صادرات ایزوگام دلیجان آیا اقتصادی و امکان پذیر است؟ چرا ارسال انواع عایق رطوبتی باید با مجوز گمرکی صورت بگیرد؟ کشورهای همسایه ایران و همچنین کشورهای اروپایی و خاورمیانه با ارزیابی های کارشناسی برای ایزوگام ایران بازارهای مناسبی هستند. تشریفات اداری و انجام امور گمرکی و پلمپ گمرک توسط کارشناسان ما پیگیری می شود.در این مطلب شما را با جزئیات بیشتری آشنا می کنیم.

کارخانه تولید بهترین مارک ایزوگام
رول های ایزوگام بردین با کیفیت بی نظیر

صادرات ایزوگام با پلمپ گمرک

صادرات انواع ایزوگام یکی از موارد و موضوعات بسیار مهم در گروه تولیدی هیرمان دلیجان است. این موضوع به بهترین شکل ممکن پیگیری شده و بر روی صادرات ایزوگام در این شرکت تولیدی بسیار سرمایه گذاری شده است. همچنین مجوزهای لازم برای صادرات انواع ایزوگام دلیجان و مقررات مربوط به صادرات این محصول کاملاً به روز شده است. در هنگام تولید و بسته بندی و بارگیری و ارسال ایزوگام کلیه اسانداردها تمام و کمال بررسی و تایید می شود.

برای صادرات عایق های رطوبتی، پس از بارگیری در کانتینرهای سرپوشیده، پلمپ گمرکی تحت نظارت کارشناس انجام می شود. هیرمان نقطه پایان جستجوی شماست!!!

صادرات ایزوگام چگونه است؟

فروش ایزوگام برای صادرات

برای صادرات انواع ایزوگام معمول است که محصولات مناسب تر و با کیفیت بالاتر تولید و روانه بازارهای جهانی شود. شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با تولید بهترین برندهای روز و محصولاتی با کیفیت جهانی در این بازار فعالیت می کند و به این ترتیب امور مربوط به صادرات ایزوگام دلیجان هم با دقت و هم با سرعت انجام می شود. شرکت هیرمان تاکنون به 14 کشور صادرات داشته است که با استقبال و تقاضای خرید بعدی مواجه شده است.

ایزوگام صادراتی هیرمان که در انواع مختلف و طبق سفارش خریدار تولید می شود دارای استانداردهایملی ایران، استاندارد CE اروپا و ایزو 9001 است.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان
خط تولید بهترین ایزوگام صادراتی ایران

ارسال ایزوگام درجه یک صادراتی

 • کشورهایی مانند: عراق، ترکیه، افغانستان، پاکستان، ارمنستان، آذربایجان، ترکمنستان، تاجیکستان، گرجستان، مالزی، روسیه، استرالیا، قرقیزستان و آلمان و سایر کشورها مقصد صادرات ایزوگام دلیجان و تولیدات شرکت هیرمان تا هم اکنون بوده است. امروزه تنوع در تولید ایزوگام و دامنه طراحی و تولید گسترده ای که به واسطه مواد اولیه و ترکیبات بسیار با کیفیت به همراه ماشین آلات تمام اتوماتیک در اختیار شرکت ایزوگام هیرمان است، ارسال و صادرات ایزوگام دلیجان را امری بدیهی کرده است.

ایزوگام صادراتی دلیجان، ماندگاری و مقاومت بالایی داشته و در برابر عوامل آسیب رسان محیطی از جمله گرما و سرما استقامت بالایی دارد.

ایزوگام های شرکت هیرمان با کیفیت فوق العاده و تنوع بالا بهترین انتخاب برای ایزولاسیون خانه شما هستند. در ویدئوی زیر مشاهده نمایید.

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با تولید بهترین برندهای روز توانسته است که علاوه بر بازارهای داخلی به بازارهای صادراتی هم چشم انداز وسیع داشته باشد. بهترین مارک های ایزوگام هیرمان عبارتند از:
1- ایزوگام درجه یک سوپر صادراتی هیرمان دلیجان با ضخامت 5 میلیمتر
2- ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر
3- ایزوگام حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 میلیمتر و ایزوگام مخصوص صادرات ویژگی ها و مشخصاتی فنی بسیار بالایی دارد و همین استانداردها در میزان صادرات ایزوگام دلیجان به کشورهای مختلف موثر است.

ایزوگام هیرمان دلیجان؛ کیفیت بالا و قیمت مناسب و فوق العاده داشته و تولیداتی مناسب برای مصارف داخلی و صادرات هستند.

ایزوگام پلیمری صادراتی حلزون
ایزوگام حلزون دلیجان با کیفیت و قیمت استثنایی

مشخصات ایزوگام درجه یک

کیفیت بالای مواد اولیه و متریال در دسترس مانند قیر، تیشو، پلی استر و فویل آلومینیومی و اشتن مجوزهای صادراتی لازم و پلمپ گمرکی و تولید ایزوگام صادراتی مطابق با آب و هوای منطقه ای که بسته بندی جدید و باکیفیت دارد، صادرات ایزوگان دلیجان را ممکن کرده است. ایزوگام ویژه صادرات، مطابق با آب و هوای منطقه و کشور مقصد تولید می شود. همچنین ضخامت و وزن ایزوگام مطابق با استانداردهای روز جهانی و با مقاومت کششی بالا است. یکی از عایق های رطوبتی عالی و بی نظیر، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان است.

برای تشخیص ایزوگام خوب و باکیفیت بهتر است از راهنمایی و مشاوره کارشناسان شرکت هیرمان بهره مند شوید. ما به شما ایزوگام خوب و بالاتر از استانداردهای بازار را معرفی میکنیم.

ایزوگام بردین با ضخامت 4 میل
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با ضخامت 4 میل

مسیرهای ارسال ایزوگام دلیجان

صادرات ایزوگام دلیجان باید از مسیرها و مبادی قانونی صورت بگیرد که کاملاً قانونی است. در ترانزیت محصولاتی از قبیل انواع ایزوگام دلیجان نیاز است که کلیه شرایط و مقررات لازم برای صادرات مورد دقت و توجه قرار بگیرد. ایزوگام صادراتی از راه ها و مسیرهای مختلف ارسال می شود و قبل از آن؛ بارگیری و پلمپ گمرکی از ضروریات به شمار می رود. مسیرهای صادرات ایزوگام دیلجان از طریق بنادر و مسیرهای زمینی و بازارچه های مرزی هماهنگ می شود.


بازارچه های مرزی در چند سال اخیر توانسته اند رشد اقتصادی بیشتری را به واسطه همین ورود و خروج محصولاتی از قبیل ایزوگام تجربه کنند.

ظرفیت های حمل ایزوگام چقدر است؟

لیست قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانه

قیمت ایزوگام چه برای مصارف داخلی و چه برای صادرات ایزوگام دلیجان همیشه مورد توجه است. پس دو موضوع مهم یعنی کیفیت مناسب و قیمت مناسب از گزینه های قابل دقت و بررسی هستند. در ثبت سفارش انواع ایزوگام در هیرمان کلیه موارد ضروری توضیخ داده می شود و بهترین برند ایزوگام که مطابق با پروژه است و با جغرافیای کشور مقصد هماهنگ است توصیه می شود. اعلام قیمت ایزوگام به روز است و ملاحظاتی از قبیل کیفیت مواد اولیه و قیمت آن در هنگام تولید، نحوه تعیین قیمت ایزوگام را ممکن می کند.

برای اینکه خریدی راحت و مطمئن را تجربه کنید می توانید با شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان ارتباط بگیرید.

آیا فقط ایزوگام هیرمان را صادر می کنید؟

خیر – شرکت هیرمان دلیجان برندهای معتبر خود یعنی: ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، ایزوگام صادراتی بردین و ایزوگام حلزون دلیجان را صادر می کند.

همچنین بخوانید:
صادرات ایزوگام هیرمان به کشورهای منطقه
صادرات ایزوگام هیرمان دیلجان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با کیفیت فوق العاده

قیمت ایزوگام درجه یک صادراتی

قیمت ایزوگام صادراتی دلیجان به صورتی تعیین و نرخ گذاری می شود که برای تولید کننده و مصرف کننده مقرون به صرفه باشد. صادرات ایزوگام دلیجان بر مبنای صرفه اقتصادی و ایجاد روش های خوب برای فروش و توزیع مناسب است. عوامل موثر در قیمت انواع ایزوگام عبارتند از:
1. الیاف تیشو و قیمت آن
2. نوع قیر و قیمت پلیمرهای افزودنی
3. کیفیت پلی استر و تراکم و قیمت آن
4. ضخامت و وزن هر رول ایزوگام
5. نوع ایزوگام از نظر تعداد لایه های تشکیل دهنده

لیست قیمت هر رول ایزوگام به روز شده در سایت هیرمان دلیجان منتشر می شود. صادرات ایزوگام دلیجان و قیمت ایزوگام برای شرکت ها و بازرگانان هم اهیمت ویژه دارد.

آیا دوست دارید بدانید که قیمت انواع ایزوگام چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم.

بهترین مارک ایزوگام ایرانی در بازار

برای صادرات ایزوگام دلیجان ما بهترین مارک ایزوگام هیرمان را آماده سازی کرده ایم. این نوع ایزوگام دارای چسبندگی فوق العاده بر روی تمام سطوح است و قیمت بسیار مقرون به صرفه دارد. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دارای ضمانت 200 ماهه از سوی شرکت تولیدی می باشد و به اکثر کشورهای خارجی صادر می شود. ایزوگام صادراتی هیرمان دارای استاندارد بین المللی CE  اروپا و ایزو ISO 9001 است. این محصول تحسین شده و برگزیده جشنواره کیفیت ایران است.

در فایل آموزشی موجود در وب سایت شرکت هیرمان می توانید با انواع ایزوگام، نحوه تولید و صادرات ایزوگام دلیجان آشنا شوید.

بارگیری ایزوگام درجه یک حلزون
نحوه بارگیری بهترین مارک ایزوگام

مشخصات ایزوگام مرغوب کدام است؟

 1. به طور معمول بهترین مارک ایزوگام دارای مشخصات زیر باید باشد.
 2. دارای وزن و ضخامت استاندارد باشد.
 3. اطلاعات محصول بر روی لیبل و بدنه ایزوگام نوشته شده باشد.
 4. نام شرکت تولیدکننده و اطلاعات تماس و ارتباطی با شرکت روی محصول قید شده باشد.
 5. محصول دارای بسته بندی مناسب از جمله شیرینگ (وکیوم) و لیبل و فوم کائوچو باشد.
 6. طبیعی است که بهترین مارک ایزوگام باید از بهترین مواد اولیه تولید شده باشد.
 7. برای تولید محصول از قیر پالایشگاهی گرید 60/70 استفاده شده باشد.
 8. الیاف لایه داخلی ایزوگام از تیشو 66 نخ ( گریدA) و الیاف پلی استر با تراکم حداقل 120 گرم استفاده شده باشد.

صادرات ایزوگام دلیجان به کشورهای مختلف از اهداف بلند مدت شرکت تولیدی هیرمان بوده است. تحقق این امر با تولید ایزوگام مرغوب و درجه یک با ضمانت پس از فروش ممکن شده است.

بهترین برند ایزوگام کدام است؟

صادرات ایزوگام دلیجان به عراق

خریداران عموماً علاقمند و مشتاق به استفاده از محصولات با کیفیت و مرغوبیت بالا برای خرید و مصرف هستند. رغبت مشتری به سمت کالای با کیفیت تر و درجه یک برای خرید و صادرات ایزوگام دلیجان به کشورعراق است. در بازار رقابت کالاهای مشابه و تخصیص سهم بیشتری از بازار تامین کیفیت محصول تولید شده امری ضروری است. مجموعه تولیدی هیرمان همراهی مهندسین مسلط به دانش روز دنیا در فرایند تولید ایزوگام و صادرات ایزوگام دلیجان به کشور عراق را در اختیار دارد.

کارشناسان در ارائه خدمات فروش و صادرات ایزوگام دلیجان و تهیه مجوزها و ضوابط قانونی همکاری می کنند. مهمترین اهداف و رسالت های راهبردی مجموعه هیرمان، در رسیدن به تولید باکیفیت و رضایت بخشی مشتری است.

ایزوگام بردین فویل دار صادراتی
ایزوگام های درجه یک و مرغوب صادراتی
بازارچه های مرزهای ایران و نقش آن ها در صادرات

از 31 استان ایران، 16 استان مرزی هستند که از میان آنها، 9 استان تنها مرز زمینی دارند. 3 استان فقط از راه دریا (مازندران، هرمزگان و بوشهر) مرز دارند و 4 استان‌ها هم هر دو مرز زمینی و دریایی (گیلان، گلستان، سیستان و بلوچستان و خوزستان) دارند.
– گذرگاه مرزی بازرگان (مرز گوربولاغ)
– گذرگاه مرزی رازی (مرز کاپی کوی)
– گذرگاه مرزی سِرو (مرز اسن دره)
– گذرگاه مرزی آستارا
– گذرگاه مرزی بیله ‌سوار
– گذرگاه مرزی جلفا
– گذرگاه مرزی پلدشت (صنم بلاغی) از گذرگاه های بسیار مشهور برای صادرات ایزوگام دلیجان هستند.

صادرات انواع عایق رطوبتی با پلمپ و مجوزهای گمرکی از درب کارخانه صورت می گیرد و کلیه مراحل قانونی طی می شود. صادرات ایزوگام از کارخانه هیرمان به صورت مستقیم و در کمترین زمان ممکن هماهنگ می شود.

ایزوگام حلزون با بارگیری از کارخانه
ایزوگام حلزون دلیجان با بارگیری از کارخانه
صادرات ایزوگام به خاورمیانه
 • در تولید محصولات صادراتی دقت می شود که بهترین مواد اولیه و ضوابط بین المللی رعایت شود. از جمله:
 • استانداردهای بین المللی
 • داشتن گواهینامه های رسمی
 • مصرف بهترین مواد اولیه
 • استفاده از قیر پلیمری درجه یک
 • به کارگیری کارشناسان و متخصین فنی در حین تولید و در آزمایشگاه برای کنترل کیفیت
 • بسته بندی و بارگیری با آخرین روش های روز
 • پلمپ گمرکی محصول
 • ارسال ایزوگام از طریق راه های آبی و مرزهای زمینی
 • ضمانت نامه، بیمه نامه و مجوزهای صادراتی که تماماً به همراه محصول ارسال می شود، صادرات ایزوگان دلیجان را ممکن کرده است.

کیفیت محصولات صادراتی و قیمت ایزوگام برای ارسال به کشورهای خارجی در درجه اول اهمیت است. برای بررسی هر چه بهتر محصولات شرکت هیرمان و بازار خاورمیانه به وب سایت مراجعه نمایید.

ایزوگام دو لایه بردین دلیجان
ایزوگام بردین پلیمری ویژه صادرات
معرفی محصولات شرکت هیرمان
 1. شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان و محصولات آن در دسته بهترین مارک های ایزوگام قرار دارد. چرا که:
 2. تولیدکننده عایق رطوبتی ایزوگام در 10 کلاس و گرید مختلف (داخلی و صادراتی) است.
 3. انواع ایزوگام تک لایه، دولایه، سه لایه و سفارشی با پوشش های فویل دار و طرح دار (استخری، چمنی، آجری و …) را تولید می کند.
 4. صادرکننده ایزوگام به کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی و خاورمیانه است.
 5. محصولات: ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان – ایزوگام صادراتی بردین دلیجان – ایزوگام حلزون دلیجان – ایزوگام طرح دار
 6. دارای وزن 41 و 42 و 50 کیلوگرم / دارای بسته بندی شیرینگ و وکیوم / تولید شده با مواد اولیه درجه یک
 7. دارای استاندارد ملی ایران و ضمانت نامه 200 ماهه برای ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ضمانت 10 ساله دیگر محصولات
 8. برگزیده جشنواره کیفیت ایران
ایزوگام طرح دار هیرمان با طرح آجری
ایزوگام طرح آجری هیرمان با کیفیت ویژه
خرید محصولات شرکت هیرمان

روش های خرید ایزوگام در حال حاضر می توانند در صرفه جویی وقت و کاهش هزینه ها به شما کمک کنند. خرید ایزوگام از طریق راه های تماس تلفنی و به صورت اینترنتی و با سفارش آنلاین و خرید مستقیم ایزوگام دلیجان از درب کارخانه و از دفاتر فروش و فروشگاه های معتبر ایزوگام هیرمان راه های ساده و سریع هستند.
1. خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
2. خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان.
3. خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

هر یک از روش های فوق می تواند عاملی باشد بر این که بهترین و مطمئن ترین راه را برای خرید ایزوگام صادراتی انتخاب کنید. برای اطلاع از نحوه صادرات ایزوگام دلیجان از درب کارخانه به سایت شرکت ایزوگام هیرمان به آدرس اینترنتی HIRMAANCO.COM مراجعه کنید.