ایزوگام الاستومری برای عایق کاری صنعتی مانند عایقکاری تهویه مطبوع، تبرید، گرمایش، لوله کشی، مخازن، اتصالات و کانال های هوا، همچنین در پروژه های عمرانی کاربرد ویژه دارد. نیاز به استفاده از مواد عایق مناسب که بتوان با استفاده از آنها به این اطمینان رسید که عایق کاری با استاندارد بالا صورت گرفته است، با تولید این محصول با پلیمرهای اروپایی SBS, APP, BPE ممکن شده است. قصد داریم شما را بااین محصول بی نظیر و کاربردی و ویژگی های آن بیشتر آشنا کنیم.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام الاستومری چیست؟

تولید کنندگان فعال در بخش های مختلف در صنایع که انواع عایق های رطوبتی را تولید می کنند با نو آموری و ابتکار دست به کار شدند و محصولی را به بازار عرضه کردند که نام الاستومری را به آن گذاشتند.
در حال حاضر انواع عایق های الاستومری را می توان برای استفاده مناسب برای مکان مورد نظر انتخاب و به راحتی خریداری نمود. انواع عایق های الاستومری را می توان به دو صورت لوله ای و رول مشاهده نمود که هر کدام دارای مشخصات فنی و کیفیت مناسب برای استفاده برخوردار است. ایزوگام الاستومری با استفاده از پلیمر نیز در دسته عایق های رولی جای میگیرد.

ایزوگام الاستومری توانسته است به خوبی در بین انبوه تولیدات جای خود را باز کند چرا که دوام و وزن سبک و ماندگاری آن به مراتب از دیگر انواع عایق ایزوگام بیشتر است.

عایق الاستومری لوله ای و مشخصات فنی آنها

برای بررسی مشخصات فنی عایق های لوله ای باید طول و ضخامت تولید آنها برای مصرف اشاره کنیم. این دسته از عایق ها را معمولا در طول های 2 متری به بازار فروش عرضه میکنند اما می توان به صورت سفارشی هم در تولید آنها و برای مصرف در مکان های خاص پرداخت.
ضخامت این عایق ها نیز بطور معمول بین 9 تا 25 میلیمتر می تواند نوسان داشته باشد که بستگی به محل استفاده می تواند انتخاب و بکار برده شود. در خط تولید عایق های الاستومری آنها را با عرض 1 متر و در طول های مختلف قابل تولید می باشد.

ایزوگام الاستومری رولی برای عایقکاری مکانهائی مانند کانال های آلومینیومی، سطوح بزرگ و وسیع و لوله هایی با قطر بالا بسیار ایده آل می باشند. ضخامت استاندارد که برای آنها تعریف شده است بین 6 تا 50 میلیمتر می تواند در خط تولید مورد بهره برداری واقع شود.

ایزوگام الاستومری درجه یک
عایق الاستومری با کیفیت ویژه

تولید ایزوگام الاستومری از کجا شروع شد؟

طبق آنچه که از مدارک و شواهد بر می آید، عایق الاستومری در ابتدا در قرن نوزدهم میلادی توسط محققان بخش صنعت توسعه یافت. بزرگ ترین وجه تمایز ایزوگام الاستومری ساختار سلولی آن با دیگر عایق هاست که سبب ایجاد مقاومت بالای آن در برابر رطوبت شده است. این ویژگی علاوه بر اینکه مانع نفوذ رطوبت می شود، عملکرد پایدار و طولانی مدت انرژی را نیز در ایزوگام الاستومری تضمین می کند. از عایق های الاستومریک برای عایق نمودن کانال های تهویه می توان استفاده نمود.

عایق الاستومریک (ایزوگام الاستمری) نفوذ پذیری آب را به حداقل رسانده و با اطمینان می توان گفت با قابلیت هایی که دارد، موجب می شود تا رطوبت و حرارت به داخل سیستم های سرمایشی و گرمایشی وارد نشود.

عایق الاستومری در چه جاهایی استفاده می شود؟

بر اساس آمارهای معتبر و اعلام شده طی سال 1399 بیشترین موارد مصرف ایزوگام الاستومری در صنعت ساختمان سازی بوده است که اغلب برای عایق کاری تاسیسات ساختمان از این محصول استفاده شده است.
بطور عام عایق کاری کانال های کولر و همچنین لوله های آب سرد و گرم در ساختمان ها با اینگونه عایق ها انجام می شود. همچنین برای عایق اتصالات و مخازن آب و نیز در صنعت خودرو سازی برای جلوگیری از آلودگی صوتی برای سرنشینان بیشترین کاربرد را داشته است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

بنظر می رسد از ایزوگام الاستومری میتوان در امور مختلف بهره برد که نیاز به مشاوره با کارشناسان عایق و صنعت ایزوگام دارد. برای بررسی استفاده از این نوع عایق با مشاورین ما در شرکت هیرمان تماس بگیرید.

ایزوگام الاستومری سپری مقاوم در برابر گرما و سرما

سعی داریم با شناساندن این عایق و دامنه کاربرد آن به شما این نوید را بدهیم که تحولی شگرف در صنعت عایق در حال وقوع است.
این کالای ارزشمند در برابر گرد و خاک موجود در هوا یا همان ریز گردهای مزاحم و خطر آفرین برای انسان، بادهای شدید توام با غبار های مضر کارخانجات صنعتی در نزدیکی شهرها، انواع آلودگیهای محیطی و زیست محیطی، رطوبت و بخار آب در مناطق گرمسیری مقاومت بسیار بالایی را از خود بروز می دهد.
کیفبیت تولید بسیار بالا با استفاده از مواد اولیه مخصوص و سرعت در نصب سبب افزایش رضایت مصرف کنندگان شده است.

در برخی از پروژه های صنعتی و بنا به سفارش کارفرما به دلیل قرار گیری ایزوگام الاستومری در برابر سرما و گرمای شدید، نوع فویلدار آن تولید و تحویل برای استفاده شده است.

عایقهای الاستومری با چسبندگی بالا
چسبندگی بالا در عایق الاستومری

چسبندگی در عایق آلاستومری به چه شکلی است؟

سریع ترین روش اجرای ایزوگام الاستومری رولی، استفاده از عایق پشت چسبدار می باشد. به اینصورت که ابتدا پوششی که در پشت ایزوگام الاستومری رولی وجود دارد را جدا و در مرحله ی بعد آنرا به سادگی بر روی کانال کولر و یا دیگر نقاط می چسبانیم. با این روش استفاده ایزوگام الاستومری یکی از جدید ترین محصولاتی لقب گرفته است که بسیار مورد توجه قرار دارد.
عایق رولی پشت چسبدار (ایزوگام الاستومری) بسیار انطعاف پذیر، سبک و سبب صرفه جویی در زمان و انرژی می شود.

ایزوگام الاستومری در برابر رشد قارچ و کپک، حرارت های بسیار بالا، نفوذ رطوبت و بخار، خوردگی مواد شیمیایی و روغن مقاومت بسیار زیادی دارند. با استفاده از مشاورین فروش ما در شرکت هیرمان و نصابان حرفه ای سرعت انجام پروژه صنعتی و ساختمانی بالا می رود.

عایق الاستومری فویلدارچیست؟

از ایزوگام الاستومری فویلدار که کاربرد بسیار زیادی در عایقکاری تاسیسات ساختمان ها دارد استفاده می شود. جهت عایق نمودن مخازن آب و گازوئیل، لوله ها و کانال های کولر از این کالا و نمونه فویلدار آن استفاده می شود. وجود فویل در تولید این نوع از عایق و برای اینکه خود این محصول نیز عایق شود، از نوع ایزوگام الاستومری فویلدار بهره می گیرند.
روکش آلومینیومی ای که بر روی محصولات الاستومریک قرار می گیرد، بسیار مقاوم بوده و این محصول را در برابر هر گونه آسیب مقاوم می کند.

با توجه به ضخامتهای متغیر و سفارشی تولید این نوع از عایق، ضخامت فویل آن نیز قابل تغییر است و میتواند بر اساس سفارش خریدار روی آن کشیده شود. با عنایت به اینکه استفاده از ایزوگام الاستومری کاملاً حرفه ای و تخصصی است، پیشنهاد میشود برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیقتر با مشاورین ما در مجموعه هیرمان در ارتباط باشید.

عایق الاستومری شانه تخم مرغی و پروتکت بلک در یک نگاه

اگر سری به استودیوهای ضبط صدا و تولید آهنگ زده باشید از عایق الاستومری رولی شانه تخم مرغی به عنوان عایق صوتی مورد استفاده قرار می گیرد و به خاطر داشتن ساختار متخلخل، به مقدار قابل توجهی از سر و صدا و آلودگی صوتی می کاهد.
تولید عایق شانه تخم مرغی در دو نوع ساده و موج دار و به دو صورت بدون چسب یا چسب دار می باشد که هر دو نوع آن در برابر جذب آب، حرارت، مواد شیمیایی و آسیب دیدگی مقاومت بسیار بالائی دارد.
عایق الاستومری پروتکت بلک، با روکشی به همین نام پوشانده شده است که آنرا به عایق حرارتی منعطف با ساختاری غیر متخلخل تبدیل نموده است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام الاستومری توان مقاومت بالا در برابر نفوذ بخار آب، رطوبت و آلودگی دارد و برای ایزولاسیون مکان هایی که میزان رطوبت و آلودگی در آنها بالاست استفاده می شود. عایق کاری سیستم های تهویه مطبوع را میتوان برای این مورد مثال زد.

ویژگی های عایق الاستومریک
عایق الاستومری با ویژگی های منحصر به فرد

ویژگی های عایق ایزوگام الاستومری که باید دانست

 • عایق های الاستومری وزن بسیار سبکی دارند.
 • قابلیت انعطاف پذیری بالایی که دارند.
 • فاقد هر نوع مواد مضر و آلرژی زا هستند.
 • مقاومت ایزوگام الاستومری در برابر آتش بالا بوده و به گسترش آن کمکی نمی کند.
 • قابلیت رنگ پذیری با رنگ روغنی را دارا می باشد.
 • مقاومت این عایق در برابر رشد قارچ و باکتری بالا می باشد.
 • نصب آن بسیار آسان بوده و صرفه جویی در هزینه و زمان را به دنبال دارد.
 • دوام و طول عمر عایق الاستومری بالا می باشد.

ایزوگام الاستومری نیازی به روکش ندشته و بسیار مقرون به صرفه تر نسبت به دیگر عایق هاست. علاوه بر سایر ویژگی های نام برده شده، عایق الاستومری با جذب صدا عایق صوتی خوبی در برابر صوت بوده و همچنین عایقی برودتی شناخته می شود.

مقایسه عایق ایزوگام الاستومری با پشم شیشه

عایق ایزوگام الاستومری با در نظر داشتن ساختار، مقاومت بالایی در برابر رطوبت، بخار آب، آلودگی و گرد و خاک دارد، اما عایق پشم شیشه، فیبری و متخلخل تولید می شود و مقاومت آن قابل قیاس نیست. با نفوذ رطوبت و بخار آب به درون پشم شیشه، از مقاومت حرارتی آن کاسته می گردد.
عایق الاستومری از نظر محیط زیست، دارای عوارض بسیار کمی بوده در حالی که تماس مستقیم پشم شیشه با نقاط حساس بدن و ورود به سیستم تنفسی ایجاد مشکل خواهد کرد. نصب ایزوگام های الاستومری بسیار آسان بوده و در محیط های محدود و کوچک مناسب می باشد. اما نصب عایق های پشم شیشه در چند مرحله صورت می گیرد.

انتقال حرارت در عایق های الاستومری بسیار پایین بوده در حالی که ضریب انتقال حرارت پشم شیشه بسیار پائین تر است. قیمت ایزوگام الاستومری در مقایسه با کیفیت آن مقرون به صرفه تر است.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان تولید شده از بهترین مواد اولیه و با قیر پالایشگاهی است که در این ویدیو کیفیت چسبندگی و تارهای پلیمری آن کاملا مشهود است.


تفاوت انواع عایق های آلاستومری رطوبتی و حرارتی

در نگاه کلی، تولید عایق های حرارتی به منظور جلوگیری از اتلاف انرژی های حرارتی صورت می گیرد. بنابراین لازم است در تولید آن از مواد اولیه ای استفاده شود که برای این منظور کاربرد دارد و میتواند کمک کننده باشد.
عایق الاستومری رطوبتی، همانطور که از نام آن میتوان دریافت جهت جذب رطوبت مورد استفاده قرار می گیرد. پس در تولید آن موادی باید بکار گرفته شود تا این کار را با دقت بالا انجام دهد.

برای اطلاع از مشخصات فنی و فیزیکی، همچنین مواد اولیه بکار رفته در هر کدام از انواع عایق ها با کارشناس مربوطه و مطلع در شرکت هیرمان تماس داشته باشید تا از آخرین تکنولوژی تولید و کاربرد هر کدام به تنهائی اطلاعات لازم را بدست آورید.

خرید ایزوگام الاستومری sbs هیرمان

یکی از تولیدات کارخانه ایزوگام هیرمان که با استفاده از پلیمرهای اصلاح کننده قیر یعنی SBS, BPE, APP تولید می شود ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان است. این محصول که با کارایی و مقاومت بسیار بالاتر از سطح استاندارد روز تولی می شود در آب و هوای سرد و مناطق سردسیر کاربرد بالایی دارد.
ایزوگام الاستومری به صورتی تولید می شود که نیاز به تعمیر و تعویض در کوتاه مدت را به تاخیر می اندازد. ایزوگام الاستومری سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر و وزن هر رول 50 کیلوگرم تولید می شود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید:
نمایندگی ایزوگام دلیجان با قیمت درب کارخانه

در مقاله “ایزوگام SBS هیرمان دلیجان” می توانید اطلاعات تکمیلی بیشتری در خصوص انواع ایزوگام الاستومری و بهترین مارک ایزوگام دریافت کنید.

قیمت انواع ایزوگام در بازار ایران

کیفیت و قیمت ایزوگام دو عامل مهم در تصمیم گیری و خرید بهترین جنس ایزوگام به شمار میرود. ایزوگام الاستومری و نحوه استفاده از آن در شرایط مختلف توسط کارشناسان مورد بررسی قرار گرفته و در هنگام ثبت سفارش انواع ایزوگام می توانید از این اطلاعات بهره مند شوید.
پلیمرهای مصرف شده در عایق ایزوگام که بهبود دهنده نهایی کیفیت ایزوگام به همراه قیر هستند و دیگر مواد اولیه به کار رفته در تولید عایق رطوبتی و وزن و ضخامت هر رول ایزوگام در نهایت در قیمت ایزوگام تاثیرگذار هستند.

برای دریافت قیمت ایزوگام از درب کارخانه و به روز با واحد کارشناسی فروش تماس گرفته و لیست محصولات و قیمت ها را در 20 ثانیه دریافت کنید.

معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان

شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان به عنوان واحد تولیدکننده برتر انواع عایق های رطوبتی و ایزوگام الاستومری، با این محصولات شناخته می شود:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام طرح دار با ضخامت 3.5 للی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان
ایزوگام SBS سوپر صادراتی هیرمان

راه های خرید بهترین مارک های ایزوگام دلیجان

خرید عایق ایزوگام الاستومری را مستقیم از درب کارخانه به چندین روش می توانید انجام دهید:

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از همراهی شما سپاسگزاریم و خریدی موفق و مطمئن را با هیرمان تجربه کنید.

ایزوگام الاستومری برای چه مناطقی مناسب است؟

ایزوگام الاستومری با استفاده از پلیمرهای اصلاح کننده قیر تولید می شود و چون مقاومت چند برابری دارد برای مناط سردسیری بسیار مناسب است.

مصارف عایق الاستومری کدام است؟

این محصول برای عایق بندی کلیه سطوح مناسب است و عایقی جدید تولید شده با بهترین پلیمرهای وارداتی و با کارایی بالا به شمار میرود.