ایزوگام دو لایه هیرمان از محصولات جدید و پلیمری شرکت هیرمان دلیجان است که با ضخامت 5 میلیمتر و وزن هر رول 50 کیلوگرم با شیوه های برتر و استانداردهای جهانی تولید می شود. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان به جهت داشتن گواهینامه ها و مجوزهای قانونی برای صادرات محصولی بسیار ارزشمند و شگفت انگیز است.
برای دریافت قیمت به روز عایق های ایزوگام هیرمان با واحد فروش ارتباط بگیرید. در ادامه مطلب به موارد بیشتری در خصوص مزیت های محصولات هیرمان اشاره می کنیم.

ایزوگام پلیمری درجه یک

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با توجه به نیازهای روزانه و رو به رشد انواع عایق های رطوبتی پلیمری و کاربرد آن ها در شرایط مختلف اقدام به تولید می کند. در پروژه های عمرانی مصرف انواع عایق ایزوگام با کیفیت و قیمت مناسب و فوق العاده یکی از الزامات است. ایزوگام دو لایه هیرمان در مراحل مختلف ساختمان سازی مانند نصب بر روی بام و سقف آپارتمانها مورد استفاده قرار می گیرد. کیفیت و استاندارد ایزوگام دو لایه هیرمان بسیار در سطح بالایی قرار گرفته است.

دقت و توجه به کیفیت و استفاده از مواد اولیه و متریال مورد نیاز تولید ایزوگام در خط تولید محصولات هیرمان به چشم می خورد.

ایزوگام هیرمان با محصولات متنوع

در بازار عایق های ایزوگام نمونه های این محصول بسیار است اما همواره محصولات درجه یک می تواند با کیفیت استثنایی و قیمت عالی برای شما آرامش خاطر را ایجاد کند.
نمونه هایی از تولیدات هیرمان دلیجان عبارتند از:
1. ایزوگام دولایه پلیمری
2. ایزوگام های تک لایه ویژه
3. ایزوگام دو لایه معمولی
4. ایزوگام بدون فویل؛ پودری و دو رو نایلکس
5. ایزوگام طرح دار
6. ایزوگام نوع C ویژه مناطق سردسیر
7. ایزوگام نوع H ویژه مناطق گرمسیر
8. ایزوگام های سه لایه سفارشی

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

factory

کارخانه

08644231818

ایزوگام دو لایه هیرمان با طرح آجری

ایزوگام پلیمری دو لایه ارزان

محصولات متنوع پلیمری در کارخانه ایزوگام هیرمان با ارزانترین قیمت تولید و در بازار توزیع می شود که هر یک می توانند در پروژه ای خاص و ویژه مصرف شوند.
1. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان با ضخامت 5 میلیمتر و وزن هر رول 50 کیلوگرم
2. ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر و وزن هر رول 42 کیلوگرم
3. ایزوگام حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 میلیمتر و وزن هر رول 41 کیلوگرم
4. ایزوگام طرح دار در رنگ ها و طرح های زیبا با ضخامت 3.5 تا 4 میلیمتر و وزن هر رول 40 تا 42 کیلوگرم
تولیدات کارخانه هیرمان دلیجان که میزان تولید و قیمت فروش عمده آن از درب کارخانه توسط بازار تعیین می شود نمونه هایی از بهترین مارک های ایزوگام در بازار است.

کیفیت،دوام و مقاومت ایزوگام دو لایه هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر تضمین شده است. این محصول کیفیت بالاتری نسبت به دیگر محصولات دارد.

خرید بهترین ایزوگام مستقیم از کارخانه

روش های فروش ایزوگام می تواند نقش مهمی در تعیین قیمتها ایفاء کند. باید در هنگام خرید ایزوگام به جهت این که تشخیص ایزوگام درجه یک و استاندارد باید توسط افراد ماهر و کارشناسی صورت بگیرد؛ از افراد آگاه به این امور استفاده شود. خرید ایزوگام دو لایه هیرمان مستقیم از کارخانه به صورت عمده موجب کاهش هزینه ها می شود. فروش عمده ایزوگام دو لایه هیرمان از درب کارخانه، بدون واسطه است و ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت آن ها تضمین می شود.

با استفاده از امکانات فروش عمده ایزوگام از درب کارخانه با خیال آسوده و بدون هزینه های اضافی اقدام به خرید بهترین مارک ایزوگام نمایید.

تولید کننده ایزوگام دو لایه 5 میل

ایروگام هیرمان دلیجان یکی از جدیدترین و بهترین محصولات خود را برای صادرات به کشور های مختلف به شما معرفی می کند. ایزوگام دو لایه هیرمان ویژه صادرات دارای تضامین و گواهینامه ها و مجوزهای صادراتی است. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان بر اساس توجه به موارد زیر تولید و بسته بندی و بارگیری و پلمپ می شود. بسته بندی و بارگیری ایزوگام های صادراتی دلیجان بادقت و همراه با پلمپ گمرکی است. مجوزها و گواهینامه های لازم برای صادرات انواع ایزوگام هیرمان دلیجان اخذ شده است.

تولید ایزوگام صادراتی با ثبت سفارش و هماهنگی لازم برای انجام امور گمرکی ادامه می یابد.برای ترانزیت انواع ایزوگام صادراتی کانتینرهای سرپوشیده برای حمل رول های ایزوگام در نظر گرفته می شود.

لیست قیمت هر رول ایزوگام

ایزوگام دو لایه هیرمان اعم از ایزوگام نوع H و ایزوگام نوع C در واقع همان ایزوگام های پلیمری هستند که مخصوص مناطق گرمسیری و سردسیری تولید می شوند و دارای کیفیت بسیار بالایی هستند. عایق های رطوبتی که برای مناطق گرمسیری تولید می شوند در برابر گرما و تابش نور خورشید بسیار مقاوم تر هستند و به این ترتیب کشش و چسبندگی چند برابر دارند. به جهت این که از درب کارخانه امکان خرید ایزوگام دو لایه هیرمان فراهم شده است می توانید با قیمت استثنایی اقدام به خرید نمایید.

قیمت ایزوگام دو لایه هیرمان و محصولات صادراتی و سفارشی به روز تهیه و طبق درخواست مشتری اعلام می شود.

بهترین مارک ایزوگام دلیجان در بازار
رول های بهترین مارک ایزوگام در بازار

نحوه تعیین قیمت یک رول ایزوگام

نحوه تعیین قیمت ایزوگام دو لایه هیرمان و انتشار لیست قیمت انواع ایزوگام دلیجان هیرمان بر اساس توجه به :
1. نوع ایزوگام از جهت تعداد لایه های تشکیل دهنده و نوع روکش (ایزوگام تک لایه، ایزوگام دو لایه هیرمان و ایزوگام سه لایه)
2. نوع قیر مصرفی و قیمت آن در هنگام تولید محصول
3. ضخامت و کیفیت ایزوگام
4. وزن هر رول ایزوگام
5. تیشو و پلی استر مصرف شده
6. پلیمرهای اصلاح کننده قیر و متراژ مورد نیاز؛ تعیین می شود. برای دریافت قیمت ایزوگام می توانید با تماس تلفنی با کارشناسان در سریع ترین زمان، نرخ انواع عایق ایزوگام هیرمان را دریافت کنید.

تولید ایزوگام دو لایه هیرمان دلیجان با ضخامت های 3.5 و 4 و 5 میلیمتر و اعلام قیمت به روز، به مشتری قدرت انتخاب بیشتری داده است.

ایزوگام دو لایه چیست؟

مصرف عایق های رطوبتی در صنعت ساختمان سازی بسیار مرسوم است و بهترین و ساده ترین راه برای عایق کاری است. در صنایع عمرانی و تاسیساتی هم استفاده از انواع ایزوگام و بخصوص ایزوگام دو لایه فویل دار بسیار مورد توجه است.کاربرد ایزوگام (ورق عایق قیری) بیشتر به صورت دولایه است. ایزوگام تک لایه که از یک لایه پلی استر سوزنی به همراه پلیمرها و قیر درجه یک پلیمری تولید می شود در پروژه های خاص کاربرد دارد. ایزوگام دو لایه هیرمان با ضخامت استاندارد از دو لایه تیشو و پلی استر برای بام، استخرها و دیوارها کاربرد بالایی دارد.

در فایل های آموزشی موجود در وب سایت می توانید شناخت بهتر و بیشتر از انواع ایزوگام هیرمان به دست آورید.

ایزوگام دولایه استاندارد

کاربرد ایزوگام بر حسب نوع محل و نوع مصرف تعیین می شود و بسیار متنوع است. ایزوگام به علت سبکی و انعطاف پذیری بالایی که دارد و همچنین مقاومت بسیار زیاد یکی از بهترین انتخاب ها برای عایق بندی است. تحمل انواع آب و هوا و شرایط محیطی و بعلاوه مقاومت در برابر اسیدها و بازها ایزوگام را به عنوان عایق رطوبتی کامل معرفی می کند. بسیاری از فعالان و طرفداران اقتصادی استقبال چشمگیری از انواع ایزوگام از جمله ایزوگام دو لایه هیرمان با ویژگی های منحصر به فرد کرده اند. چرا که هم موارد کاربرد آن بسیار متنوع است و هم برای محیط زیست آلودگی کمتری دارد.

بهترین مارک ایزوگام در بازار، محصول خاص و بینظیر گروه صنعتی هیرمان دلیجان است که برای پروژه های مختلف ثبت سفارش می شود.

ایزوگام 5 میل سوپر صادراتی هیرمان

  • این نوع ایزوگام دارای عمر مفید حداقل 20 سال است.
  • این نوع ایزوگام دارای چسبندگی فوق العاده بر روی تمام سطوح است.
  • ایزوگام 5 میل سوپر صادرتی هیرمان دارای قیمت بسیار مقرون به صرفه است.
  • این نوع ایزوگام از مشکلات نم و رطوبت در ساختمان جلوگیری می کند.
  • این نوع ایزوگام دارای ضمانت 15 ساله از سوی شرکت تولیدی می باشد.
  • این نوع محصول به اکثر کشورهای خارجی صادر می شود.
  • این محصول دارای استاندارد بین المللی CE  اروپا و ایزو ISO 9001 است.
  • این محصول تحسین شده و برگزیده جشنواره کیفیت ایران است.
  • ایزوگام دو لایه هیرمان برای تمام مناطق سردسیری و گرمسیری و معتدل تولید می شود.

با ایزوگام دو لایه هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر و وزن هر رول 50 کیلوگر مصرف کنندگان هر چند سال یکبار مجبور به تعمیر یا تعویض ایزوگام نمیشوند.

نمایندگی ایزوگام هیرمان دلیجان

نمایندگی ایزوگام دلیجان

استفاده از ایزوگام منحصر به شهر و یا روستای خاص و یا ساختمان و صنعت عمران و تاسیسات نمی شود. تمام اقشار جامعه و افرادی که به نوعی در صنایع مشغول فعالیت هستند؛ برای مصرف و استفاده از ایزوگام اقدام می کنند. انواع ایزوگام هیرمان دلیجان در سرتاسر کشور به فروش می رسد و دفاتر و نمایندگی های فروش ایزوگام در این راه فعالیت خود را هر چه بیشتر هم کرده اند. ایزوگام در تهران، اصفهان، شیراز، قم، اراک، کرمان، ارسنجان، بروجرد، کرمانشاه، اهواز، ، دزفول، زاهدان، آق قلا، خرم آباد و گرگان و سنندج و دیگر شهرهای ایران همواره نیاز است و خدمات فروش عمده و بی واسطه از درب کارخانه هیرمان صورت می گیرد.

اطلاعات تکمیلی را می توانید در سایت ایزوگام هیرمان به روز شده دریافت نمایید. از فروش های فوق العاده انواع ایزوگام هیرمان از جمله ایزوگام دو لایه هیرمان سودمند شوید.

نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

برای خرید انواع ایزوگام بهتر است روش های ساده تر و با هزینه کمتر را انتخاب کنید. خرید ایزوگام دو لایه هیرمان و یا محصولات برتر این کارخانه را می توانید به روش های زیر تهیه کنید:
برای خرید بهترین و معتبرترین برندهای ایزوگام هیرمان راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آن میپردازیم
:راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه ایزوگام در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

ما اینجاییم تا شما در خرید بهترین برند ایزوگام موجود در بازار (ایزوگام هیرمان) از طریق سایت یا کارشناسان ما موفق تر عمل کنید.

در پایان این مقاله توجه شما را به پاسخ سه پرسش پرتکرار مشتریان عزیز جلب می کنیم.

همچنین بخوانید:
ایزوگام صادراتی هیرمان نوع A فروش ویژه

در کارخانه هیرمان از چه نوع قیر مصرف می شود؟

محصولات هیرمان با قیر پالایشگاهی با درجه خلوص 60/70 تولید می شوند.

چرا ایزوگام با ضخامت 5 میلیمتر تولید میکنید؟

ایزوگام 5 میل هیرمان علاوه بر ضخامت و وزن بیشتر، مقاومت و ماندگاری بالاتری داشته و در هزینه های خرید ایزوگام در کوتاه مدت میکاهد.

ضمانت نامه محصولات چند ساله است؟

ایزوگام هیرمان 200 ماه و محصولات دیگر برای 10 سال ضمانت می شوند.