ایزوگام بدون فویل چیست و چه کاربردهایی دارد؟ این سوال رایجی است که افرادی که تصمیم به خرید عایق رطوبتی دارند اما از این محصول اطلاعات چندانی ندارند می پرسند. در این مطلب قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم شاید برای شما هم مفید باشد. ایزوگام بدون روکش (فویل) چیست؟ دامنه کاربرد آن کدام است و قیمت این محصول هم بررسی می شود. تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا پاسخ سوالات خود را بگیرید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام بدون فویل چیست؟

عایق رطوبتی با کاربرد در ساختمان که به ایزوگام شهرت دارد در سال های اخیر بیشترین مورد استفاده را در مکان های مورد نیاز به عایقکاری داشته است. آنچه در ظاهر و در تصور عموم از عایق به ذهن می رسد همان نوارهای عرض یک متر و طول ده متر است که با ظاهر درخشنده خود نمائی میکند.
صرفنظر از شکل ظاهری ایزوگام، مواد اولیه و تعداد لایه های موجود در آن، کاربرد مناسب و کیفیت محصول خریداری شده میتواند از آسیب های جدی وارد شده به ساختمان جلوگیری و از لحاظ اقتصادی صرفه جوئی قابل ملاحظه ای را برای دارندگان و مالکین داشته باشد.

ایزوگام بدون فویل ایزوگامی است که روی آن هیچ لایه اضافی به کار برده نشده است. در حالی که ایزوگام فویل‌دار با یک لایه آلو مینیومی پوشانده می شود.

ایزوگام فویل دار و بدون فویل

ایزوگام هایی که در بازار موجود هستند به دو دسته ایزوگام بدون فویل و ایزوگام فویل دار تقسیم بندی می شوند. ایزوگام بدون فویل برای سطوحی که در معرض مستقیم نور خورشید نیست مناسب است و ایزوگام فویلدار برای پشت بام و سطوحی که در نور خورشید مستقیم می تابد مناسب تر است.
متوجه شدیم که ایزوگام بدون فویل چیست و در اینجا موضوع کیفیت ایزوگام مطرح می شود که اگر در هنگام خرید ایزوگام، به کیفیت و نوع عایق ایزوگام توجه نشود، در زمانی که کسی انتظار ندارد آسیب، خود را بصورت نم در گچ کاری سقف و یا در طبقه پائین خود را نشان خواهد داد.

ایزوگام بدون فویل هم مصارف متنوع داشته و هم از استقبال خوبی از آن شده است، دریافت قیمت ایزوگام بدون فویل از طریق واحد فروش ممکن است.

ایزوگام فویل دار چه تفاوتی با ایزوگام بدون فویل دارد؟

امروزه ما شاهد تولید انواع عایق رطوبتی پیش ساخته و ورود آن ها به بازار هستیم. ایزوگام بدون روکش یکی از این محصولات است که بدون روکش آلومینیومی تولید می شود. ایزوگام بدون فویل می تواند روکش هایی از انواع پودرهای صنعتی، نایلکس داشته باشد که کاربرد هر یک را متفاوت میکند. ایزوگام بدون روکش برای زیر سازی ساختمان ها، سرویس های بهداشتی،آشپزخانه، حمام و پی ساختمان استفاده شده و وزن کمتری هم دارد.

اگر چه قیمت ایزوگام بدون فویل ارزان تر است اما کیفیت این محصول اهمیت فوق العاده دارد. در هنگام انتخاب ایزوگام به کیفیت و اصالت محصول دقت کنید.

بهترین ایزوگام بدون فویل و فویل دار بازار ایران
بهترین ایزوگام موجود در بازار

ایزوگام تک لایه بدون روکش

انواع عایق های رطوبتی پیش ساخته ایزوگام هر یک کاربرد تخصصی خود را دارند. لایه های تشکیل دهنده ایزوگام یکی از موارد مهمی است که می تواند کاربرد ایزوگام را متفاوت کند.
ایزوگام تک لایه بدون روکش، برای محیط هایی که شکل های هندسی نامنظم دارند مانند اطراف شناژ، دیوار پی ها و محل برخورد مقاطعی مانند پی و ستون استفاده می شود. این محصول برای محل هایی که آبریز کمتری دارد مانند تراس و آشپزخانه به صرفه تر و قیمت ارزان تری هم دارد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام تک لایه بدون روکش ضخامتی بین 2 تا 3 میلیمتر داشته و ضخامت ایزوگام بدون فویل دو لایه از 3 تا 5 میلیمتر تولید می شود. قیمت خرید ایزوگام فویلدار و بدون فویل به روز تعیین میشود.

قبل از خرید انواع ایزوگام دلیجان به این نکات توجه کنید

قبل از خرید ایزوگام بدون فویل و یا ایزوگام فویل دار دلیجان توجه به شماری از نکات بسیار مهم و الزامی به نظر می رسد. در این بخش این نکات مهم را ذکر می کنیم:

 • برندهای معتبر ایزوگام بدون فویل را شناسایی کنید
 • برای خرید عمده، از بهترین کارخانه تولید کننده ایزوگام اقدام کنید
 • از گارانتی و ضمانت خدمات پس از فروش محصول اطمینان حاصل کنید
 • از استاندارد بودن محصول اطمینان حاصل کنید

پاسخگو بودن، در دسترس بودن و ارائه بهترین مشاوره از شاخصه های هیرمان بوده که اصل اساسی در مشتری مداری را سرلوحه اقدامات خود قرار داده است.دریافت مشخصات انواع ایزوگام قبل از خرید ضروریست.

کیفیت ایزوگام و رابطه آن با تعداد لایه ها

ایزوگام در کارخانجات تولیدی در انواع مختلف و با تعداد لایه های متفاوت تولید می شود. این تفاوت در تولید اولاً بستگی به منطقه ای که قرار است ایزوگام در آنجا مصرف شود دارد و دوماً به سفارش خریدار برای مصارف خاص و مکان های مورد نظر ایشان.
ایزوگام از نظر تعداد لایه به چند دسته تقسیم می شود. ایزوگام تک لایه، ایزوگام دو لایه و ایزوگام سه لایه. قابل ذکر است که تعداد لایه ها ارتباطی به استاندارد و غیر استاندارد بودن ندارد و مشخصات فنی هر کدام از این تولیدات و استاندارد تعریف شده برای هر آنها از این تولیدات منفک می باشد.

تفاوت ایزوگام ها در تعداد لایه ها فقط به محل مصرف آنها و درجه مقاومت و تحمل پذیری آنها در برابر تغییرات دما بستگی دارد. توضیح اینکه ایزوگام های تولید شده با لایه های بیشتر افزایش قیمت را در پی خواهد داشت و به دلیل استفاده از مواد اولیه بیشتر، هزینه تولید بالاتری را هم خواهند داشت.

آیا دوست دارید که بدانید که بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار کدام است؟ در این ویدئو قصد داریم به شما انواع ایزوگام را بهتر معرفی کنیم.


ایزوگام دولایه فویلدار، محبوب ترین و عمومی ترین ایزوگام

تفاوت ایزوگام های تک لایه و دو لایه و سه لایه نه در استفاده از قیر آنهاست و نه در استفاده از لایه آلومینیوم. این تفاوت در استفاده از لایه های پلی استر و تیشو در تولید ایزوگام می باشد که موجب افزایش و یا کاهش درجه نرمی و سختی آنها و به دنبال آن مطلوبیت و مرغوبیت استفاده خاص از آنهاست.
ایزوگام های دو لایه عمومی ترین و محبوب ترین نوع ایزوگام است که برای مصرف در مناطق معتدل و میزان بارش زیاد تا بسیار زیاد مناسب است. ایزوگام دو لایه فویلدار بر اساس استاندارد تعریف شده برای آن می بایست از مقاومت کششی قابل قبول برخوردار باشد و بتواند شکل و فرم خود را همچنان حفظ نماید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام دولایه همچنین می بایست در مقابل تغییرات دما تاب آورده و قیر بکار رفته در آن در اثر این تغییرات به حد روانی نزدیک ولی تغییر و شل شدگی را از خود بروز ندهد. انتخاب ایزوگام بدون فویل / فویل دار را به کارشناسان ماهر ما بسپارید.

کاربرد ایزوگام تک لایه بدون فویل

ایزوگام تک لایه به دلیل دامنه نرمی بالا میتواند در مکان های خاص مورد استفاده قرار گیرد. از ایزوگام تک لایه میتوان در نقاطی از سازه استفاده کرد که شکل هندسی نا منظم دارد که این دامنه کاربرد بخاطر افزایش قیر بیشتر در تولید و همچنین افزایش انعطاف پذیری در ایزوگام است. ولی در خط تولید هیچ تغییری بوجود نمی آید و کیفیت نیز همچنان در بالاترین سطح قرار خواهد داشت.
از کاربرد ایزوگام بدون فویل تک لایه همچنین می توان به استفاده در عمق های پایین تر از سطح آب که برای عایق کاری دیوارهای حائل و نگهدارنده خاک در تراز پائین قرار دارند اشاره نمود.

بخاطر پایین بودن قیمت ایزوگام تک لایه دلیجان نسبت به ایزوگام دولایه، می توان از این نوع در مکان هایی مانند کف تراس، کف آشپز خانه ها، روی پی و فونداسیون نیز بهره برد. این مکان ها بخاطر آبریز کمتر و نفوذ رطوبت کمتر قابل استفاده خواهند بود.

فروش عمده ایزوگام فویل دار

کسب اطلاع از مشخصات فنی ایزوگام مورد نظر از فروشنده و مقایسه با دیگر تولیدات می تواند شما را به این نکته راهنمائی کند که درجه کیفیت ایزوگام تا چه حدی است و اینکه آیا این نوع تولید با مکان مورد نظر شما برای نصب مطابقت دارد یا خیر.
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با تولید محموعه ای انواع ایزوگام تک لایه، دولایه ، سه لایه و انواع ایزوگام بدون فویل و فویل دار، طرح دار و ایزوگام های سفارشی صادراتی این محصولات را به صورت عمده در اختیار نمایندگی های ایزوگام، شرکت های پیمانکاری ساختمان و انبوه سازان می گذارد.

دقت داشته باشید که انتخاب ایزوگام مناسب برای مناطق سردسیری و گرمسیری و یا کاربرد ایزوگام، می تواند سلامتی و پایداری سازه را تضمین کند.

ایزوگام حلزون دلیجان با قیمت مناسب
ایزوگام قیمت مناسب حلزون دلیجان

لیست قیمت انواع ایزوگام بدون روکش

در پاراگراف های قبلی ما به ایزوگام بدون فویل و دامنه کاربرد آن اشاره کردیم. بررسی لیست قیمت انواع ایزوگام بدون روکش به عنوان یکی از مهمترین فاکتورهایی که توسط مشتریان هنگام خرید هر محصولی مورد توجه است اهمیت ویژه خود را دارد.
علاوه بر کیفیت مواداولیه و ضخامت و وزن هر رول ایزوگام بدون فویل، در لیست قیمت ایزوگام بدون روکش عواملی مانند نوع ایزوگام از نظر تعداد لایه، محل نصب، مساحت محل مورد نظر، پیش‌نیازهای اولیه محیط مانند زیرسازی و…. دخالت دارد.

در صورتی که قصد خرید این نوع ایزوگام دارید، برای اطلاع از قیمت ایزوگام بدون فویل ( ایزوگام بدون روکش) توصیه می‌کنیم با ما تماس بگیرید.

قیمت بهترین ایزوگام فویل دار طرح دار

ایزوگام های موجود در بازار دارای تنوع کیفیت و برندهای مختلف هستند که همین امر موجب شده است که انتخاب و خرید بهترین ایزوگام برای خریدار مشکل باشد. ایزوگام بدون فویل و انواع ایزوگام طرح دار که در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شود یکی از موارد پر مصرف ایزوگام است.
استعلام قیمت انواع ایزوگام چه به صورت فویل دار، ایزوگام پودری، ایزوگام دورو نایلکس و انواع ایزوگام طرح دار هیرمان دلیجان به روز صورت می گیرد. ایزوگام های طرحدار برای نمای جانبی ساختمان، استخرها و پارکینگ ها مناسب هستند.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

برای خرید عمده ایزوگام بدون فویل و انواع ایزوگام طرح دار شایسته است قبل از هر تصمیمی با کارشناس فروش ارتباط بگیرید و پیشنهادات ویژه را دریافت کنید.

خرید ایزوگام بدون روکش از کارخانه

معمولاً مشتریان دوست دارند که بهترین ایزوگام را برای ساختمان خودشان انتخاب کنند که مناسب ترین قیمت را هم داشته باشد و برای همین دوست دارند به جایی مراجعه کنند که با اطمینان بهترین کیفیت با بهترین قیمت را بخرند. بهترین شیوه خرید ایزوگام فویلدار و ایزوگام بدون فویل برای هر خریداری خرید ایزوگام از کارخانه به صورت مستقیم یا دفاتر فروش کارخانه در شهرهای مختلف است که این کار کمک میکند مشتری با خیال راحت و آسوده خرید خود را انجام دهد.

برای اینکه خریدی راحت و مطمئن را تجربه کنید می توانید با شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان ارتباط بگیرید.

محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

یکی از شرکت هایی که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول این شرکت، ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم، یکی دیگر از محصولات این شرکت است.
 • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم، بهترین انواع عایق رطوبتی ایزوگام فویلدار با طرح های استثنایی هستند.
ایزوگام طرح آجر قهوه ای بردین دلیجان
ایزوگام آجرنمای قهوه ای بردین دلیجان

نحوه خرید محصولات هیرمان

قبل از خرید ایزوگام بدون فویل و یا ایزوگام دلیجان فویل دار، لازم است نکاتی را بدانید تا خریدی مطمئن و آسان داشته باشید. به دلیل تنوع محصولات موجود در بازار، بسیاری از افراد هنگام انتخاب ایزوگام مرغوب، با مشکل رو به رو می‌شوند. به همین دلیل ما در تیم کارشناسی فروش ایزوگام هیرمان دلیجان همراه شما هستیم. برای خرید بهترین ایزوگام دلیجان راه های زیر را دنبال کنید:

 1. از طریق خرید غیر حضوری و تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش، اقدام نمایید.
 2. خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان را تجربه کنید.
 3. خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش، راهی مطمئن و ساده است.
همچنین بخوانید:
ایزوگام 2 میل سفارشی

فرق ایزوگام ساده و فویلدار چیست؟

ایزوگام فویلدار، دارای فویل آلومینیومی است و برای سقف مناسب است است ولی ساده از نایلکس است و برای داخل ساختمان و سرویس ها مناسب است و مناسب برای مکان هایی است که نور آفتاب نمیخورد.

مبنای لیست قیمت ایزوگام دلیجان بدون فویل چیست؟

بر مبنای فروش عمده از درب کارخانه است.