توجه شما را به این نکته جلب می کنیم که شرکت ایزوگام دلیجان و یا ایزوگام دلیجان یا شرکت های تولیدی ایزوگام دلیجان وجود خارجی ندارد! دلیجان نام شهری است که در استان مرکزی به دلایل مختلف که به آن اشاره خواهیم کرد دارای بستری مناسب برای تولید انواع عایق رطوبتی ایزوگام است و حدود 75 درصد از ایزوگام های تولید شده در این منطقه در کارخانجات مختلف تولید می شود.
قصد داریم علل تفاوت انواع ایزوگام و اختلاف قیمت ها و همچنین کیفیت تولیدات کارخانجات تولید ایزوگام را از نظر مصرف مواد اولیه بررسی کنیم و امیدواریم که این توضیحات بنواند ریسک خرید ایزوگام نامرغوب را به میزان قابل توجهی برای شما که به امنیت و آرامش خود و خانواده تان می اندیشید کاهش دهد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

تولید ایزوگام در کارخانجات مختلف

در مطالب قبلی که در همین راستا منتشر کرده ایم به معرفی شهرستان دلیجان و کارخانجات تولیدی ایزوگام که در قطب های مختلف اطراف این شهر مشغول فعالیت هستند اشاره کرده ایم.
شهر دلیجان با نام تولیدات مختلف خود در صنعت ایزوگام عجین شده است و این بدیهی است که هر کارخانه های تولیدات مختلف با استفاده ار مواد اولیه متفاوت و البته ثبت سفارش های رسیده دارد.
آن چه که مسلم است این که، ممکن است روند تولید انواع عایق رطوبتی تقریباً یکسان باشد اما به هر حال مواد اولیه مانند قیر، مقاومت محصول در برابر سرما و گرما، نوع ایزوگام از نظر ضخامت و وزن و منطقه جغرافیایی (ایزوگام گرمسیری و ایزوگام سردسیری) موجب ایجاد تفاوت ها در تولیدات کارخانجات مختلف می شود.
تفاوت های ایزوگام گرمسیری و سردسیری را مطالعه کنید تا مطمئن شوید چه ایزوگامی با چه مشخصاتی را باید خرید کنید
دقت کنید که نمی توانید تنها با اتکا به نام دلیجان در انتهای مارک اطمینان داشته باشید که این عایق رطوبتی ایزوگام از کیفیت خوب و عالی برخوردار است.

در طی چند سال اخیر تعدادی شرکت در اطراف تهران به تولید انواع ایزوگام به نام ایزوگام دلیجان مشغول هستند، مواظب نام های غیر استاندارد و بی کیفیت باشید.

ایزوگام هیرمان دلیجان تفاوت در تولید
کارخانه ایزوگام هیرمان و خط تولید ایزوگام حلزون

لیست معتبر ترین شرکت های تولید ایزوگام

چطورمی شود لیست کارخانجات تولیدی ایزوگام ایران را دریافت کرد؟ برای خرید ایزوگام همواره این مسئله ذهن خریدار را مشغول می کند که از کجا ایزوگام بخرم؟ با چه قیمتی بخرم و آیا محصول معرفی شده دارای کیفیت و مقاومت مناسب هست یا خیر؟
اینجا به یک منبع اطلاعاتی نیاز داریم که بتوانیم لیست کارخانجات تولیدی و محصولات آن ها را با درجه کیفی متفاوت بررسی کرده و البته این اطلاعات بایستی دقیق و معتبر باشد.
تهیه انواع عایق های رطوبتی تقریباً نیاز هر ساله مشتریان و شرکت ها و پیمانکاران ساختمانی است و یا ایزوگام برای پشت بام و سقف منازل که برای مناطق و شهرهای مختلف مورد مصرف است.
برای این که لیست کارخانجات تولیدی و محصولات آن ها را مورد بررسی قرار دهید از منابع معتبر و سایت های تایید شده استفاده کنید. یک لیست جامع که در آن ها محصولات و کیفیت و قیمت درج شده باشد و از طریق نمایندگی های فروش ایزوگام و یا خود کارخانجات تایید شده باشد می تواند خرید ایزوگام را مطابق با کاربرد و هزینه های شما پیش ببرد.
شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان یکی از معتبرترین و بزرگترین تولید کننده های انواع عایق ایزوگام در ایران است که یکی از منابع اصلی تولید ایزوگام به شمار می رود.

در ادامه با ما باشید تا شرکت ها و محصولات آن ها و علل و چرایی تفاوت های محصولات هر یک از آن ها را بیشتر بشناسید.

تولید کنندگان برتر ایزوگام در بازارهای داخلی و خارجی

برندها و کارخانجات تولیدی بسیاری در شهر دلیجان، تهران، ارومیه، شیراز، مشهد، تبریز و ارومیه و ….فعالیت می کنند اما شما به عنوان خریدار بایستی این نکته را در نظر بگیرید که اولاً چه محصولی با کدام قیمت و درجه کیفی برای شما مناسب است و هزینه های حمل و نقل را هم در نظر بگیرید که بسیار مهم است.
یکی از مواردی که اهمیت فوق العاده و استراتژیک در صنعت تولید عایق ایزوگام دارد، ورود به بازارهای حارجی و صادراتی برای این محصول است. قطعاً ایزوگام تولید شده برای صادرات به کشورهای مختلف باید از استانداردها و کیفیت و حتی قیمت مناسب و دارای قابلیت های قابل توجه باشد. یکی دیگر از موارد تفاوت تولید در کارخانجات به همین مسئله برمیگردد.
در بازارهای داخلی شما می توانید جایگاه شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان را به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکننده های این صنعت مشاهده کنید.که به خوبی توانسته است به سمت ارتقاء کیفیت و ایجاد اشتغالزایی و مشتری مداری واقعی قدم بردارد.
همانطور که میدانید ایزوگام خوب ایزوگامی است که دارای استاندارد و گواهی نامه های بین المللی باشد و کیفیت و مرغوبیت کالا باید حرف اول را بزند. شرکت هیرمان و تعدادی از شرکت های معتبر دیگر که در تولید ایزوگام مرغوب و استاندارد فعالیت می کنند در همین راستا فعالیت می کنند.

یکی دیگر از نفاوت های کارخانجات تولیدی ایزوگام در تولید، داشتن نشان های معتبر داخلی و خارجی استاندارد، ایزو و برچسب کیفیت است.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان
بهترین محصول هیرمان در بازار ایزوگام

بهترین کارخانجات تولید ایزوگام

قبلاً گفتیم که نعداد شرکت های تولید کننده ایزوگام بسیار هستند و این امر موجب می شود که نوع تولیدات و برند آن ها و قیمت هر یک از محصولات موجود در بازار دارای تفاوت هایی باشد.
تعدادی از کارخانه های ایزوگام به خوبی ارزش برند و استاندارد تولیدات خود را در طول زمان حفظ و حتی ارتقاء بخشیده اند و چون در پروسه تولید همواره از بهترین مواد اولیه هم استفاده می کنند مشتریانی ثابت و رو به افزایش دارند و مناسبترین قیمت ها هم ارائه می دهند.
به عنوان بهترین کارخانه تولید ایزوگام در ایران ما مطمئن هستیم که با خرید از هیرمان نه تنها تفاوت در کیفیت و استاندارد را تجربه میکنید بلکه خرید ایزوگام با قیمت مناسب و ارزان از درب کارخانه برای شما تجربه ای گرانقیمت خواهد بود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

تولید ایزوگام در کارخانجات بر اساس انتخاب مواد اولبه، قیر، ضخامت و وزن ایزوگام و مقاومت ایزوگام در دماهای مختلف و تولید ایزوگام مخصوص مناطق سردسیری و گرمسیری و معتدل صورت میگیرد و در تفاوت تولید محصولات را رقم میزند.

ایزوگام خوب و باکیفیت چه ویژگی هایی دارد؟

اگر شما بخواهید از هر شرکتی و یا از هر نمایندگی به صورت عمده و جزئی اقدام به خرید ایزوگام کنید بهتر است ویژگی های یک ایزوگام خوب و مقاوم را بدانید تا در هنگام انتخاب ایزوگام کمتر با مشکل مواجه شوید. کارخانه ای می تواند مدعی شود که بهترین ایزوگام را تولید کرده است که این موارد را در تولید محصولات خود رعایت کرده باشد.
در اینجا به تعدادی از این خصوصیات و مزیت ها اشاره می کنیم:

 1. از قیر درجه یک استفاده کرده باشند
 2. از بهترین پلیمرها در تولید ایزوگام استفاده شده باشد
 3. تیشوی استفاده شده در آن بهترین کیفیت را داشته باشد
 4. پلی استر مرغوب استفاده شده باشد
 5. برچسب علامت استادندارد ملی بر روی ایزوگام مشاهد شود
 6. قیمت فروش محصول نسبت به کیفیت و کارایی باید مناسب باشد
 7. امکان فروش به صورت مستقیم وجود داشته باشد
 8. در نمایندگی های ایزوگام و نمایندگی انحصاری محصولات که به آن در پاراگراف بعدی اشاره می کنیم کلیه محصولات شرکت موجود باشد.

کارشناسان هیرمان آماده ارائه خدمات به شما هستند تا بتوانید بهترین مارک ایزوگام را با مشاوره های تخصصی خریداری کنید.

نمایندگی انحصاری یا نمایندگی عمومی محصولات

یکی از مواردی که در شرکت و مجموعه هیرمان به آن پرداخته شده است، اعطای انحصاری محصولات و تولیدات به افراد حقیقی و واجد شرایط است.
اعطای نمایندگی فروش انحصاری محصولات می تواند تفاوت خدمات در کارخانجات ایزوگام شده و آیا یک مزیت به شمار می رود؟ قطعاً بله
وقتی شرکتی محصولات خود را در نمانیدگی و دفاتر فروش انحصاری خود به مشتری معرفی می کند شما می توانید به کیفیت و استاندارد و تنوع محصولات دقت بیشتری کرده و به طور مشخص می توانید یک برند خاص را خریداری کنید.
یعنی از قبل می دانید که چه محصولی می خواهید از کدام شرکت، با کدام استاندارد و با چه قیمتی؟ این موضوع می تواند نشان دهنده کیفیت محصولات شرکت تولیدی و تضمین محصول و خدمات پس از فروش و اطمینان شرکت تولیدی از محصولات خود باشد.
این تفاوت است که همواره خرید بهترین برندهای ایزوگام هیرمان توسط خریداران عمده برای بازار داخلی و صادراتی را برتر و خاص کرده است.
از وبسایت نمایندگی ایزوگام دلیجان دیدن فرمایید

فروش بی واسطه: تفاوت قیمت ها، کاهش هزینه ها و تعامل بیشتر تولید کننده و مصرف کننده را در معرفی محصولات موجب می شود.

ایزوگام حلزون با کیفیت فوق العاده
تفاوت را با محصولات هیرمان تجربه کنید

بهترین ایزوگام دلیجان کدام است؟

قبل از اینکه به قیمت ایزوگام توجه داشته باشید و آنها را از نظر قیمت مورد دسته بندی قرار دهید ابتدا باید برند یا نوع ایزوگام مناسب برای کارتان را پیدا کنید. در کل هر محصولی که ویژگی‌های زیر را داشته باشد
در پاراگراف های قبلی شما را با تفاوت های عایق های رطوبتی ایزوگام آشنا کریدم و در اینجا به نکاتی در خصوص بهترین برند ایزوگام دلیجان اشاره می کنیم:

 • ایزوگام باید دارای وزن استاندارد بین 37 تا 42 کیلوگرم و علامت استاندارد روی آن وجود داشته باشد.
 • دارای حداقل ضخامت استاندارد بر حسب میلی متر و در تناسب با محل استفاده باشد.
 • اطلاعات محصول بر روی لیبل و بدنه ایزوگام چاپ و دارای کد استاندارد برای استعلام محصول باشد.
 • نام و آدرس شرکت یا کارخانه تولید کننده و اطلاعات تماس روی محصول قید شده باشد.
 • ایزوگام دارای بسته‌ بندی مناسب از جمله شیرینگ (وکیوم) باشد.
 • برای تولید محصول از قیر پلیمری یا پالایشگاهی گرید 60/70 استفاده شده باشد.
 • الیاف شیشه لایه داخلی و الیاف پلی‌استر بکار رفته باید با حداقل تراکم در متر مربع تولید شده باشد
 • .ایزوگام باید دارای ضمانت و بیمه نامه باشد و در زمان خرید تحویل گردد.
 • خدمات پس از فروش داشته باشد و از بابت نصب بتواند موجب اطمینان خاطر مصرف کننده شود.

نام ایزوگام هیرمان می‍تواند بهترین انتخاب شما باشد چرا که ما غیر ممکن ها را ممکن کرده ایم.

ایزوگام طرح دار تولید شده در بردین
ایزوگام طرح آجری بردین دلیجان

محصولات هیرمان نمونه ای از تفاوت در تولید

در این قسمت قصد داریم به محصولات و برندهای شرکت هیرمان دلیجان بپردازیم. شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان توانسته است با تولید محصولاتی درجه یک و استاندارد، تفاوت و فاصله خود را با دیگر تولیدات مشابه در بازار روز به روز بیشتر کند.
شما با خرید این محصولات بدون واسطه و مستقیم از کارخانه می توانید تفاوت کیفیت و قیمت محصولات هیرمان را به خوبی درک کنید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • چهارمین محصول ایزوگام طورفان شرق دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد و با وزن 37 الی 40 کیلوگرم و ضخامت 3 میلی متر تولید و به بازار عرضه می شود.
 • انواع ایزوگام طرح دار صادراتی بردین و حلزون با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 الی 4 میلی متر و در رنگ ها و طرح های مختلف، شیک و زیبا با ماندگاری بالا.

از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و امیدواریم که این اطلاعات بتواند در انتخاب و خرید بهترین ایزوگام به شما کمک کند. با هیرمان خریدی موفق و مطمئن را تجربه کنید.

آدرس کارخانه ایزوگام هیرمان کجاست؟

استان مرکزی – شهرستان دلیجان – کیلومتر 3 جاده دلیجان به محلات – قطب صنعتی بوعلی – خیابان ششم

همچنین بخوانید:
ایزوگام دو لایه هیرمان با قیر پلیمری

تفاوت محصولات کارخانجات در چیست؟

انتخاب قیر باکیفیت – وزن و ضخامت ایزوگام