صادرات ایزوگام دلیجان آیا اقتصادی و امکان پذیر است؟ چرا ارسال انواع عایق رطوبتی باید با مجوز گمرکی صورت بگیرد؟ کشورهای همسایه ایران و همچنین کشورهای اروپایی و خاورمیانه با ارزیابی های کارشناسی برای ایزوگام ایران بازارهای مناسبی هستند. تشریفات اداری و انجام امور گمرکی و پلمپ گمرک توسط کارشناسان ما پیگیری می شود. در این مطلب شما را با جزئیات بیشتری آشنا می کنیم.

صادرات ایزوگام با پلمپ گمرک

صادرات انواع ایزوگام یکی از موارد و موضوعات بسیار مهم در گروه تولیدی هیرمان دلیجان است. این موضوع به بهترین شکل ممکن پیگیری شده و بر روی صادرات ایزوگام دلیجان در این شرکت تولیدی بسیار سرمایه گذاری شده است. اخذ مجوزهای لازم برای صادرات انواع ایزوگام دلیجان و انجام امور گمرکی توسط کارشناس صادرات پیگیری می شود. در هنگام تولید و بسته بندی و بارگیری و ارسال ایزوگام کلیه اسانداردها تمام و کمال بررسی و تایید می شود.

برای صادرات ایزوگام دلیجان، پس از بارگیری در کانتینرهای سرپوشیده، پلمپ گمرکی تحت نظارت کارشناس انجام می شود. هیرمان نقطه پایان جستجوی شماست!!!

ایزوگام صادراتی با کیفیت عالی

برای صادرات انواع ایزوگام معمول است که محصولات مناسب تر و با کیفیت بالاتر تولید و روانه بازارهای جهانی شود. شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با تولید بهترین برندهای روز و محصولاتی با کیفیت جهانی در این بازار فعالیت می کند و به این ترتیب امور مربوط به صادرات ایزوگام دلیجان هم با دقت و هم با سرعت انجام می شود. کارخانه ایزوگام هیرمان تاکنون به 14 کشور صادرات داشته است که با استقبال و تقاضای خرید بعدی مواجه شده است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

factory

کارخانه

08644231818

ایزوگام صادراتی هیرمان که در انواع مختلف و طبق سفارش خریدار تولید می شود دارای استانداردهایملی ایران، استاندارد CE اروپا و ایزو 9001 است.

کارخانه تولید بهترین مارک ایزوگام
ایزوگا م صادراتی بردین دلیجان با کیفیت کم نظیر

ارسال ایزوگام درجه یک صادراتی

کشورهایی مانند: عراق، ترکیه، افغانستان، پاکستان، ارمنستان، آذربایجان، ترکمنستان، تاجیکستان، گرجستان، مالزی، روسیه، استرالیا، قرقیزستان و آلمان و سایر کشورها مقصد صادرات ایزوگام دلیجان و تولیدات شرکت هیرمان تا هم اکنون بوده است. امروزه تنوع در تولید ایزوگام و دامنه طراحی و تولید گسترده ای که به واسطه مواد اولیه و ترکیبات بسیار با کیفیت به همراه ماشین آلات تمام اتوماتیک در اختیار شرکت ایزوگام هیرمان است، ارسال و صادرات ایزوگام دلیجان را امری بدیهی کرده است.

ایزوگام صادراتی دلیجان، ماندگاری و مقاومت بالایی داشته و در برابر عوامل آسیب رسان محیطی از جمله گرما و سرما استقامت بالایی دارد.

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با تولید بهترین برندهای روز توانسته است که علاوه بر بازارهای داخلی به بازارهای صادراتی هم چشم انداز وسیع داشته باشد.
بهترین مارک های ایزوگام هیرمان عبارتند از:
1- ایزوگام درجه یک سوپر صادراتی هیرمان دلیجان با ضخامت 5 میلیمتر
2- ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر
3- ایزوگام حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 میلیمتر.
ایزوگام مخصوص صادرات ویژگی ها و مشخصاتی فنی بسیار بالایی دارد و همین استانداردها در میزان صادرات ایزوگام دلیجان به کشورهای مختلف موثر است.

ایزوگام هیرمان دلیجان؛ کیفیت بالا و قیمت مناسب و فوق العاده داشته و تولیداتی مناسب برای مصارف داخلی و صادرات هستند.

ایزوگام نوع H هیرمان دلیجان به عنوان ورق قیری بسیار انعطاف پذیری که با قیر درجه ۱ و مواد اولیه درجه یک ویژه مناطق گرمسیری و سردسیری تولید می شود.

بهترین مارک ایزوگام دلیجان

کیفیت بالای مواد اولیه و متریال در دسترس مانند قیر، تیشو، پلی استر و فویل آلومینیومی و اشتن مجوزهای صادراتی لازم و پلمپ گمرکی و تولید ایزوگام صادراتی مطابق با آب و هوای منطقه ای که بسته بندی جدید و باکیفیت دارد، صادرات ایزوگان دلیجان را ممکن کرده است. ایزوگام ویژه صادرات، مطابق با آب و هوای منطقه و کشور مقصد تولید می شود. همچنین ضخامت و وزن بهترین برند ایزوگام مطابق با استانداردهای روز جهانی و با مقاومت کششی بالا است. یکی از عایق های رطوبتی عالی و بی نظیر، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان است.

برای تشخیص ایزوگام خوب بهتر است از راهنمایی و مشاوره کارشناسان شرکت هیرمان بهره مند شوید. ما به شما ایزوگام خوب و بالاتر از استانداردهای بازار را معرفی میکنیم.

مسیرهای ارسال ایزوگام دلیجان

صادرات ایزوگام دلیجان باید از مسیرها و مبادی قانونی صورت بگیرد که کاملاً قانونی است. در ترانزیت محصولاتی از قبیل انواع ایزوگام دلیجان نیاز است که کلیه شرایط و مقررات لازم برای صادرات مورد دقت و توجه قرار بگیرد. ایزوگام صادراتی از راه ها و مسیرهای مختلف ارسال می شود و قبل از آن؛ بارگیری و پلمپ گمرکی از ضروریات به شمار می رود. مسیرهای صادرات ایزوگام دیلجان از طریق بنادر و مسیرهای زمینی و بازارچه های مرزی هماهنگ می شود.


بازارچه های مرزی در چند سال اخیر توانسته اند رشد اقتصادی بیشتری را به واسطه همین ورود و خروج محصولاتی از قبیل ایزوگام تجربه کنند.

لیست قیمت ایزوگام درب کارخانه

قیمت ایزوگام چه برای مصارف داخلی و چه برای صادرات ایزوگام دلیجان همیشه مورد توجه است. پس دو موضوع مهم یعنی کیفیت مناسب و قیمت مناسب از گزینه های قابل دقت و بررسی هستند. در ثبت سفارش انواع ایزوگام در هیرمان کلیه موارد ضروری توضیخ داده می شود و بهترین برند ایزوگام که مطابق با پروژه است و با جغرافیای کشور مقصد هماهنگ است توصیه می شود. اعلام قیمت ایزوگام به روز است و ملاحظاتی از قبیل کیفیت مواد اولیه و قیمت آن در هنگام تولید، نحوه تعیین قیمت ایزوگام را ممکن می کند.

لیست قیمت هر رول ایزوگام به روز شده در سایت هیرمان دلیجان منتشر می شود. صادرات ایزوگام دلیجان و قیمت ایزوگام برای شرکت ها و بازرگانان هم اهیمت ویژه دارد.

شرایط صادرات بهترین نوع ایزوگام

برای صادرات ایزوگام دلیجان ما بهترین مارک ایزوگام هیرمان را آماده سازی و شرایط ارسال آن را به کشورهای مختلف مهیا کرده ایم. این نوع ایزوگام دارای چسبندگی فوق العاده بر روی تمام سطوح است و قیمت بسیار مقرون به صرفه دارد. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دارای ضمانت 200 ماهه از سوی شرکت تولیدی می باشد و به اکثر کشورهای خارجی صادر می شود. ایزوگام صادراتی هیرمان دارای استاندارد بین المللی CE  اروپا و ایزو ISO 9001 است.

در فایل آموزشی موجود در وب سایت شرکت هیرمان می توانید با انواع ایزوگام، نحوه تولید و صادرات ایزوگام دلیجان آشنا شوید.

ایزوگام مرغوب و درجه یک سوپر صادراتی هیرمان

مشخصات ایزوگام مرغوب کدام است؟

 1. به طور معمول بهترین مارک ایزوگام دارای مشخصات زیر باید باشد.
 2. دارای وزن و ضخامت استاندارد باشد.
 3. اطلاعات محصول بر روی لیبل و بدنه ایزوگام نوشته شده باشد.
 4. نام شرکت تولیدکننده و اطلاعات تماس و ارتباطی با شرکت روی محصول قید شده باشد.
 5. محصول دارای بسته بندی مناسب از جمله شیرینگ (وکیوم) و لیبل و فوم کائوچو باشد.
 6. برای تولید محصول از قیر پالایشگاهی گرید 60/70 استفاده شده باشد.
 7. الیاف لایه داخلی ایزوگام از تیشو 66 نخ ( گریدA) و الیاف پلی استر با تراکم حداقل 120 گرم استفاده شده باشد.

صادرات ایزوگام دلیجان به کشورهای مختلف از اهداف بلند مدت شرکت تولیدی هیرمان بوده است. تحقق این امر با تولید ایزوگام پلیمری با ضمانت پس از فروش ممکن شده است.

صادرات ایزوگام دلیجان به عراق

خریداران عموماً علاقمند و مشتاق به استفاده از محصولات با کیفیت و مرغوبیت بالا برای خرید و مصرف هستند. رغبت مشتری به سمت کالای با کیفیت تر و درجه یک برای خرید و صادرات ایزوگام دلیجان به کشور عراق است. در بازار رقابت کالاهای مشابه و تخصیص سهم بیشتری از بازار تامین کیفیت محصول تولید شده امری ضروری است. مجموعه تولیدی هیرمان همراهی مهندسین مسلط به دانش روز دنیا در فرایند تولید ایزوگام و صادرات ایزوگام دلیجان به کشور عراق را در اختیار دارد.

کارشناسان در ارائه خدمات فروش و صادرات ایزوگام دلیجان و تهیه مجوزها و ضوابط قانونی همکاری می کنند. مهمترین اهداف و رسالت های راهبردی مجموعه هیرمان، در رسیدن به تولید باکیفیت و رضایت بخشی مشتری است.

صادرات ایزوگام به خاورمیانه

 • در تولید محصولات هیرمان دقت می شود که بهترین مواد اولیه و ضوابط بین المللی رعایت شود. از جمله:
 • استانداردهای بین المللی
 • داشتن گواهینامه های رسمی
 • مصرف بهترین مواد اولیه
 • استفاده از قیر پلیمری درجه یک
 • به کارگیری کارشناسان و متخصین فنی در حین تولید و در آزمایشگاه برای کنترل کیفیت
 • بسته بندی و بارگیری با آخرین روش های روز
 • پلمپ گمرکی محصول
 • ارسال ایزوگام از طریق راه های آبی و مرزهای زمینی
 • ضمانت نامه، بیمه نامه و مجوزهای صادراتی که تماماً به همراه محصول ارسال می شود، صادرات ایزوگان دلیجان را ممکن کرده است.

قبل از خرید ایزوگام حتماً راجع به کیفیت و قیمت و انواع آن تحقیق کنید.

ایزوگام حلزون با بارگیری از کارخانه
ایزوگام حلزون دلیجان با بارگیری از کارخانه

خرید محصولات شرکت هیرمان

روش های خرید ایزوگام در حال حاضر می توانند در صرفه جویی وقت و کاهش هزینه ها به شما کمک کنند. خرید ایزوگام از طریق راه های تماس تلفنی و به صورت اینترنتی و با سفارش آنلاین و خرید مستقیم ایزوگام دلیجان از درب کارخانه و از دفاتر فروش و فروشگاه های معتبر ایزوگام هیرمان راه های ساده و سریع هستند.
1. خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
2. خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان.
3. خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

هر یک از روش های فوق می تواند عاملی باشد بر این که بهترین و مطمئن ترین راه را برای خرید ایزوگام صادراتی انتخاب کنید.

در پایان، سه سوال پرتکرار که توسط مشتریان عزیز پرسیده شده است را پاسخ میدهیم.

همچنین بخوانید:
ایزوگام استاندارد بردین 4 میل ویژه صادرات

آیا فقط ایزوگام هیرمان را صادر می کنید؟

خیر – شرکت هیرمان دلیجان برندهای معتبر خود یعنی: ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، ایزوگام صادراتی بردین و ایزوگام حلزون دلیجان را صادر می کند.

به کدام کشورها صادرات دارید؟

ما به تمام کشورهای اطراف ایران صادرات داریم.

تحویل برای صادرات به چه صورت است؟

تحویل درب کارخانه با پلمپ گمرکی – تحویل در بندر کشور خودمان – تحویل در بندر کشور مقصد – تحویل در شهر کشور مقصد