادرات به خاورمیانه، صادرات به آسیا تولید شده و طبق ضوابط و استانداردهای روز جهانی قیمت گذاری می شود.

از درگاه های اینترنتی شرکت هیرمان، محصولات تولید شده را مورد بررسی قرار داده و کارشناس صادرات به شما اطلاعات لازم را میدهد. هیرمان، نقطه پایان جستجوی شماست!!!

حدود قیمت های ایزوگام در دسته بندی های مختلف

قیمت ایزوگام صادراتی دلیجان

 • در تعیین قیمت ایزوگام چندین عامل در نظر گرفته می شود که در خصوص تعیین قیمت به روز ایزوگام صادراتی دلیجان این توجه و تمرکز بیشتر هم می شود. تولید و صادرات ایزوگام و یا هر محصول دیگری باید صرفه های اقتصادی لازم را در پی داشته باشد.
 • قیمت مواد اولیه از جمله قیر درجه یک پالایشگاهی یا قیر 60/70
 • قیمت و کیفیت تیشوی وارداتی
 • کیفیت پلی استر
 • نوع ایزوگام
 • وزن هر رول ایزوگام و ضخامت ایزوگام
 • پلیمرهای مصرفی برای بهبود کیفیت عایق رطوبتی
 • نوع روکش مصرفی در عایق رطوبتی و بررسی امکان تولید ایزوگام صادراتی دلیجان و هزینه های حمل و نقل هم محاسبه و اعلام می شود.

ایزوگام صادراتی دلیجان در کشورهای آسیایی و اروپایی و خاورمیانه کاملاً شناخته شده و کارخانه هیرمان یکی از تولیدکننده های برتر در این صنعت است.

ایزوگام هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر

فروش ایزوگام برای صادرات

شرکت هیرمان دلیجان در زمینه تولید و بسته بندی انواع ایزوگام صادراتی دلیجان درجه یک بسیار هوشمندانه عمل کرده است. شرکت ایزوگام هیرمان با بررسی های لازم در سطح بازارهای جهانی اقدام کرده است. ایزوگام های صادراتی دلیجان هیرمان به شیوه های مختلف برای فروش عرضه می شوند. ایزوگام صادراتی دلیجان با مجوزهای رسمی گمرک و همچنین با استانداردهای روز جهانی و ارسال به کشورهای مختلف آماده سازی شده است. نمایندگی های فروش ایزوگام، فروشگاه های مصالح ساختمانی، فروشگاه های اختصاصی لوازم عایق کاری ساختمان از خرید مستقیم از کارخانه استفاده می کنند. فروش ایزوگام صادراتی دلیجان از درب کارخانه است و با پلمپ و مجوز صادراتی ارسال می شود.

روش ها و شیوه های فروش ایزوگام در قیمت آن بسیار موثر است. شرکت هیرمان دلیجان بهترین شرایط را برای خرید ایزوگام صادراتی دلیجان برای خریداران فراهم کرده است.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان درجه یک و دارای کلاس جهانی محصول شرکت هیرمان، مناسب برای تمام مناطق آب و هوایی ایران. ضخامت این ایزوگام ۵ میلی متر و ۵۰ کیلوگرم وزن دارد.

صادرات ایزوگام دلیجان به خاورمیانه

کشورهای همسایه و کشورهای خاورمیانه و اروپایی با توجه به نوع آب و هوا و همچنین میزان ساخت و سازها و کارهای عمرانی از جمله بازارهای بسیار مناسب برای ایزوگام صادراتی دلیجان هستند. کارخانه هیرمان دلیجان با بررسی های میدانی و همچنین تقاضای بازار و تناژ مورد درخواست اقدام به تولید بهترین ایزوگام صادراتی دلیجان برای فروش و بازارهای خاورمیانه کرده است. صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف از جمله: ترکیه، روسیه، عراق، سوریه، قطر، یمن، بحرین، عراق، افغانستان، ترکمنستان، گرجستان، قرقیزستان، گرجستان، و دیگر کشورهایی که همسایه ایران هستند صورت می گیرد. صادرات، به میزان قابل توجهی به شناسایی و استفاده از بازارهای اقتصادی تولیدات ایرانی از جمله ایزوگام های درجه یک پلیمری کمک می کند.

فرایند تولید ایزوگام صادراتی دلیجان، همراهی تیم بازرگانی و فروش در ارائه خدمات و دریافت مجوزها و ضوابط قانونی صادرات ایزوگام هیرمان نقش اساسی در انتخاب این محصول دارد.

ایزوگام سوپر صارداتی هیرمان فویل دار
بهترین مارک ایزوگام صادراتی در بازار

صادرات ایزوگام درجه یک به عراق

خریداران عموماً علاقمند و مشتاق به استفاده از محصولات با کیفیت و مرغوبیت بالا برای خرید و مصرف هستند. رغبت مشتری به سمت کالای با کیفیت تر و درجه یک برای خرید و صادرات ایزوگام به عراق است. در بازار رقابت کالاهای مشابه و تخصیص سهم بیشتری از بازار تامین کیفیت محصول تولید شده امری ضروری است. عراق و دیگر کشورها از مهمترین اهداف و رسالت های راهبردی مجموعه هیرمان در رسیدن به تولید با کیفیت و رضایت بخشی مشتری است. نینوا، کربلاف موصل، بغداد، نجف اشرف، بعقوبه، سلیمانیه، حله، اربیل و دیگر استان ها و شهرهای عراق از جمله مقاصد ایزوگام صادراتی دلیجان است.

رقابت کالاهای مشابه و تخصیص سهم بیشتری از بازار تامین کیفیت محصول تولید شده امری ضروری است. شرکت هیرمان دلیجان بیشترین همراهی و خدمات پس از فروش را به خریدار ایزوگام صادراتی دلیجان عرضه خواهد کرد.

ایزوگام 4 میل صادراتی بردین
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با ضخامت 4 میل

قیمت ایزوگام درجه یک صادراتی

در شرکت ایزوگام هیرمان شاهد تولید عایق رطوبتی ایزوگام در 10 کلاس و گرید مختلف (داخلی و صادراتی) هستیم که در انواع انواع ایزوگام تک لایه، دولایه، سه لایه و سفارشی با پوشش های فویل دار و طرح دار (استخری، چمنی، آجری و …) تولید می شود. قیمت ایزوگام صادراتی دلیجان با دقت بر قیمت مواد اولیه تعیین می شود. شرکت هیرمان صادرکننده ایزوگام به کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی و خاورمیانه است. قیمت ایزوگام صادراتی دلیجان و یا ایزوگام عمده درجه یک مورد نیاز شرکت ها و دفاتر فروش ایزوگام به صورت روزانه اعلام می شود.

تولید ایزوگام صادراتی دلیجان مطابق ثبت سفارش زیر نظر کارشناسان و متخصصین آزمایشگاه صورت میگیرد. مجوزهای گمرکی و همچنین دریافت گواهینامه های لازم برای صادرات ایزوگام اولویت این مجموعه است.

ایزوگام بردین درجه یک صادراتی
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان محصولی استثنایی

ایزوگام صادراتی هیرمان دلیجان

کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان از مشهورترین و شناخته شده ترین کارخانه های تولید ایزوگام است.این شرکت ایزوگام صادراتی دلیجان را با ثبت سفارش و طبق درخواست مشتری تولید و مراحل بسته بندی و بارگیری را با رعایت کلیه اصول استاندارد انجام می دهد. شرکت ایزوگام هیرمان در تولید ایزوگام صادراتی دلیجان به نکات بسیار ویژه ای توجه دارد:
1. ایزوگام صادراتی دچار پوسیدگی نمی شود و دارای قابیلت های انعطاف پذیری بالا است.
2. ایزوگام صادراتی دلیجان در مقابل فشارهای احتمالی ساختمان مقاومت بالایی دارد.
3. ایزوگام های صادراتی عمر میانگین بسیار بالایی دارد چرا که با بهترین کیفیت قیر پلیمری تولید می شوند.
4. ایزوگام های صادراتی در گرما و سرما از خود مقاومت بسیار خوبی نشان می دهد.

ایزوگام صادراتی دلیجان ضریب پایداری بالایی داشته و از بهترین منابع داخلی و وارداتی و مواد اولیه در بهترین شرایط تولید شده است.

ایزوگام درجه یک حلزون دلیجان
ایزوگام حلزون دلیجان با چسبندگی فوق العاده

ایزوگام درجه یک قیمت مناسب

 • در تولید ایزوگام صادراتی دلیجان و صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف به نکات بسیاری توجه می شود. در کارخانه هیرمان دلیجان به این موارد طبق قوانین و استانداردهای مشخص تاکید شده است و به این جهت است که بهترین مارک ایزوگام برای مصارف داخلی و صادراتی به اذعان خریداران در هیرمان تولید و عرضه می شود.
 • استانداردهای بین المللی و داشتن گواهینامه های رسمی
 • مصرف بهترین مواد اولیه و به کارگیری متخصین فنی در کنترل کیفیت
 • بسته بندی و بارگیری با آخرین روش های روز
 • پلمپ گمرکی محصول و ارسال ایزوگام از طریق راه های آبی و مرزهای زمینی و مجوزهای صادراتی ایزوگام، از ویژگی های ایزوگام صادراتی دلیجان است.

کلیه مراحل تولید ایزوگام درجه یک قیمت مناسب و همچنین بسته بندی و بارگیری، طبق اصول استاندارد و تحت نظارت کارشناسان متخصص پیگیری خواهد شد.

ایزوگام های شرکت هیرمان با کیفیت فوق العاده و تنوع بالا بهترین انتخاب برای ایزولاسیون خانه شما هستند.

صادرات ایزوگام پلیمری دلیجان به ترکیه

یکی از کشورهایی که از فناوری وتکنولوژی های تولید ایزوگام صادراتی دلیجان استفاده کرده است کشور ترکیه است. ارزان بودن محصول یکی از موارد و نکات مهمی است که در صادرات ایزوگام نقش مهمی ایفاء می کند. هنگامی که بازار صادرات ایزوگام هر چه بیشتر گسترش پیدا کند در نتیجه حجم صادرات هم بالاتر می رود. در فروش مستقیم از کارخانه قیمت های بهتری از این محصول در اختیار شرکت ها و مشتریان قرار می گیرد. استانبول، آنتالیا، ازمیر، آنکارا، کوش آداسی، بدورم، آنالیا و دیگر شهرهای ترکیه بازار مناسبی برای عرضه انواع ایزوگام صادراتی دلیجان هستند.

صادرات ایزوگام از درب کارخانه و با پلمپ گمرکی امکان پذیر است و اطلاعات بیشتر را از فایل آموزشی موجود در وب سایت دریافت کنید. تولید ایزوگام صادراتی دلیجان مطابق با استانداردهای روز دنیاست.

آیا پلمپ گمرک درب کارخانه انجام می شود؟

بله – پس از اتمام بارگیری، پلمپ محصول تحت نطارت کارشناسان شرکت هیرمان و درب کارخانه هماهنگ و صورت می گیرد.

همچنین بخوانید:
ایزوگام 5 میل هیرمان دلیجان
ایزوگام هیرمان با استاندارد اروپا

بهترین برند ایزوگام برای پشت بام

مزایای استفاده از ایزوگام های متنوع می تواند برای دوام و مقاومت سازه اهمیت ویژه داشته باشد. یکی از مصارف ایزوگام صادراتی دلیجان و عایق ایزوگام در داخل کشور، خرید و نصب ایزوگام برای پشت بام است. ایزوگام پشت بام به عنوان یکی از پرمصرف ترین عایق های رطوبتی در بازار است. مزایای استفاده از ایزوگام به عنوان عایق رطوبتی عبارت است از:
1. در برابر یخ زدن مقاوم است.
2. از نفوذ آب به لایه های پایین سقف جلوگیری می کند.
3. قابل استفاده در تمام شرایط آب و هوایی است.
4. هیچ چین و چروکی باقی نمی ماند که سبب نفوذ آب شود.
5. نصب سریع و آسان دارد.
6. قابل اجراء در تمامی محیط ها است.

عایق های رطوبتی پیش ساخته در کشورهایی که قادر به تولید ایزوگام نیستند از بازار خوبی برخوردار است. ایزوگام هیرمان صادراتی از جمله انتخاب های کشورهای مختلف است.

ایزوگام صادراتی دلیجان با نصب ساده
ایزوگام صادراتی دلیجان با نصب آسان

بهترین ایزوگام صادراتی دلیجان

 • این نوع ایزوگام دارای عمر مفید حداقل 20 سال است.
 • این نوع ایزوگام دارای چسبندگی فوق العاده بر روی تمام سطوح است.
 • ایزوگام هیرمان دلیجان دارای قیمت بسیار مقرون به صرفه است.
 • این نوع ایزوگام از مشکلات نم و رطوبت در ساختمان جلوگیری می کند.
 • این نوع محصول به اکثر کشورهای خارجی صادر می شود.
 • این محصول دارای استاندارد بین المللی CE  اروپا و ایزو ISO 9001 است.
 • این محصول باعث می شود مصرف کنندگان هر چند سال یکبار مجبور به تعمیر یا تعویض ایزوگام نشوند.
 • این محصول تحسین شده و برگزیده جشنواره کیفیت ایران است.
 • این محصول برای تمام مناطق سردسیری و گرمسیری و معتدل تولید می شود.

بهترین ایزوگام صادراتی دلیجان به همراه بسته بندی و بارگیری در سریعترین زمان به مرز کشور مقصد ترانزیت می شود و کلیه بارگیری ها تحت نظارت کارشناسان و با مجوز هماهنگ می شود.

حمل ایزوگام حلزون صادراتی با پالت
حمل ایزوگام حلزون صادراتی با بهترین امکانات
صادرات ایزوگام مستقیم از کارخانه
 • تولید ایزوگام درجه یک ممکن نیست مگر این که بهترین قیر پالایشگاهی در هنگام تولید ایزوگام صادراتی دلیجان مصرف شود. در نتیجه کیفیت ایزوگام و مرغوب بودن آن رابطه مستقیم با کیفیت قیر مصرف شده خواهد داشت. در تولید بهترین ایزوگام صادراتی دلیجان لازم است که به موارد مهمی دقت شود. از جمله این که :
 • رعایت ضخامت و وزن هر رول ایزوگام طبق درخواست
 • رعایت کلیه استانداردهای زیست محیطی
 • به کارگیری مواد اولیه کاملاً باکیفیت
 • بسته بندی و بارگیری بدون آسیب به رول ها
 • پلمپ گمرکی و ارسال بار به بازارهای مرزی و دقت و سرعت در کارها که در صادرات ایزوگام نقش مهمی دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده محصولات ما می توانید به سایت شرکت ایزوگام هیرمان به آدرس اینترنتی HIRMAANCO.COM مراجعه کنید.

ایزوگام بردین دلیجان با کیفیت پلیمری
ایزوگام درجه یک صادراتی بردین دلیجان
بهترین ایزوگام صادراتی دلیجان در ایران

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با ارزش نهادن به کیفیت تولیدات خود و دریافت سود پائین، همچنین بهره گیری و عقد قرارداد های خرید با تولیدکنندگان مواد اولیه استاندارد و مورد تائید مراجع ذیصلاح نسبت به تامین مواد اولیه با کیفیت از برترین برندهای تولید کننده تیشو و پلی استر، بعلاوه تامین قیر مورد نیاز برای تولید ایزوگام باکیفیت از کارخانجات معتبر و پالایشگاه های صاحب نام در کشور توانسته گام بسیار بلندی در تولید برداشته به نحوی که محصولات این شرکت در بازارهای فراتر از مرزهای کشور نیز خریداران و استفاده کنندگان خود را دارد.

محصولات شرکت ایزوگام هیرمان تا کنون در 21 کشور عرضه میگردد که شامل کشور های اروپائی و حوزه خلیج فارس و در همسایگان شمالی را نیز در بر دارد.

بهترین مارک ایزوگام دلیجان در بازار
ایزوگام درجه یک سوپر صادراتی هیرمان بی نظیر
نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

خرید ایزوگام چه برای مصارف داخلی و یا برای صادرات همیشه از دغدغه های خریدار بوده است. در اینجا به روش های ساده تر انواع عایق ایزوگام اشاره می کنیم:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

برای دریافت اطلاعات دقیق تر و به روز و خرید موفق تر می توانید به وب سایت هیرمان مراجعه کنید. تماس تلفنی با کارشناسان ما را از دست ندهید.