ایزوگام دو لایه هیرمان ویژه صادرات از محصولات جدید و پلیمری شرکت هیرمان دلیجان است که با ضخامت 5 میلیمتر و وزن هر رول 50 کیلوگرم با شیوه های برتر و استانداردهای جهانی تولید می شود. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان به جهت داشتن گواهینامه ها و مجوزهای قانونی برای صادرات محصولی بسیار ارزشمند و شگفت انگیز است.
برای دریافت قیمت به روز عایق های ایزوگام هیرمان دلیجان می توانید به وب سایت ما مراجعه نمایید. در ادامه مطلب به موارد بیشتری در خصوص شناخت ایزوگام هیرمان دلیجان اشاره می کنیم.

ایزوگام دو لایه هیرمان
ایزوگام دو لایه سوپر صادراتی هیرمان

ایزوگام پلیمری درجه یک

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با توجه به نیازهای روزانه و رو به رشد انواع عایق های رطوبتی و کاربرد آن ها در شرایط مختلف اقدام به تولید می کند. در پروژه های عمرانی مصرف انواع ایزوگام با کیفیت و قیمت مناسب و فوق العاده یکی از الزامات است. ایزوگام دو لایه هیرمان در مراحل مختلف ساختمان سازی مانند نصب بر روی بام و سقف آپارتمانها مورد استفاده قرار می گیرد. کیفیت و استاندارد ایزوگام دو لایه هیرمان بسیار در سطح بالایی قرار گرفته است.

دقت و توجه به کیفیت و استفاده از مواد اولیه و متریال مورد نیاز تولید ایزوگام همواره در خط تولید و در زمان تولید و تایید کارشناس در هیرمان به چشم می خورد.

ایزوگام فویل دار دو لایه هیرمان
ایزوگام دو لایه فویل دار هیرمان با چسبندگی بی نظیر

محصولات متنوع شرکت هیرمان

 1. در بازار عایق های ایزوگام نمونه های این محصول بسیار است اما همواره تولیدات هیرمان می تواند با کیفیت استثنایی و قیمت عالی برای شما آرامش خاطر را ایجاد کند. نمونه هایی از تولیدات هیرمان دلیجان عبارتند از:
 2. ایزوگام دو لایه پلیمری
 3. ایزوگام های تک لایه ویژه
 4. ایزوگام دو لایه معمولی
 5. ایزوگام بدون فویل؛ پودری و دو رو نایلکس
 6. ایزوگام طرح دار رنگی
 7. ایزوگام نوع C ویژه مناطق سردسیر
 8. ایزوگام نوع H ویژه مناطق گرمسیر
 9. ایزوگام سه لایه سفارشی

ایزوگام درجه یک هیرمان دارای انواع مختلف است که بسته به نیاز و سفارش خریدار اقدام به تولید می شود. هیرمان نقطه پایان جستجوی شماست!!!

در ویئوی زیر انواع ایزوگام را بهتر بشناسید! بهترین ایزوگام در ایران کدام است؟

انواع بهترین برند ایزوگام

محصولات متنوعی در کارخانه ایزوگام هیرمان تولید می شود که هر یک می توانند در پروژه ای خاص و ویژه مصرف شوند.
1. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان با ضخامت 5 میلیمتر و وزن هر رول 50 کیلوگرم
2. ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر و وزن هر رول 42 کیلوگرم
3. ایزوگام حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 میلیمتر و وزن هر رول 41 کیلوگرم
4. ایزوگام طرح دار در رنگ ها و طرح های زیبا با ضخامت 3.5 تا 4 میلیمتر و وزن هر رول 40 تا 42 کیلوگرم
تولیدات کارخانه هیرمان دلیجان که میزان تولید و قیمت فروش عمده آن از درب کارخانه توسط بازار تعیین می شود نمونه هایی از بهترین مارک های ایزوگام در بازار است.

قیمت هر رول ایزوگام دلیجان با نوسانات قیمت مواد اولیه از جمله قیر پلیمری ارتباط نزدیک دارد. کیفیت،دوام و مقاومت ایزوگام دو لایه هیرمان تضمین شده است.

انواع ایزوگام از نظر وزن و ضخامت و تناسب آنها با قیمت

فروش عمده ایزوگام هیرمان

روش های فروش ایزوگام می تواند نقش مهمی در تعیین قیمتها ایفاء کند. باید در هنگام خرید ایزوگام به جهت این که تشخیص ایزوگام درجه یک و استاندارد باید توسط افراد ماهر و کارشناسی صورت بگیرد؛ از افراد آگاه به این امور استفاده شود. روش های خرید ایزوگام در بازار زیاد است و شرکت هیرمان دیلجان محصولات خود را به صورت عمده در اختیار مراکز زیر قرار می دهد. فروش عمده ایزوگام دو لایه هیرمان از درب کارخانه، بدون واسطه است و ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت آن ها تضمین می شود.

با استفاده از امکانات فروش عمده ایزوگام از درب کارخانه با خیال آسوده و بدون هزینه های اضافی اقدام به خرید ایزوگام نمایید.

رول های ایزوگام بردین دلیجان
ایزوگام بردین فویل دار مخصوص صادرات

برترین تولید کننده ایزوگام صادراتی

ایروگام هیرمان دلیجان یکی از جدیدترین و بهترین محصولات خود را برای صادرات به کشور های مختلف به شما معرفی می کند. ایزوگام دو لایه هیرمان ویژه صادرات دارای تضامین و گواهینامه ها و مجوزهای صادراتی است. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان بر اساس توجه به موارد زیر تولید و بسته بندی و بارگیری و پلمپ می شود. بسته بندی و بارگیری ایزوگام های صادراتی دلیجان بادقت و همراه با پلمپ گمرکی است. مجوزها و گواهینامه های لازم برای صادرات انواع ایزوگام هیرمان دلیجان اخذ شده است.

تولید ایزوگام صادراتی با ثبت سفارش و هماهنگی لازم برای انجام امور گمرکی ادامه می یابد.برای ترانزیت انواع ایزوگام صادراتی کانتینرهای سرپوشیده برای حمل رول های ایزوگام در نظر گرفته می شود.

بهترین مارک ایزوگام دلیجان در بازار
رول های بهترین مارک ایزوگام در بازار

صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف

ایزوگام های صادراتی هیرمان و از جمله ایزوگام دو لایه هیرمان تا به حال به کشورهایی مانند: مالزی، سنگاپور، ترکیه، عراق، عمان، ارمنستان، افغانستان و دیگر کشورهای آسیایی و اروپایی صادر شده است. کلیه امور مربوط به بازاریابی و فروش عمده و انجام امور گمرکی توسط کارشناسان خبره پیگیری شده است. نحوه تولید و زمان تحویل عایق های رطوبتی و قیمت فروش ایزوگام دلیجان به صورت کاملاً شفاف در اخیتار خریدار قرار میگیرد. محل تحویل و تخلیه بار طبق قرارداد در کشور مقصد و یا در مرزهای دو کشور است.

همچنین بخوانید:
خرید ایزوگام پشت بام به قیمت کارخانه
صادرات ایزوگام چگونه است؟

لیست قیمت هر رول ایزوگام

ایزوگام دو لایه هیرمان اعم از ایزوگام نوع H و ایزوگام نوع C در واقع همان ایزوگام های پلیمری هستند که مخصوص مناطق گرمسیری و سردسیری تولید می شوند و دارای کیفیت بسیار بالایی هستند. عایق های رطوبتی که برای مناطق گرمسیری تولید می شوند در برابر گرما و تابش نور خورشید بسیار مقاوم تر هستند و به این ترتیب کشش و چسبندگی چند برابر دارند. به جهت این که از درب کارخانه امکان خرید ایزوگام دو لایه هیرمان فراهم شده است می توانید با قیمت استثنایی اقدام به خرید نمایید.

در زمستان و تابستان، در برف و باران، با خیالی آسوده، آرامش و صمیمیت را در آشیانه خود، با ایزوگام دو لایه هیرمان تجربه کنید.

ایزوگام درجه یک ویژه مناطق گرمسیری
ایزوگام حلزون نوع H هیرمان ویژه مناطق گرمسیری

نحوه تعیین قیمت یک رول ایزوگام

نحوه تعیین قیمت ایزوگام و انتشار لیست قیمت انواع ایزوگام دلیجان هیرمان بر اساس توجه به :
1. نوع ایزوگام از جهت تعداد لایه های تشکیل دهنده و نوع روکش ( ایزوگام تک لایه، ایزوگام دو لایه هیرمان و ایزوگام سه لایه)
2. نوع قیر مصرفی و قیمت آن در هنگام تولید محصول
3. ضخامت و کیفیت ایزوگام
4. وزن هر رول ایزوگام
5. تیشو و پلی استر مصرف شده
6. پلیمرهای اصلاح کننده قیر و متراژ مورد نیاز؛ تعیین می شود. برای دریافت قیمت ایزوگام می توانید با تماس تلفنی با کارشناسان در سریع ترین زمان، نرخ انواع عایق ایزوگام هیرمان را دریافت کنید.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان، واحد ممتاز صادراتی است که به عنوان تولید کننده برتر محصولات با کیفیت مورد تشویق و تمجید قرار گرفته است.

آیا دوست دارید بدانید که قیمت انواع ایزوگام چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم.

ایزوگام دو لایه و تک لایه در صنایع ساختمان سازی

مصرف عایق های رطوبتی در صنعت ساختمان سازی بسیار مرسوم است و بهترین و ساده ترین راه برای عایق کاری است. در صنایع عمرانی و تاسیساتی هم استفاده از انواع ایزوگام بسیار مورد توجه است.کاربرد ایزوگام بیشتر به صورت دولایه است. ایزوگام تک لایه که از یک لایه پلی استر سوزنی به همراه پلیمرها و قیر درجه یک پلیمری تولید می شود در پروژه های خاص کاربرد دارد. ایزوگام دو لایه هیرمان هم برای بام، استخرها و دیوارها کاربرد بالایی دارد.

کاربرد های ایزوگام و موارد مصرف آن چیست؟

کاربرد بهترین مارک ایزوگام

 • در اینجا به کاربرد و نصب انواع ایزوگام استاندارد و درجه یک اشاره می کنیم:
  سدها و سازه‌های آبی و پل‌های هوایی و پل‌های بتنی
 • باند فرودگاه ها و پارکینگ‌های طبقاتی
 • مترو وتاسیسات و سازه‌های جانبی
 • مرغداری‌ها و دامداری ها
 • لوله‌های آب، گاز، نفت و سازه‌ها و تاسیسات دریایی
 • پشت‌بام‌ ساختمانهای مسکونی و غیر مسکونی
 • ایرانیت و انواع پوشش‌های کاذب
 • پی ساختمان و فونداسیونهای در تماس با رطوبت
 • استخرهای شنا و استخرهای پرورش ماهی و کشاورزی
 • مخازن آب و مخازن غیر نفتی و کانال‌های آبیاری و توزیع آب
 • سرویس‌های بهداشتی و آشپزخانه ها و موارد بسیار دیگری برای عایق بندی پی و فونداسیون ساختمان ها از بهترین ایزوگام دو لایه هیرمان دلیجان استفاده می شود.

در هنگام سفارش خرید ایزوگام دلیجان بهترین کارشناسان به شما کمک می کنند که ایزوگام مرغوب دلیجان و بهترین ایزوگام دلیجان را خریداری کنید. در فایل های آموزشی موجود در وب سایت می توانید شناخت بهتر و بیشتر از انواع ایزوگام هیرمان به دست آورید.

ایزوگام استاندارد حلزون
ایزوگام استاندارد حلزون با پالت بسته بندی

تنوع محصولات قیری در بازار

کاربرد ایزوگام بر حسب نوع محل و نوع مصرف تعیین می شود و بسیار متنوع است. ایزوگام به علت سبکی و انعطاف پذیری بالایی که دارد و همچنین مقاومت بسیار زیاد یکی از بهترین انتخاب ها برای عایق بندی است. تحمل انواع آب و هوا و شرایط محیطی و بعلاوه مقاومت در برابر اسیدها و بازها ایزوگام را به عنوان عایق رطوبتی کامل معرفی می کند. بسیاری از فعالان و طرفداران اقتصادی استقبال چشمگیری از انواع ایزوگام از جمله ایزوگام دو لایه هیرمان با ویژگی های منحصر به فرد کرده اند. چرا که هم موارد کاربرد آن بسیار متنوع است و هم برای محیط زیست آلودگی کمتری دارد.

بهترین مارک ایزوگام در بازار، محصول خاص و بینظیر گروه صنعتی هیرمان دلیجان است که برای پروژه های مختلف ثبت سفارش می شود.

در کارخانه هیرمان از چه نوع قیر مصرف می شود؟

محصولات هیرمان با قیر پالایشگاهی با درجه خلوص 60/70 تولید می شوند.

همچنین بخوانید:
ایزوگام 5 میل هیرمان با قیمت عالی
ایزوگام بردین دلیجان با کیفیت پلیمری
ایزوگام پلیمری بردین با ضخامت 4 میل
ایزوگام 4 میل بردین پلیمری

ویژگی های ایزوگام 4 میل بردین بسیار فراوان و متعدد است و مجموع این عوامل موجب شده است که برای عایق کاری و جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت بتوانید به ایزوگام اطمینان کافی داشته باشید. اگر بخواهیم به تعدادی از آن ها اشاره کنیم می تونیم این موارد را ذکر کنیم:
1. سبک و مقاوم در برابر سرما و گرما
2. عدم پوسیدگی و شکنندگی
3. انعطاف پذیری بالا
4. مقاومت در برابر انبساط و انقباض
5. نصب راحت و سریع
6. جلوگیری کامل از نفوذ آب
7. قیمت مناسب با محصول

توزیع و فروش ایزوگام درجه یک و استاندارد که با قیر پلیمری خالص تولید شده است به صورت عمده در سراسر کشور است. دفاتر و نمایندگی های فروش ایزوگام در انجام رسالت خود برای توزیع بهترین ایزوگام دو لایه هیرمان دلیجان بسیار تلاش کرده اند.

ایزوگام فویلدار درجه یک بردین دلیجان
ایزوگام استاندارد بردین دلیجان با وزن 42 کیلوگرم
فروش عمده ایزوگام در سرتاسر کشور

استفاده از ایزوگام منحصر به شهر و یا روستای خاص و یا ساختمان و صنعت عمران و تاسیسات نمی شود. تمام اقشار جامعه و افرادی که به نوعی در صنایع مشغول فعالیت هستند؛ برای مصرف و استفاده از ایزوگام اقدام می کنند. انواع ایزوگام هیرمان دلیجان در سرتاسر کشور به فروش می رسد و دفاتر و نمایندگی های فروش ایزوگام در این راه فعالیت خود را هر چه بیشتر هم کرده اند. ایزوگام در تهران، اصفهان، شیراز، قم، اراک، کرمان، ارسنجان، بروجرد، کرمانشاه، اهواز، ، دزفول، زاهدان، آق قلا، خرم آباد و گرگان و سنندج و دیگر شهرهای ایران همواره نیاز است و خدمات فروش عمده و بی واسطه از درب کارخانه هیرمان صورت می گیرد.

اطلاعات تکمیلی را می توانید در سایت ایزوگام هیرمان به روز شده دریافت نمایید. از فروش های فوق العاده انواع ایزوگام هیرمان از جمله ایزوگام دو لایه هیرمان سودمند شوید.

ایزوگام هیرمان آماده بارگیری
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با فوم کائوچو
نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

برای خرید انواع ایزوگام بهتر است روش های ساده تر و با هزینه کمتر را انتخاب کنید. خرید ایزوگام دو لایه هیرمان و یا محصولات برتر این کارخانه را می توانید به روش های زیر تهیه کنید:
برای خرید بهترین و معتبرترین برندهای ایزوگام هیرمان راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آن میپردازیم
:راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه ایزوگام در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

ما اینجاییم تا شما در خرید بهترین برند ایزوگام موجود در بازار (ایزوگام هیرمان) از طریق سایت یا کارشناسان ما موفق تر عمل کنید.