ایزوگام اسپان باند تولید شده از بهترین مواد اولیه و با متدهای اروپایی دارای قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالایی است. اسپانباند با دانسیته بالا در تولید انواع عایق رطوبتی ایزوگام کاربرد موفقیت آمیزی داشته است. در این مطلب به مشخصات فنی و کیفیت و قیمت ایزوگام تولید شده با اسپان باند می پرداریم.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام اسپان باند محصولی با متد اروپا

امروزه استفاده از مواد اسپانباند به دلیل تحول و توسعه در فن آوری و نوآوری در تولید انواع محصولات، در تکنولوژی روز دنیا و استفاده در مواد مهندسی شاهد رشد چشمگیری آن هستیم.
اسپان باند با وزن کم و قابلیت انعطاف پذیری فوق العاده،یکی از قوی ترین مواد شناخته شده است که تا به امروز در برخی تولیدات مورد استفاده بوده است. این پلی‌استر در صورت داشتن دانسیته پایین می تواند در صنایع پزشکی، بهداشتی، سلولزی مورد استفاده قرار گیرد.

در صورت تولید اسپان باند با دانسیته بالا در صنایع تولید عایق حرارتی و رطوبتی، بسته بندی، کاربردهای بسیاری برای آن متصور است.

اسپان باند چیست؟

این محصول (اسپان باند) نیز مانند کلیه تولیدات صنعتی طی فرآیندهایی خاص و تحت شرایط ویژه با استفاده از عوامل مکانیکی و شیمیایی و حرارتی تولید می‌گردد. اسپانباند لایه ای از منسوج نبافته است که در صنعت روز دنیا به همین نام شهرت دارد و مورد استفاده قرار میگیرد. در صنعت تولید عایق های رطوبتی ازاسپان باند به عنوان لایه ای بسیار قوی و با مقاومت کششی و استحکام فوق العاده برای به حداکثر رساندن عمر و دوام ایزوگام استفاده می شود.
بر اساس استاندارد های روز اروپا و امریکا، تولید انواع عایق با استفاده از تیشو و پلی استر متوقف و این روش تولید تا حدودی منسوخ شده است.

علاوه بر تولید ایزوگام اسپان باند، در حال حاضر استفاده از اسپان باند در صنایع تولید کیف و کفش ، روکش مبل و فرش و همچنین در صنایع منسوجات و برای استفاده در تولید انواع موکت و کاغذ دیواری، چرم مصنوعی ،لایه‌های داخلی تشک های طبی مورد توجه ویژه قرار گرفته است.

تولید ایزوگام اسپان باند
تولید ایزوگام اسپان باند با تکنولوژی روز اروپا

از خصوصیات مهم اسپانباند که باید بدانیم

 • لایه اسپان باند به دلیل داشتن مقاومت حرارتی بسیار در درجه حرارت های بالا و پائین باعث ثبات لایه شده و از این بابت یکی از مهمترین خصوصیات آن مطرح است.
 • انعطاف پذیری در دماهای پایین نیز از خصوصیات منحصر بفرد این محصول است.
 • درجذب حلال های اسیدی و مضر در اثر بارش و نفوذ آب مقاومت بالایی دارد.
 • در برابر کشش های طولی و عرضی که باعث ایجاد شکاف و در نهایت پارگی خواهد شد بسیار مقاوم و غیر قابل تصور است.
 • از خصوصیات بارز اسپان باند قابلیت رنگ پذیری و خاصیت چسبندگی مناسب آن در هنگام اجرا است بطوری که بعد از نصب، در برابر ضربه، مواد شیمیایی مقاومت چشمگیری دارد.

لایه اسپان باند مورد توجه بسیاری از تولید کنندگان عایق رطوبتی ایزوگام شده و کار برد آن با نوآوری در این صنعت همراه شده است.

موارد مصرف لایه اسپان باند در صنایع گوناگون

علاوه بر تولید ایزوگام اسپان باند، بخش کوچکی از موارد مصرف اسپانباند که به نوعی میتوان آنرا منسوج نبافته گفت اشاره کرده ایم:

 • استفاده در تولید انواع ایزوگام سه لایه، دو لایه، تک لایه، طرح دار و ایزوگام ساده
 • استفاده از اسپان باند در عایق کاری استخرها و مخازن آب که دارای رطوبت بسیار بالا هستند.
 • استفاده به عنوان ژئوتکستایل در مخازن صنعتی برای نگهداری پسماندها
 • استفاده در فیلترهای صنعتی و جدا سازی برخی مواد از هم
 • استفاده در صنعت سد سازی به همراه لایه ژئوممبران برای غیر قابل نفوذ کردن لایه های خاک
 • استفاده در راه سازی و در شیب های کنار مسیر و جلوگیری از ریزش خاک

تولید ایزوگام اسپان باند با روش ها و متدهای اروپایی، هم استحکام این محصول را افزایش داده و هم قیمت ایزوگام را تعدیل می کند.

دلایل محبوبیت ایزوگام اسپان باند

دلایل بسیاری را می توان در برتری ایزوگام معمولی با ایزوگام اسپان باند ذکر کرد که مهمترین آنها در زیر آمده است:

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

 • نصب ایزوگام اسپان باند بسیار آسان است.
 • قابلیت نصب در شرایط مختلف آب و هوایی و تغییرات دمائی را دارد و عمر مفید بسیار بالایی دارد.
 • بعلت مشخصات فیزیکی و شیمیائی آن، مقاوم در برابر نفوذ آب و باران های اسیدی را دارد.
 • از نظر اقتصادی یک عایق مقرون به صرفه محسوب می‌شود و قیمت آن به نسبت کیفیت بالای آن ناچیز است.
 • وزن بسیار سبکی دارد و بار اضافی چندانی بر ساختمان وارد نمی‌کند.
 • با ایزوگام اسپان باند امکان عایق‌کاری سقف‌های شیب‌دار وجود دارد و در اثر گرمای زیاد شل شدن را نخواهیم داشت.

از ایزوگام اسپان باند بعنوان عایق رطوبتی بسیار مقاوم در داخل ساختمان نیز می توان استفاده کرد. این محصول از انعطاف پذیری بسیار بالایی برخوردار است و در برابر انبساط و انقباض مقاوم است.

ایزوگام بردین دلیجان برندی است که در شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان تولید می شود که با بهترین مواد اولیه از جمله قیر 60/70 پالایشگاه تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.


شرایط کلی نصب ایزوگام برای دوام بالاتر

بطور معمول، ایزوگام بعد از اولین بارندگی کیفیت خود را نشان میدهد، اگر درز و راه نفوذ نداشته باشد میتوان امیدوار بود تا چند سال دوام می آورد. ایزوگام با کیفیت و منطبق با استاندارد ایران باید مقاومت و کارایی خود را نسبت به هوای منطقه (گرما و سرما) نشان دهد  و مقاومت کافی را داشته باشد. 
اگر زیرسازی و بستر محل نصب ایزوگام اسپان باند مناسب و از مصالح با کیفیت استفاده شده باشد، می توان ادعا کرد عمر مفید آن بیش از 15سال خواهد بود و به خوبی در برابر رطوبت مقاومت خواهد کرد.

انتقادی که به خریداران وارد است این است که به ارزانی عایق رطوبتی فکر می کنند و نمیدانند شرکت‌های معتبر تولید کننده ایزوگام گرچه خدمات گران‌تری ارائه می‌دهند، اما به اصول خاصی توجه می‌کنند که در دوام ایزوگام و کارایی آن تاثیر بسزایی دارد.

مزایای پرایمر قبل از نصب ایزوگام اسپان باند

پرایمرهای ایزوگام و منطق استفاده از آنها برای جلوگیری از آلودگی و گرد وغبار در بستر کار است و باعث چسبندگی بیشتر ایزوگام به محل مورد استفاده  می‌شود.
در صورت استفاده از پرایمر قبل از نصب ایزوگام اسپان باند ترک ها و درز های احتمالی سیمان و بتن پر میشود. به اینترتیب از نفوذ رطوبت و بخار آب جلوگیری و دقت عملیات ایزوگام سقف افزایش پیدا میکند.
از پرایمر ایزوگام به منظور افزایش کیفیت عایق کاری برای سطوحی مانند پی ساختمان، دیوارها، سرویس بهداشتی و حمام، استخر، پارکینگ، انبارها و پل‌ها استفاده می‌شود.

پرایمرهای آبی و بنزینی ایزوگام که قبل از زیر سازی استفاده می شود موجب یکدست شدن محل عایق کاری و اسجاد چسبندگی بیشتر ایزوگام اسپان باند می شود.

انواع عایق‌های رطوبتی نسل جدید پلیمری

با توجه به پیشرفت و نوآوری در تولید عایق‌های نسل جدید با استفاده از لایه های اسپان باند و قیر پلیمری، محصولات نسل جدید ضعف های عایق های قدیمی را بهبود بخشیده و آب بندی را مطمئن تر ساخته‌اند. از ویژگی عایق‌های نسل جدید از جمله ایزوگام اسپان باند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

 • نصب یکپارچه: استفاده از نسل جدید ایزوگام موجب می‌گردد کل سطح مورد نظر به صورت یکپارچه پوشانده گردد و با بکارگیری افراد آموزش دیده و با تجربه درز و همپوشانی به حداقل خود خواهد رسید.
 • چسبندگی بسیار بالا: عایق‌های نسل جدید موجب می‌گردد پوشش آب بندی اجرا شده به همراه پرایمر زیرسطح، تشکیل جسم واحد و یکپارچه‌ای بدهد که در سرما و گرما، عایق از سطح جدا نگردد.
 • سرعت اجرا: انواع عایق های نسل جدید بخاطر وزن پائین و کیفیت بالا در نصب، به همراه انعطاف پذیری مناسب با سرعت بالا اجرا می‌شوند.
همچنین بخوانید:
ایزوگام شرق دلیجان تولید کننده بهترین محصولات پلیمری

عایق‌های رطوبتی نفوذگر چیست؟

یکی دیگر از محصولات آب بندی جدید و مفید عایق های نفوذگر هستند که در ترکیب با  رطوبت، آهک و سیمانهای هیدراته نشده وارد واکنش شده و تولید کریستالهای غیر حلالی می‌نماید که تا عمق شیارهای موئینگی و یا ترکهای مویی و کلیه خلل و فرج موجود نفوذ کرده و راه عبور آب را می‌بندد.
تفاوت عمده نفوذگرها با عایق‌هایی که به صورت سطحی مانند ایزوگام اجرا می‌گردد در این نکته خلاصه می‌شود که نفوذگرها توسط لوله‌های مویینگی در عمق بتن نفوذ می‌کنند.
به همین دلیل در صورت وارد شدن آسیب و یا ضربه مکانیکی به روی سطح، عایق کاری و آب بندی به مخاطره نمی‌افتد.

ایزوگام اسپان باند در برابر نفوذ نم و رطوبت بسیار عالی عمل کرده و در نتیجه تعمیر و تعویض محل عایق کاری شده را به تعویق می اندازد.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان درجه یک
ایزوگام بی نظیرسوپر صادراتی هیرمان

خرید ایزوگام اسپان باند مستقیم از کارخانه

در پروژه های ساختمانی قرار بر این است که پشت بام تا سال‌ها از نفوذ برف و باران به داخل جلوگیری کند، به همین دلیل انتخاب بهترین ایزوگام برای نصب و بهترین نصاب نیاز به دقت و توجه دارد.
خریداران همیشه برای یافتن ایزوگام مناسب و بهترین انتخاب، تحقیق می‌کنند و از وجود فناوری های نوین که هر روز به تعداد و قدرت آنها افزوده می شود بهترین استفاده را می‌برند.
با تکیه بر فناوری های پیشرفته و نوآوری در تولید عایق های رطوبتی، ایزوگام اسپان باند استاندارد نسل جدیدی را در بهترین مارک ایزوگام ارائه دهد تا در مرحله ایزوگام ساختمان با خیال‌ راحت و در آرامش کامل به این امر بپردازید.

شرکت هیرمان امکان ثبت درخواست خرید بصورت آنلاین و رایگان انواع ایزوگام اسپان باند در تهران و در مراکز استانها و نمایندگی های سراسر کشور را مهیا کرده است.

بهترین زمان برای نصب ایزوگام

 • یکی از موارد مهم و قابل توجه در نصب ایزوگام اسپان باند زمان آن است. در زمان نصب هر چقدر هوا خشک تر و گرم تر باشد چسبندگی ایزوگام بهتر و ماندگاری آن طولانی تر می شود. بنابراین بهترین زمان برای نصب ایزوگام اسپان باند فصل تابستان است.
 • ایزوگام حتماً توسط گروه ها و تیم نصب متخصص و آموزش دیده انجام گیرد.
 • در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی و عدم نصب ایزوگام هنگام بارندگی.
 • اطمینان از نتیجه تست ایزوگام و مقاومت آن در مقابل عوامل جوی متغیر دز منطقه نصب.
 • دقت در محل نصب کولرها و استفاده از دولایه در زیر پایه های کولرها.

مضرات استفاده از ایزوگام بدون کیفیت

از معایب ایزوگام نامناسب و بدون کیفیت، کم بودن طول عمر مفید، ترمیم با هزینه زیاد و در ادامه وجود مشکلات اجرائی زیاد، هزینه ­های ترمیم و تعمیر قابل‌ توجه و عدم تناسب ایزوگام قبلی و فعلی را می توان برشمرد.
گران بودن ایزوگام‌ های با کیفیت و آنهائی که دارای مواد اولیه با کیفیت می­باشند، در موقع ترمیم محل آسیب‌دیده دوگانگی در نصب را بوجود می آورد که ممکن است به مرور زمان پوسیدگی و پارگی در اثر نشست­های احتمالی از سایر جاها بالا بزند. تجزیه شدن بر اثر اشعه “یو وی” و آلودگی محیط ‌زیست نیز می تواند از مواردی باشد که استفاده از ایزوگام نامناسب و بدون کیفیت ایجاد می کند.

توصیه و پیشنهاد کارشناسان فروش و افراد آموزش دیده در دفتر فروش ایزوگام هیرمان استفاده از مشاوره قبل از خرید محصولات عایق را می دهند و انتظار دارند با دریافت مشاوره رایگان انتخاب بهتری را برای عایقکاری مناطق مورد نظر داشته باشید.

بهترین ایزوگام اسپانباند با قیمت مناسب

قیمت ایزوگام همیشه از موارد قابل بحث بین خریدار و تولید کننده بوده است. لیست قیمت ایزوگام اسپان باند که با دستگاه های پبیشرفته و با بهترین کیفیت تولید می شود به مراتب در فروش ایزوگام از درب کارخانه ارزان تر و به صورت عرضه عمده است.
قیمت ایزوگام به کیفیت مواد اولیه ای مانند قیر و وزن و ضخامت هر رول ایزوگام دارد و بر همین مبنا در طول سال گذشته و سال جاری، شاهد افزایش قیمت ایزوگام بوده ایم.
برای دریافت قیمت به روز انواع ایزوگام هیرمان کافی است با واحد کارشناس فروش ارتباط بگیرید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با محصولات متنوع

یکی از شرکت های که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان و ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان.
ایزوگام 4 میل بردین دلیجان
ایزوگام 4 میل صادراتی بردین دلیجان

نحوه خرید محصولات شرکت ایزوگام هیرمان

برای خرید ایزوگام اسپان باند و بهترین و معتبرترین برندهای ایزوگام هیرمان راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آن میپردازیم:

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و خریدی موفق و مطمئن را برای شما آرزو می کنیم.