انواع ایزوگام دلیجان که تشکیل شده از قیر و الیاف مصنوعی می باشد را می توان پوشش مقاومی برای عایق کردن سطوح گوناگون مانند: کف، دیواره، پی، بام ساختمان و استخر ها دانست. کارخانه تولیدی هیرمان محصولات خود را در دو دسته بندی فویل دار و بدون فویل ارائه می کند. به منظور جلوگیری از رطوبت و نفوذ آب استفاده از انواع عایق رطوبتی ایزوگام الزامی است. برای خرید مستقیم انواع ایزوگام دلیجان و بهترین مارک های ایزوگام دلیجان با ما همراه باشید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام فویل دار چیست؟

مواد تشکیل دهنده انواع ایزوگام دلیجان معمولاً مشابه است که در ادامه به آن می پردازیم. در کارخانه تولیدی ایزوگام دلیجان محصولات در دو نوع ایزوگام فویل دار و بدون فویل تولید می شوند. حقیقت این است که فویل روی ایزوگام تاثیری بر کیفیت آن نخواهد داشت. باید به این نکته توجه کنید که وجود فویل به تنهایی نمی تواند تضمین کننده کیفیت بالای ایزوگام باشد و معیار مناسبی برای انتخاب یک ایزوگام مرغوب نخواهد بود. پس چرا از ایزوگام فویل دار استفاده می شود؟ فویل باعث زیبایی رول ایزوگام شده و باعث می شود که در زمان های تابش نور خورشید، از شل شدن ومتلاشی شده آن جلوگیری می کند.

انواع ایزوگام دلیجان از فویل با ضخامت 14 تا 16 میکرون، عرض 95 سانتی متر تولید می شود. ایزوگام فویل دار پر مصرف ترین عایق رطوبتی ساختمان است.

ایزوگام ساده یا دورونایلکس یا پودری

از دیگر انواع ایزوگام دلیجان، ایزوگام ساده، دورونایلکس و ایزوگام پودری است. دو لایه حامل که شامل الیاف تیشوی نخ دار و پلی استر، از اجزای اصلی تشکیل دهنده ایزوگام ساده است. این محصول بدون روکش تولید می شود و دارای یک یک لایه فیلم پلی اتیلن محافظ است که از چسبندگی عایق در زمان تردد جلوگیری می کند. گستردگی استفاده از انواع ایزوگام موجب شده است که کیفیت محصولات بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد. در ایزوگام پودری به جای این که ایزوگام با روکش آلومینیوم محافظت شود با پودر مخصوص پوشانده می شود برای مکان هایی که در معرض تابش شدید خورشید نباشند ایزوگام پودری مناسب است.

انواع ایزوگام دلیجان ساده، دورونایلکس و یا پودری با ضخامت و کیفیت استاندارد و قیر اشباع شده با پلیمرهای وارداتی در هیرمان تولید و عرضه می شوند. .

انواع ایزوگام دلیجان با بهترین مواد اولیه
ایزوگام فویل دار درجه یک سوپر صادراتی هیرمان

انواع ایزوگام طرح دار یا رنگی

در بحث عایقهای رطوبتی فویل دار می توانیم به گستردگی مصرف در بازار و تولید بالای این محصول اشاره کنیم. همواره استفاده از محصولات باکیفیت و قیمت مناسب برای خریدار مهم بوده و گاهی محصولات جدید و جایگزین کردن روش های قدیمی پوشش مانند سنگ و چوب با محصولاتی مانند ایزوگام طرح دار یا رنگی کاملاً عاقلانه و مقرون به صرفه است. ایزوگام طرح دار از انواع ایزوگام دلیجان است که در سال 92 وارد بازار شده و در طرح های پارکت چوب، طرح شش ضلعی، طرح سنگ، طرح آجر و در رنگ های سبز و قهوه ای و آبی برای نماهای جانبی ساختمان و زیباسازی کاربرد دارد.

ایزوگام طرح دار یا رنگی با بهترین مواد اولیه تولید شده و کیفیت آن تضمین شده است. طرح روی ایزوگام پس از 4 یا 5 سال از بین میرود اما از نظر استحکام و کیفیت، در جایگاه خودشان بهترین هستند.

تولید بهترین ایزوگام پلیمری خاص

برای این که عایق رطوبتی پیش ساخته ایزوگام پلیمری را بهتر بشناسیم به مواد تشکیل دهنده آن اشاره می کنیم.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

 • قیر صنعتی
 • مواد پلیمری (اتکتیک پلی پروپلین APP)
 • تیشوی نخ دار (پشم شیشه)
 • پلی استر سوزنی
 • پودر تالک و در برخی موارد پودر مس
 • پلی اتیلن
 • فویل آلومینیومی
 • باند و چسب

ایزوگام پلیمری ویژه مناطق سردسیری و گرمسیری و معتدل با بهترین قیر 70-60 پالایشگاهی تولید می شود که کیفیت استثنایی داشته و بسیار مقاوم است. چنین ایزوگامی دارای انعطاف پذیری بالایی است. انواع ایزوگام دلیجان که با قیر درجه یک تولید می شوند، در بین محصولات مشابه از کیفیت و استاندارد بالاتر برخوردار هستند.

کیفیت عایق رطوبتی ایزوگام پلیمری، سرمایه، امنیت و آسایش شما را محفوظ نگه داشته و از خسارت های احنمالی جلوگیری می کند

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان تولید شده از بهترین مواد اولیه و با قیر پالایشگاهی است که در این ویدیو کیفیت چسبندگی و تارهای پلیمری آن کاملا مشهود است.


ایزوگام استاندارد سفارشی خاص

در اینجا به مشخصات ظاهری ایزوگام استاندارد دلیجان اشاره می کنیم که شامل موارد زیر میشود:
1. ابعاد 10*1 متر (طول*عرض)
2. ضخامت 3.5 تا 4 میلیمتر
3.وزن تقریبی 40 تا 42 کیلوگرم به شکل رول های وکیوم شده
این جا به این مطلب اشاره می کنیم که انواع ایزوگام دلیجان در کارخانه هیرمان به صورت سفارشی و طبق استانداردهای جهانی قابل تولید هستند. ایزوگام های تک لایه، دولایه و سه لایه سفارشی که در ادامه به آن ها می پردازیم. ایزوگام مخصوص مناطق سردسیری یکی دیگر از انواع ایزوگام دلیجان است که با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم در کارخانه ایزوگام هیرمان تولید میشود. این محصول استانداردهایی بالاتر از محصولات مشابه خود در بازار دارد.

ایزوگام های سفارشی هیرمان برای صادرات به کشورهای خاورمیانه، اروپا و آسیا ثبت سفارش می شوند. کلیه مجوزهای صادراتی توسط کارخانه اخذ میشود.

ایزوگام تک لایه

ایزوگام چه به صورت تک لایه و یا دو لایه، می تواند بدون روکش و یا با روکش آلومینیومی باشد. ایزوگام تک لایه یکی دیگر از انواع ایزوگام دلیجان است که فقط لایه پلی استر سوزنی داشته و از حوضچه مذاب قیر عبور کرده و با قیر ممزوج می شود. ایزوگام تک لایه در محل هایی که شکل های نامنظم هندسی نیاز است همانند اطراف شناژ، دیوار پی ها و محل برخورد مقاطع مثل پی و ستون استفاده می شود. ایزوگام تک لایه اقتصادی تر است اما در هنگام خرید ایزوگام تک لایه حتماً باید به کاربرد آن و کیفیت آن توجه کنید. این ایزوگام در محل هایی که آبریز کمتری دارد مانند تراس سرپوشیده به کار می رود.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

برای جلوگیری از از هرگونه خسارت احتمالی، قبل از هر گونه اقدامی با کارشناسان واحد فروش هیرمان مشاوره کنید.

ایزوگام حلزون دلیجان محصول باکیفیت
ایزوگام حلزون دلیجان محصولی با قیمت عالی

انواع ایزوگام دولایه

برای سطوحی مانند پشت بام و سقف آپارتمان ها از عایق ایزوگام با روکش فویل آلومینیومی یا همان ایزوگام فویل دار استفاده می شود که در مقابل گرما مقاوم تر است و از ایزوگام بدون روکش یا ایزوگام ساده هم برای عایق کاری ساختمان، دیواره و کیف سرویس های بهداشتی استفاده می شود که مقرون به صرفه تر هم هست. ایزوگام دو لایه از پر مصرف ترین انواع ایزوگام دلیجان است. برای شناخت ایزوگام دولایه نیاز است که به ضخامت و وزن رول ایزوگام دقت کنید. ایزوگام درجه یک انعطاف پذیری بالایی داشته و شکستگی ندارد. ایزوگام دولایه پلیمری اصولاً با ضخامت 4 میلی متر تولید می شود.

در کارخانه ایزوگام هیرمان شاهد تنوع کیفیت محصولات هستید، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت 5 میلیمتر گزینه ای فوق العاده است.

ایزوگام سه لایه

ممکن است که پروژه ای دارای کاربرد خاص بوده باشد و نیاز به عایق کاری با ایزوگام سه لایه داشته باشد. ایزوگام سه لایه همان ایزوگام دو لایه است که در آن از مفتول های سیمی استفاده شده است. ایزوگام سه لایه صادراتی با کیفیت فوق العاده تولید می شود و به صورت سفارشی به کشورهای مختلف ارسال می شود. عایق رطوبتی ایزوگام تولید شده در کارخانه هیرمان دارای ضمانت کتبی کارخانه است و خدمات پس از فروش دارد.ایزوگام سفارشی سه لایه در مقابل سرما بسیار مقاوم است. ایزوگام سفارشی سه لایه قیمت بالاتر و کیفیت و ماندگاری بیشتری دارد.

همچنین بخوانید:
ایزوگام مخصوص سردسیری با قیمت مناسب

انواع ایزوگام دلیجان مناسب دیوار

یکی از محل هایی که معمولاً ایزوگام در آن استفاده می شود تا از ورود و نفوذ نم و رطوبت جلوگیری شود، دیوارها هستند. ایزوگام مرغوب به منظور جلوگیری از پوسیدگی و رطوبت در دیوار های ساختمانی اجرایی می شود. انتخاب بهترین عایق رطوبتی ایزوگام برای دیوار با توجه به ضخامت و وزن رول صورت می گیرد. ایزوگام بردین دلیجان با ضخامت 4 میلیمتر و وزن 42 کیلوگرم یکی از انتخاب های بسیار عالی برای دیوار است. دیواره های بیرونی ساختمان که به صورت مداوم در معرض هوای آزاد، تابش خورشید و رطوبت قرار دارند، با نصب ایزوگام دیوار قطعاً مقاوم تر می شوند.

ایزوگام استخری درجه یک

ایزوگامی که برای مقاوم سازی استخر مورد استفاده قرار می گیرد از چندین لایه تشکیل شده است: لایه اول از پلی اتیلن (فیلم پلی اتیلن) ​​یا پودر معدنی (مواد معدنی) یا فویل آلومینیومی ساخته شده است. بافت الیافی،پلی استر، مواد افزودنی ویژه، لایه پلی اتیلن (فیلم پلی اتیلن) که مجموع این عوامل پس از نصب ایزوگام موجب جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت می شود. ایزوگام یک عایق رطوبتی پیش ساخته است که عموماً برای عایق کاری استخر و پشت بام مورد استفاده قرار می گیرد. انتخاب ایزوگام طرح دار درجه یک کاری هوشمندانه است. نصب ایزوگام استخر را به گروه های ماهر نصاب واگذار کنید.

جهت مشاوره و خرید  عمده محصولات با واحد فروش تماس بگیرید.

سرکار خانم دوستی

سرکار خانم پارسا

تلفن کارخانه

ایزوگام های طرح دار هیرمان از جمله انواع ایزوگام دلیجان است که در طرح های شش ضلعی و آبی رنگ، هم زیبایی و هم کارایی را توام دارد.

نصب ایزوگام دو لایه بردین دلیجان
نصب ایزوگام دو لایه بردین دلیجان بر روی پشت بام

بهترین ایزوگام مناسب پشت بام

شاید بتوان گفت که در بین انواع ایزوگام دلیجان، کاربرد ایزوگام پشت بام بسیار رایج تر است. عایق رطوبتی مخصوص پشت بام از نفوذ آب باران و برف به سقف خانه جلوگیری میکند. استفاده از قیر و گونی و آسفالت سال ها است که جای خود را به انواع عایق ایزوگام داده است. بهترین ایزوگام دلیجان را برای عایق کاری پشت بام انتخاب کنید زیرا عمر طولانی تری دارد. قبل از خرید حتماً از کیفیت و مرغوبیت ایزوگام دو لایه فویل دار برای پشت بام مطمئن شوید. قبل از این که رطوبت، خسارت جبران ناپذیری به ساختمان وارد کند اقدام به تعمیر ایزوگام پشت بام نمایید.

در انواع ایزوگام دلیجان، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، برگزیده این صنعت است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص انواع ایزوگام دلیجان از منوی آموزش سایت به رایگان استفاده کنید.

ایزوگام ویژه مناطق گرمسیری

در مطالب مختلفی که در وب سایت موجود است به این نکته اشاره کرده ایم که انواع ایزوگام دلیجان را با توجه به کاربرد و نوع آب و هوا و منطقه جغرافیایی خود خریداری کنید. ایزوگام های گرمسیری برای مناطق گرم و پر بارش مناسب هستند و می توانند در مقابل حرارت و نور خورشید مقاومت بیشتری داشته باشند. ایزوگام بردین دلیجان، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و دیگر محصولات هیرمان با توجه به نوع مصرف و آب و هوای منطقه شما تولید می شود. ایزوگام های گرمسیری از قیر خالص پالایشگاهی و با ضمانت نامه رسمی کارخانه به فروش می رسند. پوشش دهی و عایق کاری با ایزوگام دلیجان اصل کاری هوشمندانه است.

ایزوگام مخصوص مناطق سردسیر

یکی از بهترین نمونه های ایزوگام سردسیری در کارخانه هیرمان تحت برند ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان تولید می شود. این محصول 5 میل ضخامت داشته و با وزن هر رول 50 کیلوگرم تولید می شود. میزان مقاومت و انعطاف پذیری ایزوگام سردسیری در مناطق سرد بیشتر است و اگر خریدار بر دمای هوا و مقاومت ایزوگام تاکید داشته باشد، ایزوگام ویژه مناطق سردسیری به صورت سفارشی تولید می شود. در میان انبوه انواع ایزوگام دلیجان، نصب و اجرای ایزوگام برای مناطق سرد نیاز به دقت عمل داشته و بهترین مارک ایزوگام برای این مناطق توصیه می شود. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان برای 200 ماه ضمانت می شود.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان در میان انواع ایزوگام دلیجان گر چه قیمت بالاتری دارد اما استاندارد و کارایی و استحکام آن بالاتر از محصولات مشابه در بازار است.

خرید ایزوگام دلیجان مستقیم از کارخانه
خرید ایزوگام دلیجان از درب کارخانه

نحوه خرید انواع ایزوگام دلیجان از درب کارخانه

برای خرید انواع ایزوگام دلیجان روش های متنوعی معمولاً توصیه می شود که خریدار با توجه به مسافت و متراژ به طرق مختلف اقدام میکند. برای خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه هیرمان دلیجان می توانید از روش های پیشنهادی زیر استفاده نمایید:

 1. راه اول: خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان و سپس ثبت سفارش
 2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
 3. راه سوم: خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مقاله سپاسگزاریم و امید است خریدی موفق و مطمئن را با ما تجربه کنید.

چگونه می توان از قیمت انواع ایزوگام مطلع شد؟

برای دریافت قیمت انواع ایزوگام دلیجان هیرمان با واحد فروش تماس بگیرید.

بهترین فصل برای نصب ایزوگام کدام است؟

بهترین فصل برای نصب ایزوگام اواخر تابستان و اوایل پاییز است.