ضخیم ترین ایزوگام موجود در بازار کدام است؟ تفاوت ها و مشخصات فنی و ویژگیهای این محصول کدام است؟ به نظر شما نیاز است که عایق رطوبتی ایزوگام با ضخامت بیشتر تولید شود؟ اگر بله چرا؟ در ادامه به این مباحث پرداخته و شما را با بهترین برند ایزوگام موجود در بازار با ضخامت 5 میلیمتر بیشتر آشنا می کنیم.تولید

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

تولید عایق رطوبتی ایزوگام در ایران

این که عایق های رطوبتی ایزوگام از چه زمان تولید و مورد استفاده قرار گرفته اند، برمیگردد به دهه 1370 که قیر افزایش قیمت پیدا کرد و روش هاس سنتی مانند قیر و گونی و آسفالت که به قیر خالص وابسته بودند، جای خود را به انواع عایق رطوبتی ایزوگام دادند.
در این دوره که به آن شاره کریدم رقابت شرکت های تولیدی ایزوگام فقط در زمینه وزن و ضخامت هر رول ایزوگام تولیدی بود که البته این نکته هنوز هم اهمیت خاص خود را دارد.
اگر ایزوگام با دو لایه تیشو و پلی استر و یک لایه فویل آلومینیومی به عنوان روکش تولید شده باشد و وزن و ضخامت استاندارد داشته باشد، پس از نصب هم مقاومت بیشتری در برابر گرما و سرما خواهد داشت و کارایی بالاتری هم نسبت به عایق هایی نظیر آسفالت دارد. ضخامت ایزوگام یکی از نکته های مهم ایزوگام مرغوب است.
حالا در این مقاله و در ادامه به وزن و ضخامت ایزوگام استاندارد و تفاوت انواع عایق ایزوگام و همچنین ضخیم ترین ایزوگام تولیدی اشاره می کنیم و نکته هایی مفید برای خرید بهترین نوع ایزوگام در اختیار شما می گذاریم.

ضخیم ترین ایزوگام هیرمان دلیجان
ایزوگام 5 میلی متر با ضخامت استاندارد فوق العاده

ضخامت ایزوگام استاندارد

می دانید تفاوت انواع ایزوگام در چه مواردی است؟ این سوال مهمی است که هر خریداری باید پاسخ آن را به خوبی بداند. انواع عایق رطوبتی ایزوگام در قیر مصرفی و ضخامت و وزن هر رول ایزوگام با هم تفاوت دارند و این امر باید در هنگام خرید عایق ایزوگام مورد توجه قرار بگیرد.
ضخامت ایزوگام بسته به کیفیت قیر، کیفیت پلی استر و تیشو و فویل آلومینیوم در شرکت های تولید ایزوگام تعیین می شود. به طور مثال اگر ایزوگام با قیر مناسب و تیشوی مرغوب تولید شده باشد اما در نهایت ضخامت هر رول ایزوگام با وزن آن تناسب نداشته باشد، استاندارد نبوده و برای عایق کاری مناسب نخواهد بود.
ایزوگام دولایه که با فویل آلومینیومی روکش شده است (ایزوگام فویل دار) معمولاً 4 میلی متر ضخامت داشته و اگر این ضخامت به هر دلیلی کمتر باشد، ایزوگام محصول کیفیت پایین و طول عمر کمتری پس از نصب دارد.

شرکت هیرمان دلیجان، تولید محصولی با کیفیت بالاتر و طول عمر 25 سال را آغاز کرده است که ضخیم ترین ایزوگام با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم در بازار است.

وزن هر رول ایزوگام استاندارد

همان طور که اشاره کردیم وزن و ضخامت ایزوگام دو عامل مهم در کیفیت این محصول است. ضخامت ایزوگام استاندارد بین 3.5 تا 4 میلیمتر است و محصولاتی با ضخامت کمتر طبق ثبت سفارش و مطابق با دستورالعمل ها اقدام میشود.
به طور تقریب وزن هر رول ایزوگام استاندارد در حدود 40 تا 42 کیلوگرم میباشد. گاهی در برخی از کارخانه های تولید ایزوگام برای بالا بردن وزن ایزوگام به جای قیر از پودرهای مخصوص استفاده میشود که البته شناخت این عایق های رطوبتی برای عموم مردم دشوار بوده و البته موجب سوء استفاده هم میشود.
ضخیم ترین ایزوگام موجود در بازار ایران دارای 50 کیلوگرم وزن می باشد که با ضخامت 5 میلی متر، در تناسب کامل است. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان به عنوان ضخیم ترین ایزوگام دلیجان در سطح کشور کاملاً شناخته شده و کاربردی درخشان دارد.

ویژگی های ایزوگام مرغوب

خب، برای این که به خصوصیات ایزوگام خوب و استاندارد اشاره کنیم، ذکر این نکته مهم است که ایزوگام استاندارد یک پوشش مقاوم از قیر و الیاف مصنوعی است که با استفاده از حرارت بر روی سطح مورد نظر چسبانده شده و مانع نفوذ رطوبت به لایه های زیرین خود می شود.
معمولا ًطول عمر ایزوگام مرغوب و خوب 10 سال است که البته با تولید ضخیم ترین ایزوگام این امر به حدود 25 سال هم میرسد. ایزوگام ها دارای اشکال مختلفی هستند و در آزمایشگاه های کارخانه با استفاده از مواد پلیمری، میزان ضریب پایداری این محصولات افزایش پیدا می کند.
ایزوگام معمولاً به صورت رول های 10 متری در عرض 1 متر تولید شده و دارای نشان استاندارد از اتحادیه صنتفی ایزوگام دلیجان هستند. مشتریان در هنگام خرید می توانند با مطالعه برچسب های نصب شده بر روی هر رول ایزوگام از وزن و ضخامت محصول خریداری شده اطمینان حاصل نمایند.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

در هنگام خرید به نشان استاندارد ملی ایران که نشان دهنده مرغوبیت ایزوگام است توجه کرده و از خریداری ایزوگام های ناشناخته و نامرغوب جداً پرهیز کنید.

این محصول تمام پلیمری هست و با قیر خالص پالایشگاهی و مواد اولیه درجه یک تولید می شود. ایزوگام هیرمان ۵ میلیمتر ضخامت واقعی و ۵۰ کیلوگرم وزن دارد.


انواع ایزوگام و دسته بندی آن ها

ایزگام ها بر حسب دارا بودن تعداد لایه ها دسته بندی میشوند، ایزوگام تک لایه، ایزوگام دولایه و ایزوگام سه لایه.
ایزوگام یک لایه هم نازک تر است و هم انعطاف پذیری بیشتری دارد، در حالیکه ایزوگام دولایه ضخیم تر است و استحکام بالایی دارد. ایزوگام سه لایه هم برای مکان های خاص تولید می شود.
از نظر مواد تشکیل دهنده هم ایزوگام ها را دسته بندی می کنند. مثلاً قیر به کار رفته که می تواند پلیمری و یا دمیده باشد. ایزوگام پلیمری با درصد قیر 60 الی 70 درصد تولید می شود که مواد تشکیل دهنده این ایزوگام عبارتند از:

 • قیر با خلوص بالا
 • پلی استر
 • تیشو
 • لایه آلومینیوم
 • پودر تالک
 • پوشال پلاستیکی

می توانیم به ضخامت و وزن ایزوگام به عنوان عامل مهمی در کیفیت ایزوگام اشاره کنیم. ضخامت و وزن هر رول ایزوگام می تواند نشانگر مشخصات فنی محصول تولید شده باشد.
مثلاً ایزوگام بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر و وزن 42 کیلوگرم و ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان به عنوان ضخیم ترین ایزوگام با ضخامت 5 میل و وزن 50 کیلوگرم در دسته ایزوگام های بالاتر از استاندارد اعلام شده جای گرفته اند.

مشخصات فنی ضخیم ترین ایزوگام

در این قسمت ما به معرفی مشخصات ظاهری و فنی ایزوگام 5 میلیمتر هیرمان می پردازیم. این محصول به عنوان ضخیم ترین ایزوگام توانسته است در رده بهترین مارک ایزوگام دلیجان موجود در بازار ایران قرار بگیرد.مشخصات فنی ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و مشخصات شناسایی آن را در اینجا بادآور می شویم:

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

 • وزن محصول :50 کیلوگرم
 • ضخامت محصول : 5 میلی متر
 • ابعاد محصول : 10*1 (متر مربع)
 • کد محصول : WP5000
 • کد ملی کالا : 0933530737000001
 • کد بین المللی GS1 کالا : 6267370000014
همچنین بخوانید:
صادرات ایزوگام دلیجان با مجوز گمرکی

به این ترتیب مشاهده می نمایید که بهترین مارک ایزوگام موجود در بازار با این مشخصات می تواند برای سال ها پس از نصب دوام آورده و حتی به دلیل این که نیاز به تعمیرات و تعویض را به عقب می اندازد، محصولی بسیار اقتصادی و باصرفه هم هست.

 ضخیم ترین ایزوگام (ایزوگام 5 میل) با داشتن ویژگی های بارز نسبت به محصولات موجود در بازار توانسته است گوی سبقت را از رقبا برباید.این محصول درحال حاضر در بازار داخلی و خارجی عرضه شده و تاکنون به چندین کشور مختلف صادر گردیده است.

چرا ضخیم ترین ایزوگام هیرمان را بخریم؟

شرکت ایزوگام هیرمان تولید کننده سه برند برتر است که با نام های هیرمان، بردین و حلزون شناخته می شود. در عین حال نام این شرکت با ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان به عنوان ضخیم ترین ایزوگام دلیجان موجود در بازار مترادف است.
در طی چند سال اخیر این محصول به عنوان برند برتر ایزوگام در کشور انتخاب شده است و ما در ادامه به مشخصات این ایزوگام خوب اشاره می کنیم:

 •  وزن 50 کیلوگرم
 •  ضخامت 5 میلی متر
 •  حداقل طول عمر25 سال
 •  دارای استاندارد CE اروپا
 •  دارای استاندارد ISO 9001
 •  دارای ضمانت معتبر کارخانه
 •  تولید شده از بهترین مواد اولیه
 •  بسته بندی شیک با وکیوم و فوم داخلی
 •  قیمت مناسب نسبت به کیفیت

ایزوگام هیرمان دارای وزن و ضخامت بیشتر نسبت به محصولات موجود در بازار است و و همین محصول به عنوان ضخیم ترین ایزوگام دارای 200 ماه ضمانت کارخانه است.

ایزوگام درجه یک و استاندارد هیرمان
فروش ایزوگام هیرمان با تضمین کارخانه

ایزوگام را تضمین شده بخرید!

تضمین کیفیت ایزوگام یعنی چه؟ یعنی ضمانت مقاومت و طول عمر و این که در مقابل شرایط آب و هوای دچار شکستگی و آسیب نشده و قیمت ایزوگام مطابق با کیفیت محصول می باشد. به طور کلی ایزوگام باکیفیت باید دارای مشخصات زیر خواهد بود:

 • در مقابل گرما و سرما بایستی مقاومت قابل قبول داشته باشد.
 • عمر آن حداقل بالای 15 سال باشد.
 • ابعاد ایزوگام استاندارد باید ۱۰*۱ متر باشد و وزن آن بین ۴۰ تا ۴۲ کیلوگرم باشد.
 • اجسام تیز نمی توانند ایزوگام باکیفیت را سوراخ کنند.
 • ایزوگام تک لایه باید ضخامت 3 میلی متر و دو لایه آن ضخامت بین 3.5 تا 5 میلی متر داشته باشد.
 • ایزوگام درجه یک باید بتواند بر روی سطح مورد نظر بچسبندگی فوق العاده داشته باشد.

در ساخت عایق رطوبت ایزوگام پلیمری از مواد مختلفی استفاده می شود که می توان به قیر صنعتی بین ۶۰ تا ۷۰ درصد، یک لایه پلی استر سوزنی، مواد پلیمری اتکتیک پلی پروپیلن، فویل آلومینیومی، فیلم پلی اتیلن، باند و چسب، لایه تیشوی نخ دار و پودر تالک اشاره کرد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ضخیم ترین ایزوگام که برای مناطق سردسیر به صورت سفارشی تولید می شود می تواند در دماهای مختلف بین منفی 5 درجه سانتیگراد تا منفی 32 درجه سانتیگراد مقاومت داشته باشد.

خرید بهترین نوع ایزوگام با قیمت استثنایی

خرید ضخیم ترین ایزوگام همیشه یکی از مراحل دشوار است چرا که خریدار می خواهد که محصول خوب را با قیمت باورنکردنی و استثنایی خریدار یکند و پرداخت کمترین هزینه برای خرید محصول می تواند امری عقلانی باشد و البته طرفداران زیادی هم دارد.
برای خرید ایزوگام به موارد زیر توجه کنید:

 • تاریخ تولید، مشخصات تولید کننده و علامت استاندارد را در نظر بگیرید.
 • در هنگام خرید دست خود را روی قسمت خارجی ایزوگام بکشید و اگر مشاهده کردید ذرات و رنگ دانه های سیاه به کف دست شما چسبیده، بدانید که محصول بی کیفیت و نامرغوب است.
 • با توجه به مکان مورد نظر نوع لایه و نوع روکش دار بودن آن را انتخاب کنید.
 • هر سطوحی که در معرض آب و رطوبت می باشد را می توان با پوشش بهترین مارک ایزوگام عایق بندی کرد مانند لوله های آب، استخرها، پشت بام، حمام و…

ایزوگام چه به صورت تک لایه چه به صورت دولایه باشد می تواند بدون روکش یا با روکش تولید شده باشد اگر مکان مورد نظر در ارتباط مستقیم با نور خورشید باشد بهتر است ایزوگام روکش دار بخرید ولی برای قسمت هایی که نور مستقیم خورشید در آن جا وجود ندارد مانند سرویس بهداشتی، حمام و پی ساختمان باید از نمونه های بدون روکش استفاده کنید.

قیمت بهترین نوع ایزوگام در بازار

خب حالا که بهترین مارک ایزوگام و ضخیم ترین ایزوگام را شناختید نوبت به قیمت می رسد. قیمت ایزوگام همیشه تابع مواردی متعدد بوده است که نوع قیر مصرفی و کیفیت مواد اولیه و تعداد لایه های تشکیل دهنده و ضخامت و وزن هر رول ایزوگام و البته متراژ درخواستی و هزینه های تولید را شامل می شود.
در شرکت ایزوگام هیرمان به عنوان کارخانه برتر ایزوگام دلیجان با توجه به تمام مواردی که در بالا ذکر کردیم قیمت های ایزوگام نهایی شده و به روز اعلام می شود.
بهترین نوع ایزوگام دلیجان موجود در بازار را می توانید به قیمت فروش کارخانه و به صورت عمده ثبت سفارش کنید.
در ادامه به راه های آسان و مطمئن ضخیم ترین ایزوگام اشاره می کنیم.

بهترین ایزوگام موجود در بازار
بهترین ایزوگام موجود در بازار

راه های خرید ضخیم ترین ایزوگام هیرمان

ساده است که برای خرید عمده ایزوگام از راه های آنلاین و اینترنتی استفاده کنید. شرکت ها و پیمانکاران و نمایندگی های فروش ایزوگام در طول سال می توانند از خدمات شرکت هیرمان دلیجان برای فروش ضخیم ترین ایزوگام در سراسر ایران و یا حتی صادرات استفاده کنند.
راه های دیگر مراجعه به دفتر فروش کارخانه و دفتر فروش مرکزی در تهران است و یا این که از طریق تماس تلفنی اقدام کنید. ما آماده ارائه اطلاعات و جزئیات و مشخصات فنی ضخیم ترین ایزوگام هیرمان با ضخامت 5 میل و دیگر محصولات شناخته شده تولیدی در کارخانه هستیم.

کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان با تولید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان توانسته است میزان تاثیر استفاده از تکنولوژی و تجربه را به نمایش گذاشته و محصولی با ارزش اقتصادی بالا تولید کند! ما برای شما غیر ممکن ها را به ممکن تبدیل کرده ایم.

وزن ایزوگام چقدر است؟

به طور متوسط وزن هر متر مربع ایزوگام چهار میلیمتر دولایه، چهار کیلوگرم است. وزن هر رول ده متری نیز، 40 تا 42 کیلوگرم است.

چرا جنس 5 میلی (ضخیم ترین ایزوگام) تولید می کنید؟

زیرا طول عمر محصول برای مشتری بیشتر است و از خرید دوباره مشتری جلوگیری میکند.