ایزوگام APP چیست و چگونه تولید می شود؟ قیمت بهترین ایزوگام چقدر است؟ آیا می دانید مشخصات ایزوگام مرغوب و درجه یک کدام است؟ ایزوگام درجه یک و مستحکم هیرمان با استفاده از بهترین و مرغوب ترین قیر 70-60 پالایشگاهی تولید می شود. شرکت ایزوگام هیرمان بهترین ایزوگام را با پلیمرهای اصلاح کننده قیر استحکام بخشیده و محصول را به قیمت روز از درب کارخانه برای بارگیری آماده توزیع می کند. در این مطلب شما را با محصولات و تولیدات شرکت هیرمان آشنا می کنیم.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام APP چیست؟

ایزوگام های درجه یک یا همان ایزوگام APP دارای مشخصاتی فوق العاده است از جمله این که:

 1. بهترین برند ایزوگام از بهترین قیر پالایشگاهی تولید می شود. ایزوگام APP اگر چه قیمت بالاتری دارد اما به همان میزان هم بسیار باکیفیت است.
 2. ایزوگام های پلیمری با استفاده از بهترین و مرغوب ترین اصلاح کننده های APP تولید می شوند.
 3. استانداردهای لازم برای تولید ایزوگام درجه یک پلیمری به کار گرفته می شود.
 4. ایزوگام دلیجان پلیمری دارای نشان استاندارد اصل است.
 5. عایق های درجه یک پلیمری با بیش از 20 سال ضمانت تولید می شوند.
 6. کیفیت تیشو و پلی استر ایزوگام درجه یک دلیجان تایید شده و متراکم است.
 7. وزن و ضخامت هر رول ایزوگام برتر دلیجان کاملاً استاندارد است.

اطلاعات دقیق تر در خصوص انواع عایق های رطوبتی دلیجان را از کارشناسان ما بپرسید. ایزوگام APP را بر اساس نوع آب و هوای منطقه خود خریداری کنید.

مزیت بهترین ایزوگام APP

 1. ایزوگام پلیمری از قیر خالص 60/70 تشکیل شده است و ایزوگام APP کیفیت بسیار بالایی دارد
 2. ایزوگام پلیمری دلیجان ماندگاری بالایی پس از اجرا و نصب دارد.
 3. ایزوگام درجه یک استاندارد دارای انعطاف پذیری بالا در سرما (تا دمای 25 – درجه) و گرما (تا دمای 120 درجه) دارد.
 4. ایزوگام پلیمری به دلیل استفاده از قیر خالص 60/70  دارای وزن مناسب و استاندارد است.
 5. ایزوگام پلیمری از ایجاد بار اضافی بر روی ساختمان و سازه جلوگیری می‌کند.
 6. عایق ایزوگام APP مطابق استاندارد های ملی ایران تولید شده و در گروه عایق رطوبتی نوع A محسوب می‌شود.
 7. هر رول ایزوگام درجه یک هیرمان دلیجان هم ضخامت و هم وزن استاندارد داشته و مصارف گسترده ای دارد.

در تولید ایزوگام APP هیرمان از اصلاح کننده های APP و SBS استفاده می شود که موجب استحکام هر چه بیشتر این نوع ایزوگام می شود

ایزوگام پلیمری چیست؟

در کارخانه های تولید ایزوگام و بنا به وجود دستگاه های موجود برای تولید، از روش های مختلفی برای ساخت و تهیه ایزوگام استفاده می شود. این روش ها که از استاندارد و کیفیت لازم برخوردار است و همچنین مورد تائید سازمان ملی استاندارد ایران نیز هست بر اساس قیر بکار رفته تقسیم می شوند.
ایزوگام APP و یا ایزوگام BPP و ایزوگام های SBS و BPE علاوه بر قیر پالایشگاهی از بهترین پلیمرهای وارداتی هم استفاده میشود.
ترجیح بیشتر تولید کنندگان تمرکز استفاده از قیر پالایشگاهی را بدلیل هزینه بالای تولید و در نتیجه افزایش قیمت تمام شده محصولات برداشته و برای فروش ایزوگام به استفاده از قیر دمیده در تولیدات خود روی آورده اند.

در این میان تولید کنندگانی همچون شرکت ایزوگام هیرمان با تولید محصولاتی مانند ایزوگام APP با استفاده از قیر پلیمری و خالص در عین افزایش قیمت تولیدات تمرکز خود را روی تولید محصولات با کیفیت قرار داده و نتیجه آن جلب اعتماد عموم مصرف کنندگان بوده است.

ایزوگام APP هیرمان با استاندارد اروپا
ایزوگام APP هیرمان با استاندارد اروپا

مشخصات بهترین ایزوگام BPP

 1. مشخصات بهترین برند ایزوگام عبارت است از:
 2. دارای حداقل وزن استاندارد باشد (وزن استاندارد بین 37 تا 42 کیلوگرم است)
 3. دارای حداقل ضخامت استاندارد باشد (حداقل ضخامت استاندارد 3.5 میلی متر است)
 4. وزن ایزوگام با ضخامت ایزوگام متناسب باشد.
 5. اطلاعات محصول بر روی لیبل و بدنه ایزوگام نوشته شده باشد.
 6. نام شرکت تولیدکننده و اطلاعات تماس و ارتباطی با شرکت روی محصول قید شده باشد.
 7. محصول دارای بسته بندی مناسب از جمله شیرینگ (وکیوم) و لیبل باشد.
 8. بهترین مارک ایزوگام باید از بهترین مواد اولیه تولید شده باشد.
 9. برای تولید محصول از قیر پالایشگاهی گرید 60/70 استفاده شده باشد.
 10. الیاف لایه داخلی ایزوگام از تیشو 66 نخ (گریدA) و الیاف پلی استر با تراکم حداقل 120 گرم استفاده شده باشد.

ممانعت از ورود آب به فضای داخلی، از جمله موارد بسیار مهم در اجرای پروژه های مختلف ساختمان سازی و حتی سایر صنایع محسوب می شود و ایزوگام APP گزینه مناسب است.

تولید ایزوگام app با ضخامت 5 میل

همانطور که میدانید در حال حاضر بهترین برند ایزوگام در بازار ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم است که دارای مشخصات زیر می باشد:

 • ایزوگام هیرمان دلیجان دارای وزن 50 کیلوگرم است.
 • این ایزوگام دارای ضخامت 5 میلی متر واقعی است.
 • این ایزوگام از قیر پلیمری پالایشگاهی با گرید 60/70 تولید شده است.
 • الیاف شیشه به کار رفته در تولید این نوع ایزوگام تیشو 66 نخ با گرید A است.
 • الیاف پلی استر به کار رفته در تولید این ایزوگام از نوع بهترین پلی استر با تراکم 150 گرم در متر مربع است.
 • تمام مواد اولیه بکار رفته در تولید بهترین برند ایزوگام یعنی ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان از نوع بهترین کیفیت است.
 • ایزوگام های هیرمان دلیجان دارای بسته بندی شکیل و بسیار زیبا هستند.
 • این نوع ایزوگام دارای پارامترهای مشخصات فنی بالاتر نسبت به مشخصات سازمان استاندارد است.

ایزوگام APP با کیفیت بسیار عالی به ایزوگام ضد ریشه هم شهرت دارد که برای صادرات به کشورهای مختلف آماده سازی می شود. میزان مقاومت و چسبندگی ایزوگام پلیمری دلیجان بسیار بالاست.

خط تولید ایزوگام APP  شطرنجی

عایق های رطوبتی که در انواع مختلف تولید می شوند برای کاربردهای مختلف و با توجه به نوع آب و هوای منطقه ای به کار گرفته می شوند. مصرف ایزوگام در هر نقطه آب و هوایی موجب می شود که در هنگام تولید ایزوگام از مواد اولیه باکیفیت و مطابق با آب و هوا در شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان استفاده شود. ایزوگام درجه یک هیرمان پلیمری در انواع مختلف تولید می شود از جمله :
1. ایزوگام پلیمری مناطق سردسیری
2. ایزوگام پلیمری مناطق گرمسیری
3. ایزوگام های SBS و ایزوگام APP نمونه هایی از انواع عایق رطوبتی که در خط تولید ایزوگام هیرمان تولید می شوند.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

اصلاح کننده های APP سبب می شوند که ایزوگام شطرنجی در گرما و سرما از خود مقاومت بیشتری نشان داده و چسبندگی خود را در هر شرایط آب و هوایی حفظ کند. استاندارد CE اروپا از جمله نشان های مورد تایید انواع ایزوگام هیرمان دلیجان است.

عایق شطرنجی هیرمان
ایزوگام شطرنجی درجه یک هیرمان

مرغوبترین ایزوگام پلیمری دولایه

تولیدات ایزوگام و تقسیم بندی آنها بواسطه وجود قیر در آنها می تواند شاخص مناسبی برای تشخیص ایزوگام مرغوب و نمونه های با درجه کیفیت پائین تر باشد، اما تقسیم بندی تولیدات ایزوگام در کارخانه می تواند بر اساس لایه های موجود در ایزوگام هم مورد بررسی قرار گیرد.
از انواع تقسیم بندی ها در تولیدات بر اساس لایه های ایزوگام می توانیم به انواع تک لایه، دو لایه، ایزوگام سه لایه و صادراتی اشاره ای مختصر داشته باشیم.
ایزوگام دو لایه فویل دار را که از قیر پلیمری هم در تولید خود بهره برده است در پشت بام و یا دیوار های جانبی ساختمان به کار می بریم.

ایزوگام APP دولایه که علاوه بر قیر پلیمری از وجود لایه های پلی استر و تیشو در تولید خود بهره برده است را می توان بعنوان پر کاربرد ترین و محبوب ترین نوع ایزوگام نام برد که بیشتر خریداران برای خرید این نوع مراجعه می نمایند.

لیست قیمت ایزوگام دلیجان

همیشه قیمت ایزوگام برای مصارف مختلف ار جمله عواملی است که در انتخاب ایزوگام و میزان هزینه ها مورد توجه قرار می گیرد. خرید ایزوگام APP به جهت این که می تواند نیاز به تعمیر و بازسازی را هر چه کمتر کند؛ باید مورد توجه همگان قرار بگیرد. ایزوگام های باکیفیت پلیمری ساختمان شما را در برابر هر گونه خرابی و یا تعمیر و ایجاد خسارت های احتمالی بسیار کاهش می دهد و نوعی سرمایه گذاری به شمار می آید.

برای دریافت قیمت ایزوگام هیرمان دلیجان با کارشناس واحد فروش ارتباط بگیرید و در 20 ثانیه لیست محصولات و قیمت ها را دریافت کنید.

بهترین ایزوگام برای پشت بام

نقش اصلی ایزوگام های تولیدی نیز جلوگیری از نفوذ رطوبت به قسمت های مختلف ساختمان و محافظت بوده است. در مناطق سردسیر نیز استفاده از ایزوگام مناسب مناطق سردسیری با داشتن شرایط و ویژگی های زیر می تواند سلامت ساختمان و پشت بام را تضمین کند. ایزوگام های مخصوص مناطق سردسیری هیرمان با ویژگی های زیر تولید می شوند که بسیار منحصر به فرد است:
1. محصولات هیرمان هم وزن استاندارد و هم ضخامت مناسب با نوع ایزوگام را دارند. ایزوگام پلیمری هیرمان بهترین کیفیت قیر و چسبندگی بالا دارد.
2. ایزوگام APP مرغوب هنگام لمس شدن اثری بر دست و لباس شما باقی نمی گذارند. ایزوگام های نامرغوب در دمای 10 درجه شکننده شده و ترک بر میدارند.

ایزوگام درجه یک هیرمان دلیجان که با ضخامت 5 میلیمتر و وزن هر رول 50 کیلوگرم تولید می شوند برای حداقل 25 سال کار می کند. شرکت هیرمان دلیجان شما را به خرید ایزوگام برتر با بیمه نامه معتبر دعوت می کند.

خرید بهترین ایزوگام مستقیم از کارخانه

همواره مشخصات فنی ایزوگام و انواع عایق های رطوبتی از اهمیت ویژه برخوردار است. برای این که کارخانه ایزوگام هیرمان برای کلیه محصولات خود ضمانت نامه و خدمات پس از فروش عرضه می کند این ویژگی ها را در هنگام تولید مورد توجه بسیار قرار می دهد. ایزوگام APP هیرمان که مخصوص مناطق سردسیری و یا گرمسیری تولید می شود باید کاملاً با استانداردهای روز ملی و جهانی مطابقت داشته باشند. در خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه می توانید بهترین و مرغوبترین انواع عایق ایزوگام را با قیمت مناسب و تضمین شده خریداری کنید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ما با سازمان انرژی اتمی ایران، کارخانجات سایپا، بانک سپه، شرکت ملی نفت ایران، بانک ملی ایران، گروه مینا و … همکاری داشته ایم.

رول بردین با بسته بندی جدید
ایزوگام 4 میل بردین دلیجان

محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

یکی از شرکت های که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
همچنین بخوانید:
سایت کارخانه ایزوگام دلیجان با تنوع محصولات

ایزوگام های شرکت هیرمان با کیفیت فوق العاده و تنوع بالا بهترین انتخاب برای ایزولاسیون خانه شما هستند.


نحوه خرید محصولات هیرمان

کارخانه ایزوگام هیرمان با تولید بهترین مارک های ایزوگام همواره در این صنعت پیشتاز بوده است. تماس تلفنی و مشاوره های کارشناسی که به صورت رایگان دراختیار شرکت ها و بازرگانان قرار می گیرد از موثرترین روش های خرید بهترین ایزوگام دلیجان است. بررسی انواع ایزوگام پلیمری از طریق وب سایت شرکت هیرمان امکان پذیر است. خرید محصولات هیرمان به روشهای زیر ممکن است:

 • راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 • راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 • راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

با استفاده از مشاوره کارشناسان این شرکت قبل از هر گونه اقدامی از سفارشی سازی عایق مورد نظر خود اطمینان حاصل کرده و سپس اقدامات لازم را انجام دهید.

از این که تا پایان این مقاله همراه ما بوده اید سپاسگزاریم. امید است خرید موفق و مطمئن را با هیرمان تجربه کنید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

مبنای لیست قیمت بر چیست؟

مبنا بر قیمت فروش عمده است.

چرا ایزوگام با ضخامت 5 میلی متر تولید می کنید؟

ایزوگام تولید شده با پلیمرهای وارداتی دارای استحکام بالاتر و مقاومت بیشر است و نیاز به تعمیر و تعویض را کاهش میدهد.