ایزوگام پلاستیکی محصولی است که با پلیمر وارداتی اروپایی و با مشخصات شیمیائی منحصر بفرد تولید شده است. پلیمرهای وارداتی موجب بهبود عملکرد و افزایش مقاومت در کارکرد عایق ایزوگام میشوند. در این مقاله شما را با این محصول بیشتر آشنا می کنیم.
توصیه می کنیم مقاله ایزوگام الاستومری را هم برای دریافت اطلاعات بیشتر مطالعه نمایید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام پلاستیکی با پلیمر وارداتی اروپائی

واردات را میتوان یکی از اصلی‌ ترین حوزه‌های بازرگانی و تجارت بین‌المللی داست. لزوم تجربه و تسلط به قوانین تجارت بین‌‌المللی در امر واردات و فعالیت در این زمینه را به حوزه‌ای فرا تخصصی تبدیل کرده است.
تهیه مواد اولیه یا لوازم ساخت برخی از کالاها در جهت بهبود عملکرد و یا بالا بردن کیفیت با استفاده از مواد اولیه در داخل کشور امکان‌پذیر نیست و گاهی هم تکنولوژی ساخت برخی محصولات در کشور وجود نداشته و یا مقرون به‌ صرفه نیست.

بسیاری از شرکت‌ها و یا مجموعه‌ های تولیدی با استفاده از کالاهای وارداتی نیازمندی‌های خود را در جهت ارتقای تولیدات برطرف می‌کنند. واردات پلیمر با مشخصات شیمیائی منحصر بفرد و برای تولید نوعی ایزوگام به نام ایزوگام پلاستیکی برای همین منظور صورت گرفته است تا بهبود عملکرد و افزایش مقاومت در کارکرد ایزوگام را افزایش دهند.

برخی تعاریف برای درک تفاوت میان کیفیت ایزوگام

تغییر در شکل و ظاهر یک شی از طریق نیرو یا دما را دگر شکلی میگویند که با این تعریف هر ماده جامد تحت مقدار مشخصی از نیرو می تواند شکسته شود، هرچند، مواد فلزی هنگام اعمال فشار در ابتدا خم می شوند.
معیار مورد استفاده برای تمیز دادن تفاوت این دو دسته مواد دگرشکلی نامیده می شود. مواد جامدی که می تواند تحت فشار و ضربه تغییر شکل یابد با عنوان چکش خوار شناخته می شوند و موادی که تحت فشار تغییر شکل نمی یابد مواد شکننده نامیده می شود.

پلاستیک در اثر اعمال فشار منجر به تغییر دائمی در شکل یا اندازه می شود که حتی بعد از حذف نیروی فشار نیز نمی تواند برگشت داشته باشد. برای افزایش مقاومت ایزوگام در برابر نیروهای فشاری و ضربه وارد شده که بسیار هم مخرب میباشند از پلیمر های مخصوص با ترکیبات خاص استفاده می شود. ایزوگام پلاستیکی نوعی از این تولیدات است.

استفاده از خاصیت پلاستیکی در تولید ایزوگام پلاستیکی

به طور عمده از طریق گرما، پلاستیک ها یا پلی اتیلن ها به دامنه ای وارد می شوند که می توان آنها را تولید و فراوری نمود و از طریق فناوریهای نوین آنها را به الیاف، فیلم، یا اشکالی با پیچیدگی های حیرت انگیز تبدیل کرد.
انعطاف پذیری به عنوان یک ویژگی فیزیکی در دامنه وسیعی از مواد از جمله الیاف طبیعی ایزوگام به چشم می خورد، اما تنها از طریق ظهور صنایع پلیمری است که احتمال استفاده از این مواد فراهم می شود.

شواهد نشان می دهد که بسیاری از پلیمرها خاصیت انعطاف پذیری بالائی دارند و ما می توانیم با هزینه کم آنها را در مقادیر زیاد و با قابلیت اطمینان بالا تولید کنیم و در نتیجه تولید ایزوگام پلاستیکی به این ترتیب مقدور میشود.

ایزوگام پلاستیکی سوپر صادراتی هیرمان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با پلیمر وارداتی

ویژگی پلیمرها و اقتصادی بودن خرید ایزوگام پلیمری

درک ما از چگونگی ساختن انواع ایزوگام ، به ویژه با استفاده از انواع مواد اولیه صنعت نوین پتروشیمی توسعه یافته است. پلیمرهای مورد نیاز برای تولید ایزوگام از منابع فسیلی ساخته می شوند. تولید آنها در بر گیرنده مجموعه ای از واکنشهاست که برای بازده بیشتر و مهمتر از همه برای تولید با مقیاس بیشتر بهینه شده اند.
یک ماده پتروشیمی که به لطف مهندسی به عنوان سلطان تنوع در نظر گرفته می شود، اتیلن است. اکثر پلیمرهای ترکیبی که امروزه می شناسیم از اتیلن می باشد و می تواند از نفت به دست بیاید. قابلیت اطمینان و اقتصادی بودن تولید عایق ایزوگام پلاستیکی به شدت به آن بستگی دارد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

از آنجایی که ویژگی های پلیمرها بر اساس ترکیب و ساختارشان، رفتار مشابه خواهند داشت در زمان تولید ایزوگام به کیفیت و بازدهی آنها در طول زمان اهمیت داده می شود. ایزوگام پلاستیکی BPP و ایزوگام الاستومری BPE دو نمونه از این عایق های رطوبتی هستند.

تاثیر پلیمرها در عملکرد ایزوگام پلاستیکی و الاستیکی

هم زمان با گسترش یافتن محصولات عایق بر پایه پلیمر و برای کاربردهای مختلف، ترکیبات آنها نیز به طور چشمگیری افزایش یافته اند که بعد از همه این اصلاحات، پلاستیکها ویژگی های عملکردی متنوعی را به نمایش می گذارند. برای مثال سبک بودن، قابلیت انعطاف بیشتر، غیر قابل نفوذ در برابر رطوبت هوا و باکتری را میتوان نام برد.
از طریق گرما دهی مستقیم می توان آن را در محل نصب و برای آب بندی استفاده کرد و همچنین قیمت آن بسیار ارزان است. این ویژگی ها نیز به هم مرتبط است. در تلاقی این ویژگی های مختلف است که در صنعت تولید ایزوگام انواع عایق ها از جمله ایزوگام پلاستیکی حادث می گردد.

به لطف تولید ایزوگام پلاستیکی، مصرف آن را برای زندگی روزمره ما راحت کرده است و در عین حال منجر به یکی از تحولات بزرگ این صنعت شده است.

تفاوت قیر الاستیکی و قیر پلاستیکی

در جایی که وزن ایزوگام و نحوه بسته بندی آن اهمیت داشته باشد، در جایی که کیفیت و مواد اولیه معنای تشخیص برند داشته باشد، در جایی که آب بندی مناسب برای حفظ سلامت و آرامش مهم باشد، صنایع و کارخانجات تولید ایزوگام و عایقها به پلیمرها و قیرهایی که با این پلیمرها اشباع شده اند روی می آورند.
پلیمرهای وارداتی در مقایسه با دیگر مواد مورد استفاده در تولید، اغلب عمر مفید و ماندگاری بسیار طولانی تری دارند که این اختلاف ماندگاری خصوصاً در مناطق با درجه حرارت های متغیر روزانه و شبانه بسیار جدی تر است.

استفاده از پلیمرهایی که طول عمر کمتری دارند معمولاً پر هزینه تر است و برای خریدار و استفاده کننده ایزوگام زیان بار است. مشاورین صادق ما در هیرمان آماده هستند انواع ایزوگام پلاستیکی BPP و ایزوگام الاستیکی BPE مخصوص مناطق سردسیری را بسیار خوب، بسیار سریع و بسیار ارزان بدست شما برسانند.

آیا دوست دارید که بدانید که بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار کدام است؟ در این ویدئو قصد داریم به شما انواع ایزوگام را بهتر معرفی کنیم.


ایزوگام دولایه بر پایه پلیمر وارداتی اروپائی

ایزوگام پلیمری دولایه با ضخامت و وزن متعادل و متناسب خود که بر پایه پلیمر وارداتی تولید می شود نسبت به انواع دیگر ایزوگام از قیمت بالاتری برخوردار است. این محصول برای مناطق با درجه حرارت و دمای بسیار نا متعادل مناسب است و از مقاومت کششی و خمشی قابل ملاحظه برخوردار است و در تنش های متغیر میتواند تاب آوری خود را به نمایش بگذارد.
ایزوگام پلاستیکی فویل دار با استفاده از لایه آلومینیوم، با ضخامت بسیار کم مانع نفوذ نور خورشید به عمق ایزوگام شده و در واقع با منعکس نمودن نور از رسیدن حرارت به لایه پلیمر ایزوگام جلوگیری می نماید و عمر مفید ایزوگام را افزایش می دهد..

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام پلاستیکی بخاطر داشتن لایه فویل و پلیمر وارداتی از اروپا، بیشتر قابل استفاده در پشت بام و مناطق روباز بوده و با مقاومت بالا و خاصیت پلاستیکی می تواند مصرف کننده را تا سالیان طولانی از دوباره کاری و صرف هزینه مجدد برای تعویض عایق بی نیاز نماید.

بهترین نوع ایزوگام پلیمری برای استفاده

همانطور که میدانید یکی از مناطقی  که شدیداً به عایق کاری نیاز دارد پشت بام منازل و یا ساختمان های بزرگ اداری و تجاری است و این موضوع از آن جهت دارای اهمیت است که در ساخت آنها از مواد و متریال با قیمت بالا و تجدید ناپذیر استفاده می شود.
شیب بندی نامناسب کف پشت بام در روزهای بارانی می تواند از خروج آب ممانعت نماید و موجب ماندگاری آب و یا برف در پشت بام باشد. لوله های ناودانی می تواند در روزهای خشک و پائیز که باد فراوان وجود دارد بوسیله خاشاک و برگ پوشیده و یا گرفته شود.

در صورتی که نصب ایزوگام پلاستیکی با دفت انجام گرفته باشد و همپوشانی در زمان نصب از دایره توجه خارج نشود، ایزوگام پلیمری دلیجان هیرمان می تواند تا سالها آرامش و آسودگی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای آگاهی از تولیدات و قیمت انواع ایزوگام با ما در تماس باشید.

قیمت ایزوگام پلیمری بدون نصب درب کارخانه

برای اینکه بتوانیم از قیمت ایزوگام پلاستیکی پلیمری اطلاع داشته باشیم باید ببینیم کدام عامل بیشترین تاثیر را روی قیمت داشته است و برای مقایسه با کالاهای همسان نیاز به قیمت و سابقه آنها داریم.
طبق بررسی های انجام شده هنوز خریداران حاضر به پرداخت ارقام بالاتر برای کالای با کیفیت هستند، چون از آن اطمینان دارند و متوجه هستند که کالای خریداری شده حداکثر عمر مفید و کیفیت را دارد و از این بابت این کالاها با استقبال عمومی مواجه می شود.
شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان کیفیت را برای تمام تولیدات خود در اولویت دارد و علیرغم افزایش قیمت در مواد اولیه از کیفیت نمی کاهد و برای اعتبار خود و اطمینان مشتری ارزش بسیار قائل است.

برای دریافت لیست محصولات تولیدی بر پایه قیر پلیمری از جمله ایزوگام پلاستیکی درجه یک و قیمت آنها با دفتر فروش ایزوگام هیرمان تماس گرفته و یا از طریق شبکه های اجتماعی هیرمان از این لیست مطلع شوید.

ایزوگام پلیمری بردین دلیجان
ایزوگام پلیمری بردین دلیجان

خرید عمده ایزوگام پلاستیکی درجه یک

ایزوگام پلاستیکی که بر پایه مشخصات نفوذ ناپذیری بالا و انعطاف پذیری بسیار بالاتر، در کنار وزن بسیار پائین و مقاومت حداکثری پلاستیک برای جلوگیری از نفوذ رطوبت از آن استفاده می کنیم در طرح ها و لایه های مختلف تولید و به بازار عرضه می شود.
در تولید این عایق ها از مواد اولیه ای استفاده می شود که تماماً در داخل کشور تولید و بدست می آید و تنها از پلیمرهای وارداتی از اروپا برای بهبود عملکرد و بهینه سازی عمر مفید عایق رطوبتی استفاده می شود. خرید ایزوگام عمده از کارخانه با قیمت ارزان تر ممکن میشود.

مواد اولیه موجود درعایق های رطوبتی ایزوگام پلاستیکی هیرمان به گونه ای است که در آینده می توان با تغییر دادن و کم و زیاد کردن آن ها به محصول جدیدی دست یافت که دارای تمام شرایط و مشخصات عایق فعلی و حتی برتر از آن در ضخامت و وزن و مقاومت باشد.

بهترین کارخانه ایزوگام تولیدکننده ایزوگام پلی اتیلنی

بهترین ایزوگام برای نصب کدام است ؟ این سوالی است که کلیه دست اندرکاران امر ساخت و ساز و کسانی که به زمان انتخاب ایزوگام برای نصب میرسند از خود می پرسند. آیا ملاک انتخاب بهترین ایزوگام یعنی بالاترین کیفیت؟ یا بهترین ایزوگام یعنی پایین ترین قیمت؟ شاید بهترین ایزوگام یعنی بهترین خدمات پس از فروش!
شرکت تولیدی هیرمان با نوآوری و ابتکار به همراه تحقیق مستمر و استفاده ازبهترین و به روز ترین مواد اولیه در تولیدات خود با اقبال مواجه بی سابقه شده است و در اقصی نقاط ایران و در هر شرایط آب و هوائی از تولیدات این شرکت استفاده می نمایند.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

برای داشتن یک محصول بادوام نمیتوان نصب آنرا نادیده گرفت و توجه به نحوه آ نرا از دید پنهان داشت. وابسته بودن کیفیت ایزوگام پلاستیکی و کیفیت نصب ایزوگام منتهی به ماندگاری و دوام ایزوگام خواهد بود.

معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

مشخصات ایزوگام پلاستیکی پلیمری کیفیت بالا را می توان در ضخامت؛ همچنین در کیفیت قیر مصرف شده و نفوذ ناپذیر بودن ایزوگام جستجو کرد. مشخصات اعلام شده از جانب سازمان ملی استاندارد نیز از مشخصه های لازم و ضروری یک ایزوگام با درجه کیفیت بالا است. در این جا به محصولات شرکت ایزوگام هیرمان اشاره می کنیم:

  • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
  • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
  • ایزوگام های طرحدار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
ایزوگام درجه یک حلزون دلیجان
ایزوگام درجه یک حلزون دلیجان

راه های خرید بهترین ایزوگام از کارخانه دلیجان

برای خرید معتبرترین برند ایزوگام پلاستیکی پلیمری و ایزوگام الاستیکی تولید شده در هیرمان راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آن میپردازیم:

  1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
  2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
  3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و خرید موفق و مطمئن را با هیرمان تجربه کنید.

ایزوگام پلی اتیلنی چیست؟

منظور از پلی اتیلن همان پلاستیک است که ما هم تولید داریم و پلی اتیلن یک اصطلاح علمی است. ایزوگام پلاستیکی یکی از تولیدات شرکت ایزوگام هیرمان است.

همچنین بخوانید:
تفاوت ایزوگام گرمسیر و سردسیر