صادرات ایزوگام دلیجان آیا اقتصادی و امکان پذیر است؟ چرا ارسال انواع عایق رطوبتی باید با مجوز گمرکی صورت بگیرد؟ کشورهای همسایه ایران و همچنین کشورهای اروپایی و خاورمیانه با ارزیابی های کارشناسی برای ایزوگام ایران بازارهای مناسبی هستند. تشریفات اداری و انجام امور گمرکی و پلمپ گمرک توسط کارشناسان ما پیگیری می شود. در این مطلب شما را با جزئیات بیشتری آشنا می کنیم.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

صادرات ایزوگام با پلمپ گمرک

صادرات انواع ایزوگام یکی از موارد و موضوعات بسیار مهم در گروه تولیدی هیرمان دلیجان است. این موضوع به بهترین شکل ممکن پیگیری شده و بر روی صادرات ایزوگام دلیجان در این شرکت تولیدی بسیار سرمایه گذاری شده است. اخذ مجوزهای لازم برای صادرات انواع ایزوگام دلیجان و انجام امور گمرکی توسط کارشناس صادرات پیگیری می شود. در هنگام تولید و بسته بندی و بارگیری و ارسال ایزوگام کلیه اسانداردها تمام و کمال بررسی و تایید می شود.

برای صادرات ایزوگام دلیجان، پس از بارگیری در کانتینرهای سرپوشیده، پلمپ گمرکی تحت نظارت کارشناس انجام می شود. هیرمان نقطه پایان جستجوی شماست!!!

ایزوگام صادراتی با کیفیت عالی

برای صادرات انواع ایزوگام معمول است که محصولات مناسب تر و با کیفیت بالاتر تولید و روانه بازارهای جهانی شود. شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با تولید بهترین برندهای روز و محصولاتی با کیفیت جهانی در این بازار فعالیت می کند و به این ترتیب امور مربوط به صادرات ایزوگام دلیجان هم با دقت و هم با سرعت انجام می شود. کارخانه ایزوگام هیرمان تاکنون به 14 کشور صادرات داشته است که با استقبال و تقاضای خرید بعدی مواجه شده است.

ایزوگام صادراتی هیرمان که در انواع مختلف و طبق سفارش خریدار تولید می شود دارای استانداردهای ملی ایران، استاندارد CE اروپا و ایزو 9001 است.

کارخانه تولید بهترین مارک ایزوگام
ایزوگا م صادراتی بردین دلیجان با کیفیت کم نظیر

ارسال ایزوگام درجه یک صادراتی به عمان

کشورهایی مانند: عراق، ترکیه، افغانستان، پاکستان، ارمنستان، آذربایجان، ترکمنستان، تاجیکستان، گرجستان، مالزی، عمان، روسیه، استرالیا، قرقیزستان و آلمان و سایر کشورها مقصد صادرات ایزوگام دلیجان و تولیدات شرکت هیرمان تا هم اکنون بوده است. امروزه تنوع در تولید ایزوگام و دامنه طراحی و تولید گسترده ای که به واسطه مواد اولیه و ترکیبات بسیار با کیفیت به همراه ماشین آلات تمام اتوماتیک در اختیار شرکت ایزوگام هیرمان است، ارسال و صادرات ایزوگام دلیجان را امری بدیهی کرده است.

ایزوگام صادراتی دلیجان، ماندگاری و مقاومت بالایی داشته و در برابر عوامل آسیب رسان محیطی از جمله گرما و سرما استقامت بالایی دارد.

بزرگترین شرکت صادراتی ایزوگام

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با تولید بهترین برندهای روز توانسته است که علاوه بر بازارهای داخلی به بازارهای صادراتی هم چشم انداز وسیع داشته باشد. ایزوگام مخصوص صادرات ویژگی ها و مشخصاتی فنی بسیار بالایی دارد و همین استانداردها در میزان صادرات ایزوگام دلیجان به کشورهای مختلف موثر است.
شرکت ایزوگام هیرمان یکی از بزرگترین تولید کننده ها و صادر کننده های ممتاز در کشور است، بهترین محصولات خود را به کشورهای اطراف ایران صادر می کند. صادرات ایزوگام دلیجان با مجوز گمرک و پلمپ و تحت نظارت کارشناس هماهنگ می شود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام هیرمان دلیجان؛ کیفیت بالا و قیمت مناسب و فوق العاده داشته و تولیداتی مناسب برای مصارف داخلی و صادرات هستند.

بهترین مارک ایزوگام دلیجان

کیفیت بالای مواد اولیه و متریال در دسترس مانند قیر، تیشو، پلی استر و فویل آلومینیومی و اشتن مجوزهای صادراتی لازم و پلمپ گمرکی و تولید ایزوگام صادراتی مطابق با آب و هوای منطقه ای که بسته بندی جدید و باکیفیت دارد، صادرات ایزوگان دلیجان را ممکن کرده است. ایزوگام ویژه صادرات، مطابق با آب و هوای منطقه و کشور مقصد تولید می شود. همچنین ضخامت و وزن بهترین برند ایزوگام مطابق با استانداردهای روز جهانی و با مقاومت کششی بالا است. یکی از عایق های رطوبتی عالی و بی نظیر، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان است.

برای تشخیص ایزوگام خوب بهتر است از راهنمایی و مشاوره کارشناسان شرکت هیرمان بهره مند شوید. ما در این شرکت، ایزوگام خوب و بالاتر از استانداردهای بازار را تولید و عرضه میکنیم.

ایزوگام نوع H هیرمان دلیجان به عنوان ورق قیری بسیار انعطاف پذیری که با قیر درجه ۱ و مواد اولیه درجه یک ویژه مناطق گرمسیری و سردسیری تولید می شود.


مسیرهای ارسال ایزوگام دلیجان

صادرات ایزوگام دلیجان باید از مسیرها و مبادی قانونی صورت بگیرد که کاملاً قانونی است. در ترانزیت محصولاتی از قبیل انواع ایزوگام دلیجان نیاز است که کلیه شرایط و مقررات لازم برای صادرات مورد دقت و توجه قرار بگیرد. ایزوگام صادراتی از راه ها و مسیرهای مختلف ارسال می شود و قبل از آن؛ بارگیری و پلمپ گمرکی از ضروریات به شمار می رود. مسیرهای صادرات ایزوگام دیلجان از طریق بنادر و مسیرهای زمینی و بازارچه های مرزی هماهنگ می شود.
ضرورت دارد که قبل از طی مراحل خرید و صادرات ایزوگام دلیجان، مسیرهای ارسال و نحوه آن با کارشناسان مطرح و بررسی شود.

بازارچه های مرزی در چند سال اخیر توانسته اند رشد اقتصادی بیشتری را به واسطه همین ورود و خروج محصولاتی از قبیل ایزوگام تجربه کنند.

لیست قیمت روز ایزوگام درب کارخانه

قیمت ایزوگام درجه یک صادراتی برای صادرات ایزوگام دلیجان همیشه مورد توجه است. پس دو موضوع مهم یعنی کیفیت مناسب و قیمت مناسب از گزینه های قابل دقت و بررسی هستند. در ثبت سفارش انواع ایزوگام در هیرمان کلیه موارد ضروری توضیخ داده می شود و بهترین برند ایزوگام که مطابق با پروژه است و با جغرافیای کشور مقصد هماهنگ است توصیه می شود. اعلام قیمت ایزوگام به روز است و ملاحظاتی از قبیل کیفیت مواد اولیه و قیمت آن در هنگام تولید، نحوه تعیین قیمت ایزوگام صادراتی را ممکن می کند.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

صادرات ایزوگام دلیجان و قیمت روز ایزوگام صادراتی برای شرکت ها و بازرگانان هم اهیمت ویژه دارد، بنابراین لیست قیمت ایزوگام های صادراتی به سادگی با یک تلفن ساده از طریق واحد کارشناسی فروش و صادرات قابل دریافت است.

شرایط صادرات بهترین نوع ایزوگام

برای صادرات ایزوگام دلیجان ما بهترین مارک ایزوگام هیرمان را آماده سازی و شرایط ارسال آن را به کشورهای مختلف مهیا کرده ایم. این نوع ایزوگام دارای چسبندگی فوق العاده بر روی تمام سطوح است و قیمت بسیار مقرون به صرفه دارد. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دارای ضمانت 200 ماهه از سوی شرکت تولیدی می باشد و به اکثر کشورهای خارجی صادر می شود. ایزوگام صادراتی هیرمان دارای استاندارد بین المللی CE  اروپا و ایزو ISO 9001 است.
محصولات شرکت ایزوگام هیرمان برای صادرات بهترین گزینه خواهند بود.

در فایل آموزشی موجود در وب سایت شرکت هیرمان می توانید با انواع ایزوگام، نحوه تولید و صادرات ایزوگام دلیجان آشنا شوید.

ایزوگام مرغوب و درجه یک سوپر صادراتی هیرمان

مشخصات بهترین ایزوگام صادراتی کدام است؟

 1. به طور معمول بهترین مارک ایزوگام صادراتی دلیجان دارای مشخصات زیر باید باشد.
 2. دارای وزن و ضخامت استاندارد باشد.
 3. اطلاعات محصول بر روی لیبل و بدنه ایزوگام نوشته شده باشد.
 4. نام شرکت تولیدکننده و اطلاعات تماس و ارتباطی با شرکت روی محصول قید شده باشد.
 5. محصول دارای بسته بندی مناسب از جمله شیرینگ (وکیوم) و لیبل و فوم کائوچو باشد.
 6. برای تولید محصول از قیر پالایشگاهی گرید 60/70 استفاده شده باشد.
 7. الیاف لایه داخلی ایزوگام از تیشو 66 نخ ( گریدA) و الیاف پلی استر با تراکم حداقل 120 گرم استفاده شده باشد.

صادرات ایزوگام دلیجان به کشورهای مختلف از اهداف بلند مدت شرکت تولیدی هیرمان بوده است. تحقق این امر با تولید ایزوگام پلیمری با ضمانت پس از فروش ممکن شده است.

صادرات ایزوگام دلیجان به پاکستان

خریداران عموماً علاقمند و مشتاق به استفاده از محصولات با کیفیت و مرغوبیت بالا برای خرید و مصرف هستند. رغبت مشتری به سمت کالای با کیفیت تر و درجه یک برای خرید و صادرات ایزوگام دلیجان به کشور پاکستان و دیگر کشورها است. در بازار رقابت کالاهای مشابه و تخصیص سهم بیشتری از بازار تامین کیفیت محصول تولید شده امری ضروری است. مجموعه تولیدی هیرمان همراهی مهندسین مسلط به دانش روز دنیا در فرایند تولید ایزوگام و صادرات ایزوگام دلیجان به کشورهای همسایه از جمله پاکستان را در اختیار دارد.

کارشناسان در ارائه خدمات فروش و صادرات ایزوگام دلیجان و تهیه مجوزها و ضوابط قانونی همکاری می کنند. مهمترین اهداف و رسالت های راهبردی مجموعه هیرمان، در رسیدن به تولید باکیفیت و رضایت بخشی مشتری است.

قیمت ایزوگام صادراتی فویلدار به خاورمیانه

 • در تولید محصولات هیرمان و صادرات ایزوگام به خاورمیانه دقت می شود که بهترین مواد اولیه و ضوابط بین المللی رعایت شود. از جمله:
 • استانداردهای بین المللی
 • داشتن گواهینامه های رسمی
 • مصرف بهترین مواد اولیه
 • استفاده از قیر پلیمری درجه یک
 • به کارگیری کارشناسان و متخصین فنی در حین تولید و در آزمایشگاه برای کنترل کیفیت
 • بسته بندی و بارگیری با آخرین روش های روز
 • پلمپ گمرکی محصول
 • ارسال ایزوگام از طریق راه های آبی و مرزهای زمینی
 • ضمانت نامه، بیمه نامه و مجوزهای صادراتی که تماماً به همراه محصول ارسال می شود، صادرات ایزوگان دلیجان به خاورمیانه را ممکن کرده است.

توصیه می کنیم قبل از خرید ایزوگام حتماً راجع به کیفیت و قیمت و انواع آن تحقیق کنید. قیمت بهترین ایزوگام صادراتی را به روز از کارشناسان ما در واحد فروش و صادرات دریافت کنید.

بهترین برند ایزوگام موجود در بازار
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان محصول بی نظیر صادراتی

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان

 • ایزوگام سوپر صادراتی درجه یک هیرمان دلیجان دارای وزن 50 کیلوگرم است.
 • این ایزوگام دارای ضخامت 5 میلی متر واقعی است.
 • این ایزوگام از قیر پلیمری پالایشگاهی با گرید 60/70 تولید شده است.
 • الیاف شیشه به کار رفته در تولید این نوع ایزوگام تیشو 66 نخ با گرید A است.
 • الیاف پلی استر به کار رفته در تولید این ایزوگام از نوع بهترین پلی استر با تراکم 150 گرم در متر مربع است.
 • تمام مواد اولیه بکار رفته در تولید بهترین برند ایزوگام یعنی ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان از نوع بهترین کیفیت است.
 • ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان دارای بسته بندی شکیل و بسیار زیبا است.
 • این نوع ایزوگام دارای پارامترهای مشخصات فنی بالاتر نسبت به مشخصات سازمان استاندارد است.
همچنین بخوانید:
ایزوگام مخصوص سردسیری با قیمت مناسب

شرکت ایزوگام صادراتی هیرمان دلیجان

یکی از شرکت های که در دلیجان فعالیت می کند و صادرات ایزوگام دلیجان همواره در برنامه کاری آن بوده است شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3 و 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان و ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان.

صادرات ایزوگام دلیجان با دقت و نظارت بر کاربرد و نوع جغرافیای مقصد صورت می گیرد. در این خصوص با واحد صادرات ما تماس بگیرید.

ایزوگام حلزون با بارگیری از کارخانه
ایزوگام حلزون دلیجان با بارگیری از کارخانه

خرید محصولات شرکت هیرمان چگونه است؟

روش های خرید ایزوگام در حال حاضر می توانند در صرفه جویی وقت و کاهش هزینه ها به شما کمک کنند. خرید ایزوگام از طریق راه های تماس تلفنی و به صورت اینترنتی و با سفارش آنلاین و خرید مستقیم ایزوگام دلیجان از درب کارخانه و از دفاتر فروش و فروشگاه های معتبر ایزوگام هیرمان راه های ساده و سریع هستند.
1. خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
2. خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان.
3. خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

هر یک از روش های فوق می تواند عاملی باشد بر این که بهترین و مطمئن ترین راه را برای خرید ایزوگام صادراتی انتخاب کنید.

در پایان، سه سوال پرتکرار که توسط مشتریان عزیز پرسیده شده است را پاسخ میدهیم.

آیا فقط ایزوگام هیرمان را صادر می کنید؟

خیر – شرکت هیرمان دلیجان برندهای معتبر خود یعنی: ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، ایزوگام صادراتی بردین و ایزوگام حلزون دلیجان را صادر می کند.

به کدام کشورها صادرات دارید؟

ما به تمام کشورهای اطراف ایران صادرات داریم.

تحویل برای صادرات به چه صورت است؟

تحویل درب کارخانه با پلمپ گمرکی – تحویل در بندر کشور خودمان – تحویل در بندر کشور مقصد – تحویل در شهر کشور مقصد