صفحه اینستاگرام ایزوگام هیرمان انواع عایق رطوبتی درجه یک تک لایه و دو لایه و سه لایه را در کلاس ها و گریدهای مختلف به شما معرفی می کند. درگاه های رسمی مانند وب سایت این شرکت؛ بهترین و برترین مارک های ایزوگام را در ضخامت های 3.5 و 4 و 5 میلیمتر به شما معرفی خواهند کرد. در موقعیت مناسب با قیمت ارزان تر امکان خرید ایزوگام برای شما مستقیم از کارخانه فراهم می شود. در این مطلب به قیمت و کیفیت انواع ایزوگام هیرمان و موارد کاربرد هر یک از تولیدات اشاره می کنیم.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

صفحه اینستاگرام ایزوگام

شرکت تولیدی هیرمان دلیجان به منظور ارتقای سطح کیفی محصولات خود به میزان قابل توجهی از بهترین فناوری ها و تکنولوژی روز دنیا بهره مند است. در این راستا در عرضه و فروش بهترین ایزوگام هم از راه های به روز و با شیوه های اینترنتی بهترین بهره را می برد. فروش اینترنتی و صفحه اینستاگرام ایزوگام هیرمان و کانال تلگرام؛ امروزه در دسترس ترین و ساده ترین شیوه های فروش ایزوگام به شمار می آیند.

برای فروش آنلاین ایزوگام زمینه های مساعدی در این شرکت فراهم شده است و می توانید خرید موفق و مطمئن را با ما تجربه کنید.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

انواع ایزوگام هیرمان دلیجان در پیج رسمی شرکت به شما معرفی شده و موارد مصرف ایزوگام دو لایه فویل دار را که بسیار پرمصرف است به شما پیشنهاد می کند. در صفحه اینستاگرام و همچنین در کانال رسمی تلگرام ایزوگام هیرمان می توانید به نمونه های محصولات و لیست قیمت ها دسترسی داشته باشید از جمله:

 • ایزوگام پلیمری دو لایه در ضخامت های 3.5 و 4 و 5 میلیمتر
 • ایزوگام تک لایه ویژه
 • ایزوگام طرح دار رنگی
 • ایزوگام پی و فونداسیون
 • ایزوگام نوع H ویژه مناطق سردسیر
 • ایزوگام نوع C ویژه مناطق گرمسیر

زمان تحویل ایزوگام از درب کارخانه به شما اعلام می شود و. به این ترتیب می توانید بهترین ایزوگام دلیجان را به قیمت مناسب و اطمینان از کیفیت آن از درب کارخانه خریداری نمایید.

صفحه اینستاگرام ایزوگام هیرمان دلیجان
بهترین مارک ایزوگام در ایران با کیفیت بی نظیر

قیمت هر رول ایزوگام

در تولید محصولات قیری از جمله انواع عایق های پیش ساخته رطوبتی آن چه که اهمیت بسزایی دارد میزان قیمت و نحوه عرضه قیر در بازارهای بورس است. نوسان قیمت این ماده اصلی می تواند در تعیین قیمت ایزوگام به نحو موثری تاثیرگذار باشد. لیست قیمت انواع عایق های رطوبتی به نوسان قیمت مواد اولیه در بازارهای رسمی وابسته است. در سالهای اخیر شاهد تغییراتی اساسی در قیمت های ایزوگام به صورت مداوم بوده ایم.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با تولید محصولات پلیمری و درجه یک و با بهترین کیفیت در راستای مشتری مداری و کمک به مشتریان در سراسر ایران بستری فراهم نموده که از صفحه اینستاگرام ایزوگام هیرمان بتوانید اطلاعات به روز دریافت کنید.

عوامل موثر بر قیمت ایزوگام

در صفحه اینستاگرام ایزوگام هیرمان و در وب سایت، تغییر قیمت های ایزوگام به روز از قبل اعلام می شود. برای شرکت ها و دفاتر فروش ایزوگام دو عامل کیفیت و قیمت ایزوگام بسیار اهمیت دارد. در سال جاری تغییرات متعددی در اعلام قیمت ایزوگام داشته ایم که به نوسان قیمت مواد اولیه مرتبط است. برای برآورد قیمت های ایزوگام به مواردی از قبیل:

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

 1. کیفیت و قیمت الیاف تیشو
 2. پلی استر
 3. کیفیت پلیمرها و مواد افزودنی که کیفیت ایزوگام را بهبود می دهند
 4. نوع ایزوگام از جهت روکش و تعداد لایه های تشکیل دهنده
 5. وزن هر رول ایزوگام
 6. ضخامت هر رول عایق ایزوگام
 7. و از همه مهم تر نوع قیر مصرف شده در تولید ایزوگام؛ توجه و دقت بسیار می شود.

قیمت ایزوگام دلیجان و هزینه های تولید ایزوگام در انتخاب و خرید ایزوگام توسط خریدار به صورت عمده و جزئی موثر است. در صفحه اینستاگرام ایزوگام هیرمان می توانید در زمان مناسب اقدام به خرید نمایید.

فروش عمده ایزوگام استاندارد

امروزه برای دریافت اطلاعات دقیق مربوط به کالاها و محصولات، راه های بسیار فراوانی موجود است. برای این که از خریدهای اجباری و یا خرید محصولات غیر استاندارد و نامرغوب کم و کم تر شود باید از راه ها و کانال های رسمی اقدام به خرید نمایید. ایزوگام استاندارد هم یکی از انواع محصولاتی است که بسیار متنوع تولید می شود و خوب است بدانید که برای خرید ایزوگام نیاز به متخصص در این زمینه دارید.

کلیه مشتریان از سراسر ایران می توانند خرید خود را از کارخانه و دفاتر فروش کارخانه در سراسر ایران انجام دهند و قبل از آن از صفحه اینستاگرام ایزوگام هیرمان و محصولات بازدید کنند.

ایزوگام حلزون فویل دار با ضمانت نامه
ایزوگام حلزون دلیجان با چسبندگی عالی

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

روش های خرید ایزوگام دلیجان را برای شما ساده تر و سریع تر کرده ایم از جمله:

 1. فروش از طریق واحد فروش ایزوگام و تماس تلفنی
 2. مراجعه به دفتر مرکزی فروش ایزوگام هیرمان در تهران
 3. مراجعه مستقیم به درب کارخانه و خرید بدون واسطه
 4. صفحه اینستاگرام ایزوگام هیرمان
 5. کانال تلگرام ایزوگام دلیجان
 6. وب سایت و صفحه فیس بوک ایزوگام دلیجان هیرمان

تولیدات متنوع این کارخانه تولیدی را می توانید با مراجعه به هر یک از این درگاه ها ببینید و با انتخاب یکی از آنها آرامش و امنیت را به خانواده خود هدیه دهید.

مرکز خرید بهترین ایزوگام

چنانچه تمایل داشته باشید که از شیوه های خرید ایزوگام بدون واسطه و مستقیم از کارخانه و با قیمت ارزان استفاده کنید؛ ما آماده همکاری همه جانبه هستیم. نمایندگی های فروش ایزوگام دلیجان و دفاتر فروش ایزوگام و پخش در سراسر کشور و همچنین فروشگاه های مصالح ساختمانی و لوازم عایق کاری می توانند از فرصت های فروش ایزوگام از درب کارخانه استفاده کنند. صفحه اینستاگرام و دیگر درگاه های ارتباطی ما را دنبال کنید تا از اطلاعات به روز استفاده کنید.

صفحه اینستاگرام ایزوگام دلیجان راهی است که در آن بهترین نوع ایزوگام با قیمت ارزان برای فروش به شما پیشنهاد می شود. به این ترتیب میزان قیمت ایزوگام و زمان بارگیری و تحویل به دقت مورد بررسی قرار گرفته و به خریدار اعلام می گردد.

پیج رسمی اینستاگرام ایزوگام صادراتی

صادرات ایزوگام امری است که کارخانه تولیدی ایزوگام دلیجان بر روی آن تمرکز و دقت داشته است. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان یکی از بهترین مارک های ایزوگام صادراتی است. شرکت ایزوگام هیرمان تولید محصولاتی مانند ایزوگام بردین و ایزوگام حلزون دلیجان و انواع ایزوگام طرح دار را در دستور کار قرار داده است. این شرکت در زمینه صادرات ایزوگام درجه یک بسیار موفق عمل کرده است. در صفحه اینستاگرام سرچ کنید و اطلاعات لازم را ببینید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

در هیرمان چه مواد اولیه تبدیل به محصول صادراتی شود و چه در نهایت در داخل به مصرف برسد منابع داخلی و مواد اولیه در بهترین شرایط خود مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش بهترین ایزوگام در تهران

در سرتاسر کشور ایران و حتی در پروژه های عمرانی و تاسیساتی نقش مصرف بهترین مارک ایزوگام مشهود است. مصارف ایزوگام هیرمان دلیجان بسیار متنوع است و نقش مهمی در ایجاد اشتغال و درآمدزایی دارد. ایزوگام هیرمان دلیجان برای معرفی محصولات خود از صفحه اینستاگرام ایزوگام و وب سایت خود استفاده می کند. مصرف انواع ایزوگام درجه یک در تهران و شهرهای اطراف آن نقش مهمی در استحکام سازه ها دارد. ایزوگام در تهران و شهرهای اطراف با متراژ بالا، به همراه خدمات نصب ایزوگام هم هماهنگ می شود.

در صفحه اینستاگرام ایزوگام هیرمان به معرفی محصولات و نحوه تولید و دسته بندی محصولات بر اساس نوع آب و هوا اشاره کرده ایم.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان محصولی کم نظیر و با کیفیتی حیرت انگیز ساختمان شما را برای سال های طولانی در برابر بارندگی و رطوبت ایمن می کند.


صفحه اینستاگرام ایزوگام هیرمان با خدمات ویژه

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان نقش خود در این میان را با تولید بهترین و مرغوب ترین ایزوگام های سفارشی تکمیل کرده است.فروش ایزوگام از طریق کانال های رسمی اینترنتی می تواند در کاهش هزینه ها بسیار موثر باشد. از جمله صفحه اینستاگرام ایزوگام هیرمان می توانید بهترین محصولات ما را بررسی کنید و شرایط خرید ایزوگام به قیمت روز امتحان کنید. از طریق صفحه اینستاگرام ایزوگام هیرمان و وب سایت به خوبی اطلاع رسانی انجام می شود

برای خرید ایزوگام بهتر است به منابع رسمی مانند صفحه اینستاگرام ایزوگام هیرمان مراجعه نمایید. در فایل آموزشی، کلیه محصولات شرکت هیرمان با ضمانت نامه رسمی و خدمات پس از فروش معرفی شده اند.

قیمت هر متر مربع ایزوگام دلیجان

نکته اصلی و مهم در تولید ایزوگام دانستن و بهره برداری از علوم و فناوری های به روز شده به همراه استفاده از بهترین مواد اولیه است. این امر می تواند قیمت به روز ایزوگام را به صورت هر رول در اختیار خریدار بگذارد. از صفحه اینستاگرام ایزوگام هیرمان و کانال های رسمی ما می توانید نوسان قیمت انواع ایزوگام را بررسی کنید. قیمت هر متر مربع ایزوگام به روز اعلام می شود چرا که قیمت مواد اولیه معمولاً با نوسان همراه است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

با شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان ارتباط بگیرید یا به آدرس اینترنتی Hirmaanco.com مراجعه کنید و یا به صفحه اینستاگرام ایزوگام هیرمان را دنبال کنید.

پیج رسمی و صفحه اینستاگرام ایزوگام هیرمان

در صفحه اینستاگرام ایزوگام هیرمان به شما نمونه های تولیدی و قیمت و کاربرد محصولات معرفی می شود و می توانید بهترین انتخاب با قیمت مناسب و کیفیت مد نظر خود را انجام دهید.
1.عمر زیاد پس از نصب
2. مقاومت بالا در سرما و یخبندان
3. تولید ایزوگام با رعایت استانداردهای ملی ساختمان
4. ایجاد بار کمتری روی ساختمان به جهت وزن سبک و ویژگی های دیگر محصولات این مجموعه برای شما شرح داده می شود. ضخامت طبق استانداردهای روز جهانی از دیگر مزایای ایزوگام باکیفیت و قیمت مناسب است که در فروش عمده ایزوگام دلیجان با قیمت روز در نظر گرفته می شود.

فروش عمده ایزوگام دلیجان بدون واسطه و با قیمت های تعیین شده منطبق با نوع ایزوگام است. با محصولات هیرمان می توانید اطمینان و آرامش را تجربه کنید.

معرفی انواع محصولات در صفحه اینستاگرام ایزوگام

در مطالب بالا توضیحاتی در خصوص صفحات رسمی و همچنین صفحه اینستاگرام ایزوگام هیرمان اطلاعاتی در اختیار شما قرار داده شد. با استفاده از آن می توانید به راحتی اقدام به ثبت سفارش خرید ایزوگام نمایید.در همین راستا می توانید از طریق وب سایت و راه های ارتباط با ما؛ آدرس و شماره های تلفن دفتر مرکزی و کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان خرید کنید.

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان
 • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان

لیست نولیدات و قیمت هر یک از انواع ایزوگام هیرمان به روز شده و برای هر متر مربع روزانه منتشر می شود.شرکت ها و پیمانکاران می توانند از طریق تماس تلفنی درخواست دریافت آخرین قیمت های ایزوگام را اعلام نمایند.

ایزوگام سوپر صادراتی درجه یک هیرمان
ایزوگام درجه یک سوپر صادراتی هیرمان در کلاس جهانی

نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

برای خرید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان، ایزوگام صادراتی بردین دلیجان و ایزوگام حلزون که محصولی اقتصادی است و بهترین و معتبرترین برندهای ایزوگام هستند راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آن میپردازیم:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

ما به شما راه های خرید آسانتر و مطمئن تر را پیشنهاد کرده و کلیه محصولات خود را با ضمانت و تاییدیه کارشناسی عرضه می کنیم.

نحوه خرید ایزوگام از کارخانه هیرمان چگونه است؟

شرکت ایزوگام هیرمان، محصولات خود را به صورت انبوه و با فروش عمده از درب کارخانه عرضه می کند. پس آماده همکاری با شرکت های بزرگ ساختمانی و دفاتر فروش ایزوگام و صنایع مختلف هستیم.

همچنین بخوانید:
هیرمان تولید کننده ایزوگام درجه یک دلیجان