ایزوگام صادراتی افغانستان از مبداء کارخانه بارگیری و از مسیرها و مرزی های بین دو کشور و از طریق بازارهای مرزی با کمترین قیمت ارسال می شود. تعیین مسیر صادرات بهترین مارک ایزوگام از شرکت هیرمان طوری برنامه ریزی می شود که با قیمت ارزان تر و در سریع ترین زمان ممکن انجام شود. مجوزهای صادراتی می توانند در زمانی اندک و مطابق با قوانین توسط کارشناسان شرکت اخذ شوند.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

تولید ایزوگام صادراتی افغانستان

تولید محصولات صادراتی و صادرات ایزوگام به کشورهای همسایه همواره از اهداف شرکت ایزوگام هیرمان بوده است. فرآیند طولانی پیشرفت و بهره وری بالا و استفاده از ماشین آلات و تجهیزات در زمینه تولید را به خوبی طی کرده ایم. تهیه و تامین انواع عایق های رطوبتی و ایزوگام صادراتی افغانستان در شرکت هیرمان دلیجان با اصول و استاندارد جهانی انجام می شود. در این مطلب شما را با صادرات انواع ایزوگام با قیمت مناسب روز بیشتر آشنا می کنیم.

ایزوگام صادراتی افغانستان به درستی بارگیری و سپس پلمپ شده و همراه با ضمانت نامه و بیمه نامه از مسیرهای بین المللی ارسال میگردد. صادرات ایزوگام و ارسال به کشورهای مختلف حتماً بایستی از درب کارخانه و با مجوزهای رسمی و با پلمپ گمرکی صورت بگیرد.

صادرات ایزوگام دلیجان

افغانستان یکی از همسایه های استراتژیک ایران است. کشور ایران از شرق و جنوب شرقی با افغانستان و پاکستان، در شمال با ترکمنستان و آذربایجان، در سمت شمال غرب با ارمنستان و ترکیه و از غرب با عراق همسایه است.شرکت هیرمان دلیجان بازارهای داخلی و همچنین میزان تقاضای هر یک از کشورهای همسایه ایران را به دقت سنجیده است. با توجه به میزان ساخت و سازها اقدام به تولید و صادرات ایزوگام به افغانستان و دیگر کشورهای همسایه را در دستور کار دارد.

ایزوگام هیرمان به کشورهایی مانند ترکیه، عراق، بحرین، کویت، افغانستان و پاکستان صادر می شود. کشورهای اروپایی و خاورمیانه و کشورهای آسیایی مقصد بهترین محصولات هیرمان است.

تولید ایزوگام صادراتی افغانستان
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان

ایزوگام صادراتی هیرمان در لشکرگاه

ایزوگام هیرمان دلیجان به دلایل زیر در بازارهای کشورهای همسایه ایران و استان های مختلف کشور افغانستان از جمله لشکرگاه بسیار مورد توجه است:

  • محصولات هیرمان مورد تایید موسسه استاندارد ملی و جهانی است.
  • وزن سبک و مقاومت بالایی دارد.
  • ایزوگام صادراتی افغانستان به تنهایی یک عایق کامل است.
  • ایزوگام استاندارد پلیمری نیاز به برف روبی ندارد.
  • ایزوگام درجه یک هیرمان در مقابل سرما و گرما بسیار مقاوم است.
  • ایزوگام پلیمری منجر به آلودگی هوا نمی شود و نصب سریع و ساده دارد و این ایزوگام قابلیت تعمیر و ترمیم در هر شرایطی را دارد.

ایزوگام صادراتی، کشورهای افغانستان؛ پاکستان، عراق، ترکیه و کشورهای همسایه شمالی ایران را در بر میگیرد و ما در هیرمان آماده همکاری مستقیم با شرکت های بازرگانی صادراتی هستیم.

قیمت ایزوگام صادراتی دلیجان

قیمت نهایی هر متر مربع ایزوگام به روز تعیین شود. قیمت ایزوگام هیرمان دلیجان توسط کارشناسان با توجه و دقت به موارد زیر تنظیم می شود:
1. میزان قیمت و کیفیت قیر عرضه شده در بازار بورس
2. میزان کیفیت و کیفیت تیشوی وارداتی
3. پلی استر و قیمت آن
4. نوع ایزوگام بر اساس روکش و یا تعداد لایه های تشکیل دهنده آن
5. وزن هر رول ایزوگام
6. ضخامت ایزوگام و پلیمرهایی که برای افزایش کیفیت و مقاومت ایزوگام مصرف می شود و نوسان قیمت هر یک از موارد ذکر شده تاثیری بر روی قیمت تولید ایزوگام می گذارد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

شرکت هیرمان دلیجان با بررسی و دقت تلاش کرده است که با فروش عمده و بی واسطه و مستقیم، قیمت ایزوگام صادراتی افغانستان و دیگر کشورها را تا حدودی در حد معقول پایین نگه دارد.

نحوه صادرات ایزوگام به کشور افغانستان

تولید و انتخاب ایزوگام پلیمری مورد نیاز و مناسب آب و هوای کشور افغانستان و ایزوگام صادراتی افغانستان با همکاری کارشناسان فنی و آزمایشگاه شرکت هیرمان و خط تولید صورت میگیرد. کشور افغانستان پس از پشت سر گذاشتن سال ها جنگ و عدم ثبات در منطقه در حال حاضر؛ بسیاری از پروژه های ساخت و ساز و عمرانی خود را آغاز کرده است و در هر مرحله از بازسازی مناطق مسکونی و تجاری و اداری نیاز به انواع عایق های رطوبتی دارد.

نکته مهم در این است که تولید محصول استاندارد با توجه به کیفیت و رقم میانگین آن برای تولید ایزوگام صادراتی افغانستان و صادرات ایزوگام بسیار مهم است. مرزهای دو کشور و بازارچه ها نقش مهمی در نحوه صادرات ایزوگام دلیجان به افغانستان ایفاء می کنند.

بسته بندی ایزوگام با تکنولوژی روز
ایزوگام حلزون دلیجان با پالت بسته بندی

شرکت ایزوگام صادراتی ویژه افغانستان

قیر طی فرآیندهای پالایش به دست می آید و در پروژه های راه سازی و ساختمان سازی کاربرد زیادی دارد. شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان، یکی از واحدهای تولیدی عایق رطوبتی است که از بهترین و باکیفیت ترین موجود در بازار برای تولید محصول خود استفاده میکند.
قیمت قیر در سال های اخیر نوسانات زیادی داشته است و در روند کلی قیمت گذاری ایزوگام تاثیر بسزایی داشته است. قیمت ایزوگام صادراتی افغانستان به روز از واحد صادرات قابل دریافت است. شرکت هیرمان دلیجان مجموعه ای است که بهترین ایزوگام پلیمری را تولید و برای صادرات در بازار جهانی عرضه می نماید.

ایزوگام صادراتی افغانستان محصول ممتاز شرکت هیرمان، نه تنها سدی مقاوم در برابر نشت آب و رطوبت است بلکه، عایقی قدرتمند برای گرما  سرما است.

بهترین ایزوگام صادراتی ویژه خاورمیانه

ایزوگام صادراتی هیرمان دلیجان هم اکنون در 14 کشور مورد استفاده قرار می گیرد و علاوه بر تولید ایزوگام صادراتی افغانستان و کشورهای دیگر نیز مقصد فعالیتهای صادراتی کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان قرار دارد. از جمله این کشورها عبارتند از: ترکمنستان، عمان، بحرین، اردن، عراق، ترکیه، افغانستان، آذربایجان، کویت و امارات و کشورهای دیگر که نحوه صادرات آن ها در وب سایت کاملاً مورد بررسی قرار گرفته و توضیح داده شده است.

تولید بهترین ایزوگام صادراتی افغانستان و دیگر کشورهای خاورمیانه به صورت انبوه و فروش از درب کارخانه در شرکت هیرمان پوشش داده می شود.

ایزوگام دولایه فویلدار صادراتی قیمت مناسب

ایزوگام دو لایه فویل دار صادراتی با قیر اصلاح شده bpp تولید شده است و وزن هر رول 42 و 50 کیلوگرم و با ضخات 4 و 5 میلیمتر برای صادرات آماده سازی شده است. ایزوگام فویل دار هم مصارف بیشتری دارد و هم مقاومت بالاتری به نسبت دیگر انواع عایق های رطوبتی از خود نشان می دهد. ایزوگام فویل دار پلیمری دارای خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد است و ایزوگام صادراتی افعانستان به صورت دو لایه فویل دار برای پشت بام بسیار مناسب است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام صادراتی افغانستان در مقابل انواع اسیدها و نفوذ گازهای شیمیایی و اشعه ماورا بنفش UV نیز مقاوم است. شرکت تولید ایزوگام هیرمان دلیجان زیر نظر سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی فعالیت می‎کنند.

بهترین ایزوگام ایران با توجه به کیفیت کدام است و مجموع عواملی که سبب خرید ایزوگام درجه یک دلیجان می شود کدام است؟ در فیلم زیر به این عوامل اشاره کرده ایم.


ایزوگام صادراتی به قیمت روز

یکی از روش های متداول در فروش ایزوگام، فروش آن از درب کارخانه است که بسیار مرسوم است. البته با در نظر گرفتن هزینه ها می توان گفت که این روش از همه ساده تر و مطمئن تر است. فروش عمده ایزوگام از دفتر مرکزی فروش هیرمان هم می تواند شما را در خرید ایزوگام اصل و قیمت مناسب یاری کند.
1. دفاتر فروش و پخش ایزوگام
2. فروشگاه های مصالح ساختمانی
3. فروشگاه های اختصاصی لوازم عایق کاری ساختمان
4. نمایندگی های فروش ایزوگام دلیجان با خرید مستقیم از کارخانه با بهترین کیفیت و قیمت مناسب از محصولات استفاده می کنند.

روش های ذکر شده می تواند در هزینه ها و وقت شما صرفه جویی کرده و بهترین ایزوگام صادراتی دلیجان و ایزوگام صادراتی افغانستان و دیگر کشورها یاری کند. فروش ایزوگام بدون واسطه ارزان تر و با قیمت های عالی خواهد بود.

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با کیفیت کم نظیر

ایزوگام درجه یک صادراتی دلیجان با پلمپ گمرک

تولید ایزوگام صادراتی افغانستان و کشورهای مختلف را تحت پوشش قرار میدهد. در کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان کلیه امور مربوط به صادرات توسط کارشناس پیگیری می شود. پس از تولید و بارگیری در وسائط نقلیه مناسب و در کانتینرهای سرپوشیده، با نظارت کارشناس، پلمپ گمرکی صورت میگیرد.
ایزوگام های صادراتی از طریق بنادر و مرزهای زمینی برای کشورهای منطقه صادر میشود. شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان آماده همکاری با شرکت ها و پیمانکاران ساختمانی و عمرانی است.

ما در هیرمان به تمام کشورهای اطراف ایران صادرات داریم و ایزوگام صادراتی افغانستان نمونه ای از این تولیدات هستند.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

در اینجا به برندها و محصولات شرکت ایزوگام هیرمان اشاره می کنیم:

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

  • اولین محصول این شرکت، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
  • دومین محصول شرکت هیرمان، ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • سومین محصول کارخانه ایزوگام هیرمان، ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3 و 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • ایزوگام طوفان شرق دلیجان و ایزوگام های طرح دار بردین و حلزون صادراتی، نمونه های دیگری از تولیدات درجه یک شرکت ایزوگام هیرمان به شمار می رود.

تحویل برای ایزوگام صادراتی افغانستان به چه صورت است؟تحویل درب کارخانه با پلمپ گمرکی، تحویل در بندر کشور خودمان، تحویل در بندر کشور مقصد، تحویل در شهر کشور مقصد خواهد بود.

نحوه خرید از شرکت صادراتی ایزوگام هیرمان

ایزوگام صادراتی افغانستان و یا دیگر محصولات شرکت هیرمان را به روش های مختلف می توانید خریداری کنید از جمله:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

کلیه اطلاعات مورد نیار برای تهیه و تامین انواع عایق های رطوبتی به روز شده در سایت درج و ثبت می شود. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز اقدام به بررسی و ثبت سفارش خرید ایزوگام مورد نیاز خود نمایید.

در این مقاله شما را با انواع ایزوگام صادراتی هیرمان و نحوه ارسال و قیمت محصولات آشنا کردیم. در پایان به سه سوال پرتکرار مشتریان عزیز پاسخ می دهیم.

همچنین بخوانید:
بهترین شرکت ایزوگام در ایران کدام است؟ و چرا؟

نحوه پلمپ محصولات چگونه است؟

در شرکت ایزوگام هیرمان کلیه مراحل از جمله پلمپ گمرک با نظارت کامل کارشناس، پس از بارگیری انجام می شود.

مجوز صادرات توسط خود شرکت تهیه می شود؟

بله – کلیه مجوزهای لازم برای صادرات توسط شرکت تهیه تهیه می شود.

صادرات ایزوگام به چه کشورهای انجام می شود؟

به کلیه کشورهای اطراف ایران صادرات داریم.