ایزوگام پشت بام آپارتمان و بام خانه ها برای خریداران اهمیت ویژه داشته و همیشه برای یافتن بهترین و مناسبترین عایق ایزوگام تحقیق می کنند و در تلاش می باشند. شرکت تولید ایزوگام هیرمان نام مجموعه‌ای است که با تکیه بر فناوری های پیشرفته و نوآوری در تولید عایق های رطوبتی توانسته، استاندارد جدیدی را در تولید بهترین ایزوگام ارائه دهد تا در مرحله ایزوگام در پشت بام ساختمان در آرامش کامل به خرید انواع عایق رطوبتی پیش ساخته ایزوگام مورد نیاز بپردازید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام پشت بام ساختمان با بهترین کیفیت

پشت بام ساختمان هر روز مورد استفاده قرار نمی‌گیرد اما از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید در زمان اجرا، با بهترین کیفیت و به روز ترین مواد اولیه انجام شود.
در پروژه های ساختمانی قرار بر این است که پشت بام تا سال‌ها از نفوذ برف و باران به داخل ساختمان جلوگیری کند، به همین دلیل انتخاب بهترین ایزوگام پشت بام برای نصب و بهترین نصاب نیاز به دقت و توجه دارد.

در این مطلب تلاش می کنیم راهنمای شما در خرید بهترین ایزوگام پشت بام آپارتمان، سقف خانه های ویلایی و ساختمان های اداری و مسکونی باشیم.

استفاده از ایزوگام بدون کیفیت و معایب آن

از معایب ایزوگام پشت بام نامناسب و بدون کیفیت، کم بودن طول عمر، وجود مشکلات اجرائی زیاد، هزینه ­های ترمیم و تعمیر قابل‌ توجه و عدم تناسب ایزوگام قبلی و فعلی را می توان برشمرد. ایجاد آلودگی محیط زیستی و تجزیه شدن بر اثر اشعه uv از ایزوگام نامناسب ایجاد می شود.
بسیاری از این موارد از ضعف در استحکام کششی و انعطاف‌ پذیری بیشترلایه های ایزوگام پشت بام بدون کیفیت و نامناسب  نشأت میگیرد. خرید ایزوگام باکیفیت که قیمت بالاتری دارد می تواند سلامتی شما و سازه شما را تضمین کند.

پیشنهاد کارشناسان فروش و افراد آموزش دیده در دفتر فروش ایزوگام هیرمان استفاده از مشاوره قبل از خرید محصولات عایق می باشد و انتظار دارند با دریافت مشاوره رایگان انتخاب بهتری را برای ایزوگام پشت بام و عایقکاری مناطق مورد نظر داشته باشید.

بهترین ایزوگام برای پشت بام کدام است؟

به ورق های آلومینیوم که عرض و ضخامت آن ها مشخص بوده و شکل گیری آن ها راحت است، فویل می گویند. در تقسیم بندی ایزوگام از لحاظ روکش چند نوع ایزوگام در بازار وجود دارد که یکی از آن ها ایزوگام فویل دار است که با ضخامت 4 یا 5 میلیمتر تولید می شود.
وجود فویل بر روی ایزوگام پشت بام باعث زیبایی آن می شود و زیبایی یکی از ویژگی های ایزوگام فویل دار می باشد. باید به این نکته توجه کنید که وجود فویل به تنهایی نمی تواند تضمین کننده کیفیت بالای ایزوگام باشد.

در تماس با مشاورین دفتر فروش ایزوگام هیرمان و یا از طریق شبکه های اجتماعی هیرمان می توانید در خصوص بهترین ایزوگام فویل دار تحقیق کنید. در حال حاضر ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام بردین دلیجان مناسب ترین ایزوگام پشت بام شناخته می شوند.

ایزوگام پشت بام سوپر صادراتی هیرمان
ایزوگام مناسب برای پشت بام با کیفیتی فوق العاده

ایزوگام مناسب برای پشت بام آپارتمان

ممکن است این سوال برای شما به وجود آمده باشد که اگر فویل هیچ تاثیری بر کیفیت ایزوگام پشت بام آپارتمان ندارد، پس چرا از آن استفاده می شود؟
در پاسخ به این سوال می شود گفت که وجود فویل در تولید ایزوگام باعث می شود که در لحظات تابش شدید و مستقیم نور خورشید، فویل روی ایزوگام، نور را منعکس و از شل شدن ایزوگام و متلاشی شدن آن پیشگیری نماید.
قیمت ایزوگامی که فویل آن از لحاظ ضخامت و کیفیت استاندارد باشد، بیشتر است و به همین دلیل لازم است تا به استاندارد های فویل ایزوگام توجه نمایید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

فویل ها در زمان تولید ایزوگام، بر روی سطح آن پرس می شوند تا عمل انعکاس نور را انجام داده و مانع از گرم شدن بیش از حد ایزوگام شوند. وجود فویل بر روی ایزوگام پشت بام باعث مقاومت بیشتر ایزوگام در برابر نور آفتاب، گرما، باران های اسیدی و در مواقع خاص جلوگیری از خوردگی می شود.

ایزوگام پشت بام متری چند؟

به این نکته دقت داشته باشید که خرید ایزوگام پشت بام بسیار مهم و حیاتی است چرا که اگر از ایزوگام مرغوب و جنس درجه یک استفاده نشود در کمترین زمان پس از نصب ایزوگام باید به فکر تعمیر و یا تعویض مجدد باشید.
به علت این که در بازار انواع ایزوگام پشت بام در برندها و مارک های مختلف موجود است انتخاب ایزوگام پشت بام که هم کیفیت و هم قیمت مناسب داشته باشد کاری دشوار شده است. قیمت ایزوگام مخصوص پشت بام به کیقیت مواد اولیه و قیر مصرف شده و پلیمرهای اصلاح کننده قیر وابسته است.

برای این که ایزوگام پشت بام ساختمان و آپارتمان مرغوب و باکیفیت را در تناژهای بالا مستقیم از کارخانه ایزوگام هیرمان خریداری کنید کافی است با واحد فروش تماس بگیرید.

هزینه ایزولاسیون بام چقدر است؟

توجه به اهمیت و نیاز به ایمن سازی ساختمان در مقابل عوامل جوی و محیطی، باید از سوی متخصصان با تجربه و آموزش دیده و نصاب های مجرب و در زمان مناسب انجام گیرد، در نتیجه بهتر است این کار را به دست شرکت های معتبر نصب ایزوگام سپرده شود.
اگر بهترین و مرغوب ترین ایزوگام پشت بام را تهیه کنید اما به درستی و توسط افراد حرفه ای نصب نشود کاملاً بی فایده بوده و نمی تواند نیاز شما را برآورده کند.
پس از مرحله خرید ایزوگام، توجه به زمان عایقکاری، مهمترین قسمت برای نصب ایزوگام است، پس هزینه ایزولاسیون بستگی به نوع ایزوگام پشت بام و میزان دستمزدی که نصاب می گیرد متغیر است.

شرکت ایزوگام هیرمان، بهترین تولید کننده ایزوگام پشت بام آپارتمان و ساختمان با ضخامت 4 و 5 میلیمتر است که در سراسر کشور با نمایندگی های ایزوگام و شرکت های بزرگ ساختمانی همکاری نزدیکی دارد.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان تولید شده از بهترین مواد اولیه و با قیر پالایشگاهی است که در این ویدیو کیفیت چسبندگی و تارهای پلیمری آن کاملا مشهود است.


بهترین زمان برای نصب ایزوگام در پشت بام

یکی از موارد مهم و قابل توجه در نصب ایزوگام، زمان آن است. در زمان نصب هر چقدر هوا خشک تر و گرم تر باشد چسبندگی ایزوگام بهتر و ماندگاری آن طولانی تر می شود. بنابراین بهترین زمان برای نصب ایزوگام فصل تابستان است.
شما با خرید بهترین ایزوگام دولایه فویل دار برای پشت بام آپارتمان و بام منازل خود قدم اول را برمیدارید و سپس با نصب ماهرانه بر دوام ایزوگام پشت بام می افزایید.
برای نتیجه گیری هرچه بهتر از اجرای ایزوگام لازم است به نکات کلیدی که توسط مشاورین فروش و نصابان آموزش دیده به شما داده میشود توجه شود تا شاهد ماندگاری و طول عمر بیشتر ایزوگام باشید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

توجه داشته باشید که استفاده از یک لایه پرایمر و یا یک لایه قیر قبل از انجام ایزوگام روی سطوح سیمانی یا آسفالت می تواند به کیفیت عایق بندی کمک کند. مشاورین ما در واحد فروش می توانند اطلاعات تایید شده ای در خصوص هزینه خرید ایزوگام پشت بام، زمان اجرای آن و حتی جایگزین ایزوگام پشت بام به شما بدهند.

برای نصب ایزوگام پشت بام به این نکات توجه کنید

 • سطح پشت بام باید از هرگونه آلودگی عاری، تمیز و خشک باشد.
 • عدم استفاده از ایزوگام های بی کیفیت با نام های بدون پشتوانه و با قیمت های غیرواقعی.
 • ایزوگام پشت بام حتماً توسط گروه و تیم نصب متخصص و آموزش دیده انجام گیرد.
 • توجه به تاریخ تولید ایزوگام مخصوص پشت بام و زمان نگهداری آن در انبار.
 • توجه به این نکته که در بام ها از ایزوگام دو لایه فویلدار و یا طرح دار استفاده شود بسیار مهم است.
 • اگر در پشت بام روف گاردن وجود دارد، استفاده از ایزوگام ضد ریشه در آن منطقه بسیار لازم است.

دقت کنید که بهترین ایزوگام را برای پشت بام انتخاب کنید. به عنوان مثال ایزوگام مناسب برای دیوار به پیشنهاد کارشناسان ما ایزوگام بردین دلیجان است.

ایزوگام دلیجان بهترین ایزوگام پشت بام تهران

در ابتدا ساختار و نحوه تولید ایزوگام  بسیار ساده تر از امروز بود اما در سال های بعد با رشد صنعت پتروشیمی و افزایش تنوع تولید در مواد اولیه جانبی مواد خام نفتی و براساس نیازهای وقت، نواقص محصول ابتدایی ایزوگام بروز رسانی شد تا عایقی مقاوم تر و با کیفیت تر تولید شود.
با اطمینان می توان گفت بهترین عایق رطوبتی برای پشت بام یا کف سطوح آبگیر در تهران، ایزوگام است. نوع آب و هوا و میزان رفت و آمد و استفاده از پشت بام آپارتمان و سقف منازل و هزینه خرید ایزوگام و نصب آن در تصمیم گیری لحاظ می شود.

ایزوگام در تهران توسط نمایندگی های فروش ایزوگام هیرمان دلیجان و یا خرید مستقیم ایزوگام از درب کارخانه توسط پیمانکاران و انبوه سازان تامین شده و نقش اساسی در پایداری ساختمان در مقابل آلودگی هوا و ایمن سازی ساختمان دارد.

قیمت ایزوگام بردین دلیجان بدون نصب
قیمت ایزوگام ارزان دلیجان به صورت عمده

قیمت ایزوگام ارزان پشت بام بدون نصب

انواع ایزوگام ارزان با ضمانت نامه کتبی و بهترین کیفیت، با قدرت چسبندگی عالی در تمامی سطوح بخاطر استفاده از قیر پلیمری در تولیدات ایزوگام هیرمان به فروش می رسد. ارزان ترین قیمت ایزوگام به جهت حذف واسطه ها و فروش مستقیم برای خریداران فرصتی استثنائی را ایجاد کرده است.
خرید ایزوگام از کارخانه با بهترین کیفیت و بدون واسطه یک امتیاز قابل توجه برای خریداران عمده ایزوگام هیرمان در سراسر کشور از جمله در تهران، تبریز، ارومیه، اردبیل، اصفهان، شیراز، مشهد، قزوین، البرز و سایر استان ها محسوب می شود.

نوسانات قیمت مواد اولیه در بازار ایزوگام شرایط ارائه قیمت ها به صورت ماهانه یا هفتگی را غیر ممکن نموده و قیمتها بصورت روزانه محاسبه و به اطلاع میرسد. حذف واسطه ها و امکان خرید ایزوگام پشت بام به صورت عمده از جمله عواملی است که در کاهش قیمت نهایی ایزوگام موثر است.

خرید بهترین ایزوگام از درب کارخانه

چسبندگی بالا، مقاومت بینظیر و ماندگاری عایق های رطوبتی هیرمان از جمله مواردی است که می تواند بر اساس آن شاهد تقسیم بندی ایزوگام از نظر کیفیت با سایر تولید کنندگان باشید.
امکان عایق بندی سطوح مختلف در ساختمان با استفاده از ایزوگام ارزان هیرمان نه تنها موجب کاهش هزینه های مالی، بلکه باعث افزایش کیفیت عایق بندی به واسطه امکان لایه بندی های متعدد در سطوح می شود.
در حال حاضر بخش مهمی از عایق های رطوبتی با توجه به کیفیت بالا می توانند گزینه ای ایده آل برای عایق بندی ساختمان ها به شمار آیند.

ایزوگام ارزان تولید شده در کارخانه هیرمان، شرایط مطلوب خرید استثنائی را برای متقاضیان ایجاد می کند. ما غیر ممکن ها را برای شما ممکن کرده ایم.

بهترین ایزوگام برای پشت بام منازل در بازار

ضخامت ایزوگام در شرکت ها و کارخانجات تولید عایق رطوبتی بستگی به کیفیت تیشو، پلی استر، فویل آلومینیوم و مهم ترین آن ها قیر دارد.
به طور کل اگر ضخامت ایزوگام خریداری شده را انداره گیری کنیم باید حدود 4 میلیمتر باشد، اما برخی تولیدات از این ضخامت فراتر می روند و برای تولید سفارشی ایزوگام خط تولید خود را تغیر می دهند.
تنها ایزوگام با ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم متعلق به شرکت تولیدی هیرمان است که با افزایش ضخامت، استاندارد تولید ایزوگام را در نوردیده و با تولید این محصول نام خود را در تولید با کیفیت ترین محصول در صدر رتبه بندی ها قرار داده است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با در نظر گرفتن کیفیت مواد اولیه در بالاترین سطح و تولید سفارشی انواع ایزوگام در کارخانه اطمینان از محصول تولید شده را با ضمانت نامه 25 ساله به اوج خود رسانده است.

معرفی محصولات کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان

یکی از شرکت هایی که در دلیجان فعالیت می کند شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان است که محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40کیلوگرم.
 • ایزوگام های طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
خرید ایزوگام طرح دار مستقیم از کارخانه
خرید ایزوگام طرح دار مستقیم از کارخانه

نحوه خرید ایزوگام دلیجان از کارخانه هیرمان

می خواهید بهترین ایزوگام پشت بام آپارتمان، دیوار، سقف منازل و پروژه انبوه سازی را خریداری کنید؟ از روش های فوق العاده زیر خرید ایزوگام با هیرمان را تجربه کنید.

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و خریدی موفق و مطمئن با هیرمان داشته باشید.

هزینه ایزوگام پشت بام چقدر است؟

برای دریافت اطلاعات فروش ایزوگام پشت بام به صورت عمده با واحد کارشناسی فروش ارتباط بگیرید و قیمت روز را دریافت کنید.

همچنین بخوانید:
نمایندگی ایزوگام دلیجان با قیمت درب کارخانه

کدام ایزوگام برای دیوار مناسب تر است؟

ایزوگام بردین با ضخامت 4 میلیمتر برای دیوار مناسب تر است.

فرق ایزوگام سقف با دیوار چی هست؟

تفاوتی ندارند ولی ایزوگام دیوار باید از نظر وزنی سبک تر باشد.ایزوگام حلزون یا ایزوگام بردین پیشنهاد میشود.