ایزوگام سنگریزه ای با سنگدانه های طبیعی و رنگ هایی زیبا مانند سفید، قرمز، صورتی، سبز و سفید و طی فرآیندهای بسیار پیشرفته برای مکان های خاص به صورت انبوه تولید می شود. ویژگی منحصر به فرد این محصول یعنی استحکام و پایداری بالا به همراه زیبایی ظاهری، کاربری ایزوگام ماسه ای و شنی را برای ابنیه و ساختمان ها مناسب نموده است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام سنگریزه ای چیست؟

قطغاً با مطالعه مقاله های قبلی، شما جزئیات و اطلاعات مفید در خصوص عایق رطوبتی ایزوگام و انواع آن کسب کرده اید. عایقهای رطوبتی پیش ساخته ایزوگام بسیار متنوع و پرکاربرد هستند و یکی از این عایق ها هم ایزوگام سنگریزه ای است.
این نوع عایق که به ایزوگام ماسه ای یا شنی هم شناخته می شود برای سطوحی خاص کاربرد دارد. برای نصب این عایق رطوبتی باید از گروههای آموزش دیده استفاده شود. در ادامه به کاربردها، تفاوت ایزوگام سنگ ریزه با ایزوگام های معمولی و مزایا و معایب آن می پردازیم.

در صورتی که تمایل به خرید ایزوگام سنگریزه ای دارید می توانید با دفتر فروش مرکزی، دفتر کارخانه و یا نمایندگی های ایزوگام در شرکت هیرمان ارتباط بگیرید.

انواع ایزوگام سنگریزه ای
ایزوگام سنگربزه ای در انواع مخنلف

ایزوگام سنگ ریزه و انواع آن

عایق رطوبتی ایزوگام سنگریزه ای هم مانند ایزوگام معمولی در استخرها، پشت بام ها، نماهای بیرونی ساختمان و ….مورد استفاده قرار می گیرد. لایه بیرونی ایزوگام سنگریزه، آلومینیوم نبوده و به جای آن ار سنگریزه، شن و ماسه هایی با رنگ های طبیعی کار شده است.
تفاوت مدل های مختلف ایزوگام سنگ ریزه ای بیشتر در رنگ آن هاست. این نوع عایق رطوبتی معمولاً بر روی سطح بیرونی نصب شده و در رنگ های متنوع مانند طوسی، قرمز، سبز، سفید و……تولید و پخش میشود.

مواد اولیه ای که در تولید ایزوگام سنگریزه ای به کار میرود شامل: تیشو، پلی استر، قیر، سنگریزه و مواد افزودنی مجاز است. کیفیت در تولید این محصول، هدف نهایی ماست.

ویژگی های ایزوگام ماسه ای کدام است؟

مسلم است که هر محصولی مانند ایزوگام شنی می تواند علاوه بر مزایای زیاد دارای معایبی باشد که ما در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. یکی از مهمترین ویژگی های ایزوگام سنگریزه ای، مقاومت بالای آن است که در مقابل عوامل مخرب بیرونی مانند تابش مستقیم آفتاب و نور،، عالی است.
عایق کنندگی این نوع ایزوگام بسیار بالاست و بیشتر جنبه تزئینی هم دارد. برای باغچه ها و بام های سبز و برای روف گاردن ها از ایزوگام سنگریزه ای استفاده می کنند تا هم زیبایی کار حفظ شود و هم دوام و نفوذ ناپذیری بام افزایش یابد.

مهمترین ویژگی ایزوگام سنگریزه را می توان در مقاومت بالای آن دانست که علاوه بر زیبایی بر استحکام سازه تاثیرگذار است.

معایب و مزایای ایزوگام شنی کدام است؟

شاید بتوان مهمترین مزیت ایزوگام سنگریزه ای را در زیبایی ظاهری آن دانست. خب گفتیم که البته مقاومت و قدرت عایق کنندگی این محصول بیشتر است. سنگ ریزه و شن استفاده شده در این محصول پرتوهای فرا بنفش را جذب مب کند و آسیب کمتری به لایه های زیرین ایزوگام وارد می شود.
آسیب کمتر به لایه های زیرین، موجب طول عمر ایزوگام می شود. جذب گرما را هم به عنوان یکی از معایب ایزوگام سنگریزه ای ذکر کرده اند. در هنگام خرید ایزوگام حتماً به معایب و مزایای عایق ایزوگام توجه کنید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

از آن جایی که ایزوگام سنگریزه ای گرما را به خود جذب می کند، اگر در مناطق بسیار گرم زندگی می کنید حتماً در هنگام خرید ایزوگام ماسه ای به این نکته توجه کنید.

ایزوگام سنگ ریزه و مشخصات فنی آن
ایزوگام سنگریزه با کاربرد متنوع

مشخصات فنی ایزوگام سنگریزه ای

ضخامت 2 تا 5/5 میلی متر متشکل از یک لایه یا دو لایه حامل مستحکم که با قیر پلیمری یکپارچه گردیده اند، در تولید ایزوگام سنگریزه ای و دیگر انواع ایزوگام از مشخصات معمول هستند. ما در ادامه به مراحل ساخت این عایق رطوبتی می پردازیم.
استحکام کششی بالا و انعطاف پذیری بسیار زیاد از مشخصه های ایزوگام سنگریزه ای است که در آن بهترین قیر پالایشگاهی مصرف شده است. وزن هر رول و ضخامت با هم متناسب بوده و ایزوگام به صورت رول های 10 متری تولید می شود.

کاربرد ایزوگام می تواند در تهیه و تولید و انتخاب عایق رطوبتی پیش ساخته تاثیر مستقیم بگذارد. در هنگام ثبت سفارش می توانید از مشاوره های تخصصی با کارشناسان ما سودمند شوید.

مراحل ساخت ایزوگام ماسه ای

ابتدا لازم است که به معرفی مواد اولیه ای که در تولید ایزوگام سنگریزه ای نقش دارند اشاره کنیم. قیر پلیمری، الیاف پلی استر، تیشو، سنگریزه، مواد افزودنی که طی مراحل ساخت ایزوگام مصرف می شوند.
مراحل تولید ایزوگام سنگریزه با ایزوگام های مختلف ،مشابه است و تنها موادی که روی ایزوگام زده می شود متفاوت است. پس از این که لایه قیر اندود شده خنک شد، روی آن لایه ای سنگریزه، شن و یا ماسه با فشار چسبانده می شود.

پس از این که سنگریزه بر روی سطح لایه ایزوگام چسبانده شد، مراحل تولید پایان یافته است و ایزوگام بسته بندی و ارسال می شود.

ایزوگام ماسه ای قرمز و سبز

خب ما در خصوص مراحل تولید و مواد اولیه مصرفی ایزوگام اشاره کردیم و گفتیم که ایزوگام سنگریزه ای به رنگ های مختلف و با سنگدانه های طبیعی تولید میشود. ایزوگام سنگ ریزه قرمز و سبز را می توان برای پشت بام ها و روف گاردن ها گزینه مناسبی دانست.
تفاوت در قیمت و نحوه کاربرد ایزوگام سنگریزه بسیار متنوع است. پس در قیمت عایق رطوبتی پیش ساخته ایزوگام علاوه بر خرید به صورت مستقیم، به رنگ و کاربرد ایزوگام سنگریزه ای هم توجه می شود.

ایزوگام قرمز و سبز ماسه ای برای تطابق با محیط تولید می شود و تنوع رنگ در ایزولاسیون مکان‌ها و فضاها کاربرد بسیاری دارد. این عایق از یک یا دو لایه حامل مستحکم و با ضخامتی در حدود 2 الی 5 میلی متر تولید می شود.

ایزوگام شنی با رنگ آبی بهترین گزینه برای استخرها

ما در مطالب گذشته به انواع ایزوگام که می تواند برای پوشش دهی و عایق بندی استخرها استفاده شود اشاره کرده ایم. ایزوگام های طرح دار و رنگی و علاوه بر آن ها ایزوگام آبی رنگ شنی را به عنوان گزینه های مطلوب معرفی کرده ایم.
پایداری حرارتی ایزوگام سنگریزه ای و زیبایی آن میتواند از عوامل انتخاب این عایق رطوبتی برای استخر باشد که با رنگ زیبای آبی و یا سبز، طوسی و قرمز برای مکان های مختلف قابل استفاده است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

پوشش سنگریزه ای سطح ایزوگام از صدمات مکانیکی و همچنین آثار مخرب اشعه UV جلوگیری کرده و مقاومت بیشتری به محل عایق کاری شده می دهد.

خرید ایزوگام شنی
خرید ایزوگام سنگریزه برای روف گاردن

خرید ایزوگام سنگریزه با قیمت کارخانه

تولید ایزوگام سنگریزه ای در رنگ های متنوع همچون قرمز، سبز، قهواه ای ، آبی، خاکستری، مشکی و آجری از مزایا و ویزگی های این محصول به شمار می آید. به عنوان مثال سنگ ریزه آبی برای استخرها و سنگریزه قهوه ای برای عایق کاری مکانی مانند باغچه بسیار مناسب است.
لایه های حامل و درونی ایزوگام سنگریزه ای با انواع تیشوی 60 تا 120 گرمی و یا از پلی استر و ترموباند ساخته می شود و این لایه های حامل در حین تهیه ایزوگام با یک لایه قیری پلیمری درجه یک پوشش داده می شود.

با خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه هم بی واسطه خرید می کنید و هم می توانید از قیمت و کیفیت محصول عرضه شده اطمینان کامل داشته باشید.

صادرات بهترین ایزوگام پلیمری

برای این که خواص و ویژگی های مطلوب در محصول نهایی مانند ایزوگام سنگریزه ای افزایش یابد از اصلاح کننده های SBS و APP استفاده می شود. عایق رطوبتی ایزوگام شنی با پایداری حرارتی ویژه، استحکام بالا و انعطاف پذیری از دیگر عایق ها متمایز است.
با کاربردهای وسیعی که ایزوگام های سنگریزه ای دارند، ایزولاسیون بام های شیب دار، دیوارها و سطح هایی که نمایان هستند ممکن می شود. صادرات ایزوگام یکی از راه هایی است که این محصول درجه یک را در کشورهای مختلف معرفی می کند.

شرکت تولید کننده عایق های رطوبتی هیرمان در امر صادرات محصولات خود گام های بسیار موفقیت آمیزی برداشته است و در این مسیر بسیار استوار حرکت می کند.

لیست قیمت ایزوگام سنگریزه

اشاره کردیم که در قیمت محصولی مانند انواع عایق رطوبتی ایزوگام، قیمت قیر و مواد اولیه و همچنین حجم درخواستی ثبت سفارش شده و البته هزینه های تولید مورد توجه و دقت قرار می گیرد.
قیمت ایزوگام سنگریزه ای با توجه به رنگ و میزان سفارش و کاربرد، متفاوت بوده و جهت اطلاع از قیمت ایزوگام می توانید با واحد فروش مجموعه هیرمان تماس بگیرید.

برآورد قیمت ها و نهایی شدن نرخ فروش توسط متخصصین در این مجموعه صورت می گیرد و شما می توانید لیست قیمت های به روز را در 20 ثانیه دریافت کنید.

معتبرترین تولید کننده انواع ایزوگام

مجموعه هیرمان به عنوان یکی از شرکت های تولید کننده برتر و پیشتاز در زمینه عایق های رطوبتی ایزوگام معرفی شده است و تولید انواع ایزوگام در این شرکت برای کاربری ها اعم از ساختمان ها و ابنیه های مختلف، تونل، استخر، پل و سرویس های بهداشتی، برای عایق بندی رطوبتی، بصورت تک لایه و یا ترکیبی از لایه ها مناسب است.
پوشش خطوط انتقال سیالات جهت محافظت آنها از خوردگی و پوسیدگی در اثر عوامل جوی و رطوبت یا محیط های شیمیایی با استفاده از لایه مناسبی از محصولات ایزوگام هیرمان، کاری بسیار عاقلانه است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

محصولات هیرمان که در انواع ایزوگام تک لایه، دولایه، طرح دار، سه لایه و بدون فویل و یا با پوشش سنگریزه تولید می شود با مارک های هیرمان، بردین، طوفان شرق و حلزون وارد بازار می گردد.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

راه های خرید محصولات شرکت هیرمان

امروزه خوشبختانه راه های تهیه و خرید انواع محصولات بسیار گسترده و البته ساده تر شده است. مثلاً اقدام به خرید اینترنتی ایزوگام و یا خرید از طریق تماس مستقیم با کارشناس فروش دفتر مرکزی و دفتر کارخانه، در کمترین زمان دسترسی شما به محصول را میسر می کند.
برای ثبت سفارش خرید انواع ایزوگام هیرمان دلیجان از راه های حضوری و غیر حضوری استفاده کنید. انتخاب با شما و خدمات از ماست!

همچنین بخوانید:
برندهای معروف ایزوگام + بهترین نوع ایزوگام

در ادامه به سوالات پر تکرار هم اشاره ای می کنیم:

ایزوگام های سنگریزه ای در چه رنگ هایی تولید می شوند؟

ایزوگام های شنی یا ماسه ای (ایزوگام سنگریزه ای) در رنگ های آبی، قرمز، صورتی، سبز، طوسی، مشکی و سفید تولید و با توجه به کاربردی تولید می شوند.

لیست قیمت انواع ایزوگام را از کجا تهیه کنیم؟

شما می توانید برای دریافت قیمت روز محصولات، بدون واسطه با واحد کارشناسی فروش ارتباط بگیرید.