صفحه فیس بوک ایزوگام هیرمان به صورت رسمی اطلاعات انواع محصولات پلیمری و ورق عایق قیری درجه یک تولید شده در این شرکت را در اختیار خریداران قرار می دهد. درگاه های تماس از جمله وب سایت شرکت و صفحات اجتماعی توسط تولید کننده برای سهولت و اطمینان دسترسی خریدار با تولید کننده طراحی و ایجاد شده است تا آرامش و امنیت خرید را برای شما بوجود بیاورد. در شرکت هیرمان انواع ایزوگام پلیمری در کلاس ها و گریدهای مختلف برای مصارف داخلی و صادراتی تولید و توزیع می شود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

صفحه فیس بوک ایزوگام دلیجان

امروزه راه های دسترسی به سایت های اینترنتی و یا خرید ایزوگام به صورت آنلاین بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. خریداران از کشورهای مختلف و یا شهرهای کشور تمایل دارند که اقدام به خرید ایزوگام از این راه ها نمایند. صفحه فیس بوک ایزوگام هیرمان به خریداران داخلی و خارجی برای خرید ایزوگام استاندارد و مرغوب، بهترین فرصت ها را ایجاد می کند. با بهتر شدن زمینه های تولید و تهیه انواع عایق رطوبتی، دسترسی شما به کانال های ارتباطی خرید ایزوگام هم بیشتر و ساده تر شود.

راه های ارتباطی با هیرمان می تواند نقطه پایان جستجوی شما و به حقیق پیوستن غیر ممکن ها باشد.

درگاه های رسمی شرکت هیرمان

 • درگاه های اینترنتی ایزوگام هیرمان از مبادی زیر انجام می شود:
 • صفحه فیس بوک ایزوگام دلیجان (facebook.com/hirmaan2)
 • تلفن های تماس و مشاوره با کارشناسان و دفتر مرکزی فروش ایزوگام در تهران
 • کانال تلگرام ایزوگام هیرمان t.me/hirmaan
 • صفحه اینستاگرام ایزوگام هیرمان دلیجان  instagram.com/hirmaan  
 • صفحه آپارات ایزوگام هیرمان aparat.com/hirmaan

برای دسترسی آسان تر و انتخاب بهترین ایزوگام با کیفیت عالی و قیمت مناسب به صفحه رسمی ایزوگام هیرمان مراجعه نمایید و در کمترین زمان، اقدام به ثبت سفارش خرید ایزوگام مورد نظر خود نمایید.

معرفی ایزوگام حلزون در صفحه فیس بوک ایزوگام
ایزوگام درجه یک حلزون دلیجان

کانال رسمی تلگرام ایزوگام

روش های دسترسی به اطلاعات امروزه توانایی تولیدکننده و همچنین مصرف کننده محصولات را افزایش داده است. صفحه های رسمی اینترنتی مانند اینستاگرام و کانال تلگرام ایزوگام دلیجان هم از این قاعده مستثنی نیستند. صفحه فیس بوک ایزوگام دلیجان هیرمان هم امکان این که بتوانید محصولات شرکت هیرمان را با قیمت به روز بررسی و خریداری کنید فعالیت می کند. کانال تلکرام ایزوگام به شما می گوید که نوسانات قیمت هر متر مربع ایزوگام چقدر است و آیا تغییراتی در جهت کاهش و یا افزایش قیمت های ایزوگام ایجاد شده است یا خیر.

قیمت هر رول ایزوگام

در مطالب قبلی و در ویدئوی موجود در صفحه آپارات هیرمان، عوامل تاثیرگذار در قیمت هر رول ایزوگام توضیح داده است. موارد زیر در صفحه فیس بوک ایزوگام و دیگر راه های ارتباطی به آن ها پرداخته می شود:

 1. نوع ایزوگام و وزن و ضخامت یک رول ایزوگام
 2. کیفیت قیر و نوع پلیمرهای اصلاح کننده قیر
 3. دسترسی آسان به اطلاعات مورد نیاز و محصولات شرکت
 4. بررسی کلیه محصولات همراه با جزئیات
 5. زمان بارگیری و یا زمان تحویل بار
 6. انواع ضمانت نامه و بیمه نامه های معتبر، این ها و موارد دیگر، جزئیاتی است که در شبکه ها و رسانه های اجتماعی مجازی و از طریق اینترنت می توانید دریافت نمایید.

صفحه فیس بوک ایزوگام هیرمان کلیه اطلاعات را به روز و با درج دقیق افزایش قیمت ها فعالیت می کند و کانال تلگرام ایزوگام به شما می گوید که نوسانات قیمت هر متر مربع ایزوگام چقدر است.

قیمت ایزوگام دلیجان از کارخانه

تعیین قیمت هر متر مربع ایزوگام دلیجان، تحت تاثیر عوامل مختلفی صورت می گیرد. در بازار خرید و فروش ایزوگام بهترین شیوه های اطلاع از قیمت های ایزوگام می تواند منابع و سایت های معتبر فروش ایزوگام باشد. نوسان قیمت در سال جاری متعدد بوده است و شرکت تولید کننده ایزوگام هیرمان با دقت و تمرکز بر تولید باکیفیت فعالیت می کند. خرید ایزوگام به صورت مستقیم از درب کارخانه بسیار ارزان تر و با قیمت مناسب تر صورت می گیرد و لیست قیمت هر رول ایزوگام به روز از طریق راه های ارتباطی میسر است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

برای خرید بهترین مارک ایزوگام به آدرس اینترنتی Hirmaanco.com مراجعه کنید. صفحه فیس بوک ایزوگام هیرمان هم اکنون در دسترس شماست.

آیا دوست دارید بدانید که قیمت انواع ایزوگام چند است؟ اطلاعات کامل درباره قیمت انواع ایزوگام را در این ویدئو توضیح دادیم


خط تولید ایزوگام پلیمری

طبقه بندی انواع عایق های رطوبتی بر اساس قیر مصرف شده رایج ترین شیوه طبقه بندی انواع ایزوگام است. همان طور که می دانید ماده اصلی در تولید ایزوگام نوع قیر است؛ بر اساس قیر مصرفی ایزوگام دسته بندی شده و کیفیت آن مشخص می شود. ایزوگام با قیر پلیمری که با نام اختصاری BPP شناخته می شود و در انواع ایزوگام گرمسیری و معتدل و ایزوگام سردسیری تولید می شود. در صفحه فیس بوک ایزوگام هیرمان می توانید مقایسه کیفیت و قیمت محصولات هیرمان را با محصولات مشابه در بازار مشاهده کنید.

کارخانه تولیدکننده ایزوگام درجه یک

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با تولید محصولات پلیمری و درجه یک و با بهترین کیفیت در راستای مشتری مداری بستری فراهم نموده است که کلیه مشتریان از سراسر ایران می توانند خرید خود را از کارخانه و دفاتر فروش کارخانه انجام دهند. برای تولید ایزوگام به مواد و مصالح زیر نیاز است :
1. قیر پلیمری درجه یک
2. فویل آلومینیم با ضخامت 14 الی 16 میکرون
3. پلی استر، تیشو یا اسپان باند
4. پلاستیک مخصوص پشت لایه ایزوگام
5. پودر تالک و مواد افزودنی مجاز که کیفیت ایزوگام را بهبود می بخشد

اطلاعات مربوط به محصولات کارخانه ایزوگام هیرمان و روش های خرید و تهیه تولیدات را می توانید از طریق وب سایت ما در سریع ترین زمان دریافت کنید.

قیمت بهترین برند ایزوگام در تهران

یکی از بازارهای خوب ایزوگام، استان تهران و شهرها و استان های مجاور آن است. توجه ویژه ای که از جهات مختلف اقتصادی و اجتماعی به تهران می شود میزان رفت آمد و ساخت و ساز و مصرف ایزوگام در تهران را افزایش داده است. ایزوگام از جمله محصولات پرتقاضا بوده و افراد زیادی آن را با هدف جلوگیری از نفوذ رطوبت و عایق بندی بناها انتخاب می کنند. در صفحه فیس بوک ایزوگام هیرمان شاهد معرفی بهترین مارک ایزوگام هستید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

تولیدات متنوع این کارخانه تولیدی را می توانید با مراجعه به هر یک از درگاه ها ببینید و با انتخاب یکی از آنها آرامش و امنیت را به خانواده خود هدیه دهید.

فروش ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با کیفیت بی نظیر

معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان

محصولاتی که توسط هیرمان در بازار به فروش می رسد و در صفحه قیس بوک ایزوگام هیرمان و در صفحات و شبکه های اجتماعی این شرکت معرفی می شوند عبارتند از:

 • ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان با ضخامت 5 میلیمتر و وزن هر رول 50 کیلوگرم
 • ایزوگام بردین صادراتی دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر و وزن هر رول 42 کیلوگرم
 • ایزوگام حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 میلیمتر و وزن هر رول 41 کیلوگرم
 • ایزوگام طرح دار دلیجان با ضخامت 3.5 تا 4 میلیمتر و وزن هر رول 40 تا 42 کیلوگرم

شرکت تولید ایزوگام هیرمان از مواد پلیمری با استفاده از قیر خالص 70*60 استفاده می‌کند. کلیه ایزوگام های تولید شده در شرکت هیرمان با ضمانت نامه و بیمه نامه تولید و عرضه می شود.

مزایای منحصر به فرد ایزوگام پلیمری

 1. ماندگاری بالا پس از اجراء و نصب ایزوگام پلیمری
 2. ایزوگام پلیمری دارای انعطاف پذیری بالا در سرما (تا دمای 25 – درجه ) و گرما ( تا دمای 120 درجه ) است.
 3. ایزوگام پلیمری به دلیل استفاده از قیر خالص ۷۰–۶۰ دارای وزن مناسب و استاندارد است.
 4. ایزوگام پلیمری در هنگام نصب بوی مطبوع قیر دارد و کیفیت و عمر بالاتری دارد
 5. چسبندگی ایزوگام پلیمری بدلیل فاصله مولکولی کوچک بسیار بالا است و به همین خاطر ضخامت کمتری دارد

در فایل آموزشی موجود در وب سایت شرکت هیرمان و صفحه فیس بوک ایزوگام می توانید اطلاعات جامع تری از انواع عایق رطوبتی به دست بیاورید.

خرید آسان از صفحه فیس بوک ایزوگام

در طی سال ها استفاده از عایق های رطوبتی برای ساختمان ها و ساخت و سازهای فراوان به عنوان یکی از ضروری ترین اجزای ساختمان ها مورد توجه قرار گرفته است.
خرید ایزوگام از کارخانه با کیفیت بالا و قیمت مناسب یکی از اهداف شرکت تولیدی بازرگانی است که خرید آن از درب کارخانه را تسهیل کرده است. صفحه فیس بوک ایزوگام و شبکه های اجتماعی ایزوگام هیرمان به شما اطلاعات کافی در مورد خرید بهترین ایزوگام عرضه می کند.

فروش عمده ایزوگام به نمایندگی ها و دفاتر فروش ایزوگام برای مصارف داخلی در سریع ترین زمان صورت می گیرد.در صفحه فیس بوک ایزوگام و وب سایت می توانید مطالب مفیدی را مطالعه کنید.

صفحه ما در فیس بوک (ایزوگام هیرمان)

یکی از مشکلات بسیار مهم و اساسی که در اکثر ساختمان ها و سازه ها به چشم می خورد مشکل نم و رطوبت است. در برخی مواقع خسارت های جبران ناپذیری به ساختمان ها وارد می کنند و تنها راه مقابله با چنین مواردی انجام عایق کاری می باشد. استفاده از انواع عایق ایزوگام نیاز به شناخت و دقت کافی در هنگام خرید ایزوگام دارد. تولیدات شرکت هیرمان به صورت روزانه در صفحه فیس بوک ایزوگام هیرمان و دیگر کانال های ارتباطی درج می شود.

کلیه ثبت سفارشات رسیده به کارخانه هیرمان مورد بررسی قرار گرفته و به خریدار اعلام آمادگی می شود.صفحه فیس بوک ایزوگام هیرمان را با هدف پیشبرد اهداف عالی شرکت طراحی کرده ایم..

ایزوگام بردین دلیجان با ضخامت 4 میل
ایزوگام بردین دلیجان با کیفیت درجه یک

بهترین ایزوگام پشت بام در صفحه فیس بوک

بهتر است این تفکر در بین مردم کمتر و کمتر شود که خرید ایزوگام ارزان قیمت و بی کیفیت کنار گذاشته شود. برای عایق کاری ساختمان و بخصوص پشت بام باید از ایزوگامی استفاده شود که مرغوب باشد و کیفیت مناسب را داشته باشد. همچنین ایزوگام استفاده شده در ساختمان باید استاندارد لازم را داشته باشد. ایزوگام های غیر استاندارد کارایی مناسب را ندارند و پس از مدتی از بین خواهند رفت.شرکت هیرمان دلیجان انواع عایق های رطوبتی درجه یک و باکیفیت را با قیمت مناسب و ارزان در دسترس قرار می دهند و در صفحه فیس بوک ایزوگام هیرمان این محصولات در دسترس است.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

همچنین بخوانید:
صادرکننده ایزوگام دلیجان به کشورهای مختلف
ایزوگام بردین دلیجان با کیفیت درجه یک
 1. ایزوگام بردین دلیجان دارای خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد است از جمله:
 2. کد محصول WP4000
 3. نام تجاری: ایزوگام صادراتی بردین دلیجان
 4. تولید کننده: شرکت هیرمان دلیجان
 5. ضخامت: 4 میلی متر
 6. وزن: 42 کیلوگرم
 7. نوع استاندارد: استاندارد ملی ایران
 8. ضمانت: ضمانت نامه 10 ساله کارخانه
 9. طول عمر: حداقل 15 سال
 10. صادر شده با کشورهای آسیایی، اروپایی و خاورمیانه

در صفحه فیس بوک ایزوگام هیرمان و در آپارات می توانید مراحل تولید و بسته بندی ایزوگام بردین را مشاهده کنید. این محصول بسیار اقتصادی است و برند برتر ایزوگام در بازار است.

صادرات بهترین ایزوگام دلیجان

صفحه فیس بوک ایزوگام هیرمان برای صادرات ایزوگام مکان مناسبی است که شرکت ها و بازرگانان به آن مراجعه کرده و اطلاعات لازم را دریافت کنند. برای دستیابی به این مهم، تیم تولید و کارشناسان و فناوری های پیشرفته با یکدیگر همکاری نزدیک داشته اند. خدمات متنوع و فراوان شرکت ایزوگام هیرمان باعث رضایت و جذب مشتری شده است. مشخصات ایزوگام های صادراتی هیرمان آن را برای صادرات به کشورهای مختلف مناسب کرده است. ایزوگام صادراتی برای کشورهای مختلف در آسیا، اروپا و خاورمیانه آماده سازی می شود. خرید بهترین مارک ایزوگام به صورت مستقیم از کارخانه و با قیمت کارخانه راهی مناسب برای کاهش هزینه ها است.

آب و هوای منطقه ای در تولید و صادرات ایزوگام هیرمان نقش اساسی دارد. در صفحه فیس بوک ایزوگام هیرمان می توانید اطلاعات دقیق تر را کسب کنید.

ایوزگام طوفان شرق دلیجان
ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر
نحوه خرید محصولات شرکت هیرمان
 1. برای خرید انواع ایزوگام هیرمان دلیجان که بهترین و معتبرترین برند ایزوگام هستند راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آن میپردازیم:
 2. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 3. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 4. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

صفحه فیس بوک ایزوگام هیرمان و دیگر راه های دسترسی به اطلاعات از جمله تماس تلفنی و مراجعه به دفتر فروش مرکزی در تهران و مشاوره های رایگان کارشناسی می تواند راهگشای شما در خرید مطمئن تر ایزوگام دلیجان باشد.

محصولات صادراتی ایزوگام هیرمان کدام است؟

علاوه بر ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر، ایزوگام صادراتی بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر و ایزوگام حلزون با ضخامت 3.5 میلیمتر برای فروش صادراتی با مجوزهای رسمی توصیه می شوند.

ساده ترین راه برای خرید ایزوگام کدام است؟

با یک تلفن ساده می توانید ثبت سفارش کرده و در مقصد محصول را تحویل بگیرید.