ایزوگام صادراتی افغانستان از مبداء کارخانه بارگیری و از مسیرها و مرزی های بین دو کشور و از طریق بازارهای مرزی با کمترین قیمت ارسال می شود. تعیین مسیر صادرات بهترین مارک ایزوگام از شرکت هیرمان طوری برنامه ریزی می شود که با قیمت ارزان تر و در سریع ترین زمان ممکن انجام شود. مجوزهای صادراتی می توانند در زمانی اندک و مطابق با قوانین توسط کارشناسان شرکت اخذ شوند. صادرات ایزوگام و ارسال به کشورهای مختلف حتماً باید از درب کارخانه و با مجوزهای رمی و با پلمپ گمرکی صورت بگیرد. در این مطلب شما را با صادرات انواع ایزوگام با قیمت مناسب بیشتر آشنا می کنیم.

ایزوگام صادراتی هیرمان به افغانستان
ایزوگام درجه یک سوپر صادراتی هیرمان

ایزوگام صادراتی افغانستان

تولید محصولات صادراتی و صادرات ایزوگام به کشورهای همسایه همواره از اهداف شرکت ایزوگام هیرمان بوده است. فرآیند طولانی پیشرفت و بهره وری بالا و استفاده از ماشین آلات و تجهیزات در زمینه تولید را به خوبی طی کرده ایم. تهیه و تامین انواع عایق های رطوبتی و ایزوگام صادراتی افغانستان در شرکت هیرمان دلیجان با اصول و استاندارد جهانی انجام می شود.
ایزوگام صادراتی افغانستان و دیگر کشورها به همین ترتیب با بهترین مواد اولیه و استفاده از تکنولوژی روز دنیا تولید می شود. این محصول با کمترین قیمت به صورت عمده و بدون واسطه به فروش می رسد.

صادرات ایزوگام چگونه است؟

ایزوگام هیرمان به کشورهایی مانند ترکیه، عراق، بحرین، کویت، افغانستان و پاکستان صادر می شود. کشورهای اروپایی و خاورمیانه و کشورهای آسیایی مقصد بهترین محصولات هیرمان است.

ایزوگام صادراتی افغانستان به درستی از مسیرهای بین المللی انتخاب می شود و بارگیری در کانتینرهای سرپوشیده و با دقت صورت گرفته و سپس پلمپ گمرک شده و همراه با ضمانت نامه و بیمه نامه ارسال میگردد.

بارگیری ایزوگام برای صادرات
تولید ایزوگام 4 میل بردین با کیفیت صادراتی

صادرات ایزوگام استاندارد دلیجان

افغانستان یکی از همسایه های استراتژیک ایران است. کشور ایران از شرق و جنوب شرقی با افغانستان و پاکستان، در شمال با ترکمنستان و آذربایجان، در سمت شمال غرب با ارمنستان و ترکیه و از غرب با عراق همسایه است.شرکت هیرمان دلیجان بازارهای داخلی و همچنین میزان تقاضای هر یک از کشورهای همسایه ایران را به دقت سنجیده است. با توجه به میزان ساخت و سازها اقدام به تولید و صادرات ایزوگام به افغانستان و دیگر کشورهای همسایه را در دستور کار دارد.

نحوه پلمپ محصولات چگونه است؟

در شرکت ایزوگام هیرمان کلیه مراحل از جمله پلمپ گمرک با نظارت کامل کارشناس، پس از بارگیری انجام می شود.

ایزوگام هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر

صادرات ایزوگام به لشکرگاه

 • ایزوگام هیرمان دلیجان به دلایل زیر در بازارهای کشورهای همسایه ایران و استان های مختلف کشور افغانستان از جمله لشکرگاه بسیار مورد توجه است:
 • محصولات هیرمان مورد تایید موسسه استاندارد ملی و جهانی است.
 • وزن سبک و مقاومت بالایی دارد.
 • ایزوگام صادراتی افغانستان به تنهایی یک عایق کامل است.
 • ایزوگام استاندارد پلیمری نیاز به برف روبی ندارد.
 • ایزوگام درجه یک هیرمان در مقابل سرما و گرما بسیار مقاوم است.
 • ایزوگام پلیمری منجر به آلودگی هوا نمی شود و نصب سریع و ساده دارد و این ایزوگام قابلیت تعمیر و ترمیم در هر شرایطی را دارد.

ایزوگام صادراتی افغانستان؛ پاکستان، عراق، ترکیه و کشورهای همسایه شمالی ایران را در بر میگیرد و شرکت تولیدی بازرگانی هیرمان نقطه پایان جستجوی شماست!!!

شرکت هیرمان دارای سه برند و ۴ ضخامت مختلف هست که همگی با مواد اولیه درجه یک و قیر خالص پالایشگاهی تولید میشوند. در فیلم زیر به معرفی محصولات پرداخته ایم.

لیست قیمت ایزوگام صادراتی

قیمت مواد اولیه و کیفیت هر یک از متریال که در تولید عایق رطوبتی نقش موثری دارند مورد بررسی دقیق قرار بگیرد و سپس قیمت نهایی هر متر مربع ایزوگام تعیین شود. قیمت ایزوگام هیرمان دلیجان توسط کارشناسان با توجه و دقت به موارد زیر تنظیم می شود:
1. میزان قیمت و کیفیت قیر عرضه شده در بازار بورس
2. میزان کیفیت و کیفیت تیشوی وارداتی
3. پلی استر و قیمت آن
4. نوع ایزوگام بر اساس روکش و یا تعداد لایه های تشکیل دهنده آن
5. وزن هر رول ایزوگام
6. ضخامت ایزوگام و پلیمرهایی که برای افزایش کیفیت و مقاومت ایزوگام مصرف می شود و نوسان قیمت هر یک از موارد ذکر شده تاثیری بر روی قیمت تولید ایزوگام می گذارد.

شرکت هیرمان دلیجان با بررسی و دقت تلاش کرده است که با فروش عمده و بی واسطه و مستقیم، ارسال ایزوگام صادراتی افغانستان و دیگر کشورها را تا حدودی در حد معقول پایین نگه دارد.

بسته بندی ایزوگام با تکنولوژی روز
ایزوگام حلزون دلیجان با پالت بسته بندی

ارسال ایزوگام به کشور افغانستان

تولید و انتخاب ایزوگام مورد نیاز و مناسب آب و هوای کشور افغانستان و ایزوگام صادراتی افغانستان با همکاری کارشناسان فنی و آزمایشگاه شرکت هیرمان و خط تولید صورت میگیرد. کشور افغانستان پس از پشت سر گذاشتن سال ها جنگ و عدم ثبات در منطقه در حال حاضر؛ بسیاری از پروژه های ساخت و ساز و عمرانی خود را آغاز کرده است و در هر مرحله از بازسازی مناطق مختلف نیاز به انواع عایق های رطوبتی دارد. قندوزو لشکرگاه و بسیاری دیگر از استان ها و ولایات افغانستان با ارسال انواع ایزوگام صادراتی افغانستان تامین می شوند.

نکته مهم در این است که تولید و محصول با توجه به کیفیت و رقم میانگین آن برای صادرات بسیار مهم است و اینکه محصول تولیدی باید دارای بالاترین استاندارد و کیفیت باشد.

رول های ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
تولید ایزوگام صادراتی بردین

تولید ایزوگام صادراتی افغانستان

قیر در برخی از کشورها به آسفالت شناخته می شود و یکی از محصولات به دست آمده از نفت خام است. قیر طی فرآیندهای پالایش به دست می آید و در پروژه های راه سازی و ساختمان سازی کاربرد زیادی دارد. قیمت قیر در سال های اخیر نوسانات زیادی داشته است و البته تقاضای بازار و میزان تولید در روند کلی قیمت گذاری ایزوگام و قیر تاثیر بسزایی دارند. کالاهایی که در کشورهای مختلف و حتی در ایران خرید و فروش می شوند و از جمله فرآورده های نفتی با قیمت دلار سنجیده و مبادله می شوند. قیمت ایزوگام صادراتی افغانستان به روز از واحد صادرات قابل دریافت است.

ایزوگام صادراتی دلیجان محصول ممتاز شرکت هیرمان، نه تنها سدی مقاوم در برابر نشت آب و رطوبت است بلکه، عایقی قدرتمند برای گرما  سرما است.

صادرات ایزوگام با پلمپ
ایزوگام پلیمری بردین با کیفیت کم نظیر

بهترین ایزوگام صادراتی به خاورمیانه

ایزوگام صادراتی هیرمان دلیجان هم اکنون در 14 کشور مورد استفاده قرار می گیرد و علاوه بر تولید ایزوگام صادراتی افغانستان و کشورهای دیگر نیز مقصد فعالیتهای صادراتی کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان قرار دارد. از جمله این کشورها عبارتند از: ترکمنستان، عمان، بحرین، اردن، عراق، ترکیه، افغانستان، آذربایجان، کویت و امارات و کشورهای دیگر که نحوه صادرات آن ها در وب سایت کاملاً مورد بررسی قرار گرفته و توضیح داده شده است.

تولید بهترین ایزوگام صادراتی افغانستان و دیگر کشورهای خاورمیانه به صورت انبوه و فروش از درب کارخانه در شرکت هیرمان پوشش داده می شود.

تولید بهترین ایزوگام صادراتی
بهترین ایزوگام صادراتی در بازار

ارسال ایزوگام به کشور همسایه ایران

 1. شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان تولیدکننده عایق رطوبتی ایزوگام در 10 کلاس و گرید مختلف (داخلی و صادراتی) است.
 2. انواع ایزوگام تک لایه، دولایه، سه لایه و سفارشی با پوشش های فویل دار و طرح دار (استخری، چمنی، آجری و …) در هیرمان تولید می شود.
 3. هیرمان صادرکننده ایزوگام به کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی و خاورمیانه است.
 4. محصولات: ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان – ایزوگام صادراتی بردین دلیجان – ایزوگام حلزون دلیجان و انواع ایزوگام طرح دار
 5. محصولات هیرمان دارای بسته بندی شیرینگ و وکیوم و تولید شده با مواد اولیه درجه یک است و با مجوزو پلمپ گمرک ارسال میشود.

قیمت ایزوگام صادراتی افغانستان و دیگر کشورهای خارجی به روز قابل استعلام است و در وب سایت هیرمان می توانید محصولات تولیدی را از نظر کیفیت و قیمت بررسی کنید.

تولید بهترین مارک ایزوگام
ایزوگام صادراتی بردین با کیفیت و قیمت عالی

ایزوگام دولایه فویلدار مناسب صادرات

ایزوگام دو لایه فویل دار صادراتی با قیر اصلاح شده bpp تولید شده است و وزن هر رول 42 و 50 کیلوگرم و با ضخات 4 و 5 میلیمتر برای صادرات آماده سازی شده است. ایزوگام فویل دار هم مصارف بیشتری دارد و هم مقاومت بالاتری به نسبت دیگر انواع عایق های رطوبتی از خود نشان می دهد. ایزوگام فویل دار پلیمری دارای خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد است و ایزوگام صائراتی افعانستان به صورت دو لایه فویل دار برای پشت بام بسیار مناسب است. انواع ایزوگام پشت بام را در سایت ملاحظه می کنید.

ایزوگام صادراتی افغانستان و کشورهای دیگر خارجی در مقابل انواع اسیدها و نفوذ گازهای شیمیایی و اشعه ماورا بنفش UV نیز مقاوم است. شرکت های تولید ایزوگام دلیجان زیر نظر سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی فعالیت می‎کنند.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان محصولی کم نظیر و با کیفیتی حیرت انگیز ساختمان شما را برای سال های طولانی در برابر بارندگی و رطوبت ایمن می کند.

کاربرد ایزوگام در ساختمان ها

 • امروزه مصرف ایزوگام و دیگر عایق های پیش ساخته تنها برای پوشش و عایق کاری نیست. دوام و ماندگاری و همچنین ایجاد زیبایی های بصری برای ساختمان ها هم یکی دیگر از اهداف مصرف انواع ایزوگام به شمار می آید. ایزولاسیون ساختمان ها و پشت بام ها و شیروانی ها و پی ساختمان، ایرانیت، حمام، تونل های آبیاری، سردخانه‎ ها، لوله‎ های گاز و نفت، دامداریها و مرغداریها، سدها و پل‌های هوایی، باند فرودگاه و پارکینگ‌های طبقاتی و بسیاری دیگر، از موارد استفاده ایزوگام صادراتی افغانستان است. در داخل کشور و در دیگر کشورهای جهان هم استفاده از ایزوگام و عایق های رطوبتی به شکل های مختلف متداول است.

ایزوگام به تنهایی یک عایق کامل است و ایزوگام صادراتی افغانستان این کشور را از دیگر انواع ایزولاسیون بی نیاز می کند. برای اطلاعات بیشتر می توانید از فایل آموزشی موجود در سایت استفاده کنید.

فروش ایزوگام هیرمان از درب کارخانه

یکی از روش های متداول در فروش ایزوگام، فروش آن از درب کارخانه است که بسیار مرسوم است. البته با در نظر گرفتن هزینه ها می توان گفت که این روش از همه ساده تر و مطمئن تر است. فروش عمده ایزوگام از دفتر مرکزی فروش هیرمان هم می تواند شما را در خرید ایزوگام اصل و قیمت مناسب یاری کند.
1. دفاتر فروش و پخش ایزوگام
2. فروشگاه های مصالح ساختمانی
3. فروشگاه های اختصاصی لوازم عایق کاری ساختمان
4. نمایندگی های فروش ایزوگام دلیجان با خرید مستقیم از کارخانه با بهترین کیفیت و قیمت مناسب از محصولات استفاده می کنند.

روش های ذکر شده می تواند در هزینه ها و وقت شما صرفه جویی کرده و بهترین ایزوگام صادراتی دلیجان و ایزوگام صادراتی افغانستان و دیگر کشورها یاری کند. فروش ایزوگام بدون واسطه ارزان تر و با قیمت های عالی خواهد بود.

ایزوگام باکیفیت حلزون دلیجان
ایزوگام باکیفیت حلزون دلیجان
ایزوگام صادراتی افغانستان
 • ایزوگام هیرمان دلیجان در طی سال ها فعالیت خود توانسته است با اصول مشتری مداری و تولید انواع ایزوگام های برتر در پروژه ها سهم بسزایی از خود به جای بگذارد.
 • ایزوگام صادراتی افغانستان دچار پوسیدگی نمی شود و دارای قابیلت های انعطاف پذیری بالا است چرا که از بهترین مواد اولیه تولید شده است.
 • ایزوگام صادراتی دلیجان به جهت دارا بودن پلی استر در مقابل فشارهای احتمالی ساختمان مقاومت بالایی دارد.
 • ایزوگام استاندارد صادراتی عمر میانگین بسیار بالایی دارد چرا که با بهترین کیفیت قیر پلیمری تولید شده است.
 • ایزوگام های صادراتی هیرمان در گرما و سرما از خود مقاومت بسیار خوبی نشان می دهد.
 • ایزوگام های صادراتی دلیجان پس از گذراندن آزمون های گوناگون در آزمایشگاه های کارخانه های فرآوری، ضریب پایداری بالایی دارد.

به همین منظور برای ایزوگام صادراتی افغانستان دچار تردید نخواهید شد اگر ایزوگام هیرمان به شما معرفی شود. ایزوگام های صادراتی با پلمپ و گواهینامه های صادراتی بارگیری می شوند و همچنین ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر دارند.

کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
 • ایزوگام صادراتی بردین یک عایق کامل شناخته می شود. خصوصیات ویژه آن موجب شده است که برای صادرات ایزوگام افغانستان، صادرات اروپا، صادرات خاورمیانه و صادرات به آسیا کاملاً توصیه شود. این محصول مشخصات و ویژگی های زیر را دارد:
 • استانداردهای بین المللی
 • داشتن گواهینامه های رسمی
 • مصرف بهترین مواد اولیه
 • استفاده از قیر پلیمری درجه یک
 • به کارگیری کارشناسان و متخصین فنی در حین تولید
 • بسته بندی و بارگیری با آخرین روش های روز
 • پلمپ گمرکی محصول
 • ارسال ایزوگام از طریق راه های آبی و مرزهای زمینی که با ضمانت نامه و بیمه نامه و مجوزهای صادراتی هماهنگ می شود.

ایزوگام صادراتی دلیجان، بهترین انتخاب برای تکنسین ها و موسسات عایق بندی و گروه های ساختمان سازی به حساب می آید.

ایزوگام صادراتی افغانستان درجه یک
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان در کلاس جهانی
نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان
 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

کلیه اطلاعات مورد نیار برای تهیه و تامین انواع عایق های رطوبتی و قیمت های به روز شده در سایت درج و ثبت می شود. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز اقدام به بررسی و ثبت سفارش خرید ایزوگام مورد نیاز خود نمایید.

همچنین بخوانید:
ایزوگام صادراتی دلیجان با قیمت مناسب