قطب تولید ایزوگام در ایران کجاست؟ شاید بارها در شرایط مختلف به اسامی کارخانجات و شرکت های تولید کننده انواع عایق رطوبتی برخورد کرده و از خود پرسیده اید که قطب مهم تولید انواع ایزوگام در ایران کجاست؟ با توجه به اهمیت این محصول صنعتی در این مقاله تلاش می کنیم به این سوال پاسخ دهیم. شهرستان دلیجان در استان مرکزی با توجه به موقعیت جغرافیایی و دسترسی به پالایشگاه های کشور برای تامین قیر مورد نیاز برای تولید محصولات، یکی از مهمترین قطب های صنعتی و بخصوص تولید انواع عایق ایزوگام است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

قطب مهم تولید ایزوگام در ایران کجاست؟

شما می دانید که عمده محصولات با نام ایزوگام (isogam) در کدام منطقه از کشور تولید می شود؟ به عبارت دیگر آیا می دانید قطب تولید ایزوگام در ایران کجاست؟ پاسخ به این سوال با توجه به تعداد بی شمار و انواع محصولاتی که در سراسر کشور با کیفیت ها و قیمت های مختلف تولید و عرضه می شود روشن است. شهرستان دلیجان در استان مرکزی به بزرگترین قطب تولید ایزوگام در کشور تبدیل و شناخته شده است. دلیجانی ها با راه اندازی بیش از 100 کارخانه که در تولید ایزوگام دلیجان فعالیت می کنند حجم عمده ای از ایزوگام مورد نیاز کشور را تولید و تامین کرده و در زمینه صادرات هم فعالیت دارند.

این منطقه یعنی دلیجان، گوی رقابت را از دیگر مناطق به دلیل تولید باکیفیت انواع عایق رطوبتی در شرکت های مختلف ربوده است. دلیجان در استان مرکزی واقع است و البته این منطقه نه تنها در صنعت ایزوگام بلکه در آثار تاریخی و منایع طبیعی در جهان شناخته شده است.

قطب تولید ایزوگام در ایران
نقشه استان مرکزی و شهرستان های آن

رونق تولید بهترین عایق رطوبتی در قطب ایزوگام کشور

در سال های اخیر که فشارهای تحریم بر صنعتگران تاثیر گذاشته است شرکت های تولید کننده عایق های رطوبتی هم در این راستا تلاش کرده اند که رونق تولید خود را حفظ کرده و برای رفع نیازهای بازار داخلی و صادراتی کوشیده اند. کارخانجات تولید انواع عایق ایزوگام که در شهرستان دلیجان فعالیت می کنند و قطب تولید ایزوگام شناخته شده اند در راستای رسیدن به اهداف نهایی خود و تولید بهترین مارک های ایزوگام همچنان تلاش می کنند و البته در بسیاری جهات هم موفقیت های چشمگیری را رقم زده اند.

در شهرستان دلیجان کارحانجات بزرگ تولید الیاف تیشو و پلی استر هم فعالیت می کنند که توانسته اند نیازهای کارخانجات تولید ایزوگام را در سطح وسیع پاسخگو باشند.

قطب تولید ایزوگام در شهرستان دلیجان

در ایران طبق آمار، سالیانه به طور متوسط 150 میلیون مترمربع عایق رطوبتی در سال تولید می‌شود که استان مرکزی با بیش از 100 واحد تولیدی عایق رطوبتی 60 درصد نیاز کشور را تامین می‌کند.. با در نظر گرفتن نوسان قیمت قیر در بازار بورس و تهیه بهترین قیر موجود در بازار، کارخانجات تولیدی ایزوگام که ارزش برند و کیفیت تولیدات خود را حفظ کرده اند، سعی بر تولید بهترین جنس ایران و بالا نگه داشتن رونق تولید عایق رطوبتی در قطب تولید ایزوگام دلیجان کرده اند.

شهرستان دلیجان به قطب تولید ایزوگام در ایران مشهور است و بیشترین سهم در تولید انواع عایق رطوبتی پیش ساخته ایزوگام را دارد.

دلیجان! قطب تولید ایزوگام

افرادی که نام دلیجان را شنیده اند می دانند که قطب تولید ایزوگام در کشور شناخته می شود و کارخانجات بسیار فعال و شناخته شده ای در این شهرستان در صنعت تولید عایق های رطوبتی و مواد اولیه و مشتقات آن فعالیت می کنند. ایجاد اشتغالزایی و رونق تولید در این صنعت اهمیت داشته و پروژه های ساختمانی و عمرانی و عملیات تاسیساتی و ساخت و سازها می تواند به گستردگی و رونق قطب تولید ایزوگام دلیجان بیانجامد. بعضاً واحدهای تولید عایق رطوبتی در مناطق دیگر ایران برای این که بتوانند حرفی برای گفتن و حضور در بازار داشته باشند، اقدام به کار غیر حرفه ای کرده و پسوند دلیجان را به محصولات خود اضافه می کنند.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

صنعت ایزوگام اگر چه مزیت های بیشماری برای این شهرستان داشته است اما آلودگی هوا و فعالیت واحدهای صنعتی غیر استاندارد و اشباع صنعتی را هم به دنبال داشته است.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

شرکت های تولید ایزوگام دلیجان

کارخانجات تولید انواع عایق رطوبتی که در قطب های صنعتی دلیجان مشغول فعالیت هستند (بیشتر کارخانجات) به تولید ایزوگام استاندارد و طبق رویه هایی که انجمن عایق های رطوبتی دلیجان به صورت دستورالعمل ابلاغ می کند پایبند هستند. شرکت هایی هم هستند که این اصول و مقررات را زیر پا گذاشته و به نام ایزوگام دلیجان، محصولی غیر استاندارد با قیر بسیار بی کیفیت (مازوت) را روانه بازار می کنند. شایسته است که خریداران حتماً قبل از خرید ایزوگام به ارزش و نام برند و استاندارد بودن محصول دقت داشته و اطلاعات خود را از منابع معتبر تهیه کنند.

کارخانجاتی که در قطب تولید ایزوگام در شهرستان دلیجان فعالیت می کنند، بر اساس دستورالعمل های انجمن عایق های رطوبتی فعالیت می کنند.

کارخانه برتر ایزوگام دلیجان

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان که برگزیده جشنواره کیفیت صنعت است یکی از تولید کنندگان برتر در این صنعت است و در راستای تولید بهترین مارکهای ایزوگام قدم های بسیار ارزشمندی برداشته است. ایزوگام دلیجان اصل که در قطب تولید ایزوگام در کارخانجاتی معتبر و استاندارد تولید می شود دارای ضمانت کیفیت کارخانه و خدمات پس از فروش است. پس به اصل بودن پسوند دلیجان و محصولات عرضه شده در بازار بیشتر دقت کنید. قطب تولید ایزوگام دلیجان با شرکت های معتبر و تولیدات استاندارد خود در بازارهای جهانی وارد شده است.

دقت داشته باشید که صرفاً پسوند دلیجان به نام ایزوگام کافی نبوده ونشان از اصل بودن عایق رطوبتی نیست، قبل از هر گونه اقدامی با کارشناس مشاوره کنید.

ایزوگام نوعH هیرمان دلیجان به عنوان ورق قیری بسیار انعطاف پذیری که با قیر درجه ۱ و مواد اولیه درجه یک ویژه مناطق گرمسیری و سردسیری تولید می شود.


آیا صنعت ایزوگام دلیجان حال و روز خوشی دارد؟

آلودگی هوای شهرستان دلیجان که ناشی از فعالیت واحدهای صنعتی متعدد در حوزه تولید انواع عایق های رطوبتی می شود، سبب شده است که شهرستان دلیجان دیگر ظرفیت توسعه این صنعت را نداشته باشد. نوسان قیمت مواد اولیه و تغییر روز به روز قیمت ها و عدم همکاری سازمان های ذیربط موجب شده است که صنعت ایزوگام در قطب تولید ایزوگام حال و روز خوشی نداشته باشد. خریداران باید به کیفیت و استاندارد محصولی که تهیه می کنند اهمیت بدهند تا فعالیت کارخانجات تولیدی غیر استاندارد روز به روز کاهش یابد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

برای این که دوام و استحکام و ماندگاری سازه هر چه بیشتر شده و میزان هزینه ها کاهش یابد، نیاز است که بهترین مارک های ایزوگام تولید شده و بدیهی است بهترین مواد اولیه منجر به تولید ایزوگام باکیفیت می شود.

قیمت محصولات در قطب تولید ایزوگام

کیفیت و قیمت ایزوگام باید متناسب بوده و میزان تغییر قیمت ها در طول سال هم باید منطقی باشد. در صنعت ایزوگام و در کارخانجات ایزوگام دلیجان همواره این امر مورد بحث و بررسی بوده است که با تولید بهترین نوع ایزوگام و عرضه آن با قیمت مناسب در بازار می توان ریسک خرید ایزوگام غیر استاندارد و نامرغوب را کاهش داد.
قیمت هر رول ایزوگام دلیجان با توجه به نوع و کیفیت قیر و وزن و ضخامت دارای تفاوت هایی است. یعنی کیفیت و قیمت ایزوگام با همدیگر رابطه ای مستقیم دارند.

در قطب تولید ایزوگام در دلیجان، کیفیت و قیمت انواع ایزوگام رابطه ای معقول و وافعی داشته و بهتر است در هنگام خرید ایزوگام به قیمت های غیر واقعی توجه کنید.

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه دلیجان

حدود 75 درصد ایزوگام کشور در دلیجان تولید می شود و دارای ایزوگام ها با نام های مختلفی است و ایزوگام دلیجان نام یک برند نیست بلکه نام محصولی است که مختص یک شهر خاص است.
بهترین شیوه خرید ایزوگام دلیجان برای هر خریداری خرید ایزوگام از کارخانه به صورت مستقیم یا دفاتر فروش کارخانه در شهرهای مختلف است که این کار کمک میکند مشتری با خیال راحت و آسوده خرید خود را انجام دهد.
خرید ایزوگام از کارخانه دلیجان راهی است کم هزینه تر و البته بی واسطه و مستقیم از تولید کننده خرید هماهنگ می شود.

در قطب تولید ایزوگام دلیجان ،کارخانجات محصولات خود را به صورت عمده و از درب کارخانه عرضه کرده و بارگیری و ارسال می نمایند.

ایزوگام فوق العاده آجری بردین دلیجان
ایزوگام طرح دار آجری با کیفیت فوق العاده

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

یکی از شناخته شده ترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان ایزوگام در قطب تولید ایزوگام در دلیجان کارخانه ایزوگام هیرمان است. در این جا به محصولات برتر این مجموعه اشاره می کنیم:

  • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
  • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • ایزوگام طوفان شرق دلیجان و ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان.
همچنین بخوانید:
خرید اینترنتی ایزوگام از درب کارخانه
راه های خرید ایزوگام از کارخانه دلیجان

پس از کیفیت ایزوگام، خرید ایزوگام یکی از مهمترین مراحل است که برای خریدار اهمیت ویژه دارد. برای این که به صورت عمده و با قیمت ارزان، بهترین جنس ایزوگام را از کارخانه هیرمان دلیجان در قطب تولید ایزوگام دلیجان خریداری کنید این پیشنهادات راهگشا خواهد بود:

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

  1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
  2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
  3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و امیدوار هستیم با هیرمان خریدی موفق و مطمئن را تجربه کنید.