صفحه آپارات ایزوگام هیرمان و درگاه های تماس برای سهولت و اطمینان دسترسی خریدار با تولید کننده بطور مستقیم طراحی شده است تا این آرامش و امنیت، امکان خرید بهتر و مطمئن تر را برای شما فراهم کند.
در صفحه رسمی آپارات ایزوگام هیرمان دلیجان انواع عایق های رطوبتی که در این شرکت تولید می شوند معرفی می شوند. همچنین در وب سایت و کانال های ارتباطی ما، بهترین برند ایزوگام در کلاس های داخلی و خارجی هیرمان را به شما معرفی می کنیم.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

صفحه آپارات ایزوگام هیرمان

در صفحات اجتماعی امکان اطلاع رسانی از هر جهت فراهم است و بهترین راههای خرید بهترین مارک ایزوگام به شما پیشنهاد می شود. انتخاب سایت و کانال های رسمی است که بتوانید با اطمینان خاطر بهترین نوع ایزوگام دلیجان را انتخاب و خریداری نمایید با شماست. صفحه آپارات ایزوگام هیرمان دلیجان از نمونه راه های رسمی است که در آن می توانید ایزوگام مرغوب و نحوه تولید و بارگیری انواع عایق های رطوبتی را در آن مشاهده نمایید.

تولیدات متنوع این کارخانه تولیدی را می توانید با مراجعه به هر یک از این درگاه ها ببینید و با انتخاب یکی از آنها آرامش و امنیت را به خانواده خود هدیه دهید.

صفحه رسمی آپارات ایزوگام دلیجان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان با کیفیت بی نظیر

صفحه نمایش آپارات ایزوگام

 • تماس های تلفنی و مشاوره های کارشناسی
  کانال رسمی تلگرام ایزوگام
 • صفحه اینستاگرام ایزوگام دلیجان
 • صفحه آپارات ایزوگام هیرمان
 • وب سایت رسمی ایزوگام هیرمان دلیجان
 • واتس اپ و روش های حضوری برای خرید انواع ایزوگام دلیجان، شیوه های ارتباطی است که شرکت و بازرگانی های بزرگ می توانند از این روش ها استفاده کنند. نمایش فیلم در صفحه آپارات ایزوگام هیرمان می تواند شما را با محصولات هیرمان و کیفیت آن ها و نحوه نصب ایزوگام آشنا کند.

صفحه های رسمی معرفی و فروش انواع ایزوگام؛ هم خرید مطمئن و هم آسان را برای شما فراهم کرده اند. شرکت هیرمان دلیجان به صورت گسترده ای در این زمینه فعالیت و اطلاع رسانی کرده است.

قیمت ایزوگام دلیجان به روز

راه های دستیابی به اطلاعات برای خرید ایزوگام امروزه روش ها و شیوه های مختلفی را شامل می شود. فروش اینترنتی انواع ایزوگام از استقبال عمومی برخوردار بوده است و شرکت ها و پیمانکاران به این وسیله می توانند در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنند. اطلاعات ایزوگام دلیجان قیمت روز در لیست های روزانه در سایت و کانال های ارتباطی شرکت تولیدی بازرگانی هیرمان دلیجان قابل دریافت است. صفحه آپارات ایزوگام هیرمان راهی بسیار مطمئن برای شناخت محصولات ماست.

شرکت هیرمان دلیجان، کیفیت خدمات و رضایت مشتریان ایرانی و خارجی را در سرلوحه کار خود قرار داده است. با صفحه آپارات ایزوگام هیرمان اطلاعات خود را به روز کنید.

قیمت بهترین ایزوگام در بازار

 1. قیمت روز هر متر مربع بهترین ایزوگام درجه یک با دقت در قیمت و کیفیت مواد اولیه تعیین می شود:
 2. قیر و قیمت عرضه آن در بازارهای بورس
 3. کیفیت تیشو و الیاف شیشه وارداتی
 4. پلی استر و کیفیت آن
 5. نوع ایزوگام بر اساس روکش و تعداد لایه های تشکیل دهنده
 6. وزن هر رول ایزوگام دلیجان
 7. ضخامت ایزوگام هر رول ایزوگام
 8. پلیمرها و مواد افزودنی که در کیفیت و مقاومت ایزوگام موثر هستند از مهمترین عوامل در تعیین قیمت یک رول ایزوگام مرغوب دلیجان به شمار می روند.

آیا دوست دارید بدانید که قیمت انواع ایزوگام چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم.

برای دریافت اطلاعات دقیق و به روز شده به سایت و کانال صفحه رسمی ایزوگام هیرمان مراجعه نمایید. با استفاده از صفحه آپارات ایزوگام دلیجان، انواع عایق های رطوبتی و کیفیت و تست چسبندگی محصولات را می توانید مشاهده نمایید.


پخش ایزوگام دلیجان در تهران

در شرکت تولیدی ایزوگام دلیجان هیرمان برای دسترسی بیشتر ایزوگام با قیمت مناسب و به روز، امکان توزیع و پخش انواع ایزوگام در تهران را از درب کارخانه فراهم است. نمایندگی های فروش ایزوگام و دفاتر فروش ایزوگام در سرتاسر کشور از امکانات فروش به صورت عمده استفاده می کنند. شهرهای بزرگ و کوچک می توانند از خدمات فروش ایزوگام و نحوه فروش آن از طریق صفحه آپارات ایزوگام هیرمان استفاده نمایند. در تمام نواحی تهران و شهرهای اطراف آن امکان خرید بهترین مارک ایزوگام فراهم است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

انواع فیلم های مربوط به تولید و بسته بندی و بارگیری و فیلم نصب ایزوگام بر روی پشت بام در صفحه آپارات ایزوگام هیرمان موجود است. می توانید با مراجعه به آدرس aparat.com/hirmaan اطلاعات لازم و مورد نیاز خود را دریافت کنید.

معرفی محصولات در صفحه آپارات ایزوگام

خرید ایزوگام امری است که باید بر آن نظارت و دقت کافی داشته باشید تا از خرید ایزوگام نامرغوب و یا با قیمت های غیر واقعی در امان بمانید. همچنین اطلاع از انواع ایزوگام دلیجان می تواند به خرید ایزوگام درجه یک و مرغوب منتهی شود. دسته بندی ایزوگام بر اساس روکش :
1. ایزوگام ساده – ایزوگام دورو نایلکس
2. ایزوگام با روکش فویل آلومینیوم
3. ایزوگام با روکش پودرهای معدنی
4. ایزوگام با روکش رنگی و طرح دار

ایزوگام دلیجان بر اساس تعداد لایه و یا بر حسب روکش آن و کیفیت مواد اولیه و بخصوص قیر دسته بندی می شود. ایزوگام هیرمان دلیجان بر تکیه بر همین اطلاعات دسته بندی و قیمت ایزوگام تعیین شده و روزانه بازار می شود و می توانید در صفحه آپارات ایزوگام هیرمان مشاهده نمایید.

ایزوگام طرح دار آجرنمای بردین دلیجان
ایزوگام طرح آجرنمای بردین دلیجان

انواع ایزوگام و تناسب آن با قیمت

یکی دیگر از مواردی که در تعیین قیمت هر رول ایزوگام موثر است تعداد لایه های ایزوگام است. انواع عایق ایزوگام بر حسب لایه های تشکیل دهنده عبارت است از:
1. ایزوگام تک لایه معمولاً به صورت ویژه برای مواد خاص تولید می شود.
2. ایزوگام دو لایه مصارف بیشتری دارد و از یک لایه تیشو و پلی استر ساخته شده است.
3. ایزوگام سه لایه به صورت کلی در آن مفتول های سیمی به کار می رود که کیفیت و مقاومت آن را دوچندان می کند.

در فایل آموزشی که در وب سایت هیرمان قرار داده ایم می توانید اطلاعات دقیق تر از انواع ایزوگام به دست بیاورید. صفحه آپارات ایزوگام هیرمان جایی است که به سوالات شما پاسخ داده شده است.

بهترین مارک ایزوگام کدام است؟

می توانید در صفحه آپارات ایزوگام هیرمان مشاهده کنید که بهترین مارک ایزوگام با قیر درجه یک با خلوص بالا تولید می شود. تولید ایزوگام با استفاده از قیر پالایشگاهی که به قیمت روز در بازار توزیع می شود صورت می گیرد و در هیرمان بهترین مواد اولیه در ایزوگام پلیمری مصرف می شود.
1. ایزوگام پلیمری BPP مخصوص مناطق گرمسیری و معتدل و سردسیری
2. ایزوگام BPE
3. ایزوگام SBS از انواع عایق های تولید شده هستند که هر یک قیمت و کیفیت و مصارف مختلف دارند.

صفحه آپارات ایزوگام هیرمان؛ در فیلم های خود از تولید انواع ایزوگام بردین و ایزوگام حلزون اطلاعات جامع و کامل ارائه می کند. شما را با انواع ایزوگام پلیمری و طرح دار و ایزوگام صادراتی آشنا می کنیم.

فیلم تولید و چیدمان ایزوگام

 1. ایزوگام‌ها را باید عمودی نگهداری کرد و در بارگیری هم به دقت بارگیری شوند.
 2. کف سالن نگهداری ایزوگام باید کاملاً صاف و هموار باشد
 3. اگر کف سالن موزاییک نیست حتماً باید رول های ایزوگام را روی پالت قرار داد و با نوار پلاستیکی مخصوص آنها را بست.
 4. ایزوگام دلیجان در شرایط دمایی 5+ درجه و حداکثر 15- درجه سانتیگراد نگهداری شود.
 5. مدت نگهداری ایزوگام در انبار از تاریخ تولید تا نصب توسط ایزوگام کار نباید بیشتر از شش ماه باشد.
 6. از نگهداری مواد نفتی اشتعال زا در انبار جدا خوداری شود.

در صفحه آپارات ایزوگام هیرمان می توانید خط تولید و مراحل تولید بهترین مارک ایزوگام در بازار مشاهده کنید.

فیلم بارگیری ایزوگام در آپارات

 • در صفحه آپارات ایزوگام هیرمان می توانید نحوه بارگیری و میزان بارگیری از درب کارخانه را مشاهده کنید. برای بارگیری از وسائط نقلیه بر حسب تقاضا و تناژ درخواستی استفاده می شود از جمله:
 • خودروی نیسان : 600 متر یا 60 رول
 • خاور: 1200 متر یا 120 رول
 • کامیون تک: 2600 متر یا 260 رول
 • کامیون ده چرخ: 3500 متر یا 350 رول
 • تریلی: 6000 متر یا 600 رول

در کلیه این مراحل، نظارت کارشناس مربوطه کاملاً دقیق خواهد بود و در صفحه آپارات شرکت هیرمان دلیجان می توانید مراحل مختلف تولید و بسته بندی و بارگیری ایزوگام را مشاهده کنید.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان بسته بندی شده و آماده بارگیری

فیلم آپارات ایزوگام صادراتی

 • تلاش های مضاعف و ایجاد فضا برای فروش عمده ایزوگام هیرمان دلیجان و همگام بودن با بازارهای جهانی؛ در شرکت ایزوگام هیرمان رعایت می شود. ایزوگام درجه یک هیرمان برای صادرات به کشورهای مختلف تولید می شود و تلاش بی وقفه کارشناسان برای یافتن بازارهای مناسب ادامه دارد.روسیه، سوریه، اردن، بحرین،قرقیزستان، ارمنستان، ترکیه، آذربایجان
 • افغانستان، پاکستان و استرالیا و دیگر کشورهای خاورمیانه و آسیا و اروپا مقصد نهایی انواع ایزوگام هیرمان دلیجان هستند.

ایزوگام هیرمان دلیجان با داشتن گواهینامه های استاندارد بین المللی و استاندارد CE اروپا و ایزو 9001 محصولاتی ارزنده و بی نظیر تولید می کند.

فیلم نصب ایزوگام بر روی پشت بام

قیری که در تولید محصول ایزوگام بکار گرفته می شود همراه با لایه های پلی استر و تیشو با هم وارد سینی قیر شده و در مجموع تشکیل لایه ای را می دهند که می تواند در برابر رطوبت از خود مقاومت نشان دهد. قابل ذکر است که منظور از رطوبت نم معمولی و خیلی ناچیز نیست حتی ایزوگام که در پشت بام ساختمان ها و برای عایق کاری استفاده می شود می تواند در برابر بارندگی های بسیار شدید و بارش برف و ماندن آن روی لایه ایزوگام تا آب شدن هم مقاومت نماید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

با تماس با دفتر مرکزی این شرکت که در تهران واقع می باشد می توانید مستقیماً و بدون واسطه خرید نمائید و از مشاوره کارشناسان که بصورت کاملاً رایگان ارائه می گردد نیز بهره مند شوید.

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه دلیجان

در حال حاضر فروش ایزوگام به صورت عمده و با قیمت درب کارخانه بهترین مسیری است که توصیه می شود و فروش اینترنتی ایزوگام هیرمان دلیجان هم همچنان راهی مطمئن است. خرید ایزوگام به صورت مستقیم از کارخانه موجب می شود که اطمینان بیشتر به خرید محصول باکیفیت داشته و در هزینه های شما به میزان زیادی صرفه جویی می شود.
در صفحه آپارات ایزوگام هیرمان به روشنی مراحل تولید و خرید ایزوگام توضیح داده شده است.

همه روزه قیمت های ایزوگام هیرمان را به روز شده و با تغییر قیمت ها دریافت کنید. صفحه آپارات ایزوگام راهی است که محصول باکیفیت بالا خریداری کنید.

محصولات شرکت ایزوگام هیرمان کدامند؟
 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان و انواع ایزوگام طرح دار.

در صحه آپارات ایزوگام هیرمان در خصوص نحوه تولید و نوع مواد اولیه می توانید فیلم های زیادی ببینید.

ایزوگام شرق دلیجان با ضخامت 3 میل
ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میل

نحوه خرید محصولات هیرمان

در صفحه آپارات ایزوگام هیرمان می توانید ویدئوهای مربوط به چیدمان و بارگیری انواع ایزوگام صادراتی دلیجان را هم مشاهده نمایید. این امر نشان دهنده دقت و سرعت عمل بارگیری در شرکت تولیدی هیرمان دلیجان را به شما نشان می دهد. راه های خرید ایزوگام از کارخانه به صورت مستقیم عبارت است از:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

صفحه آپارات ایزوگام هیرمان شما را در شناخت انواع عایق های رطوبتی و نحوه تولید کمک می کند. برای مشاوره می توانید با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان تماس بگیرید.

در محصولات هیرمان از چه نوع قیری استفاده می شود؟

شرکت هیرمان دلیجان، محصولات خود را با بهترین و باکیفیت ترین قیر پلیمری ( 70*60) تولید و به صورت انبوه وارد بازار می کند.

همچنین بخوانید:
خرید مستقیم ایزوگام از درب کارخانه