مشخصات ایزوگام خوب چیست و چرا باید مورد توجه قرار بگیرد؟ از چه طریق میتوان به انتخاب ایزوگام استاندارد مناسب مبادرت کرد؟ ویژگی های یک ایزوگام خوب چیست و دلیل انطباق با مشخصاتی که متمایز کننده هستند چه میباشد؟
سوالات بسیاری در این زمینه مطرح میشود و بعضاً جوابهائی نیز در این ارتباط داده میشود. اما شنیدن این تمایزات از زبان یک کارشناس تولید بسیار موثر و شنیدنی خواهد بود. دلایلی که این کارشناسان مطرح مینمایند میتواند راهگشای انتخاب بهترین نمونه و مناسبترین قیمت برای ایزوگام و عایقکاری باشد.
به همین دلیل این کارشناسان روی 10 ویژگی و مشخصه ایزوگام انگشت میگذارند و نبود یکی از آنها را وجود نقص در تولید و استفاده میدانند. میتوانید در این نوشته به این ویژگیها بپردازیم و مشخصات ایزوگام خوب را نیز بررسی نمائیم.
از میان این ویژگیها تعدادی مربوط به مواد اولیه و تعدادی نیز مربوط به سخت افزار تولید میباشد که در ادامه خواهیم دید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

مشخصات ایزوگام خوب و استفاده از قیر پالایشگاهی خالص

در تولید ایزوگام میتوان از دو نوع قیر استفاده کرد. بیشتر تولید کنندگان برای پائین نگهداشتن قیمت تولید ایزوگام از نوع دمیده استفاده میکنند که در مقابل ارزانی قیمت، تا حدودی کیفیت ایزوگام تولید شده پائین تر و دوام و طول عمر کمتری خواهد داشت.
ضمن اینکه چسبندگی در این نوع تولید کمتر بوده و همین موضوع نقطه ضعف بزرگی برای این نمونه تولیدات محسوب میشود. همچنین باید یادآوری نمود که استفاده از قیر دمیده که محصول نهائی مازوت و در کارخانه های تولیدی بطور مستقیم بدست می آید خارج از استاندارد نیست، ولی کیفیت و قیمت این نمونه پائین و احتمال استفاده از مواد اولیه نامرغوب و افزودنی های غیر لازم را نیز افزایش میدهد.
این نوع ایزوگام را با توجه به وجود افزودنی های غیر معمول میتواند از بوی نامطبوع آن در زمان خرید به راحتی تشخیص داد. همچنین این نمونه ها را نمیتوان در مناطق با رطوبت بالا و گرمسیر و در معرض نور مستقیم خورشید استفاده نمود.
در ادامه به دیگر مشخصات ایزوگام خوب می پردازیم.

مشخصات ایزوگام خوب سوپر صادراتی هیرمان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان نمونه ای با مشخصات درخشان

ویژگی شماره دو: لایه فویل و یا سنگریزه مورد استفاده در تولید

در تولید ایزوگام های مناسب برای استفاده در پشت بام و یا نماهای ساختمان استفاده از انواع لایه های فویل و یا سنگریزه مرسوم و متداول میباشد. دلایل استفاده از این مواد اولیه را میتوانیم بطور خلاصه در نقشی که بعد از نصب خواهند داشت ببینیم.
استفاده از لایه فویل در تولید ایزوگام فویل دار آنها را برای استفاده در مناطقی مانند پشت بام و نمای مجاور ساختمانها که در معرض نور مستقیم خورشید و تنشهای جوی میباشند متمایز میکند.
این نوع ایزوگام در رنگها و طرح های بسیار متنوع و هماهنگ با طبیعت تولید میشود که همین مورد میتواند به نقطه ضعف برای این نمونه نیز مطرح باشد. استفاده از لایه فویل میتواند با کیفیت پائین و یا سنگریزه های درشت تر از استاندارد صورت گیرد.
در این صورت وزن ایزوگام افزایش یافته و کیفیت آن نیز کاهش خواهد داشت. استفاده از فویل در تولید این نمونه ها میتواند ایزوگام را در برابر شرایط جوی نامتعارف محافظت نماید.
پس دقت کنید که دانستن مشخصات ایزوگام خوب باعث می شود که عایق رطوبتی مناسب تر و با قیمت مناسب را خریداری کنید.

ویژگی شماره سه: لایه تیشو و پلی استر

بررسی این دولایه را باید با هم انجام دهیم زیرا این دولایه با هم تشکیل لایه اصلی ایزوگام را میدهند و در سینی تولید با ورود قیر به این مجموعه تکامل ایزوگام و ایجاد لایه نفوذ ناپذیر صورت میگیرد.
این دو لایه میبایست با هم ویژگیها و مشخصاتی را داشته باشند که در نهایت منجر به تولید ایزوگام با سطحی صاف و یکدست منجر شود. هر گونه برآمدگی و عدم کیفیت لازم در این دو لایه میتواند خسارت قابل توجهی را به تولید کننده وارد نماید.
به این ترتیب لایه تیشو و پلی استر باید دارای ابعاد استاندارد و همچنین ضخامت یکسان باشند تا در نهایت و با تلفیق با قیر لایه ای را پدید آورند که بدون پستی و بلندی باشند و عرض یکسان در تمام طول ایزوگام را نیز دارا باشند. این مورد یکی از موارد مهم در شناخت مشخصات ایزوگام خوب است که باید دقت داشت که این لایه در زمان تولید عاری از هر گونه رطوبت باشد تا چسبندگی لازم بین لایه ها را داشته باشند.

ویژگی شماره چهار: عمر مفید ایزوگام و مواد اولیه آن

با در نظر گرفتن تمامی مواد اولیه بکار رفته در تولید ایزوگام و بررسی هر کدام بصورت جداگانه، به این نتیجه خواهیم رسید که این مواد چه از دل طبیعت بدست آمده باشند، مانند قیر که حاصل فرایند و پروسه ای پیچیده ای است و چه آنها که در کارخانجات تولید میشوند مانند لایه های تیشو و پلی استر و یا پلی اتیلن و آلومینیوم، همگی دارای عمر طولانی و دوام در برابر شرایط جوی و طبیعی هستند.
اما ایزوگام پلیمری تولید شده از ترکیب این مواد نمیتواند عمری بیش از 25 سال را تجربه کند. ضمانت کارخانجات تولید ایزوگام بطور عام 15 یا 20 سال است مگر ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان که تا 25 سال تضمین کارخانه و بیمه نامه را پیوست خود دارد.
قابل ذکر اینکه با شناخت مشخصات ایزوگام خوب و انجام بازدید های دوره ای، مداوم  وبرنامه ریزی شده می توانید از حداکثر عمر مفید ایزوگام نصب شده برخوردار و اطمینان لازم را داشته باشید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

محصولات متنوع شرکت هیرمان با مشخصات ایزوگام خوب در ایران


ویژگی شماره پنج: ضمانت نامه و علامت استاندارد

اولین لطمه ای که میتواند استفاده از عایقهای ایزوگام بدون کیفیت داشته باشد، نفوذ آب به زیر لایه ایزوگام و در ادامه وارد نمودن آسیب جدی به سقف و تخریب گچ کاری است.
این مورد به این دلیل پدید می آید که تولید کننده از مواد اولیه با کیفیت که همان قیر پلیمری است استفاده ننموده و آب و رطوبت می تواند به راحتی به آن نفوذ و از لایه های دیگر ایزوگام عبور نماید تا به جسم سقف دسترسی پیدا کند.
شاید مدت زیادی طول بکشد تا این اتفاق رقم بخورد اما بروز این اتفاق حتمی است. وقتی رطوبت کار نفوذ را آغاز نماید در زمانی که کسی انتظار ندارد، خود را بصورت نم در گچ کاری سقف و یا در طبقه پائین نشان خواهد داد.
یکی از مشخصات ایزوگام خوب، دریافت ضمانت نامه معتبر از کارخانه تولید کننده میتواند شما را در جبران خسارات احتمالی یاری نماید و این اطمینان را در شما بوجود آورد که محصول خریداری شده مورد اعتماد است.

همچنین بخوانید:
پرایمر آبی ایزوگام با کیفیت و قیمت فوق العاده

ویژگی شماره شش: ارزانترین قیمت

در بررسی مشخصات ایزوگام خوب و قیمت ایزوگام نیاز است که به یکسری از نکات توجه شود، نکاتی که در عین سادگی از اهمیت بسیاری برای رسیدن به قیمت تمام شده مورد نیاز است.
قیمت یک رول ایزوگام با توجه به مواد اولیه موجود در آن میتواند افزایش و یا کاهش داشته باشد. مواد اولیه و بدست آوردن آن برای تولید ایزوگام، فواصل حمل کالای مورد نظر تا درب کارخانه، تغییرات در دستمزدها و بسیاری نکات دیگر در نهایت روی قیمت ایزوگام موثر هستند.
تغییر در فویل و تغییر در نقش و طرح های آن نیز همین ترتیب را خواهند داشت. لایه های مختلف ایزوگام با تغییر در ضخامت و کارکرد آن نیز روی قیمت هر رول ایزوگام تاثیر دارد.

می توانید مشخصات ایزوگام خوب و برای اطلاع از قیمت با دفتر فروش هماهنگ شوید و بهترین قیمت ایزوگام دلیجان را از درب کارخانه دریافت نمائید.

ویژگی شماره هفت: پرایمر و نقش آنها در مشخصات فنی ایزوگام

پرایمرها دسته ای از تولیدات شیمیائی هستند که ساخت آنها معمولاً بر پایه قیر و بر پایه ترکیب با آب یا بنزین برای روان شدن انواع آن صورت می گیرد.
پرایمرها به راحتی بر روی سطوح بتنی، آجری و موزائیک ها در پشت بام قابل اجرا هستند و وجود فشارهای جانبی و همچنین تغییرات دما هیچ تاثیری روی آن ها نداشته و باعث شکسته شدن یا ترک برداشتن آن ها نمی گردند، همچنین این لایه در زیر ایزوگام اجراء میشود و پس از آن لایه عایق مورد استفاده قرار میگیرد.
همچنین به جهت این که پرایمرها نسبت به قیر روان تر و از غلظت کمی برخوردار هستند، قبل از نصب ایزوگام و برای نفوذ در ترکهای بستر و برای افزایش کارائی ایزوگام از پرایمر استفاده می شود. استفاده از پرایمر موجب افزایش عمر مفید و چسبندگی ایزوگام نیز میشود و مشخصات ایزوگام خوب را بیشتر نشان میدهد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

خرید آنلاین ایزوگام
عایق رطوبتی حلزون دلیجان با مشخصات ایزوگام خوب

ویژگی شماره هشت: امکان سفارش و خرید آنلاین ایزوگام

امکان ثبت درخواست بازدید از پشت بام بصورت آنلاین و رایگان، حضور به موقع کارشناس نصب در محل مورد نظر و ارائه ضمانتنامه و بیمه نامه معتبر، برخی از ویژگی‌های متمایز کننده کارخانه تولید کننده نظیر هیرمان و مشخصات ایزوگام خوب این شرکت هستند.
شرکت معتبر ایزوگام هیرمان که سالهاست مورد توجه قرار گرفته با ارائه امکاناتی مدرن و با شرایط منحصر به فرد، امکان سفارش خرید ایزوگام آنلاین در تهران و در مراکز استانها و نمایندگی های سراسر کشور را مهیا کرده است.
سفارش و خرید ایزوگام از درب کارخانه بصورت غیرحضوری، خرید ایزوگام در دفتر فروش و بهره مندی از مشاوره کارشناسان مجموعه هیرمان و یا استفاده از اینترنت و فضای مجازی می تواند گزینه های پیش روی شما برای یک خرید ایده آل باشد.

با اطلاع از مشخصات ایزوگام خوب، خرید از هیرمان به شما این امکان را می دهد که به پائین ترین قیمت کارخانه ایزوگام دلیجان دسترسی داشته باشید.

ویژگی شماره نه: ضخامت

یکی دیگر از مشخصات ایزوگام خوب و تفاوت آن ها، ضخامت ایزوگام در شرکت ها و کارخانجات تولید عایق رطوبتی بستگی به کیفیت تیشو،پلی استر، فویل آلومینیوم و مهم ترین آن ها قیر دارد.
به طور کل اگر ضخامت ایزوگام خریداری شده را انداره گیری کنیم باید حدود 4 میلیمتر باشد، اما برخی تولیدات از این ضخامت فراتر می روند و برای تولید سفارشی ایزوگام خط تولید خود را تغییر می دهند.
تنها ایزوگام با ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم متعلق به شرکت تولیدی هیرمان است که با افزایش ضخامت، استاندارد تولید ایزوگام را در نوردیده و با تولید این محصول نام خود را در تولید با کیفیت ترین محصول در صدر رتبه بندی ها قرار داده است.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با در نظر گرفتن کیفیت مواد اولیه در بالاترین سطح و تولید سفارشی انواع ایزوگام در کارخانه اطمینان از محصول تولید شده را با ضمانت نامه 25 ساله به اوج خود رسانده است. مشخصات ایزوگام خوب را یکجا با محصولات هیرمان تجربه کنید.

ویژگی شماره ده: راه های ارتباطی ساده و به روز برای خرید

راهکاری که پیشنهاد می شود خرید مستقیم از کارخانه است، به این ترتیب که با فراگیری اینترنت در همه نقاط کشور و استفاده شرکت هیرمان از سایت و شبکه های اجتماعی مورد نیاز، به راحتی با مراجعه به سایت و یا یکی از این موارد، دریافت اطلاعات لازم و کافی از میزان تولید، نحوه ارسال، قیمت های محصولات و اطلاعات مورد نیاز خود را قبل از خرید بدست آورده و با دیگر محصولات از تولید کنندگان برندهای دیگر مقایسه و اقدام نمائید.
با استفاده از این روش و خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه می توانید از تخفیفات و همچنین قیمت مناسب تری برخوردار شوید شرکت ایزوگام هیرمان این اطمینان را به شما می دهند که خرید شما در زمان مورد توافق و پس از انجام تشریفات خرید قطعاً تحویل خواهد.

مشخصات ایزوگام خوب را با ارتباط با دفتر فروش و یا مستقیم از کارخانه دریافت کنید و خرید خود را با اطمینان انجام دهید.

ایزوگام هیرمان بهترین انتخاب
ایزوگام صادراتی بردین دلیجان انتخابی دیگر از هیرمان

ایزوگام هیرمان، بهترین انتخاب

برای این منظور بهترین نوع ایزوگام باید انتخاب گردد. وقتی مشخصات ایزوگام خوب را بدانید می توانید بهترین ایزوگام برای نصب در پشت بام کهنفوذ ناپذیر باشد را خریداری کنید.
از دیگر مشخصات ایزوگام خوب، مقاومت لازم در برابر تغییرات دما و انعطاف پذیری بالا و همچنین مقاومت در مقابل سرما و گرما و افزایش یا کاهش طول؛ ناشی از تغییرات دما میباشد.
شرکت تولید ایزوگام هیرمان با در اختیار داشتن آزمایشگاه کنترل کیفیت در محل کارخانه توجه خاصی به این موارد دارد و با تولید ایزوگام در درجات و کیفیت متفاوت برای هر نوع شرایط جوی و در هر منطقه از ایران، تولید مناسب برای همان منطقه را در دستور کار دارد.
به همین منظور و برای شناخت مشخصات ایزوگام خوب و انتخاب بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام می توانید با مشاورین و کارشناسان مجموعه تماس بگیرید و از راهنمائی های آنها در انتخاب خود بهترین مشاوره را بصورت رایگان در اختیار داشته باشید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه