دریافت نمایندگی ایزوگام بر اساس چه مواردی انجام می گیرد و روال آن چگونه است؟ اخذ نمایندگی فروش ایزوگام دلیجان یکی از امتیازاتی است که به افراد متعهد، باتجربه، کارآزموده و مشتاق فعالیت در صنعت تولید عایق های رطوبتی اعطاء می شود. در هین راستا برای این که پاسخ سوالات خود را دریافت کنید می توانید از محتوای این مقاله سودمند شده و در نهایت برای دریافت اطلاعات تکمیلی با واحد فروش کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان ارتباط بگیرید و کار خود را آغاز کنید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

اعطای نمایندگی فروش ایزوگام دلیجان

یکی از راه های ارتباطی موثر بین تولید کننده و مصرف کننده ایزوگام، مراجعه به نمایندگی فروش ایزوگام است که در استان ها و شهرهای مختلف فعالیت دارند. دریافت نمایندگی ایزوگام مستلزم داشتن شرایط و رعایت ضوابطی است که برخی از آن ها عمومی و بعضی دیگر بر اساس رویه هر شرکت و کارخانه تولیدی می تواند متغیر باشد.
برای دریافت نمایندگی ایزوگام هیرمان دلیجان نیاز است که شما مدارک خواسته شده را به همراه فرم های مربوطه که در اختیار شما قرار داده می شود پر کرده و تعهداتی که از طرف شرکت خواسته شده را ارائه کنید. در ادامه این مطلب ما به جزئیات بیشتری اشاره خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

در صورت تمایل به راه اندازی مغازه ایزوگام فروشی و دریافت نمایندگی ایزوگام، کافی است با واحد فروش ارتباط بگیرید.

دریافت نمایندگی ایزوگام دلیجان

شرکت های تولید کننده بزرگ در راستای توسعه فعالت خود در شهرهای و استان های مختلف، اقدام به راه اندازی نمایندگی های فروش ایزوگام می نمایند. کارخانجات تولید ایزوگام هم از این امر مستثنی نبوده و برای ایجاد ارتباط بیشتر با مشتریان به درخواست های رسیده برای دریافت نمایندگی ایزوگام پاسخ میدهند.
دریافت نمایندگی فروش ایزوگام دارای روال و مراحلی است که با توجه به نیاز بازار و دسترسی عموم به انواع ایزوگام در شهرهای مختلف بررسی و اقدام می شود. نمایندگی های فروش ایزوگام هم از مزایایی همچون ارتباط مستقیم با تولید کننده و خرید به صورت عمده در تمام طول سال با قیمت ارزان درب کارخانه بهره مند هستند.

دریافت نمایندگی ایزوگام فرصتی است که در اختیار افرادی که مشتاق فعالیت در این صنعت هستند قرار داده شده و با سرمایه ای کم و پایداری و کار صادقانه می توانید رشد کرده و ایجاد درآمدزایی با درآمد معقول داشته باشید.

شرایط اخذ نمایندگی فروش ایزوگام

برای دریافت نمایندگی ایزوگام شرایطی از جمله موارد زیر نیاز است:

 • متقاضی دریافت نمایندگی بهتر است مالک یا به اصطلاح صاحب مغازه باشد.
 • تهیه برگه استعلام بانکی از کلیه بانک های کشور جهت نداشتن سوء اثر و چک برگشتی توسط متقاضی الزامی است.
 • متقاضی باید مبلغی را به عنوان ضمانت نامه حسن انجام تعهدات در وجه شرکت ودیعه بگذارد.
 • سابقه فعالیت و حسن شهرت الزامی است.
 • حداقل خرید سالیانه انواع عایق های رطوبتی نباید کمتر از مقدار تعیین شده توسط شرکت باشد.
 • نمایندگی ایزوگام دلیجان مهارت‌های لازم جهت نظارت کامل بر پروسه نگهداری و نصب ایزوگام توسط  اکیپ اجرایی را آموزش می بیند.
 • نمایندگی ایزوگام هیرمان دلیجان باید انبار و مکان مناسب و قابل دسترس جهت ارائه خدمات به خریداران را دارا باشد.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با داشتن نمایندگی در بسیاری از استان های کشور و فعالیت مداوم و مستمر، به درخواست های رسیده برای دریافت نمایندگی ایزوگام هیرمان را بررسی و به سرعت پاسخ میدهد.

دریافت نمایندگی ایزوگام دلیجان
ایزوگام حلزون دلیجان با کیفیتی به چسبندگی حلزون

نمایندگیهای ایزوگام هیرمان در سراسر کشور

اشاره کردیم که تولید کننده های مطرح و بزرگ دارای نمیاندگی های متعددی در سراسر کشور هستند. در صنعت ایزوگام شرکت های تولید کننده مانند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان، با دارا بودن شعب و نمایندگی فروش ایزوگام دلیجان در سراسر کشور خدمات خود را عرضه می کند.
همه می دانیم که عایق رطوبتی ایزوگام، امروزه یکی از راه های بسیار پرطرفدار و معمول برای عایق بندی و ایمن سازی سطوح مختلف در برابر بروز مشکلاتی از قبیل نفوذ آب و نم و رطوبت به داخل ساختمان ها بخصوص در فصول بارندگی است. ایزوگام اصل دلیجان در اختیار نمایندگی فروش قرار میگیرد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

صاحبان سازه ها همواره در پی جلوگیری از خسارت و هزینه های بالای ناشی از نم و طوبت هستند و با عایق سازی به روش ایزوگام اقدام می کنند. وجود نمایندگی ایزوگام دلیجان و ایجاد شرایط برای دریافت نمایندگی ایزوگام اهمیت بسزایی دارد.

نمایندگی ایزوگام چه وظایفی دارد؟

در این مقاله در پی این موضوع هستیم که شما را با مطالبی پیرامون چرایی وجود نمایندگی ایزوگام، وظایف ان ها و شرایط دریافت نمایندگی ایزوگام و همچنین معرفی شرکت ایزوگام هیرمان به عنوان تولید کننده ای بسیار معتبر با دارا بودن بیش از ده ها نمایندگی فعال در سراسر کشور بیشتر آشنا کنیم.
نمیاندگی ها در واقع رسالت فروش، معرفی و ارائه و اجرای خدمات تولیدی را به عهده دارند تا شما از محصولات و خدمات تولیدی یک برند معتبر بیشتر بهره مند شده و با استفاده از محصول معرفی شده، به شما به عنوان خریدار اطمینان خاطر داده شود.

دریافت نمایندگی ایزوگام توسط تولید کننده عایق رطوبتی ایزوگام بر اساس قوانین و ضوابط و استانداردهای مشخص در اختیار همگان قرار می گیرد. این کار موجب می شود که ایزوگام با بهترین کیفیت و قیمت بسیار مناسب به مشتری عرضه شود.

ایزوگام هیرمان دلیجان تمام پلیمری هست و با قیر خالص پالایشگاهی تولید شده و به همین سبب چسبندگی فوق العاده عالی دارد.


ویژگی های شرکت هیرمان و نمایندگی های آن

همان طور که می دانید یک شرکت موفق و مشتری مدار مانند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان، برخوردار از خصوصیات و ویژگی هایی است که در تمام سطوح تولید و در نمایندگی های فروش این مجموعه به چشم میخورد و دربافت نمایندگی ایزوگام هیرمان هم بر اساس این پایه و اصول برنامه ریزی شده است.

 • اولین و مهمترین هدف مجموعه هیرمان دلیجان رضایت مشتری است که با بهبود کیفیت محصولات و خدمات فروش امکان پذیر می شود.
 • ایده های جذاب و مبتکرانخ و ایجاد خلاقیت و استفاده از آن تغییرات مفید و بهره وری بالا را موجب میشود.
 • فعالیت این مجموعه کاملاً مستقل و بر پایه اهداف بلند مدت این شرکت برنامه ریزی شده است.
 • تطبیق با نیازهای مشتری و خواسته های بازار یکی دیگر از اموری است که در این مجموعه بر آن تاکید می شود.
 • این شرکت همواره با آموزش پرسنل و ایجاد درک بهتر از بازار موجب بهوبد کارایی و افزایش بهره وری میشود.

تقاضای دریافت نمایندگی ایزوگام هیرمان دلیجان با تکیه بر موارد بالا و بر اساس تعهد متقاضی قابل پیگیری و بررسی است. برای دریافت اطلاعات تکمیلی و به روز با واحد فروش ارتباط بگیرید.

نمایندگی های فروش ایزوگام با انواع محصولات

در شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان شاهد تولید انواع محصولات هستیم که هم نیاز داخل کشور را تامین کرده و هم برای همکاری با صادرکنندگان و تجار بسیار مهم هستند. کلیه محصولات با کیفیت بالا و با استفاده از مواد اولیه مرغوب تولید شده که با در نظر کرفتن صرفه های اقتصادی ارائه و به سایر نقاط ارسال میشوند.
در ادامه به تعدادی از انواع ایزوگام که می توانید در نمایندگی فروش ایزوگام بیابید اشاره می کنیم:

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

 1. ایزوگام تک لایه ، ایزوگام دو لایه و ایزوگام سفارشی سه لایه
 2. ایزوگام های فویل دار، ساده و دو رو نایلکس
 3. ایزوگام های صادراتی و انواع ایزوگام که بر اساس منطقه آب و هوایی و جغرافیا به صورت ایزوگام گرمسیری و ایزوگام سردسیری تولید میشوند.
همچنین بخوانید:
ایزوگام نوع H هیرمان دلیجان

محصولات هیرمان دارای بهترین چسبندگی و در لول های بالا با استفاده از بهترین قیر پالایشگاهی و استفاده از مواد اولیه درجه یک تولید شده و دارای استاندارهای روز ملی ایران و جهان هستند. در نمایندگی ایزوگام هیرمان دلیجان شما لیستی از بهترین تولیدات و برندهای معتبر هیرمان را می یابید.

محصولات کارخانه ایزوگام هیرمان با قیر پلیمری با ضخامت و وزن استاندارد تولید شده و دارای ضمانت اصل کارخانه هستند. با دریافت نمایندگی ایزوگام هیرمان می توانید در راستای رشد و معرفی این شرکت با ما سهیم شوید.

ایزوگام شرق دلیجان با کیفیتی ممتاز
ایزوگام طوفان شرق دلیجان موجود در نمایندگی ها

دریافت نمایندگی ایزوگام دلیجان در تهران

شرکت های مختلفی که در صنعت تولید عایق های رطوبتی فعالیت می کنند به کیفیت محصول و میزان رضایت و مشتری مداری خود شناخته و قضاوت می شوند. شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان که با نظر سنجی های متعدد به عنوان تولید کننده برتر با بهترین مارک ایزوگام در بازار برگزیده شده است یکی از این تولید کننده های معتبر است.
دریافت نمایندگی ایزوگام در تهران به جهت گسترش فعالیت در استان تهران و استفاده از این امکانات برای شهرها و استان های همجوار صورت میگیرد و شرکت و تیم تصمیم گیرنده به این موضوع توجه دارند. نمایندگی های فروش ایزوگام با تیم های اجرایی آموزش دیده معمولاً شما را با خدمات نصب هم همراهی می کنند.

پس از دریافت نمایندگی ایزوگام دلیجان، شما می توانید بر اساس تعهدات دو جانبه عمل کرده و ایزوگام مرغوب را به قیمت درب کارخانه و با ضمانت اصل در هر زمان دریافت کنید.

ایزوگام های هیرمان و مزایای آن ها

محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان در طی سال های فعالیت خود در سطح کشور و بین المللی همواره به کیفیت بالا شناخته شده است که توجه مشتریان بسیاری را به خود جلب کرده است. از مزیت ها و ویژگی های انواع ایزوگام هیرمان به تعدادی اشاره می کنیم:

 1. بسته بندی بسیار شیک و جذاب با وکیوم، شیرینگ و فوم کائوچو
 2. قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالا و تحمل فشار، گرما و سرما و نور مستقیم خورشید
 3. دوام بالا، استحکام، وزن سبک
 4. اجراء و نصب راحت بر روی سطوح
 5. صرفه اقتصادی عالی با توجه به کیفیت بالای محصولات
 6. ضمانت نامه و بیمه نامه برای کلیه محصولات
 7. عدم نیاز به برف روبی

با خرید ایزوگام از دفاتر فروش رسمی و نمایندگیهای ایزوگام دلیجان می توانید از خدمات آن ها برای نصب و اجرای عایق ایزوگام هم کمک بگیرید

قیمت ایزوگام در نمایندگی رسمی فروش

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان علاوه بر این که دارای نمایندگی های فروش متعدد در سراسر کشور است همچنان به درخواست های دریافت نمایندگی ایزوگام پاسخ داده و برای سهولت دسترسی شما به محصولات تولید شده در این مجموعه، به نیازها و تقاضاها توجه دارد.
نمایندگی های فروش ایزوگام می توانند ایزوگام مورد نیاز را به قیمت روز و عمده با کمترین و مناسب ترین قیمت از درب کارخانه تهیه و دریافت کنند. قیمت ایزوگام به جهت تغییر در قیمت مواد اولیه به صورت مداوم در حال نوسان و تغییر است. پس از دریافت نمایندگی ایزوگام می توانید به راحتی قیمت روز را از واحد فروش دریافت کنید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

بدیهی است که قیمت فروش ایزوگام در نمایندگی ها کمی بیشتر از درب کارخانه است، اما به کیفیت و ضمانت و خدمات پس از فروش و تعهدان دفاتر فروش ایزوگام مطمئن هستید.

برندهای معتبر هیرمان را بیشتر بشناسید

در این قسمت توجه شما را به معرفی مختصری از برندهای معتبر شرکت ایزوگام هیرمان جلب می کنیم که می تواند شما را برای خرید ایزوگام از کارخانه و یا از نمایندگی فروش ایزوگام راهنمایی کند.

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم است که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران می باشد.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که با ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید شده و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است با ضخامت 3.5 میلی متر و وزن 40 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم و ایزوگام های طرح دار با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمترو وزن 40 کیلوگرم
 • ایزوگام سفارشی با ضخامت 2 میلیمتر و انواع ایزوگام اسپان باند، ترموباند، الاستومری و الاستیکی و پلاستیکی و ایزوگام مخصوص روف گاردن
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان محصولی بی رقیب
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان محصولی بی رقیب

خرید بهترین مارک ایزوگام مستقیم از کارخانه

با دریافت نمایندگی ایزوگام دلیجان، مسیر هموارتر می شود که خریداران عمده و مصرف کننده های خانگی راه های دسترسی بیشتری برای خرید ایزوگام به قیمت ارزان تر را تجربه کنند. علاوه بر این ها برای خرید عمده و مسقیم از کارخانه می توانید به راه های پیشنهادی ما توجه کنید:

خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و یا از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش را انجام دهید.
همچنین می توانید راه دوم یعنی خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان را انتخاب کنید.

از این که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید سپاسگزاریم و در نهایت اگر در خصوص دریافت نمایندگی ایزوگام سوالی دارید ک که بی پاسخ مانده است با واحد کارشناسی فروش ما ارتباط بگیرید.

برای دریافت نمایندگی ایزوگام چه مدارکی نیاز است؟

اگر تمایل به دریافت نمایندگی فروش ایزوگام دارید می توانید با واحد فروش تماس گرفته و جزئیات را سوال بفرمایید.