ایزوگام گرمسیری هیرمان یا ایزوگام نوع H با استاندارد ملی ایران و CE اروپا و نشان ISO-9001 با مقاومت بسیار عالی تولید میشود. ایزوگام نوع C و ایزوگام نوع H هیرمان با مواد اولیه مرغوب و سازگار با محیط زیست و با کیفیت فوق العاده بهترین مارک ایزوگام موجود در ایران هستند. برای این که بدانید چرا ایزوگام باید چسبندگی و مقاومت عالی داشته باشد، مطالعه این مطلب مفید و سودمند خواهد بود.
شرکت هیرمان دلیجان با در نظر گرفتن آب و هوای منطقه ای و میزان شدت گرما و سرما بهترین مارک ایزوگام را تولید و توزیع و روانه بازار می کند.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام گرمسیری هیرمان با مقاومت بالا

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان تولیدکننده و صادرکننده عایق رطوبتی ایزوگام در 15 کلاس و گرید مختلف (داخلی و صادراتی) است. تولید انواع ایزوگام تک لایه، دولایه، سه لایه و سفارشی با پوشش های فویل دار و دورونایلکس و طرح دار در هیرمان تولید می شود. شرکت تولیدی هیرمان دلیجان افتخار صادرات به کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی و خاورمیانه را دارد. همچنین ایزوگام گرمسیری هیرمان و ایزوگام سردسیری هیرمان دو محصول بسیار مقاوم و با کیفیت ویژه هستند. تولیدات هیرمان از بهترین مواد اولیه تولید شده است.

ایزوگام هیرمان دلیجان با تکنولوژی و فناوری به روز و با مصرف بهترین مواد اولیه تولید می شود. در صورت نصب صحیح و به موقع، این ایزوگام چندین برابر عمر طبیعی عایق های رطوبتی و حداقل برای 20 سال دوام می آورد.

ویژگی های مناطق گرمسیر چیست؟

مناطق آب و هوایی نه تنها در ایران بلکه در نقاط مختلف جهان هم با یکدیگر تفاوت هایی دارند. میزان ساخت و ساز و نوع ساختمان ها و همچنین استفاده از عایق های رطوبتی درجه یک هم در این مناطق با یکدیگر تفاوت دارند. ایزوگام ویژه مناطق گرمسیر هیرمان در مناطق گرم و مرطوب مورد استفاده قرار می گیرد و برای پوشش دهی انتخاب می شود. مشخصات و ویژگی های این مناطق عبارتند از:

 • بارندگی بسیار اندک سالیانه
 • رطوبت بسیار زیاد هوا
 • زمستان‌های معتدل و تابستان‌های بسیار گرم و مرطوب
 • نوسان درجه حرارت بسیار کم در طول شبانه روز به دلیل وجود رطوبت
 • شور بودن آب‌های زیر زمینی و کم بودن پوشش گیاهی

ایزوگام گرمسیری هیرمان با توجه به میزان رطوبت و تغییرات و نوسانات دما تولید می شود و کارشناسان تولید در هر مرحله ایزوگام را مورد آزمایش قرار می دهند.

کارخانه تولید ایزوگام گرمسیری هیرمان
ایزوگام بردین دلیجان ویژه مناطق گرمسیر

قیمت هر رول ایزوگام گرمسیری

همواره قیمت ایزوگام و نوسان قیمت مواد اولیه که در تهیه و تولید عایق رطوبتی به کار گرفته می شود برای تولید کننده ایزوگام و مصرف کننده اهمیت ویژه دارد. قیمت ایزوگام به روز در نتیجه محاسبه قیمت مواد اولیه و از همه مهم تر قیمت عرضه قیر در بازارهای بورس تعیین می شود.به این ترتیب موارد زیر در نحوه تعیین قیمت ایزوگام گرمسیری هم لحاظ می شود:
1.قیر پالایشگاهی و کیفیت آن
2. تیشو و پلی استر
3. نوع ایزوگام و ضخامت و وزن هر رول ایزوگام
4. پلیمرها و مواد افزودنی و روکش ایزوگام. این موارد از عوامل مهم در تعیین قیمت ایزوگام به روز و نهایی شدن قیمت فروش ایزوگام به شمار می آید.

قیمت ایزوگام گرمسیری هیرمان با در نظر گرفتن وزن و ضخامت هر رول ایزوگام و کیفیت قیر تعیین می شود. شرکت ها و بازرگانی ها می توانند به صورت مستقیم از درب کارخانه اقدام به خرید ایزوگام با قیمت بسیار مناسب تر نمایند.

عایق رطوبتی نوع H ویژه مناطق گرمسیر

انواع ایزوگام بر ایای نوع روکش، تعداد لایه های تشکیل دهنده و همچنین ضخامت و وزن دسته بندی های جداگانه ای دارند. عایق های رطوبتی بام هم به دو دسته اصلی تقسیم می شوند از جمله:

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

 • عایق رطوبتی نوع A : از قیر اصلاح شده با مواد پلیمری تولید می شود و ایزوگام APP (پلی پروپیلن اتکتیک) نامیده می شود.
 • عایق رطوبتی نوع S : از قیر اصلاح شده با مواد پلیمری SBS (استایرن بوتادین استایرن) تولید می شود.

در هنگام ثبت سفارش انواع ایزوگام، کارشناسان فروش ما به خوبی شما را در جهت انتخاب عایق ایزوگام مناسب راهنمایی می کنند. در این میان تولید ایزوگام گرمسیری هیرمان ویژه مناطق گرمسیر و بهترین ایزوگام سردسیری یعنی ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان به صورت جداگانه انجام می شود.

برای خرید ایزوگام گرمسیری هیرمان و دیگر محصولات هیرمان کافی است با یک تلفن ساده با واحد کارشناسی فروش اقدام نمایید.

تفاوت ایزوگام گرمسیر و سردسیر

شرکت ایزوگام هیرمان با تولید بهترین مارک های ایزوگام برای پشت بام، دیوار، استخرها، پارکینگ ها و مصارف عمده در ساختمان سازی ها به شما فرصت انتخاب بیشتری می دهد. برای انتخاب ایزوگام به منطقه جغرافیایی دقت می شود. انتخاب ایزوگام گرمسیری هیرمان و یا ایزوگام سردسیری، بستگی به دمای هوا و میزان هزینه های شما برای انتخاب بهترین برند ایزوگام دلیجان است. عایق های رطوبتی پیش ساخته که مخصوص مناطق گرمسیری هستند و یا انواع ایزوگام که در مناطق سرسیری نصب می شوند هر یک اهمیت ویژه خود را دارند.

ایزوگام سردسیری هیرمان برای استان های کردستان، ایلام و آذربایجان غربی و شرقی با توجه به نوع جغرافیای محل و نیاز مصرف کننده به صورت سفارشی تولید می شود

ایزوگام صادراتی مخصوص مناطق گرمسیر

ایزوگام تولید شده در گروه تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان دارای مشخصات و ویژگی های استاندارد و قابل توجه برای صادرات است. ایزوگام گرمسیری هیرمان یکی از این تولیدات به شمار می آید که طبق استانداردهای جهانی تولید می شود.ایزوگام هیرمان دلیجان و ایزوگام بردین دلیجان به کشورهای مختلفی در منطقه و اروپا و خاورمیانه صادر می شوند. صادرات ایزوگام دلیجان به کشورهای مختلف از اهداف هیرمان بوده است که موفقیت در این زمینه برای شرکت تولیدی هیرمان به خوبی حاصل شده است.

صادرات ایزوگام گرمسیری هیرمان به کشورهایی با آب و هوای گرم و مرطوب با توجه به میزان مقاومت ایزوگام، بسیار رضایت بخش بوده است.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با فرمول ویژه
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با فرمول ویژه

ایزوگام ویژه مناطق گرمسیر با فرمول ویژه

تهیه و تامین بهترین ایزوگام به قیمت روز؛ به صورت مستقیم و با استفاده از راه های مختلف صورت می گیرد. شرکت هیرمان دلیجان بهترین عایق های رطوبتی تولید شده در کارخانه را برای شهرهای مختلف به صورت عمده تولید و توزیع می کند. تهران، کرج، شیراز، رشت، اصفهان، و بسیاری دیگر از شهرهای ایران می توانند از فرصت های خرید ایزوگام هیرمان بهره مند شوند. فروش ایزوگام گرمسیری هیرمان بدون واسطه است و از طریق راه های مختلف اینترنتی و در وب سایت اطلاع رسانی صورت می گیرد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام گرمسیری هیرمان برای مناطقی که دمای هوا بالاتر و میزان بارندگی بیشتر است به نظر میرسد گزینه مناسبی خواهد بود. با مشاوره رایگان با کارشناسان فروش اقدام موثر و به موقع در خرید ایزوگام داشته باشید.

ایزوگام گرمسیری هیرمان با قیمت مناسب

شرکت ها و نمایندگی ها و همچنین دفاتر فروش ایزوگام می توانند از امکانات موجود برای خرید ایزوگام گرمسیری هیرمان به صورت عمده استفاده کنند. شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان این امکانات را به صورت وسیع تری در اختیار شما می گذارد. خرید مستقیم از کارخانه با بهترین کیفیت و قیمت ایزوگام دلیجان اصل برای کلیه شرکت ها فراهم شده است. دفاتر فروش و پخش ایزوگام و فروشگاه های مصالح ساختمانی و نمایندگی های فروش ایزوگام دلیجان از خدمات فروش عمده بهترین مارک ایزوگام می توانند استفاده کنند.

شرکت ایزوگام هیرمان سبد محصول کامل و متنوعی دارد و مشتری به راحتی میتواند محصول مناسب با نیاز و بودجه اش را انتخاب و تهیه کند.

بهترین ایزوگام برای پشت بام

فروش ایزوگام هیرمان دلیجان و از جمله قیمت فروش ایزوگام گرمسیری به دو صورت با نصب و بدون نصب اعلام می شود. خدمات نصب ایزوگام دلیجان به صورت عمده در تهران و شهرهای اطراف عرضه می شود. کاربرد ایزوگام در مناطق مختلف و همچنین برای مصارف گوناگون؛ میزان اطلاعات و بهبود کیفیت را به همراه داشته است. در هیرمان برای پشت بام های مسکونی و برای ساخت و سازها در هر مرحله از عایق رطوبتی مخصوص همان کار استفاده می شود. ایزوگام گرمسیری هیرمان به صورت دو لایه و با قیر پلیمری از محصولات برگزیده شرکت تولیدی هیرمان است.

ایزوگام مخصوص مناطق گرمسیر دارای ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر است تمام محصولات ضمانت نامه کتبی دارند و تحت پوشش 5 ساله بیمه هستند.

ایزوگام صادراتی بردین 4 میلیمتر ضخامت و 42 کیلوگرم وزن دارد. این محصول مناسب تمام مناطق آب و هوایی ایران و دارای چسبندگی و کیفیت درجه یک است.


بارگیری و حمل و نقل ایزوگام

بارگیری و حمل و نقل رول های ایزوگام گرمسیری هیرمان مورد توجه بسیار است چرا که رول های ایزوگام باید از هر گونه آسیب دیدگی و شکستگی محافظت شوند. پس از ثبت سفارش و مشخص شدن تناژ خریداری شده وسیله نقلیه مناسب برای بارگیری هماهنگ می شود. ظرفیت هر یک عبارتند از:

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

 • خودروی نیسان : 600 متر یا 60 رول
 • خاور: 1200 متر یا 120 رول
 • کامیون تک: 2600 متر یا 260 رول
 • کامیون ده چرخ: 3500 متر یا 350 رول
 • تریلی: 6000 متر یا 600 رول

ایزوگام گرمسیری هیرمان با بسته بندی و بارگیری تحت نظارت کارشناس از کمترین آسیب دیدگی در امان خواهد بود. زمان بارگیری و تحویل کاملاً طبق توافق و بسیار سریع هماهنگ می شود.

محصولات متنوع شرکت ایزوگام هیرمان

یکی از شرکت های که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.

برای تهیه لیست محصولات ما از جمله ایزوگام گرمسیری هیرمان کافی است با واحد فروش تماس بگیرید و لیست محصولات و قیمت ها را در 20 ثانیه دریافت کنید.

بارگیری ایزوگام حلزون درب کارخانه
بارگیری ایزوگام حلزون درب کارخانه

نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

برای خرید ایزوگام گرمسیری هیرمان و دیگر محصولات شرکت که بهترین و معتبرترین برند ایزوگام هستند راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آن میپردازیم:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در آخر امیدواریم شناخت کافی در مورد بهترین مارک ایزوگام پیدا کرده باشید و اگر مشاوره ای در این خصوص نیاز دارید می توانید با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان تماس بگیرید.

کدام محصول شما با آب و هوای شهر ما سازگار است؟

محصول مطابق با جغرافیا و آب و هوای شهر شما ثبت سفارش و ارسال می شود و با تماس با واحد فروش شرکت هیرمان می توانید اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید.

همچنین بخوانید:
خرید ایزوگام دلیجان مستقیم از درب کارخانه