نمایندگی ایزوگام دلیجان خدمات فروش و نصب ایزوگام را در شهرها و مناطق مختلف کشور به عهده دارد. نکته دقیق اینجاست که تولید کنندگان بزرگ و مطرح دارای نمایندگی های متعددی در بسیاری از نقاط کشور هستند. در مورد صنعت ایزوگام هم که عایق رطوبتی پیش ساخته محافظتی است، تولید کنندگان مختلف مانند شرکت هیرمان دلیجان با دایر کردن شعب مختلف و یا اعطای نمایندگی در شهرهای مختلف و فروش به قیمت کارخانه، دایره خدمات و فروش خود را گسترش میدهند.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

کارخانه تولید ایزوگام دلیجان

بسیاری از تولید کنندگان ایزوگام بر این باور هستند که می توانند تولیدات خود را فراتر از منطقه و توسط نمایندگی های خود به فروش برسانند. رسیدن به این مهم تنها از طریق تولید انبوه و داشتن تجهیزات و پرسنل کارکشته از یکطرف و بازاریابی در مناطق جغرافیائی دیگر از سوی دیگر میسر خواهد شد.
پس از اینکه این مراحل انجام و نیاز سنجی برای ارسال فراهم شد، نوبت به تولید ایزوگام بر اساس منطقه ومتناسب با شرایط آن میرسد. در این مرحله از کار، شناخت مناطق از نظر آب و هوا، میزان رطوبت، بادهای غالب در منطقه و دما بسیار موثر خواهد بود.

تولید ایزوگام در کارخانه هیرمان تنها بخش اندکی از این مراحل را دارا میباشد، سهم بسیار بزرگتر مربوط به تناسب تولید با مشخصات منطقه خواهد بود که در نمایندگی ایزوگام دلیجان در مراکز استانها، ایزوگام مناسب هر منطقه ارسال و برای عرضه به خریدار تولید میشود.

دریافت نمایندگی ایزوگام دلیجان

بسیاری از افراد در شرایط کنونی به دنبال شغل مناسب و درآمد پایدار هستند. دریافت نمایندگی در شهرهای بزرگ در کشور و مناطق در حال ساخت میتواند شما را به این رویا برساند.
با دریافت نمایندگی ایزوگام دلیجان از کارخانه هیرمان میتوانید اشتغالزائی را برای یک تیم فروش و نصاب بصورت جداگانه فراهم کنید و از این بابت درآمد خوبی را برای آنان رقم بزنید.

برای دریافت نمایندگی ایزوگام دلیجان از کارخانه هیرمان باید با دفتر اصلی فروش تماس بگیرید و شرایط را از آنها جویا شوید. ایزوگام هیرمان تولید کننده انواع عایق های رطوبتی در قطب صنعتی دلیجان است که با تولید ایزوگام صادراتی جایگاه خوبی را در رنکینگ وزارت صمت به خود اختصاص داده است.

شرکت ایزوگام دلیجان

همه می دانیم ایزوگام امروزه به عنوان یکی از راه های بسیار پر طرفدار برای عایق بندی و ایمن سازی سطوح برای محافظت از ساختمان ها در برابر نفوذ مشکلاتی مانند نفوذ آب و رطوبت شناخته می شود.
ایزوگام دلیجان به عنوان محصولی شناخته شده در این صنعت برای کلیه مراحل ساختمان سازی، تاسیساتی و عمرانی و در پروژه های بزرگ و انبوه ساز مورداستفاده قرار می گیرد. نمایندگی ایزوگام دلیجان در شهرهای مختلف به این صنعت برای رشد بیشتر و فروش و خدمات عمده کمک میکند.

شرایط اخذ نمایندگی ایزوگام دلیجان توسط مسئولین شرکت هیرمان ساده سازی شده و با کمترین میزان هزینه و با حسن نیت بیشتر و علاقه به این حوزه می توانید وارد کار شوید.

ایزوگام سور صادراتی هیرمان در نمایندگی ایزوگام دلیجان

مزایای عایق های رطوبتی برای ساختمان

بخش کوچکی از مزایای عایق های رطوبتی با توجه به تولید بر اساس استاندارد، بعلاوه گسترش انواع ایزوگام در تولید و استفاده از ایزوگام مناسب در مناطق مختلف کشور را به شرح زیر میتوان برشمرد:
اولین مشخصه و مزیت ایزوگام نسبت به دیگر تولیدات عایق این است که سبک و دارای قابلیت انعطاف کامل هستند. همین مورد سهم بسیار بزرگی در آسان سازی حمل و نصب انواع این عایق ها در ساختمان های بلند دارد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

از لحاظ کارکرد شاید مهمترین مزیت ایزوگام در این باشد که در برابر عوامل جوی و تغییرات بسیار پایدارند و تحمل دماهای زیر صفر و تا حدود 130 درجه بالای صفر را دارند. در نمایندگی ایزوگام دلیجان شما به خوبی راهنمایی می شوید.

پرایمرها و نقش آنها در ترکیب با ایزوگام

پرایمرها دسته ای از تولیدات شیمیائی هستند که ساخت آنها معمولا بر پایه قیر و بر پایه ترکیب با آب یا بنزین برای روان شدن انواع آن صورت می گیرد.
پرایمرها به راحتی بر روی سطوح بتنی، آجری و موزائیک ها در پشت بام قابل اجرا هستند و از آن جا که این محصولات پس از خشک شدن خاصیت کشسانی و الاستیکی پیدا می کنند، وجود فشارهای جانبی و همچنین تغییرات دما هیچ تاثیری روی آن ها نداشته و باعث شکسته شدن یا ترک برداشتن آن ها نمی گردند، همچنین این لایه در زیر ایزوگام اجرا میشود و پس از آن لایه عایق مورد استفاده قرار میگیرد.

قبل از نصب ایزوگام و برای نفوذ در ترکهای بستر و برای افزایش کارائی ایزوگام از پرایمر استفاده می شود. نمایندگی ایزوگام دلیجان با انجام خدمات فروش و نصب ایزوگام فعالیت کرده و به سادگی می توانند بهترین مارک های ایزوگام را به قیمت درب کارخانه و به صورت سالیانه خریداری کنند.

آیا دوست دارید که بدانید که بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار کدام است؟ در این ویدئو قصد داریم به شما انواع ایزوگام را بهتر معرفی کنیم.


بهترین نوع ایزوگام کدام است؟

نمایندگی ایزوگام دلیجان به راحتی می تواند از درب کارخانه بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار را تهیه کند. در هنگام خرید ایزوگام به نکات زیر توجه نمایید:

 • مهمترین نکته برای خرید اینکه ایزوگام باید دارای وزن استاندارد باشد و در تولید آن قیر پلیمری استفاده شده باشد.
 • حداقل ضخامت استاندارد را داشته باشد و در همه نقاط آن این یکنواختی به چشم بیاید.
 • دارای بسته‌ بندی مناسب و ظاهر خوب باشد که نشان دهنده کیفیت و ارزش تولید کننده برای محصول خود است.
 • ضمانت نامه معتبر کارخانه تولید کننده و بیمه نامه ضمیمه فاکتورهای فروش باشد و اعتماد تولید کننده با ارائه آنها به محصولات خود را بیان کند.
 • خدمات پس از فروش داشته باشد و نمایندگی های معتبر در مراکز استان بصورت فعال و دایر داشته باشد.
 • دسترسی به اطلاعات و مشخصات را فراهم نماید تا شفاف سازی کرده باشد.

شرکت هیرمان با دایر کردن نمایندگی ایزوگام دلیجان در شهرهای مختلف، دسترسی به خرید بهترین جنس ایزوگام را برای تمام پروژه ها و اقشار مردم باز گذاشته است.

نمایندگی ایزوگام دلیجان در تهران

از مشخصات مهمی که می توان برای عایق ایزوگام مناسب و با کیفیت برشمرد، مقاومت بالا در برابر نفوذ حرارت تابش خورشید، توان تحمل و نفوذ ناپذیری در مقابل باران و رطوبت، انعطاف در برابر کشیدگی و رفت و آمد روی آن است.
به این ترتیب محصولاتی که در نمایندگی ایزوگام دلیجان موجود است مستقیم از درب کارخانه خریداری شده و دارای ضمانت اصل هستند. نمایندگی ایزوگام دلیجان در تهران به طرز محسوسی خدمات رسانی و تامین نیاز مصارف عمده و جزئی را به عهده دارد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

شرکت ایزوگام هیرمان برای گسترش فعالیت خود در استان تهران و دیگر استانهای کشور، اقدام به پذیرش درخواست نمایندگی ایزوگام دلیجان نموده است که می توانید شرایط و ضوابط دریافت آن را از دفتر فروش دریافت کنید.

اخذ نمایندگی ایزوگام هیرمان در سراسر کشور

برای دریافت نمایندگی شرایطی از جمله موارد زیر نیاز است:

 • متقاضی دریافت نمایندگی بهتر است مالک یا به اصطلاح صاحب مغازه باشد.
 • متقاضی باید برگه استعلام بانکی از کلیه بانک های کشور جهت نداشتن سوء اثر و چک برگشتی را تهیه کرده باشد.
 • متقاضی باید مبلغی را به عنوان ضمانت نامه حسن انجام تعهدات در وجه شرکت و دیعه بگذارد.
 • متقاضی باید حداقل 10 سال سابقه فعالیت و حسن شهرت و مشتری داشته باشد.
 • حداقل خرید سالیانه انواع عایق های رطوبتی نباید کمتر از مقدار تعیین شده توسط شرکت باشد.

نمایندگی ایزوگام دلیجان مهارت‌های لازم جهت نظارت کامل بر پروسه نگهداری و نصب ایزوگام توسط  اکیپ اجرایی را آموزش می بیند. نمایندگی ایزوگام دلیجان باید انبار و مکان مناسب و قابل دسترس جهت ارائه خدمات به خریداران را دارا باشد.

قیمت ایزوگام دلیجان در نمایندگی ها

شرکت هیرمان با بهره گیری از دانش و تجهیزات استاندارد و ماشین آلات به روز شده توان تولید انواع عایق ایزوگام سفارشی و برای استفاده در مناطق گرمسیر، سردسیر، سازه های دریائی و لوله های نفت و گاز با قطرهای بالا را نیز دارد. انواع ایزوگام در لایه های مختلف و با بهترین کیفیت، انواع ایزوگام طرح دار و ساده و پرایمر در این کارخانه برای فروش عمده و ارسال وجود دارد.
نمایندگی ایزوگام دلیجان در سراسر کشور می توانند از خدمات فروش به قیمت کارخانه بهره مند شوند و ایزوگام مورد نیاز خود را از درب کارخانه تامین کنند.

قیمت ایزوگام از درب کارخانه بر مینای قیمت روز و فروش عمده بوده و با یک تماس ساده می توانید با استعلام قیمت، لیست محصولات مورد نیاز خود را نیز دریافت کنید.

فروش ایزوگام بردین دلیجان با قیمت مناسب
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با قیمت مناسب

خرید مستقیم ایزوگام از درب کارخانه

با توجه به اینکه نظارتی در عرضه ایزوگام در فروشگاه ها و مغازه های ایزوگام از لحاظ کیفیت و قیمت وجود ندارد متاسفانه اکثر مغازه ها با خرید پایین ترین کیفیت ایزوگام از کارخانه به کمترین قیمت و عرضه آن در شهرها به عنوان کیفیت درجه یک و به قیمت جنس درجه یک باعث سودجویی از مردم ناآگاه می شوند و باعث رواج عرضه محصول بی کیفیت در بازار می شوند.
بهترین شیوه خرید ایزوگام برای هر خریداری خرید ایزوگام از کارخانه به صورت مستقیم یا دفاتر فروش کارخانه در شهرهای مختلف است که این کار کمک میکند مشتری با خیال راحت و آسوده خرید خود را انجام دهد.

پیشنهاد می کنیم  ایمن سازی ساختمان خود را از نمایندگی ایزوگام دلیجان بخواهید و کار اجرای آن را به دست مجریان و گروه های متخصص در این زمینه بسپارید.

شرکت ایزوگام دلیجان با نمایندگی فروش معتبر

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان که در استان مرکزی و شهرستان دلیجان فعالیت میکند یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز و شرکت های تولید کننده ایزوگام در کشور است که در زمینه تولید و توزیع انواع عایق ایزوگام و ارائه خدمات فروش با کادری مجرب خدمات رسانی میکند.
شما با یک تماس ساده می توانید به راحتی لیست فعالیت نمایندگی های ایزوگام هیرمان دلیجان و نحوه پذیرش درخواست نمایندگی ایزوگام دلیجان را از واحد فروش دریافت کنید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان همواره خدمات خود را با نیازها و خواسته های مشتریان تطبیق داده و  بهر وری محصولات خود را با بهره گیری از ایده های مختلف و ایجاد خلاقیت ارتقاء میدهد.

فروش عمده ایزوگام در سراسر ایران

شرکت ایزوگام هیرمان با تولید ایزوگام های خاص و سفارشی توان این را دارد که در پروژه های بزرگ و نیاز به تکنولوژی و دانش بالا مشارکت نماید و از این لحاظ توان خود را در میدان رقابت با تولید کنندگان با تجربه و دارای تخصص بالا به بوته آزمایش بگذارد.
شرکت تولیدی عایق های رطوبتی هیرمان با تولید انبوه ایزوگام توانسته در میان کشورهای اروپائی با استاندارد سختگیرانه خود، جایگاهی ارزشمند برای ایزوگام ایرانی بدست بیاورد.

همچنین بخوانید:
عوامل خرابی ایزوگام و روش های تعمیر آن
معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان

یکی از شرکت هایی که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم
 • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم
 • ایزوگام سفارشی با ضخامت 2 میلیمتر و انواع ایزوگام با پلیمرهای اصلاح کننده وارداتی اروپایی
ایزوگام طوفان شرق دلیجان
ایزوگام طوفان شرق دلیجان با کیفیت و قیمت اقتصادی

نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

اقدام برای خرید ایزوگام به قیمت درب کارخانه توسط نمایندگی ایزوگام دلیجان از روش های زیر ممکن است:

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و خریدی موفق و مطمئن با هیرمان را تجربه کنید. ما برای شما غیرممکن ها را ممکن کرده ایم.

برای دریافت نمایندگی ایزوگام دلیجان چه اقدامی بکنم؟

شرایط و ضوابط دریافت نمایندگی ایزوگام هیرمان دلیجان را می توانید با تماس با واحد فروش دریافت کنید.