ایزوگام نوع C سردسیری هیرمان که با کیفیت بی نظیر تولید می شود دارای ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم است. ایزوگام گرمسیری و معتدل و ایزوگام سردسیری به صورت جداگانه تولید شده و هر یک در آب و هوای مخصوص نصب و اجرایی می شود. محصولات هیرمان با بسته بندی بسیار زیبا و کیفیت تضمین شده عرضه می شود. به این ترتیب بهترین کیفیت و اصالت عایق های رطوبتی را در محصولات شرکت ایزوگام هیرمان مشاهده می کنید. در ادامه مطلب شما را با مشخصات و ویژگی های انواع محصولات تولیدی هیرمان آشنا می کنیم.

ایزوگام سوپر صادراتی نوع C هیرمان

ایزوگام نوع C با کیفیت بی نظیر

برای تولید ایزوگام اصلاح شده با پلیمری های پلاستیکی که به ایزوگام های BPP شناخته می شوند باید بسیاری از موارد و مشخصات فنی مورد بررسی قرار بگیرد. آزمایشگاه کارخانه در نهایت محصول را تایید کرده و سپس برای بسته بندی و بارگیری روانه می شود.ایزوگام نوع C سردسیری که در کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان تولید می شود دارای نشان استاندارد است. این محصول یک عایق رطوبتی پیش ساخته بر پایه قیراصلاح شده با پلیمرهای پلاستیکی است که با یک لایه فایبرگلاس تیشو (نمد الیاف شیشه) و یک لایه پلی استر نبافته مسلح شده است.

دسته بندی انواع ایزوگام

مشخصات ایزوگام درجه یک

تولید ایزوگام نوع C تابع شرایط و بررسی های کارشناسی است که برای مناطقی که آب و هوای سرد دارند تولید می شود. از مشخصات اصلی و برتر ایزوگام های درجه یک هیرمان دلیجان می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1. عمر زیاد پس از نصب
2. مقاومت بالا در سرما و یخبندان
3. رعایت استانداردهای ملی ساختمان
4. مقاومت بیشتر و ایجاد بار کمتر بر روی ساختمان از مشخصات ایزوگام نوع C و ایزوگام نوع H است.

ما در هیرمان خود را با جوهره دانش و به وسیله اصول علمی و مهارت های فنی، متعهد به ارتقای سطح تولیدات ملی و داخلی دانسته ایم. هیرمان نقطه پایان جستجوی شماست!!!

تولید بهترین برند ایزوگام

ایزوگام دلیجان با کیفیت پلیمری

عایق رطوبتی ایزوگام اصلاح شده با پلیمرهای پلاستیکی (BPP) در دو نوع ساده و با روکش فویل آلومینیوم تولید میگردد. ایزوگام ساده در مواردی که روی عایق پس از نصب پوشش داده میشود مناسب است. ایزوگام نوع C ویژه مناطق سردسیر، دارای روکش فویل آلومینیوم است. فویل آلومینیوم ضمن زیبایی سطح کار باعث انعکاس اشعه UV خورشید و همچنین کاهش جذب گرما در سقف یا دیوار ساختمان میگردد. کیفیت و استاندارد ایزوگام سردسیری نسیت به محصولات مشابه دیگر بسیار بالاتر است.

ایزوگام نوع C از بهترین قیر پالایشگاهی تهیه و تولید می شود و جهت کارایی و مقاومت بالایی که دارد میزان چسبندگی بالاتر و قیمت گران تر هم دارد.

تولید ایزوگام هیرمان 50 کیلویی
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با وزن 50 کیلوگرم

ویژگی های ایزوگام نوع C

طول عمر ایزوگام پلیمری در نوع C و نوع H بالای 15 سال است. معمولاض طول عمر ایزوگام و کیفیت عایق ایزوگام اهمیت قابل توجهی در بین خریداران دارد. این نوع ایزوگام در سرمای زیاد تا 25- درجه و در گرمای نهایتا ً120 درجه انعطاف پذیری بالایی دارد. ایزوگام تولید شده از قیر خالص 60/70 بعلت وجود قیر خالص در این ایزوگام، وزنی مناسب دارد. تولید عایق رطوبتی پلیمری براساس استانداردهای ملی ایران بوده و در گروه عایق رطوبتی نوع A قرار دارد.

در هیرمان کیفیت خدمات و رضایت مشتریان ایرانی و خارجی را سرلوحه کار خود قرار داده ایم و با تولید ایزوگام نوع C و دیگر محصولات این هدف را دنبال کرده ایم.

آیا دوست دارید که بدانید که بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار کدام است؟ در این ویدئو قصد داریم به شما انواع ایزوگام را بهتر معرفی کنیم.

 

ایزوگام استاندارد چیست؟

ایزوگام استاندارد سردسیری دلیجان کاملاً مطابق با استانداردهای ملی و استاندارد CE اروپا و ایزو 9001 تولید می شود. چرا که ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که با ضخامت 5 میل ویژه این مناطق تولید می شود برای 200 ماه ضمانت شده و خدمات پس از فروش دارد. این محصول بدون هیچ مواد بازیافتی و ضایعاتی تولید می شود. قیر موجود در این محصول ترکیبی از قیرهای نفتی تولید پالایشگاه‌های کشور و با فرمولاسیون خاص تولید می‌گردد. ایزوگام استاندارد دلیجان دارای بیمه نامه تضمین کیفیت است.

گروه صنعتی هیرمان دلیجان، محصولات خود را به صورت تک لایه، دو لایه و سه لایه در تنوع طرح و رنگ، ساده و طرح دار، با متریال ویژه، تولید می شود.  

ایزوگام نوع C هیرمان با ضخامت 5 میل
تولید ایزوگام درجه یک سوپر صادراتی هیرمان

ایزوگام هیرمان نوع C با کیفیت برتر

 1. ایزوگام هیرمان دلیجان دارای وزن 50 کیلوگرم است.
 2. این ایزوگام دارای ضخامت 5 میلی متر واقعی است.
 3. این ایزوگام از قیر پلیمری پالایشگاهی با گرید 60/70 تولید شده است.
 4. الیاف شیشه به کار رفته در تولید این نوع ایزوگام تیشو 66 نخ با گرید A است.
 5. الیاف پلی استر به کار رفته در تولید این ایزوگام از نوع بهترین پلی استر با تراکم 150 گرم در متر مربع است.
 6. تمام مواد اولیه بکار رفته در تولید بهترین برند ایزوگام یعنی ایزوگام هیرمان دلیجان از نوع بهترین کیفیت است.
 7. ایزوگام هیرمان دلیجان دارای بسته بندی شکیل و بسیار زیبا است.
 8. این نوع ایزوگام دارای پارامترهای مشخصات فنی بالاتر نسبت به مشخصات سازمان استاندارد است.

ایزوگام نوع C و ایزوگام نوع H هیرمان دلیجان ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر داشته و بسیار کاربردی هستند. برای دریافت اطلاعات بیشتر به فایل آموزشی موجود در وب سایت مراجعه کنید.

تولید ایزوگام هیرمان با وزن 50 کیلوگرم
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با وزن 50 کیلوگرم

کارخانه تولید بهترین ایزوگام

 1. کارخانه هیرمان دلیجان به تنوع محصولاتی دست یافته است که هر یک از مصرف کننده های عمده به تناسب قیمت ایزوگام به روز اقدام به خرید می کنند. تولید انواع ایزوگام نوع C و انواع عایق های پلیمری که کیفیت آن ها تضمین شده است برای مصارف داخلی و توزیع در بازارهای داخلی نیاز است.
 2. ایزوگام تک لایه خاص
 3. ایزوگام دو لایه پلیمری
 4. ایزوگام سفارشی صادراتی
 5. ایزوگام طرح دار رنگی
 6. ایزوگام نوع C و ایزوگام نوع H هیرمان
 7. عایق های پی و فونداسیون و دیگر انواع عایق های پیش ساخته رطوبتی محصولاتی هستند که در شرکت هیرمان دلیجان تولید انبوهی دارند. میزان تولید هر یک از انواع محصولات در هیرمان به میزان تقاضا و نیاز بازار وابسته است. میزان ثبت سفارش ها در کمترین زمان مورد بازبینی قرار می گیرد و پاسخ داده می شوند.

لیست قیمت ایزوگام نوع C و دیگر انواع عایق های رطوبتی پلیمری به روز شده در اختیار خریداران قرار می گیزد. از راه های تماس با کارشناسان برای این امر اقدام کنید.

ایزوگام هیرمان با وزن 50 کیلوگرم
مرغوبترین برند ایزوگام در بازار

بهترین و مرغوبترین ایزوگام دلیجان

گروه تولیدی ایزوگام هیرمان با فناوری ها و استفاده از تکنولوژی های برتر توانسته است در بازار رقابتی فروش انواع ایزوگام درجه یک پلیمری به خوبی بدرخشد. محصولات کارخانه هیرمان دلیجان با استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه تولید می شود. ایزوگام درجه یک دو لایه فویل دار هیرمان با بهترین قیر پالایشگاهی تولید میشود. قیر مرغوب در تولید ایزوگام با کیفیت برتر نقش اساسی دارد. نصب ایزوگام دلیجان توسط گروه های ماهر انجام می شود.

ثبت سفارش خرید ایزوگام نوع C و ایزوگام نوع H در تناژ بالا صورت میگیرد و محصولات برای مناطق گرمسیری و معتدل و سردسیری به صورت جداگانه تولید می شود.

رول های ایزوگام درجه یک هیرمان دلیجان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان در کلاس جهانی

فروش ایزوگام نوع C و H دلیجان

روش های فروش ایزوگام هیرمان دلیجان کاملاً مشخص است. شرکت ها؛ نمایندگی ها؛ بازرگانی ها؛ ساخت و سازهای بزرگ و پیمانکاران می توانند از روش های خرید ایزوگام که از طریق شرکت هیرمان به شما پیشنهاد می شود اقدام کنند. لیست قیمت به روز هر رول ایزوگام هیرمان دلیجان از طریق راه های مختلفی ارتباطی و یا تماس تلفنی و آنلاین به صورت رایگان ارسال می شود. مراجعه حضوری برای خرید ایزوگام پلیمری درجه یک و مراجعه های غیر حضوری برای استفاده از امکانات فروش کارخانه هیرمان ایجاد شده است.

راههای تهیه و تامین انواع ایزوگام مرغوب دلیجان و ایزوگام نوع C و H را امتحان کنید. ما شما در وب سایت راهنمایی کرده و راه های خرید بهترین مارک های ایزوگام را پیشنهاد می کنیم.

چگونه قیمت به روز ایزوگام را دریافت کنم؟

جهت دریافت قیمت و مشاوره رایگان با واحد فروش شرکت هیرمان دلیجان ارتباط بگیرید.

همچنین بخوانید:
ایزوگام صادراتی افغانستان با کمترین قیمت

آیا دوست دارید بدانید که قیمت انواع ایزوگام چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم.

بهترین ایزوگام فویل دار برای پشت بام

ایزوگام نوع C و ایزوگام نوع H همان ایزوگام های دو لایه فویل دار هستند که به صورت جداگانه برای مناطق مختلف تولید می شوند. این محصول با قیر پالایشگاهی بسیار مرغوب و لایه ای از الیاف شیشه (تیشو) و یک لایه پلی استر بسیار متراکم پوشانده شده تولید شده است. مقاومت ایزوگام استاندارد پلیمری که بهترین روکش را بنا به مصرف دارد بسیار زیاد است و در سرما و گرما تحمل داشته و به آسانی شکسته و ترک خورده نمی شود. ایزوگام دو لایه فویل دار معمولاً در پروژه های بسیاری کاربرد دارد و از آن جایی که چسبندگی آن بیشتر است برای بام و سقف و برای کارهای عمرانی هم خریداری می شود.

ماندگاری و مقاومت در برابر عوامل آسیب رسان محیطی از جمله گرما و سرما، تغییرات دما، تابش های خورشید، باد و باران، کولاک و برف، تگرگ و طوفان از ویژگی های ایزوگام نوع C است.

ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
ایزوگام بردین دلیجان با کیفیت حیرت انگیز

کاربرد انواع ایزوگام درجه یک

ایزوگام نوع C دلیجان مخصوص مناطق سردسیر، وزنی برابر با 50 کیلوگرم و ضخامتی به اندازه 5 میلی متر دارد، که به صورت قطعات رول شده عرضه می گردد و به همین دلیل حمل و نقل آن آسان بوده و نصب و اجرای آن نیز، به سهولت و در زمان کم، امکان پذیر است. به همین دلیل ایزوگام سوپر صادراتی دلیجان، بهترین انتخاب برای تکنسین ها و موسسات عایق بندی و گروه های ساختمان سازی به حساب می آید. کاربرد وسیع محصولات هیرمان را در وب سایت مشاهده کنید یا با تماس تلفنی با کارشناسان راهنمایی لازم را دریافت کنید.

ایزوگام دو لایه فویل دار نوع C و H با مقاومت بالای پلیمری و مصرف در اماکن مخنلف و برای پروژه های بزرگ ساختمانی و عمرانی مورد توجه بسیاری از پیمانکاران است.

ایزوگام بردین مناسب سقف
ایزوگام فویل دار بردین مناسب برای پشت بام
تفاوت ایزوگام سردسیری و گرمسیری

تولید ایزوگام در مجموعه هیرمان به صورتی است که عملیات کارشناسی و انجام آزمایشات و تست های لازم توسط کارشناسان هماهنگ و پیگیری می شود. تولید ایزوگام معتدل و گرمسیری و ایزوگام سردسیری برای هر منطقه آب و هوایی تحولی جدید در دیدگاه استفاده از عایق ایزوگام ایجاد کرده است.هر نوع ایزوگام استانداردهای لازم برای به کار برده شدن در محیط خاص خود را دارند. چنانچه ایزوگامی مخصوص مناطق سردسیر باشد استفاده از آن در اقلیم گرم نادرست است و شما را با مشکلاتی مواجه خواهد کرد. تمام اطلاعات فنی مورد نیاز را تلفنی از کارشناسان ما دریافت کنید.

ایزوگام نوع C و ایزوگام نوع H هیرمان برای آب و هوای گرمسیری و سردسیری به صورت جداگانه تولید می شود. بارگیری و ارسال عایق رطوبتی درخواستی بلافاصله پس از طی مراحل تولید و تایید کارشناسی در سریع ترین صورت میگیرد.

بهترین مارک ایزوگام دلیجان در بازار
تولید بهترین مارک ایزوگام دلیجان در بازار
چرا ایزوگام درجه یک هیرمان بخریم؟
 1. شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان انتخاب بسیاری از صنایع و شرکت های پیمانکار است. چرا که:
 2. تولیدکننده عایق رطوبتی ایزوگام در 10 کلاس و گرید مختلف (داخلی و صادراتی) است.
 3. انواع ایزوگام تک لایه، دولایه، سه لایه و سفارشی با پوشش های فویل دار و طرح دار (استخری، چمنی، آجری و …) در هیرمان تولید می شود.
 4. صادرکننده ایزوگام به کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی و خاورمیانه است.
 5. محصولات: ایزوگام درجه یک سوپر صادراتی هیرمان دلیجان – ایزوگام صادراتی بردین دلیجان – ایزوگام حلزون دلیجان
 6. دارای وزن 41 و 42 و 50 کیلوگرم / دارای بسته بندی شیرینگ و وکیوم / تولید شده با مواد اولیه درجه یک
 7. دارای استاندارد ملی ایران و ضمانت نامه 10 ساله و برگزیده جشنواره کیفیت ایران

امکان کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده محصولات از سایت شرکت ایزوگام هیرمان به آدرس اینترنتی HIRMAANCO.COM فراهم است.

ایزوگام نوع C هیرمان ویژه مناطق سردسیر
بهترین مارک ایزوگام در بازار
نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان

برای خرید ایزوگام نوع C هیرمان و بهترین و معتبرترین برند ایزوگام در بازار راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آن میپردازیم:
راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

ما در هیرمان به شما پیشنهادات ویژه برای مصارف مختلف و با کیفیت استثنایی و قیمت مناسب ارائه می کنیم.