ایزوگام پلیمری هیرمان با قیر پالایشگاهی

ایزوگام پلیمری هیرمان با بالاترین کیفیت و تولید شده با قیر پالایشگاهی خالص و فرمول ویژه هیرمان جهت عرضه در سطح کشور ارائه گردیده است.

ماده اصلی در تولید این نوع ایزوگام قیر خالص معروف به ۷۰*۶۰ می‌باشد که در طبقه بندی انواع قیر موجود در بازار بهترین نوع آن می‌باشد. همچنین قیمت ایزوگام پلیمری هیرمان به دلیل استفاده از این نوع قیر و همچنین کیفیت تیشو و فویل در مقایسه با ایزوگام دمیده بالاتر است.

 

نحوه تولید قیر برای استفاده در ایزوگام پلیمری هیرمان

قیر خالص ۷۰*۶۰ از پالایش نفت خام استخراج شده از دکل های نفتی به دست می‌آیند. در اثر حرارت دادن آن در پالایشگاه‌های تولید قیر، بنزین، حلالهای نفتی، نفت چراغ، نفت گاز و سایر روغنهای سبک آن در برجهای تقطیر پالایشگاه جدا شده و در گرمای بیش از حدود ۳۸۰ درجه (در فشار عادی) قیر آن به جا می‌ماند که به صورت جامد یا نیمه جامد است.

عایق رطوبتی تولیدی با این قیر مناسب برای آب‌بندی بام با پوشش آسفالت ،سیمان و موزاییک می‌باشد.

 

قیر ایزوگام پلیمری هیرمان

 

مواد و مصالح مورد نیاز جهت تولید ایزوگام پلیمری هیرمان

۱- قیر خالص ۷۰*۶۰ اصلی‌ترین ماده تشکیل دهنده این ایزوگام می‌باشد.

۲- پلی آستر، تیشو و اسپان باند

۳- پودر تالک و پوشال گونی پلاستیکی

۴- فویل آلومینیم با ضخامت ۱۴ الی ۱۶ میکرون

۵- فیلم پلی اتیلن

۶- مواد پلیمری افزودنی خاص

 

مزایای ایزوگام پلیمری هیرمان

۱- ماندگاری بیش از ۱۷ سال پس از اجرا توسط نصاب ایزوگام را دارا می‌باشد.

۲- دارای انعطاف پذیری بالایی در سرما (تا دمای ۵- درجه ) و گرما ( تا دمای ۱۲۰ درجه ) می‌باشد.

۳- این ایزوگام به دلیل استفاده از قیر خالص دارای وزن مناسب بوده و از ایجاد بار اضافی بر روی ساختمان و سازه جلوگیری می‌کند.

۴- این نوع عایق مطابق استاندارد ملی ایران و استاندارد اروپا تولید شده و در گروه عایق رطوبتی نوع A محسوب می‌شود.

 

معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان

محصولات ایزوگام تولیدی شرکت هیرمان با ضخامت ۳ تا ۵ میلیمتر متشکل از یک لایه یا دو لایه یا سه لایه حامل مستحکم بوده که با قیر پلیمری یکپارچه گردیده اند. لایه های حامل بر حسب کاربرد، از انواع تیشو نخ دار با نخ های شیشه و الیاف پلی استر دوخته یا سوزنی (نبافته) با ویژگی های متفاوت می باشد.

به منظور اصلاح قیر و خصوصیات فیزیکی آن از اصلاح کننده های APP به همراه ترکیبات دیگر جهت ایجاد خواص مطلوب در محصول نهائی استفاده می گردد. محصولاتی که در ترکیب قیری آن ها از APP (اتکتیک پلی پروپیلن) استفاده شده به ایزوگام نوع A موسوم اند.

افزودن پلیمر به قیر سبب افزایش عملکرد آن و ایستادگی در دماهای بالا (۱۲۰+ درجه) و مقاومت در مقابل شکست در سرما (۱۰- درجه) و همچنین بهینه شدن چسبندگی و انعطاف پذیری قیر می گردد.

به منظور کاهش آثار مخرب اشعه UV آفتاب و صدمات مکانیکی به محصول نصب شده و نیز جدایش کافی لایه های رول قبل از نصب، از پوشش های سیلیس، پودر تالک یا فویل آلومینیوم استفاده شده است.
هیرمان مطابق با استاندارد ملی ایران و اروپا محصول خود را در دو گروه عایق رطوبتی BPP و BOF به صورت فویل دار و ساده و طرح دار تولید و به بازار مصرف عرضه می کند.

توسط | ۱۳۹۶-۱۲-۱۹ ۱۵:۰۷:۰۹ +۰۳:۳۰ اسفند ۱۹ام, ۱۳۹۶|ایزوگام پلیمری|
error: محتوا محافظت شده است