ایزوگام شطرنجی دلیجان (ایزوگام SBS) بهترین برند موجود در بازار بوده و این محصول صادراتی با استحکام و ماندگاری طولانی، محصولی بی نظیر با قیمت فوق العاده است و با استفاده از تکنولوژی بسیار مدرن تولید می شود. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم دارد برای مناطقی با آب و هوای سردسیری، کارایی و ماندگاری بالایی دارد. فروش ایزوگام درجه یک صادراتی به کشورهای مختلف با پلمپ گمرکی و ترانزیت از طریق مرزهای کشور صورت می گیرد.
در ادامه مطلب اطلاعات بیشتری در خصوص تولیدات و محصولات متنوع کارخانه ایزوگام هیرمان در گریدها و کلاس های مختلف ارائه می شود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام شطرنجی دلیجان باکیفیت

عایق های رطوبتی در چندین دسته و به صورت متنوع تولید می شوند. استفاده بهینه از انواع ایزوگام و محصولاتی مانند ایزوگام شطرنجی دلیجان برای کلیه پروژه ها توفیق بزرگی است. همان طور که می دانید کیفیت عالی مواد اولیه، چسبندگی و مقاومت ایزوگام را بسیار بیشتر می کند.میزان توانایی عایق رطوبتی برای مقاومت در برابر نم و رطوبت و بارندگی از جمله عواملی است که می تواند در انتخاب و خرید ایزوگام موثر باشد. ایزوگام شطرنجی دلیجان محصولی است که برای مناطق سردسیری بسیار مناسب است و توصیه شده است.

ایزوگام شطرنجی دلیجان دارای مشخصات فنی و کیفیت مناسب است. ایزوگام الاستومری SBS با استفاده از پلیمرهای درجه یک تولید شده و محصولی صادراتی است.

بهترین مارک ایزوگام در ایران

ایزوگام شطرنجی هیرمان برای مصارف گوناگون صادراتی تولید و توصیه می شود. این محصول مقاومت و کیفیت بالا در برابر سرما تا 25- درجه سانتیگراد را دارد. ایزوگام sbs شطرنجی به صورت عمده به مناطق مختلف توزیع می شود. ایزوگام هیرمان شطرنجی با بهترین قیر و مواد اولیه درجه یک و مرغوب تولید می شود. بهترین مارک ایزوگام دلیجان در ایران به محصول درجه یک و استثنایی ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان اطلاق می شود که به صورت مستقیم از کارخانه بارگیری و ارسال می شود.

مقاومت و استقامت ایزوگام شطرنجی دلیجان در هنگام تولید توسط کارشناسان آزمایشگاه هیرمان به صورت متناوب بررسی می شود. ایزوگام اس بی اس هیرمان با ماندگاری بی نظیر تولید می شود.

ایزوگام درجه یک صادراتی هیرمان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان ویژه مناطق سردسیر

ایزوگام شطرنجی مخصوص مناطق سردسیر

در کشور ایران؛ انواع آب و هوا و تغییرات جوی در نقاط مختلف کشور سبب شده است که برای ساختمان سازی ها و ایجاد امکاناتی برای هر چه بهتر شدن مراحل عایق کاری و ایزولاسیون به تولید بهترین ایزوگام های پلیمری و انواع ایزوگام های مناطق سردسیری و گرمسیری روی آورده شود.
ایزوگام شطرنجی دلیجان؛ ایزوگام پلیمری الاستیکی مخصوص آب و هوای سردسیر است. در ساخت و تولید ایزوگام گرمسیری و سردسیری از قیر خالص پالایشگاهی استفاده می شود که این امر موجب بالا رفتن کیفیت و محبوبیت نهایی محصول می شود. آذربایجان عربی و شرقی، همدان، کرمانشاه و کردستان از استان های سرد ایران هستند.

در فایل های آموزشی رایگان وب سایت شرکت ایزوگام هیرمان به خوبی می توانید انواع ایزوگام و کاربرد هر یک را بشناسید.

مشخصات ایزوگام سردسیری الاستومری(شطرنجی)

ایزوگام هایی که مخصوص مناطی سردسیری تولید می شوند از جنس ایزوگام هایی هستند که به آن ها عایق رطوبتی SBS می گوییم. ایزوگامی که برای مناطق سردسیری تولید می شود با دوام و انعطاف پذیری بالا هستند. مشخصات و ویژگی هایی که می توانیم در خصوص ایزوگام شطرنجی دلیجان به آن اشاره کنیم عبارتند از :
1. ایزوگام های مرغوب سردسیری، از نظر ظاهر شفاف هستند و بوی مطبوع قیر را می دهند.
2. رول های ایزوگام هیرمان شطرنجی وزن 50 کیلو گرم و ضخامت 5 میلیمتر را دارا هستند.
3. رول های ایزوگام سردسیری مرغوب دچار شکستگی و ترک نبوده و پس از نصب برای 25 سال کار می کنند.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

بهترین مارک ایزوگام را از شرکت هیرمان تهیه کرده و در نهایت ویژگی های ایزوگام مرغوب پلیمری سردسیری را بهتر بشناسید. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان نمونه ای ایزوگام درجه 1 تولید شده با پلیمرهای اصلاح کننده قیر است.

ایزوگام اس بی اس تولید شده با بهترین پلیمر اروپا

برای عایق کاری صنعتی مانند عایقکاری تهویه مطبوع، تبرید، گرمایش، لوله کشی، مخازن، اتصالات و کانال های هوا، همچنین در پروژه های عمرانی نیاز به استفاده از مواد عایق مناسب است که بتوالن با استفاده از آنها به این اطمینان رسید که عایق کاری با استاندارد بالا صورت گرفته است.
در حال حاضر انواع عایق های الاستومری از جمله ایزوگام شطرنجی دلیجان را می توان برای استفاده مناسب برای مکان مورد نظر انتخاب و به راحتی خریداری نمود. برای دریافت قیمت ایزوگام SBSهیرمان دلیجان با واحد فروش تماس بگیرید.

تولید ایزوگام شطرنجی دلیجان با استفاده از بهترین قیر پالایشگاهی و پلیمرهای اصلاح کننده قیر توانسته است، موجب تغییر ذهنیت ها نسبت به عایق های رطوبتی شود.

لیست قیمت بهترین ایزوگام

در بازار به میزان قابل توجهی از انواع ایزوگام و عایق های پیش ساخته رطوبتی برمی خوریم که ممکن است در بین آن ها عایق هایی هم با کیفیت پایین وجود داشته و به این ترتیب بهتر است دقت کنید. قیمت بهترین برند ایزوگام با توجه به کیفیت تولید و ماندگاری آن بسیار فوق العاده و استثنایی است. در سال جاری شاهد تغییر و نوسان قیمت انواع ایزوگام هستیم که ناشی از تغییر قیمت مواد اولیه است. ایزوگام شطرنجی دلیجان را به قیمت روز و تضمین کیفیت مستقیم از کارخانه بخرید.

کیفیت بالا و ماندگاری طولانی، قابلیت اتصال و چسبندگی محکم و مواد اولیه مرغوب از مشخصات بهترین جنس ایزوگام دلیجان است.

ایزوگام SBS هیرمان دلیجان
ایزوگام SBS هیرمان برای بام با کیفیت فوق العاده

بهترین ایزوگام برای پشت بام

کارخانه های تولید ایزوگام که در زمینه تولید و عرضه و فروش انواع عایق رطوبتی مخصوص مناطق مختلف فعالیت می کنند برای این که محصولات خود را بتوانند در عرصه های صادراتی و همچنین در بازارهای داخلی عرضه کنند نشان های استاندارد ملی را بر طبق مشخصات فنی دریافت می کنند. داشتن استانداردها و استفاده از مواد اولیه در کیفیت ایزوگام نقش موثری دارند. ایزوگام شطرنجی دلیجان که مخصوص مناطق سردسیر تولید می شود برای نصب و اجراء در پشت بام و سقف آپارتمان های مسکونی و تجاری مناسب است.

ایزوگام شطرنجی دلیجان را با استفاده از گروه های ماهر و آموزش دیده نصب کنید. همان طور که می دانید نصب ایزوگام در روند ماندگاری و اتسحکام ایزوگام شطرنجی دلیجان نقش موثری دارد.

ایزوگام الاستومری سوپر صادراتی هیرمان

مشخصات فنی ایزوگام شطرنجی دلیجان که برای مناطق سردسیری در شرکت تولیدی هیرمان دلیجان ساخته و تولید می شود عبارت است از:

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

 • طول هر رول ایزوگام پلیمری ۱۰ متر و عرض آن 1 متر است.
 • ضخامت ایزوگام های متناسب با مناطق سردسیر 5 میلی متر می باشد.
 •  هر رول ایزوگام شطرنجی دلیجان 50 کیلوگرم می باشد.
 • حداقل مقاومت ایزوگام مخصوص سردسیر در برابر سرما تا منفی 25 درجه سانتی گراد و در مقابل گرما تا 120 درجه سانتیگراد است.
 • نقطه اشتعال ایزوگام مناطق سردسیری 250 درجه سانتیگراد است.
 •  نوع بستر آن از پلی استر سوزنی نبافته و تیشو و الیاف شیشه نخدار است.
 • وجه داخلی آن از پودر معدنی یا روکش آلومینیوم و در خارج فیلم پلی اتیلن آن را تشکیل داده است.

مسلمًا عایق بندی در اقلیم های شرجی و رطوبتی، تفاوت زیادی با عایق کاری در شرایط جغرافیایی خشک دارد. ما مشاوره های لازم را به شما خواهیم داد.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان تولید شده از بهترین مواد اولیه و با قیر پالایشگاهی است که در این ویدیو کیفیت چسبندگی و تارهای پلیمری آن کاملا مشهود است.


صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف

از اهداف بلند مدت کارخانه های ایزوگام علاوه بر تولید انبوه و فروش در بازارهای داخلی و ارتقای کیفی محصولات می توان به تولید ایزوگام برای صادرات اشاره کرد که ایزوگام شطرنجی دلیجان برای صادرات به کشورهای مختلفی که آب و هوای سردسیری دارند بسیار مناسب است.
برخی ویژگی های ظاهری و طول و ضخامت ایزوگام و درجه کیفیت ایزوگام سردسیری که به میزان پلیمرها وابسته است موجب شده است که ایزوگام شطرنجی دلیجان برای صادرات؛ مرغوب و مناسب با اقلیم سرد شناخته شود.

شناخت ویژگی های ایزوگام و یا نوع ایزوگام برای مصارف مختلف می تواند در هنگام ثبت سفارش و خرید ایزوگام بسیار موثر باشد.

قیمت هر رول ایزوگام دلیجان

کارخانه های ایزوگام دلیجان محصولات خود را با نیاز سنجی و تقاضای بازار هماهنگ می کنند. به این ترتیب نوع ایزوگام و میزان تقاضا و بودجه های مصرفی برای خرید هر نوع ایزوگام را بررسی و تخمین زده میشود.
فروش ایزوگام از راه های مختلف امکان پذیر است و هر چه در کاهش هزینه های حمل و نقل و خرید ایزوگام موثر باشد، ترغیب به خرید ایزوگام باکیفیت هم بیشتر می شود.
فروش عمده ایزوگام با انتشار لیست قیمت ایزوگام به روز به مراکز زیر با سرعت انجام می شود:

 • نمایندگی های فروش ایزوگام دلیجان
 • دفاتر فروش و پخش ایزوگام
 • فروشگاه های مصالح ساختمانی
 • فروشگاه های اختصاصی لوازم عایق کاری ساختمان

فروش ایزوگام شطرنجی دلیجان به شرکت ها و پیمانکارانی که در مناطق سردسیری فعالیت می کنند از طریق آنلاین و اینترنتی در سرعت پیشرفت کارها موثر است.

خرید بهترین ایزوگام دلیجان از کارخانه

خرید ایزوگام شطرنجی دلیجان برای مناطق سردسیری و با توجه به کیفیت و قیمت آن که با فروش عمده از درب کارخانه است بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. ایزوگام های هیرمان که در برندهای ایزوگام صادراتی بردین دلیجان، ایزوگام حلزون دلیجان، ایزوگام های طرح دار و ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان تولید می شود به قیمت روز و بر مبنای فروش عمده از کارخانه به شرکت ها و پیمانکاران ساختمانی و نمایندگی های فروش ایزوگام عرضه می شود. با هیرمان ارزانترین ایزوگام را با کیفیت عالی دریافت کنید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

با خرید ایزوگام شطرنجی دلیجان از هیرمان برای مناطق سردسیری می توانید امنیت و ماندگاری کیفیت را تجربه کنید.

محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

یکی از شرکت های که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
ایزوگام شطرنجی هیرمان 5 میل
خرید بهترین مارک ایزوگام از کارخانه

نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

شناخت کافی از بهترین مارک های ایزوگام موجود در بازار اهمیت ویژه دارد.
امیدواریم این مطلب به شما در شناخت و نحوه تولید و توزیع انواع ایزوگام هیرمان و بخصوص ایزوگام شطرنجی دلیجان کمک کرده باشد.
برای خرید ایزوگام راه های زیر توصیه می شود:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

اگر در خصوص ایزوگام شطرنجی دلیجان مشاوره ای نیاز دارید می توانید با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان تماس بگیرید و پاسخ لازم را دریافت کنید.

در پایان به سه سوال پرتکرار شما مشتریان عزیز پاسخ داده شده است.

همچنین بخوانید:
ایزوگام پشت بام با بهترین کیفیت

آیا محصولات هیرمان برای هر منطقه جغرافیایی به صورت جداگانه تولید می شود؟

بله – در شرکت هیرمان با توجه به نوع آب و هوا، ایزوگام سردسیر، ایزوگام گرمسیر و ایزوگام مناطق معتدل تولید می شود. در هنگام ثبت سفارش به شما مشاوره کارشناسی داده می شود.

آیا صادرات هم دارید؟

بله – به تمام کشورهای اطراف ایران صادرات داریم.

کدام ایزوگام برای سردسیر مناسب است؟

ایزوگام هیرمان و بردین هر دو مناسب هستند. اگر دما برای خریدار مهم باشد ایزوگام سفارشی مناطق سردسیر هم تولید می کنیم.