آیا میدانید ایزوگام استاندارد چیست؟ زن و ضخامت و طول عمر ایزوگام خوب چقدر است؟ آیا دوست دارید بدانید که بهترین ایزوگام طبق استاندارد کدام است؟ ایزوگام درجه یک استاندارد به ایزوگامی گفته می‌شود که پارامترهای سازمان ملی استاندارد در آن رعایت شده باشد. این استاندارد شامل مواردی از قبیل مصرف مواد اولیه باکیفیت و قیر پلیمری درجه یک؛ وزن و ضخامت استاندارد و کیفیت و استقامت کافی و تولید محصول مطابق با آب و هوای منطقه ای می شود. ایزوگام استاندارد از نظر فیزیکی باید چند مورد مهم را داشته باشد که ما در این مقاله قصد داریم آنها را تشریح نماییم.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ضخامت و وزن ایزوگام استاندارد

ایزوگام اصل دلیجان و ایزوگام استاندارد دارای مشخصات و المان هایی هستند که در درجه اول نشان از مشتری مداری شرکت تولید کننده است. در درجه بعدی انتخاب ایزوگام خوب توسط خریدار؛ نشان دهنده اهمیت عایق های رطوبتی و میزان مصرف بالای آن ها در سطح کشور است. وزن ایزوگام بستگی به نوع ایزوگام و نوع استاندارد ایزوگام دارد و در حالت معمول و طبق استانداردهای موجود وزن یک رول ایزوگام باید بین 37 تا 42 کیلوگرم باشد. وزن و ضخامت و طول و عرض ایزوگام و مقاومت کششی و استحکام ایزوگام هم بر طبق استاندارد محاسبه می شود.

ایزوگام استاندارد هیرمان با ضخامت های 3.5 و 4 و 5 میلیمتر و با بهترین مواد اولیه و قیر 60/70 پالایشگاهی تولید می شود.

ابعاد و نحوه تست ایزوگام

نحوه تست انواع ایزوگام استاندارد در آزمایشگاه کارخانه ایزوگام دلیجان با دستگاه های پیشرفته و تحت نظارت کارشناس آزمایشگاه است. مقاومت کششی و میزان جذب آب و رطوبت و مقاومت در برابر اشعه افتای و مقاومت در سرما و گرما از موارد مهمی است که مورد آزمایش و تست قرار می گیرد. ابعاد ایزوگام طبق استاندارد باید 10 متر طول و 1 متر عرض باشد. ایزوگام استاندارد علاوه بر همه موارد بالا در شرکت های معتبر و با نشان های استاندارد اصل مانند هیرمان تولید می شوند.

توصیه می کنیم فایل های آموزشی موجود در وب سایت را که جزئیات مربوط به انواع ایزوگام را تشریح می کند گوش کنید.

مشخصات ایزوگام خوب کدام است؟

از جمله موارد مهمی که هر شرکت و یا تولیدکننده ای در صنعت تولید عایق های رطوبتی به آن توجه می کند داشتن استانداردهای روز ملی و بین المللی است، چرا که هم مصرف ایزوگام در داخل کشور و هم صادرات ایزوگام های استاندارد امری مهم و ضروری است. استاندارد ایزوگام در دو دسته رایج تقسیم می شود:
1. ایزوگام استاندارد پلیمری که برای مناطق گرمسیری تولید می شود و به ایزوگام نوع H شناخته می شود.
2. ایزوگام استاندارد پلیمری که برای مناطق سردسیری تولید می شود و به ایزوگام نوع C شناخته می شود.
ایزوگام های SBS و ایزوگام های پلیمری نوع C و نوع H که این ایزوگام ها از لحاظ کیفیتی در بالاترین رده کیفیت قرار دارند.

کاربرد و نحوه استفاده از ایزوگام استاندارد را از کارشناس فروش ما بپرسید. ایزوگام هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر و با وزن 50 کیلوگرم برای مناطق سردسیری مناسب تر است.

ایزوگام استاندارد پلیمری هیرمان
بهترین مارک ایزوگام پلیمری با 200 ماه ضمانت

بهترین مارک ایزوگام پلیمری

در مباحث استاندارد؛ مورد ویژه دیگری که لازم است در ایزوگام استاندارد به آن دقت شود، در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی هر منطقه برای ایزوگام است که این بدین معنی است که ایزوگام ها برای مناطق مختلف باید با فرمول ویژه همان مناطق تولید شود، ایزوگام های پلیمری در حال حاضر به صورت : ایزوگام نوع H و ایزوگام نوع C تولید می شوند که بر روی برچسب و لیبل رول های ایزوگام موارد فوق به همراه دیگر مشخصات عایق رطوبتی دلیجان درج شده است. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان؛ نمونه ای از بهترین مارک ایزوگام استاندارد پلیمری است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام استاندارد هیرمان یکی از بهترین مارک های عایق رطوبتی در بازار است که به نماد کیفیت شناخته می شود.

خرید بهترین ایزوگام مستقیم از کارخانه

بهتر است هنگام خرید ایزوگام و البته ایزوگام استاندارد و یا حتی قبل از آن در مرحله مقدماتی این سوالات را بپرسید و درباره پاسخ آن ها تحقیق کنید: ایزوگام خوب باکیفیت از چه مواد اولیه ای ساخته می‌شود؟ ایزوگام باکیفیت پلیمری چقدر عمر می‌کند؟ ایزوگام مرغوب و استاندارد چه ضخامتی دارد؟ ایزوگام دلیجان باکیفیت پلیمری چه وزنی دارد؟ طول و عرض رول ایزوگام های استاندارد چقدر است؟ با خرید مستقیم از کارخانه هیرمان و مشاوره کارشناسی به سوالات شما پاسخ داده می شود.

با ارتباط تلفنی با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان به آسانی اطلاعات و جزئیات مربوط به ایزوگام استاندارد را دریافت کنید.

طول عمر ایزوگام خوب چقدر است؟

همانطور که میدانید عایق ایزوگام دارای دسته های گوناگونی است که هر کدام از آنها با توجه به شرایط آب و هوایی دارای طول عمر معینی می باشد. اگر نمی دانید کدام محصول را انتخاب کنید و یا کدام محصول برای شما و منطقه شما مناسب است، می‌توانید با کارشناسان شرکت هیرمان تماس بگیرید. ما برای انتخاب محصول مناسب در کنار شما هستیم. ایزوگام مناسب برای پشت بام، سقف، شیروانی و استخر با بهترین قیمت و فروش مستقیم از کارخانه به شما معرفی می شود.

شرکت ایزوگام هیرمان انواع عایق ایزوگام را مطابق با پارامترهای سازمان ملی استاندارد تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می نماید.

ایزوگام بردین دلیجان با طول عمر بالا
ایزوگام بردین دلیجان با قیمت مناسب و طول عمر بالا

ایزوگام پلیمری دولایه با کیفیت ویژه

از انواع تقسیم بندی ها در تولیدات بر اساس لایه های ایزوگام می توانیم به انواع ایزوگام تک لایه، دو لایه، سه لایه و صادراتی اشاره ای مختصر داشته باشیم. ایزوگام دولایه که اساس آن مصرف در مکان های خاص می باشد برای استفاده در فضای باز و تحت تنش های جوی و حرارتی تولید می گردد.
به عنوان مثال می توانیم ایزوگام دو لایه را که از قیر پلیمری هم در تولید خود بهره برده است در پشت بام و یا دیوار های جانبی ساختمان ها ذکر کنیم که بطور مداوم و مستمر در معرض نور مستقیم خورشید و تغییرات مداوم دما در این مکان ها وجود دارد.

ایزوگام دولایه که علاوه بر قیر پلیمری از وجود لایه های پلی استر و تیشو در تولید خود بهره برده است را می توان بعنوان پر کاربرد ترین و محبوب ترین نوع ایزوگام نام برد که بیشتر خریداران برای خرید این نوع مراجعه می نمایند.

قیمت ایزوگام استاندارد دلیجان

از جمله عوامل مهم در انتخاب و خرید ایزوگام و تعیین کیفیت هر نوع عایق رطوبتی مواد اولیه تشکیل دهنده ایزوگام است که هم بر روی قیمت و هم بر روی کیفیت ایزوگام نقش بسزایی دارد. ایزوگام های استاندارد که در کارخانه های بسیار معتبر دلیجان تولید می شوند از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه در تولید انواع عایق ایزوگام خوب و استاندارد استفاده می کنند. قیر پالایشگاهی درجه یک که در پالایشگاه های معتبر کشور تولید و عرضه می شود از مهمترین مواد اولیه و تاثیرگذار در قیمت ایزوگام است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

لیست قیمت انواع ایزوگام استاندارد هیرمان به روز و بر مبنای فروش عمده تهیه می شود. قیمت انواع محصولات هیرمان را از واحد فروش دریافت کنید.

بهترین مارک ایزوگام دلیجان

 1. بهترین مارک ایزوگام دلیجان همان ایزوگام پلیمری است و باید در هنگام خرید ایزوگام مرغوب به این نکات توجه کنید:
 2. عایق ایزوگام نشان استاندارد ملی ایران را باید داشته باشد.
 3. عایق رطوبتی باید از دو لایه تیشو و پلی استر تشکیل شده باشد که مشخصات آن بر روی لیبل آن ذکر شده است.
 4. عایق ایزوگام متناسب با شرایط آب و هوایی منطقه خود انتخاب نمایید که روی عایق ذکر شده است.
 5. رول ایزوگام باید کاملاً سالم باشد مخصوصاً به قسمت پاشنه عایق توجه کنید که شکسته نشده باشد.
 6. به وزن عایق ایزوگام توجه کنید که کمتر از 37 کیلوگرم نباشد.
 7. برای عایق سرویس های بهداشتی ایزوگام دو لایه پودری را که عایق درجه یک است انتخاب نمایید.
 8. به تاریخ تولید ایزوگام توجه کنید که بیش از 6 ماه از تاریخ تولید آن نگذشته باشد.
 9. عایق های رطوبتی تک لایه برای دیوار مناسب است، برای پشت بام از آن استفاده نکنید.

با توجه به نکاتی که در بالا اشاره شد می توانید یقین داشته باشید که ایزوگام مرغوب پلیمری که انتخاب می کنید با نصب صحیح برای بیش از 20 سال کار خواهد کرد.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان تولید شده از بهترین مواد اولیه و با قیر پالایشگاهی است که در این ویدیو کیفیت چسبندگی و تارهای پلیمری آن کاملا مشهود است.


خرید ایزوگام مستقیم از درب کارخانه

بهترین شیوه خرید ایزوگام استاندارد برای هر خریداری خرید ایزوگام از کارخانه به صورت مستقیم یا دفاتر فروش کارخانه در شهرهای مختلف است که این کار کمک میکند مشتری با خیال راحت و آسوده خرید خود را انجام دهد.
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با تولید محصولات پلیمری و درجه یک و با بهترین کیفیت در راستای مشتری مداری و کمک به مشتریان در سراسر ایران بستری فراهم نموده است که کلیه مشتریان از سراسر ایران می توانند خرید خود را از کارخانه و دفاتر فروش کارخانه در سراسر ایران انجام دهند.

برای اینکه خریدی راحت و مطمئن را تجربه کنید می توانید با شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان ارتباط بگیرید و بهترین ایزوگام استاندارد را بدون واسطه خریداری کنید.

شرکت ایزوگام هیرمان با محصولات متنوع

یکی از شرکت های که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را که ایزوگام استاندارد درجه 1 هستند برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.

ایزوگام استاندارد با مقاومت و استحکام بالاتر، نیاز به تعمیر و تعویض زود هنگام نداشته و در هزینه های شما صرفه جویی می کند.

ایزوگام طوفان شرق با کیفیت عالی
رول های ایزوگام طوفان شرق دلیجان

نحوه خرید محصولات شرکت ایزوگام هیرمان

روش تهیه و خرید ایزوگام دلیجان همیشه موردی بوده است که خریدار را مجبور می کند که گاهی اوقات با توجه به محدودیت امکانات دست به خرید ایزوگام نامرغوب بزند.
ما امروزه در شرکت هیرمان این مشکل را حل شده تلقی کرده و راه های فروش ایزوگام را به سرعت بهبود بخشیده ابم.
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

مواردی که در بالا به آن ها اشاره شد می تواند زمینه ساز همکاری های این شرکت برتر تولید کننده ایزوگام در سطح کشور و صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف باشد. با خرید آسان و اطمینان بخش می توانید یقین داشته باشید که بهترین ایزوگام دلیجان را خریداری کرده اید.

کارخانه ایزوگام دلیجان در کجا واقع شده است؟

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان در استان مرکزی و شهرستان دلیجان واقع شده است.

همچنین بخوانید:
ایزوگام 4 میل بردین با قیمت ارزان

آیا محصولات شما پلیمری هستند؟

بله – محصولات هیرمان با قیر 70-60 پالایشگاهی تولید می شوند.

ایزوگام هیرمان چه استانداردهایی دارد؟

استاندارد ملی ایران – استاندارد CE اروپا – ایزو 9001