ایزوگام ترموباند با مقاومت کششی بالا، تاب آوری در برابر حرارت و رطوبت بسیار بالا، انعطاف پذیری بسیار زیاد در نصب و با کیفیت اروپا تولید می شود. انواع عایق رطوبتی ایزوگام برای کلیه کاربری ها اعم از ساختمان ها و ابنیه های مختلف مانند تونل، استخر، پل و سرویس های بهداشتی، جهت عایق کاری مناسب نموده است. در ادامه ایزوگام و انواع آن را بررسی می کنیم.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

عایق رطوبتی ایزوگام چیست؟

در گذشته نه چندان دور از برای عایق نمودن سقف از کاهگل استفاده می شده که کیفیت مطلوبی هم نداشته است و بعد از آن برای سال ها قیر و گونی جای خود را به کاهگل داد. بعد از آشنایی مردم با ایزولاسیون و قیر و گونی، بتدریج روش های قدیمی جای خود را به عایق رطوبتی ایزوگام به شکل امروزی دادند.
ایزوگام در راستای ایمن سازی به قیر و گونی استفاده شده و سازه ها را در برابر نم و رطوبتی و برف و باران محافظت می کند. این محصول پوشش مقامی از جنس قیر و الیاف مصنوعی است که با حرارت بر بام چسبانده می شود.

ایزوگام ترموباند، ایزوگام الاستومری، ایزوگام اسپان باند و انواع دیگر عایق های رطوبتی به تدریج و بر اساس نیاز و با بررسی و تغییر در تولید انواع ایزوگام، هم اکنون در پروژه های بسیاری مورد استفاده قرار می گیرند.

مواد و لایه های تشکیل دهنده ایزوگام

می توان چنین گفت که ایزوگام صنعتی است که بر پایه دانش و فناوری و برای ایمن سازی ساره ها در برابر نم و رطوبت متکی است. ایزوگام انواع گوناگونی داشته و در کارخانه ضریب پایداری آن بر اساس آزمایش افزایش می یابد.
لایه های تشکیل دهنده ایزوگام عبارتند از:

 • لایهٔ پلی‌اتیلن  یا پودر معدنی یا فویل آلومنیوم
 • بافت ( الیاف تیشو)
 • پلی‌استر (ترموباند، اسپان باند)
 • مواد افزودنی ویژه و پلیمرها
 • لایهٔ پلی‌اتیلن

مراحل کلی تولید ایزوگام تقریباً یکسان است و تفاوت در کیفیت مواد اولیه و وزن و ضخامت هر رول ایزوگام است. ایزوگام ترموباند نمونه ای از این تولیدات است که در ادامه به معرفی آن می پردازیم.

ایزوگام ترموباند بردین دلیحان با کیفیت اروپا
ایزوگام 4 میل بردین دلیحان تولید شده با استاندارد اروپا

ایزوگام ترموباند با کیفیت اروپا

پوشش لوله های خطوط انتقال سیالات جهت محافظت آنها از خوردگی و پوسیدگی در اثر مجاورت با خاک و رطوبت یا محیط های شیمیایی با استفاده از لایه مناسبی از محصولات ایزوگام به خوبی میسر است.
به منظور اصلاح قیر و افزایش خصوصیات فیزیکی ایزوگام، از اصلاح کننده های مناسب به همراه مواد اولیه دیگر جهت ایجاد خواص مطلوب در محصول نهائی استفاده می گردد.
تولید محصولاتی که استانداردهای روز مانند CE اروپا و نشان ایزو 9001 را دارند توانسته است ایران را وارد بازارهای جهانی این محصول کند.

ایزوگام ترموباند که ترکیبی از بهترین مواد اولیه و اصلاح کننده های قیر است در محافظت از تاسیسات و لوله های انتقال گاز بیشترین مصرف را دارد.

تفاوت ترموباند و اسپان باند در چیست؟

هردوی این پارچه ها از الیاف پلی پروپیلن تشکیل شده اند و فاقد الیاف پنبه می باشند، ولی پارچه ترموباند لطیف تر از رقیب خود یعنی اسپان باند می باشد.
در تولید اسپان باند از الیاف بی نهایت طولانی استفاده می کند، در حالی که در تولید ترموباند غیر بافته از الیاف خرد شده استفاده می کنند. این امر باعث می شود که الیاف در یک روش انعطاف پذیرتر در فرایند تولید مخلوط شوند و کارآئی بهتری را رقم بزنند.
هر دو محصول یعنی ایزوگام ترموباند و ایزوگام اسپان باند از محصولات درجه یک بوده که با نظارت کارشناس تولید و استفاده از تکنولوژی روز در هیرمان تولید می شود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

امروزه تولید انواع عایق های رطوبتی تنها برای جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت در نظر گرفته نمی شود، به همین منظور تنوع تولیدات مانند ایزوگام ترموباند موجب تغییر نگاه مصرف کننده به عایق رطوبتی خواهد شد.

کیفیت مطلوب عایق های رطوبتی با افزودن ترموباند

از مزایای ایزوگام اصلاح شده با لایه ترموباند (ایزوگام ترموباند) تغییر و افزایش میزان مقاومت و در نهایت عمر مفید و کارکرد ایزوگام است که از مدت‌ها پیش برای ایزولاسیون سازه‌های بتنی مصرف شده است و اکنون یکی از رایج ترین عایق‌های بام مورد استفاده در اروپا و امریکای شمالی است.
با افزودن مواد اولیه با کیفیت به قیر، خواص عایق شامل دوام، کشسانی، مقاومت در برابر حرارت و انعطاف‌ پذیری بهبود قابل توجهی می‌یابد.

در کارخانه ایزوگام هیرمان، تیم کارشناسی با تحقیق و بررسی مواد اولیه و افزودن پلیمرهای اصلاح کننده و تولید ایزوگام ترموباند با کیفیت و متد اروپایی، تحولی در این صنعت ایجاد کرده است.

آیا تا حالا دیدی که چطوری فویل روی ایزوگام نصب میشه؟ ایزوگام بردین دلیجان بهترین برندی است که در شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان تولید می شود.


امولسیون قیر (قیر آبه) چیست؟

امولسیون به مخلوط دو ماده ای که در هم حل نمی شوند، گفته می شود. امولسیون قیر، مخلوط آب و قیر است به این صورت که قیر را گرم می کنند و آن را به صورت ذرات بسیار ریز، در حد میکرون، با دستگاه های مخصوص و پمپ های بسیار قوی در آب می پاشند.
از امولسیون قیر در مکان هایی که امکان گرم کردن قیر وجود ندارد و با کمترین درجه حرارت استفاده شود، مانند راهسازی، از حیث ایمنی و جلوگیری از حوادثی نظیر آتش سوزی و اشتعال، استفاده می کنند. از امولسیون می توان برای لایه پلیمری و نفوذ در ترکهای طولی و عرضی قبل از ایزوگام ترموباند نیز استفاده نمود.

پیمانکاران و شرکت های فعال در زمینه ساخت و ساز می توانند از مشاوره رایگان با کارشناسان ما قبل از انتخاب و خرید ایزوگام ترموباند و یا هر محصول دیگری، استفاده کنند.

قیمت ایزوگام ترموباند تک لایه چقدر است؟

اگر خواهان دریافت قیمت ایزوگام ترموباند تک لایه و یا دیگر محصولات ایزوگام دلیجان هیرمان باشید، واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان با تیم مشاوره با تجربه و متخصص خود پاسخگوی سوالات و ابهامات شما در مورد ایزوگام تک لایه ترموباند و انواع آن می باشد.
ایزوگام تک لایه ترموباند یکی از جدیدترین تولیدات کارخانه ایزوگام دلیجان هیرمان می باشد که برای پروژه ها و عایق کاری های مختلف پیشنهاد می شود.
انواع تولیدات دیگر کارخانه هیرمان به شرح زیر موجود و امکان خرید برای آنها وجود دارد.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

 • ایزوگام دولایه بدون فویل
 • ایزوگام دولایه صادراتی بردین
 • ایزوگام سفارشی صادراتی و سوپر صادراتی هیرمان
 • ایزوگام خود چسب، ایزوگام اسپان باند و ایزوگام ترموباند
 • ایزوگام طرح دار رنگی

برای دریافت قیمت ایزوگام ترموباند و دیگر محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با یک تلفن ساده با واحد فروش ازقدام کنید و لیست قیمت ها را به روز دریافت کنید.

زمان تعویض و یا ترمیم ایزوگام ترموباند

اگر تصمیم دارید پشت بام خانه را بازرسی کنید تا متوجه شوید ایراد یا خرابی وجود دارد یا خیر، این موارد می‌توانند در تشخیص درست به شما کمک کنند و یا نشانه‌ای باشند برای اقدام به تعمیر یا تعویض عایق خانه، توجه داشته باشید که کوتاهی در این موضوع می‌تواند خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.
در صورت مشاهده ترک خوردگی ایزوگام باید تعویض شود، همچنین این کنترل را بصورت دقیق در محل لوله های تاسیساتی و اطراف کانال کولر بدقت انجام دهید و مطمئن شوید که نشتی دارد یا خیر و در بازه زمانی که مهلت دارید نسبت به برآورد هزینه و تعمیر آن اقدام نمائید.

ایزوگام ترموباند و یا هر عایق رطوبتی ایزوگام دیگر، می تواند ضامن امنیت و صلامت خانواده شما باشد.، محصولات بینظیر شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان در میان محصولات عایق کاری و آب بندی، حرف اول را می زند.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با بهترین کیفیت
خرید اینترنتی بهترین ایزوگام موجود در بازار

خرید اینترنتی بهترین ایزوگام دلیجان

علی رغم راحتی در انتخاب و خرید، هرکسی نسبت به خرید اینترنتی ایزوگام و خدمات مربوط به نصب، آنرا انتخاب نمی کند. خرید اینترنتی ایزوگام این امکان را به خریداران نمی دهد که انواع محصولات را لمس کنند یا تعامل اجتماعی داشته باشند و همچنین به آنها اجازه نمی دهد کالاها را در همان روز خرید تحویل بگیرند.
دلیل دیگر اینکه برخی از مصرف کنندگان از خرید اینترنتی ایزوگام اجتناب می کنند، این واقعیت است که آنها نگران هستند کالاهایی که خریداری می کنند در تصویر موجود در سایت به درستی نشان داده نشده و محصولات خریداری شده آنان از کیفیت پائین تری برخوردار باشد.

شرکت ها و پیمانکاران ساختمانی و نمایندگی های ایزوگام دلیجان می توانند با اطمینان از کیفیت ایزوگام ترموباند هیرمان دلیجان با قراردادهای طولانی مدت از خدمات شرکت ایزوگام هیرمان منتفع شوند.

خرید بهترین ایزوگام دلیجان با قیمت های به روز

جدیدترین لیست قیمت انواع ایزوگام تولید شده در کارخانه هیرمان برای خرید عمده و به صورت مستقیم از طریق کاشناسان فروش و کلیه نمایندگی ها در سراسر کشور قابل دریافت است. قیمت های خرید ایزوگام تک لایه و چند لایه و ایزوگام اسپان باند و ایزوگام ترموباند بر اساس فاکتور های متعددی تعیین می شوند.
در حال حاضر بخش مهمی از عایق های رطوبتی با توجه به کیفیت بالا می توانند گزینه ای ایده آل برای عایق بندی ساختمان ها به شمار آیند و کیفیت ایزوگام یکی از موارد مهمی است که می تواند به صورت ویژه در نوع عملکرد و کارایی این عایق تاثیرگذار باشد.

قیمت روز ایزوگام را تنها با یک تلفن ساده و در 20 ثانیه از واحد فروش دریافت کنید. لیست محصولات شرکت هیرمان را در پاراگرف های بعدی می توانید مشاهده نمایید.

مضرات ایزوگام نامرغوب به ساختمان

گران بودن ایزوگام‌ های با کیفیت و آنهائی که دارای مواد اولیه با کیفیت می­باشند، در موقع ترمیم محل آسیب‌ دیده دوگانگی در نصب را بوجود می آورد که ممکن است به مرور زمان پوسیدگی و پارگی در اثر نشست­های احتمالی از سایر جاها بالا بزند.
به همین دلیل توصیه و پیشنهاد کارشناسان فروش و افراد آموزش دیده در دفتر فروش ایزوگام هیرمان استفاده از مشاوره قبل از خرید محصولات عایق کاری است و انتظار دارند با دریافت مشاوره رایگان انتخاب بهتری را برای عایقکاری مناطق مورد نظر داشته باشید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

اگر عمر مفید ساختمان برای شما اهمیت دارد باید با استفاده از ایزوگام ترموباند مرغوب، عایق کاری مناسبی را برای منزل خود داشته باشید. با توجه به فراوانی انوع عایق های رطوبتی، ویژگی های ایزوگام ترموباند مرغوب و با یک خرید خوب، می توانید با آرامش در منزل خود زندگی کنید.

معرفی محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان یکی از شرکت های پیشرو در تولید ایزوگام ترموباند و اسپان باند بوده و از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

 • اولین محصول ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که دارای بالاترین مشخصه های تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود. کد محصول: WP5000
 • دومین محصول ایزوگام صادراتی بردین دلیجان است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4 میلی متر و وزن 42 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود. کد محصول: WP4000
 • سومین محصول ایزوگام حلزون دلیجان است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود. کد محصول: WP3000
 • ایزوگام طوفان شرق دلیجان با ضخامت 3 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام طرح دار صادراتی بردین و حلزون دلیجان با ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر و وزن 40 کیلوگرم.
 • ایزوگام سفارشی با ضخامت 2 میلیمتر و ایزوگام برای رووف گاردن و ایزوگام های تولید شده با انواع پلیمرهای درجه یک وارداتی.
خرید ایزوگام حلزون به صورت عمده
خرید ایزوگام حلزون مستقیم از کارخانه

نحوه خرید محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان

برای خرید ایزوگام ترموباند با کیفیت اروپا، ایزوگام اسپان باند با متدهای جدید و محصولات متنوع هیرمان از روش های زیر می توانید اقدام نمایید:

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

ایزوگام ترموباند مرغوب باید قدرت کششی بالا، در اثر تا شدن، نشکند، دارای مشخصات استاندارد وعلامت استاندارد باشد، ضخامت آن یکنواخت و بدون انحراف باشد. در واقع ایزوگام ترموباند مرغوب باید هیرمان باشد.

چطور می توان بهترین ایزوگام ترموباند را خریداری کرد؟

برای خرید بهترین برند ایزوگام کافی است با واحد فروش تماس گرفته و با مشاوره های رایگان اقدام به خرید عمده ایزوگام نمایید.

همچنین بخوانید:
قیمت رول ایزوگام درب کارخانه دلیجان