ایزوگام اصل دلیجان یکی از گزینه های انتخاب و خرید عایق رطوبتی است. محصولاتی که با کیفیت پلیمری درجه یک تولید می شوند به میزان قابل توجهی از نفوذ آب و ایجاد خسارت احتمالی جلوگیری کرده و بر عمر ساختمان می افزایند. کارخانه ایزوگام هیرمان را می توان یکی از بزرگترین تولید کننده های محصولات قیری در زمینه انواع عایق رطوبتی دانست که با تولید و فروش عمده از درب کارخانه، کیفیت و قیمت مناسب را به همگان هدیه می دهد.

مشخصات ایزوگام اصل دلیجان

بررسی مشخصات ایزوگام اصل و البته قبل از آن شناخت این محصولات می تواند از ضرر و زیان و خسارات ناشی از خرید ایزوگام های نامرغوب تا اندازه زیادی بکاهد.
1. ایزوگام دلیجان اصل این مشخصات را باید داشته باشد:
2. دارای استاندارد ملی و بین المللی مورد تایید باشد.
3. وزن و ضخامت استاندارد داشته باشد. (حداقل 37 کیلوگرم وزن و حداقل 3 میلیمتر ضخامت)
4. دارای برچسب بدنه و اطلاعات کامل باشد.
5. بسته بندی و پلمپ و کد محصول داشته باشد.
6. در مقابل شرایط آب و هوایی مقاومت بالایی داشته باشد.
7. قیر پالایشگاهی با درجه کیفیت 70 و پلی استر متراکم حداقل 120 و الیاف تیشو با درجه کیفی الف داشته باشد.

ایزوگام اصل دلیجان با ضمانت نامه و خدمات پس از فروش و با گارانتی معتبر کارخانه توزیع و پخش می شود. ایزوگام سوپر صادراتی با ضخامت 5 میل، محصولی با استانداردهای بالاست.

روش تشخیص ایزوگام های تقلبی به نام دلیجان

شهر دلیجان، در استان مرکزی یکی از قطب های صنعتی تولید انواع عایق رطوبتی در کشور است. شرکت های سیاری در این شهر فعالیت می کنند که محصولاتی با درجه کیفی متنوع دارند. پس هر ایزوگامی، ایزوگام شناخته شده دلیجان نیست.تشابهاتی مانند روکش ظاهری، برچسب موجب سخت تر شدن روند تشخیص ایزوگام درجه یک مرغوب از نامرغوب میشود. اما دقت داشته باشید که شماره ثبت محصول و اختلاف قیمت ایزوگام اصل دلیجان با دیگر محصولات حائز اهمیت است. شما محصول مورد نیاز خود را مستقیم از کارخانه و واحد فروش و نمایندگی های مجاز تهیه نمایید.

راه دیگری که در هنگام خرید ایزوگام به شما کمک میکند تا ایزوگام مرغوب بخرید، اقدام مستقیم و ارتباط با واحد فروش کارخانه است.

ایزوگام اصل دلیجان با ضخامت 5 میل
ایزوگام درجه یک سوپر صادراتی هیرمان دلیجان

محصولات اصلی ایزوگام دلیجان

شرکت ایزوگام هیرمان تولید کننده ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان (وزن 50 کیلوگرم و ضخامت 5 میلی متر) و ایزوگام صادراتی بردین دلیجان (وزن 42 کیلوگرم و ضخامت 4 میلی متر) و ایزوگام حلزون دلیجان (وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر) است که این سه محصول با بهترین مواد اولیه مرغوب از نظر قیر پالایشگاهی و الیاف های درجه یک تولید می گردد. ایزوگام اصل دلیجان علاوه بر کیفیت مناسب دارای قیمت ارازن و قابل قبول هم هست.

ایزوگام اصل دلیجان با استفاده از مواد اولیه مرغوب و سازگار با محیط زیست، با کیفیت بالا و ماندگاری طولانی، با قابلیت اتصال و چسبندگی محکم، تولید می شود.

قیمت ایزوگام اصل دلیجان

تنوع قیمت ایزوگام دلیجان و یا دیگر محصولات موجود در بازار ایران بسیار زیاد است و قیمت تولید ایزوگام و فروش آن برای شرکت ها و خریداران اهمیت بالایی دارد. چند پارامتر مهم و ثابت وجود دارد که بر کیفیت و قیمت ایزوگام به طور مستقیم و هم زمان تاثیرگذار بوده و دانستن آنها به خرید ایزوگام اصل دلیجان و به ما کمک خواهد کرد:
1. نوع عایق ایزوگام و روکش آن
2. نوع قیر استفاده شده
3. وزن و ضخامت رول های ایزوگام
4. الیاف تیشو و  پلی استر بکار برده شده
5. بر روی قیمت نهایی ایزوگام، ارزش برند و حتی خرید ایزوگام با نصب و بدون نصب و تناژ لحاظ شده و مسیر و هزینه های باربری هم مشخص میشود.

ایزوگام بردین دلیجان با فروش از کارخانه
ایزوگام بردین دلیجان با قیمت درب کارخانه

بهترین برند ایزوگام دلیجان

  • ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان به عنوان ایزوگام اصل دلیجان دارای وزن 50 کیلوگرم است.
  • این ایزوگام دارای ضخامت 5 میلی متر واقعی است.
  • این ایزوگام از قیر پلیمری پالایشگاهی با گرید 60/70 تولید شده است.
  • الیاف شیشه به کار رفته در تولید این نوع ایزوگام تیشو 66 نخ با گرید A است.
  • الیاف پلی استر به کار رفته در تولید این ایزوگام از نوع بهترین پلی استر با تراکم 150 گرم در متر مربع است.
  • تمام مواد اولیه بکار رفته در تولید بهترین برند ایزوگام یعنی ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان از نوع بهترین کیفیت است.
  • ایزوگام هیرمان دلیجان دارای بسته بندی شکیل و بسیار زیبا است.
  • این نوع ایزوگام دارای پارامترهای مشخصات فنی بالاتر نسبت به مشخصات سازمان استاندارد است.

ایزوگام اصل دلیجان، کاملا سازگار با شرایط جغرافیایی و جوی مناطق گوناگون و اقلیم های متفاوت تولید شده و به همین دلیل علاوه بر سازگاری بهتر، گزینه مناسب تر و موثرتری برای شرایط مختلف می باشد.

شیوه خرید ایزوگام از کارخانه دلیجان

معمولاً شیوه خرید ایزوگام یکی از دغدغه های خریداران است، چرا که احتمال خرید ایزوگام های نامرغوب را بیشتر می کند. پس عدم آگاهی خریداران می تواند موجب خسارت و پرداخت هزینه های سنگین شود. شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان در راستای مشتری مداری و کمک به مشتریان در سراسر ایران بستری فراهم نموده است که کلیه مشتریان از سراسر ایران می توانند خرید ایزوگام از کارخانه و دفاتر فروش کارخانه در سراسر ایران انجام دهند.

 برای اینکه خریدی راحت و مطمئن را تجربه کنید و بتوانید به صورت مستقیم ایزوگام اصل دلیجان را تهیه کنید، با واحد فروش هیرمان ارتباط بگیرید.

خرید ایزوگام اصل دلیجان درب کارخانه
خرید ایزوگام دلیجان اصل مستقیم از کارخانه

نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

در پاراگراف قبلی به خرید ایزوگام از درب کارخانه و به قیمت ارزان تر و مزایای آن اشاره کردیم. حالا می توانید به صورت مستقیم از شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان خرید کنید. راه هایی که توصیه آن ها برای شما سودمند است عبارتند از:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

کسب اطلاعات بیشتر و دقیق و شناخت ایزوگام اصل دلیجان از طریق کارشناسان هیرمان ساده و امکان پذیر است. با ما از طریق گزینه ارتباط با ما در تماس باشید.

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و شاهد خریدی موفق و مطمئن از هیرمان خواهید بود.

همچنین بخوانید:
 انواع محصولات تولیدی کارخانه ایزوگام دلیجان

تفاوت ایزوگام ها در چیست؟

کیفیت قیر و ضخامت و وزن ایزوگام، موثرترین عوامل در کیفیت و قیمت انواع عایق رطوبتی هستند.

چرا ایزوگام 3 و 3.5 میل با وزن 40 کیلوگرم تولید می شود؟

با توجه به فرمولی که محصولات دارند، وزن ها می تواند یکی و ضخامت ها متفاوت باشد.