ایزوگام سرویس بهداشتی و مقاومت این بخش در برابر رطوبت می تواند میزان تاثیر این ناحیه از ساختمان بر سلامت فیزیکی و روانی افراد را مشخص کرده و البته استفاده از اجزای زیبا و باکیفیت برای سرویس بهداشتی، خیال آسوده و رفاه بیشتر را به دنبال دارد. از این منظر شایسته است بهترین عایق رطوبتی ایزوگام انتخاب و مورد استفاده قرار بگیرد.
“ایزوگام بردین دلیجان گزینه ای بسیار استثنایی و فوق العاده مستحکم برای سرویس های بهداشتی است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

سرویس بهداشتی بخشی مهم در ساختمان

سرویس بهداشتی به عنوان یکی از بخش‌های جدایی‌ ناپذیر ساختمان شناخته شده و میزان تأثیر این بخش بر سلامت فیزیکی و روانی افرادی که از آن استفاده می‌کنند، بر کسی پوشیده نیست.
سرویس بهداشتی دارای اجزای مختلفی است که هر کدام از آن‌ها استانداردهای مخصوص دارند، از این رو مالکان ساختمان‌ها بیشترین تلاش خود را در جهت ساخت و تزئین اصولی سرویس بهداشتی انجام می‌دهند که هر کدام ویژگی‌ها و استاندارد خاصی را دارند.

با استفاده از اجزای زیبا و با کیفیت برای سرویس بهداشتی می‌توان با خیال آسوده از آسایش و رفاه بیشتر بهره جست، از این منظر شایسته است تا بهترین ایزوگام سرویس بهداشتی مقاوم در برابر رطوبت انتخاب و مورد استفاده قرار گیرد.

مهمترین متریال در سرویس بهداشتی، سنگ یا ایزوگام

مهمترین عنصری که در ساخت بخش‌های مختلف سرویس بهداشتی استفاده می‌شود، سنگ است و مهمترین متریال در ایزولاسیون آن ایزوگام سرویس بهداشتی است. بنظر میرسد ویژگی هر کدام از آنها بر دیگری ارجح نبوده و هر کدام برای منظور خاصی استفاده میشوند اما حقیقت اینست که آنها مکمل یکدیگرند.
سنگ سرویس بهداشتی باید قابلیت نظافت پذیری بالا، مقاوم در برابر نفوذ جرم و کثیفی، دوام مناسب در برابر رطوبت و مواد شوینده و از بین نرفتن ظاهر خواص فیزیکی باشد.
در مقابل ویژگی های ایزوگام سرویس بهداشتی در زیر سنگ، مقاومت در برابر رطوبت، تحمل فشار وزن، دوام و ماندگاری بسیار بالا خواهد بود.

امروزه کاشی و سرامیک نیز به دلایل بسیار به بخش مهمی از مصالح ساختمانی تبدیل شده‌اند که به تمیزی، بهداشت و زیبایی سرویس بهداشتی کمک شایانی می‌کنند و جایگزین بسیار مناسبی برای سنگها می باشند. ایزوگام سرویس بهداشتی را با مشاوره کارشناس خریداری نمایید.

ایزوگام سرویس بهداشتی بردین دلیجان
ایزوگام سرویس بهداشتی بردین دلیجان

بهترین نوع ایزوگام مورد استفاده در سرویس‌های بهداشتی

در تصور عموم افراد تعداد لایه ها می تواند تاثیر مستقیم روی کیفیت محصولات تولیدی داشته باشد. به این ترتیب هر چه تعداد لایه ها بیشتر باشد احتمال برتری کیفیت نیز بالاتر خواهد رفت.
این تصور از آنجا ناشی شده که از ایزوگام در مناطقی استفاده شده است که نا همگون و غیر سازگار بوده است. یعنی اینکه از ایزوگامی برای نصب استفاده شده که مناسب محل نبوده و بصورت غیر کارشناسی مورد استفاده قرار گرفته است. بنا بر این بنظر می رسد تعداد لایه تاثیری روی کیفیت ایزوگام ندارد و تنها در استفاده از ایزوگام برای محل نصب باید دقت شود.

توصیه کارشناسان و مشاورین مستقر در دفاتر فروش و نمایندگی های ایزوگام هیرمان به خریداران این است که قبل از هر اقدامی برای خرید ایزوگام سرویس بهداشتی، هماهنگی های لازم را برای  بازدید از محل نصب ایزوگام انجام دهید و از مشاوره آنها استفاده لازم را ببرید.

تغییرات در لایه های ایزوگام و تاثیر آن در اجراء

تغییرات در تعداد لایه های انواع ایزوگام می تواند تا حدودی روی وزن و قیمت ایزوگام تاثیر داشته باشد. اما نکته مهم، تولید بر اساس استاندارد است. برای تولید عایق های رطوبتی مانند ایزوگام سرویس بهداشتی، استاندارد مشخصی وجود دارد که عدول از آن جایز نمی باشد.
تغییر در لایه های ایزوگام آنرا به نوع دیگری تبدیل می کند، به عنوان نمونه می توانیم از ایزوگام بدون فویل نام ببریم. با وجودی که ایزوگام بدون فویل مشابهت بسیاری در ظاهر با انواع دیگر دارند، اما در باطن و در تولید با هم اختلاف بسیاری دارند. ضمن اینکه موارد کاربرد هر کدام با دیگری متفاوت و برای استفاده در محل خاصی تولید شده است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

از ایزوگام بدون فویل عموماً برای استفاده در نقاطی از ساختمان استفاده می شود که پس از نصب و رعایت همپوشانی در نصب آنها، سطح مورد نظر بصورت یکپارچه و غیر قابل نفوذ در خواهد آمد و ادامه عملیات اجرائی وجود دارد.ایزوگام سرویس بهداشتی، آشپزخانه و تراس نمونه های این محصول است.

هدف از کف سازی سرویس بهداشتی چیست؟

هدف از کف سازی سرویس بهداشتی در تمام ساختمان ها، ایجاد سطحی قابل استفاده، غیر قابل نفوذ در برابر آب و دوام در برابر فشار برای کاربران است. سطحی که علاوه بر زیبایی و دوام، از جهت ایمنی و استانداردهای ساختمان باید مورد تایید مراجع ناظر بر اجرا قرار گیرد.
کف ‌سازی و ایزوگام سرویس بهداشتی باعث استحکام و مقاومت سرویس بهداشتی در برابر نفوذ و عبور رطوبت خواهد شد، به این ترتیب شیب بندی سرویس بهداشتی، کف سازی و آب بندی دارای اهمیت بسیاری است.
سپردن این امور به افرادی که تخصص علمی و تجربی کافی ندارند می تواند باعث ایجاد خسارات مالی به شخص کارفرما و ساکنان ساختمان شود.

برای پیشگیری از هزینه‌های اضافی، انتخاب ایزوگام سرویس بهداشتی مناسب از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. بهترین ایزوگام برای این منظور در کارخانه ایزوگام هیرمان تولید میشود که میتواند شما را برای سالهای زیاد از این حیث بی نیاز نماید.

ایزوگام حلزون با مقاومت بسیار عالی
ایزوگام حلزون با مقاومت فوق العاده

مراحل ایزوگام سرویس های بهداشتی به چه صورت است؟

عایق کاری مکانهایی مانند حمام و توالت که ریزش و تجمع آب در کف آن بسیار است امری ضروری است که باید با دقت فراوان انجام شود. در گذشته برای عایق کاری سرویس‌های بهداشتی از قیرگونی استفاده می‌شد. اما از این جهت که قیمت ایزوگام از قیر گونی پایین تر است، روش نصب ایزوگام بسیار ساده و سریعتر و بدون خطر انجام میگیرد، ایزوگام را به قیر گونی ترجیح میدهند.

اما زمانی ایزوگام به تنهایی یک عایق کامل برای سرویس‌ها می‌باشد که نصاب هنگام اجرای ایزوگام موارد زیر را به درستی انجام دهد

توصیه می شود برای بهتر چسبیدن ایزوگام، یک لایه پرایمر در کف استفاده شود. بعد از این مرحله نصب ایزوگام در اندازه‌های کوچک برای آببندی اطراف لوله‌های تخلیه فاضلاب بسیار مهم هستند.

اشتباهات رایج نصب ایزوگام در سرویس بهداشتی

نکته بسیار مهم و اساسی اینست که نباید برای برش لوله فاضلاب از شعله مشعل ایزوگام و حرارت دادن استفاده کرد. اشتباه رایج توسط اغلب ایزوگام کاران این است که لوله تعبیه شده برای توالت فرنگی را نیز برش می‌زنند و بعد از سرامیک کاری و بالا آمدن ارتفاع کف، هنگام کار گذاشتن توالت فرنگی، عمل اتصال به خوبی انجام نمی‌شود. پس تنها لوله‌ای که عایق کار نباید آن را برش دهد لوله توالت فرنگی است.
با اتمام مراحل بالا می‌توان اقدام به باز کردن رول ایزوگام در اندازه‌های بزرگ کرد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

در ایزوگام کاری سرویس بهداشتی به دلیل فضای بسته آن و حرارت ایجاد شده ممکن است لوله کشی آب سرد و گرم آسیب ببیند. بدین منظور قبل از هر کاری اقدام به پوشش این لوله‌ها با گچ می‌کنیم سپس کار نصب را انجام می‌دهیم. برای خرید بهترین ایزوگام سرویس بهداشتی با واحد فروش ارتباط بگیرید.

ارتفاع مناسب برای عایقکاری حمام و سرویس بهداشتی

اجرای عایقکاری رطوبتی در حمام از اهمیت بالایی برخوردار است و ارتفاع مناسب با توجه به اینکه کنترل رطوبت مشکل اصلی در عایق کاری حمام است بسیار مورد توجه است و انواع استاندارد ها و الزامات برای آن نگارش شده است.
آب گرم مورد استفاده در هنگام دوش گرفتن، میزان بخار آب موجود در هوا را افزایش می دهد که در صورت عدم تهویه مناسب باعث رشد کپک داخل درزها و روی دیوارهای حمام  شده و سلامتی شما را به خطر می اندازد به همین دلیل است که عایقکاری رطوبتی حمام ها، نسبت به سایر مناطق خانه حساس تر و پیچیده تر است.

با استفاده از عایق رطوبتی در اطراف دیوارها و کف می توان مشکل رطوبت را بدون تخریب حل کرد. انواع ایزوگام بدون فویل هیرمان، خاصیت آنتی باکتریال، ضد قارچ و کپک و با کیفیت استاندارد می‌باشد که مناسبترین گزینه برای عایقکاری حمام و ایزوگام سرویس بهداشتی است.

هزینه و قیمت ایزوگام سرویس بهداشتی

به طور کلی ابعاد فضا و متراژ در هزینه عایق کاری سرویس بهداشتی تأثیر زیادی دارد. طبیعتاً هر چه متراژ بیشتر باشد هزینه عایق کاری آن نیز بیشتر می‌شود. از طرف دیگر سرویس‌های بهداشتی که دارای کابین دوش هستند نیز نسبت به سایر سرویس‌های بهداشتی و حمام‌ها که این بخش را ندارند، هزینه بیشتری برای ایزوگام باید بپردازند؛ زیرا در صورت وجود کابین دوش، دیوارهای این بخش نیاز به اجرای ایزوگام دارند.
قیمت عمده ایزوگام سرویس بهداشتی و یا دیگر انواع ایزوگام را می توانید به روز با یک تماس تلفنی از واحد فروش دریافت کنید.

خرید ایزوگام سرویس بهداشتی مناسب که مقاومت عالی در برابر نم و رطوبت داشته باشد شما را از تعمیر و تعویض های مکرر در کوتاه مدت بی نیاز میکند. قیمت ایزوگام و تفاوت کیفیت عایق های رطوبتی به نوع و کیفیت قیر و ضخامت و وزن هر رول ایزوگام وابسته است.

آیا دوست دارید که بدانید که بهترین نوع ایزوگام سرویس بهداشتی کدام است؟ در این ویدئو قصد داریم به شما انواع ایزوگام را بهتر معرفی کنیم.


فیلم ایزوگام مناسب برای سرویس بهداشتی

با پیشرفت تکنولوژی در بستر اینترنت، فاصله و محدودیت زمان از بین رفته و خریداران می توانند هر زمان و در هر مکان به انواع اطلاعات و آموزش ها دسترسی داشته باشند.
کارخانجات تولیدی ایزوگام هم توانسته اند از این راه به خوبی استفاده نمایند و برای خود معیاری در جهت فروش تولیدات و انجام خدمات تعریف و برای مشتریان خود ارزش آفرین باشند.
صرفه اقتصادی و خرید بدون محدودیت از مزایای استفاده از سایت فروش تولیدات هیرمان است و تنها تمرکز و دقت کافی در انتخاب محصول می بایست صورت گیرد. انتخاب بهترین مارک ایزوگام سرویس بهداشتی اهمیت فوق العاده در استحکام سازه دارد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

بهترین سایت فروش و آموزش در باره ایزوگام و انواع آن، سایت ایزوگام هیرمان است که با ورود به آن می توانید از کلیه مزایای آن استفاده و در صورت خرید انواع ایزوگام، بصورت کاملًا قانونی و مطمئن خرید خود را انجام دهید.

ایزوگام درجه یک برای استفاده در سرویسهای بهداشتی

همانطور که میدانید یکی از مناطقی  که شدیداً به عایق کاری و ایزوگام نیاز دارد سرویسهای بهداشتی و حمام در منازل و یا ساختمان های بزرگ اداری و تجاری است.
دیوار و کف در سرویسهای بهداشتی و با شیب بندی مناسب در کف می تواند به خروج آب کمک نماید و موجب عدم ماندگاری آب آنها باشد. اطراف لوله های خروجی باید مورد توجه قرار گیرد. ایزوگام سرویس بهداشتی در مناطق مسکونی و آپارتمان ها باید از بهترین متریال تولید شده و توسط نصابان ماهر اجرایی گردد.

ذکر این نکته بسیار مهم است که ایزوگام سرویس بهداشتی در مجموعه هیرمان با بهترین قیر پالایشگاهی و مطابق با استانداردهای روز تولید می شود و درجه بندی انواع اعایق ایزوگام بر اساس مواد اولیه موجود در آن صورت میگیرد.

معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

یکی از شرکت های که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب از جمله انواع ایزوگام سرویس بهداشتی را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

  • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
  • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 4 کیلوگرم.
  • ایزوگام های طرح دار صادراتی حلزون و بردین دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
  • ایزوگام مناسب سرویس بهداشتی و ایزوگام رووف گاردن که به صورت سفارشی تولید می شوند از دیگر تولیدات کارخانه ایزوگام هیرمان هستند.
ایزوگام بردین هم برای پشت بام و هم سرویس بهداشتی
ایزوگام سرویس بهئاشتی و دیوار بردین دلیجان

آدرس و شماره تلفن کارخانه ایزوگام

بهترین ایزوگام سرویس بهداشتی برای نصب کدام است؟ آیا بهترین ایزوگام یعنی سرآمد کیفیت؟ بهترین ایزوگام یعنی پایین ترین قیمت ؟ بهترین ایزوگام یعنی خدمات پس از فروش مناسب؟ و یا بهترین ایزوگام یعنی اعتماد کامل به تولید کننده؟ در تولید ایزوگام سرویس بهداشتی و محصولات دیگر در هیرمان به کلیه این موارد توجه می شود.
شرکت تولیدی هیرمان همچنین با استفاده از انواع مواد اولیه با کیفیت در محصولات خود در داخل و خارج از کشور با اقبال مواجه شده است.

آدرس و تلفن های تماس هیرمان با یک کلیک در اینترنت در اختیار شماست و به سهولت می توانید به آن دسترسی داشته باشید. ایزوگام سرویس بهداشتی را مناسب جغرافیای منطقه خریداری کنید.

نحوه خرید مستقیم انواع ایزوگام هیرمان از کارخانه

بهترین مارک های ایزوگام دلیجان و ایزوگام سرویس بهداشتی و یا انواع ایزوگام گرمسیری و ایزوگام سردسیری هیرمان را بدون واسطه و مستقیم از این راه ها تهیه نمایید:

  1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
  2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
  3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و خریدی موفق و مطمئن با هیرمان داشته باشید.

چه ایزوگامی برای داخل ساختمان و سرویس ها استفاده میشود؟

بایستی ایزوگام ساده استفاده شود و پیشنهاد ما بردین است.

همچنین بخوانید:
کارخانه ایزوگام دلیجان درجه یک کدام است؟

فرق ایزوگام ساده و فویلدار چیست؟

ایزوگام فویلدار، دارای فویل آلومینیومی است و برای سقف مناسب است است ولی ساده از نایلکس است و برای داخل ساختمان و سرویس ها که نور آفتاب نمیخورد مناسب است.